توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علوم کاربردی لودویگزبرگ متخصص در آموزش و پرورش از مدیریت در مدیریت عمومی. حدود 2500 دانش آموز از دانشگاه توسط تعدادی از استادان و مدرسان آموزش داده شود. دو دانشکده ها،

مدیریت و حقوق مالیات و قانون کسب و کار

ارائه چهار کارشناسی درجه و دو استاد درجه است. بیش از 98 درصد از دانش آموزان ابتدا وارد مطالعه برنامه مطالعه خود را انتخاب کامل است.

فارغ التحصیلان این نتیجه رسید مطالعات کارشناسی خود قادر به اعمال دانش و مهارت به دست آورد در یک محیط حرفه ای. مفهوم didactical را تشویق می کند کار علمی و طراحی شده است را فارغ التحصیلان احساس مسئولیت در چارچوب یک دولت دموکراتیک و اجتماعی در قانون اساسی رایگان است. برنامه فعال کردن دانش آموزان به منظور توسعه علمی، شخصی، اجتماعی، تیم سازی و مهارت های کسب و کار خود.

یکی از ویژگیهای متمایز برنامه کارشناسی ترکیبی از کار علمی و تجربه عملی در قالب کارآموزی در دولت های عمومی در سطح دولت و شهرداری است. گروه مورد مطالعه کوچک اطمینان از پشتیبانی بسیار عالی را می توان به تک تک دانش آموزان توسط استادان و مدرسان داده شده است. متقاضیان برای مقطع کارشناسی باید یک مدرک ورودی آموزش عالی معتبر (به عنوان مثال سطح A) داشته باشد.

دانشگاه ارائه می دهد دو برنامه استاد: برنامه استاد تمام وقت در مدیریت عمومی اروپا فارغ التحصیلان برای یک شغل در موقعیت های ارشد خدمات مدنی است. کارشناسی ارشد مدیریت عمومی یک برنامه پاره وقت است با تمرکز ویژه بر رهبری است و برای کارمندان دولت های عمومی به دنبال یک موقعیت مدیریت ارشد طراحی شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

هدف از برنامه کارشناسی ارشد این است که درک عمیق تر از ساختارهای اداری، حقوقی و اجتماعی، از جمله روش ها، سیاست ها، اقتصاد و فرهنگ کشورهای عضو اتحادیه اروپا و موسسات اروپای ... [+]

هدف از برنامه کارشناسی ارشد این است که درک عمیق تر از ساختارهای اداری، حقوقی و اجتماعی، از جمله روش ها، سیاست ها، اقتصاد و فرهنگ کشورهای عضو اتحادیه اروپا و موسسات اروپایی، به عنوان یکپارچگی اتحادیه اروپا، پیشرفت کند.

برنامه تحصیلی به شما مدارک فنی، متدولوژیک، شخصی و اجتماعی را آموزش می دهد که به شما توانایی اروپا را می دهد. تخصص ارتباطی، حقوقی، اقتصادی و سازمانی شما را قادر می سازد تا به طور صالح در ادغام پیشرو در اروپا همکاری داشته باشید.... [-]

آلمان لودویگسبورگ
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی