Hertie School of Governance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده Hertie از حکومتداری، آموزش بین المللی و مرکز تحقیقاتی تعالی که دانش آموزان برای سمت های رهبری در دولت، کسب و کار آماده، و جامعه مدنی است. قوه بین المللی استخدام، میان رشته ای در چشم انداز، پژوهش و آموزش، دوره های آموزشی تحلیلی به چالش کشیدن و عمل گرا در حکومت، تجزیه و تحلیل سیاست، مدیریت، و رهبری و کمک می کند تا دانش آموزان فکری رشد در یک حرفه ای، محیط پژوهش فشرده، مشخص شده توسط بحث های عمومی و تعامل.

یک دستور کار پژوهش منحصر به فرد تمرکز میان رشته ای و جهت گیری سیاست تشخیص دستور کار پژوهشی دانشکده Hertie است. دانشگاهیان شناخته شده بین المللی دانشکده هسته ای را تشکیل می دهند. همراه با دانشکده توسعه یافته، از استادان مهمان، پژوهشگران فوق دکترا، همکاران تحقیقاتی و دانشجویان دکترا آنها طیف گسترده ای از مسائل مربوط به سیاست های عمومی در آموزش و پژوهش خود را پوشش میدهد. انتشارات اول و پروژه های تحقیقاتی متعدد بین المللی با موسسات همکار برجسته بیشتر تحقیق در دانشکده Hertie هستند. رویکرد مدرسه Hertie دانشکده Hertie حکومت دانش آموزان استثنایی برای موقعیت های رهبری در دولت، کسب و کار، و جامعه مدنی آماده می شود. مدرسه نیز ارائه می دهد متخصصان با تجربه این فرصت را به تعمیق مهارت های خود را در زمینه مدیریت عمومی است. دانشکده مشهور بین المللی با تخصص در اقتصاد، کسب و کار، حقوق، علوم سیاسی و اجتماعی یک، رویکرد میان رشته ای سیاست گرا به آموزش School's و پژوهشی برنامه. دانشکده Hertie یک مرکز بین المللی است، با انواع پروژه های دانشگاهی درجه اول و بدن مختلف دانشجویی. مدرسه به طور فعال در بحث های عمومی با طیف گسترده ای از حوادث با گرد هم آوردن متخصصان از تئوری و عمل آن درگیر است. مدرسه در سال 2003 به عنوان یک پروژه از بنیاد Hertie که شریک اصلی باقی می ماند تاسیس شد.

اهداف برای پیشبرد چشم انداز خود و برای افزودن ارزش به ماموریت خود، از اهداف اصلی دانشکده Hertie حکومت برای تبدیل شدن به:

یک نهاد پیشرو آموزش عالی برای مطالعه بین المللی، بین رشته ای و بین بخشی از حکومت و سیاست، با تاکید به اشتراک گذاشته در کسب دانش مفهومی، روش های تحلیلی و مهارت های عملی؛ یک مرکز عالی در تحقیق بر روی حکومت و سیاست از مسائل که میان رشته ای، روش های میان بخشی دعوت نامه ها توسط تطبیقی، دیدگاه های بین المللی؛ پلت فرم به رسمیت شناخته شده برای بحث های عمومی پر جنب و جوش و گفتمان فکری درگیر در میان کارشناسان دانشگاهی و سیاست گذاران برای ارائه و بحث در مسائل مربوط به سیاست و پیامدهای آن؛ و منابع پی، پس از، قابل اعتماد و ارزش بسیار از تجربه و تخصص با کیفیت بالا و دولت از هنر، دانش را به دولت ها، کسب و کار، و جامعه مدنی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در سیاست های عمومی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Berlin Region Berlin + {تعداد} بیشتر

استاد سیاست عمومی دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری آینده در دولت، کسب و کار، و جامعه مدنی آماده می شود. [+]

استاد سیاست عمومی

استاد سیاست عمومی (MPP) برنامه مطالعه تمام وقت برای فارغ التحصیلان و متخصصین جوان که حداقل لیسانس 'درجه (یا معادل بین المللی خود) را نگه داشته است. MPP به زبان انگلیسی تدریس می شود و دانش آموزان با هم به ارمغان می آورد از 40 کشور جهان است. این برنامه توسط ACQUIN معتبر.

استاد سیاست عمومی دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری آینده در دولت، کسب و کار، و جامعه مدنی آماده می شود. این ارائه می دهد دوره تحلیلی-به چالش کشیدن و عمل گرا در زمینه های حکومت، تجزیه و تحلیل سیاست، مدیریت و رهبری. MPP پرورش رشد فکری در یک حرفه ای، محیط پژوهش فشرده است که با بحث های عمومی و تعامل. خدمات گروه ها مدرسه دانش آموزان کمک در برنامه ریزی درسی، در پیدا کردن کمک هزینه تحصیلی و تامین امنیت کارآموزی، و در شناسایی فرصت های بر و پس از فارغ التحصیلی. تدریس در مدرسه به پیروی از رویکرد Hertie. سه آن "من" فرم سنگ بستر از مدرسه 'ثانیه خود درک و عزم و اراده: ... [-]