Pforzheim University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایجاد و توسعه تاریخی دانشگاه Pforzheim به طرق مختلف به تکامل اقتصاد منطقه ای که امروزه یکی از مناطق تجاری پیشرو در اروپا است، مرتبط است. تقاضا برای متخصصان در زمینه های مختلف صنایع جواهرات در 130 سال گذشته موجب شده است تا یک دانشگاه علمی کاربردی با مطالعات مختلفی که در آلمان برای دومین بار به نظر می رسد، منجر شود.

دانشگاه Pforzheim با حدود 4500 دانش آموز یکی از بزرگترین نوع خود در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان است. ادغام دو دانشگاه سابق مستقل و موفق دانشگاه علوم کاربردی برای طراحی و اقتصاد در سال 1992 بنیانگذار بخش مهندسی دانشگاه بود. امروزه دانشگاه طراحی، مهندسی، اقتصاد و حقوق دانشگاه Pforzheim خود را یک انگیزه برای جامعه و یک مدل برای تماس با مردم، منابع و ایده ها می داند. مطالعات و خدمات تحقیقاتی کاربردی برای دستیابی به نتایج عالی در زمینه طراحی، مهندسی و اقتصاد. پس از اتمام تحصیلات خود، فارغ التحصیلان دانشگاه می توانند با توجه به نیازهای عملی خود به شیوه ای بین فرهنگی فکر کنند و عمل کنند.

تنوع منحصر به فرد مناطق تخصصی با توجه به مطالعات بنیادین موجود، آمادگی عالی برای انجام وظایف فنی و مدیریت دانش آموزان است. مدرسه طراحی طیف گسترده ای از مطالعات جذاب را در رابطه با جواهرات و اشیاء زندگی روزانه، ارتباط بصری، طراحی صنعتی و طراحی مد و حمل و نقل ارائه می دهد. دانشکده مهندسی شامل مطالعات در زمینه های مهندسی برق / فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک، مدیریت بازرگانی و مهندسی و فناوری اطلاعات فنی می باشد.

برنامه گسترده ترین دوره آموزشی توسط مدرسه کسب و کار ارائه شده است. دوره های آموزشی ارائه شده است که تمرکز بر خرید و لجستیک، بازاریابی بین المللی، بازاریابی، بازار و ارتباطات تحقیق، تبلیغات، کنترل، مالی و حسابداری، مالیات و حسابرسی، سیستم های اطلاعات کسب و کار، تجارت بین المللی و مدیریت منابع انسانی است. دانشگاه Pforzheim از سال 1996 تا کنون مدرک تحصیلی در زمینه حقوق کسب و کار ارائه کرده است. علاوه بر این، دانشگاه Pforzheim دارای مجوزهای فراوان از همه دانشکده ها است.

دفتر بین المللی در ارتباط با بیش از 100 دانشگاه شریک در سراسر جهان است. این امکان را برای دانش آموزانی فراهم می کند که مایل به تکمیل بخشی از مطالعات خود در خارج از کشور برای کسب تجربه با ارزش در زمینه تحصیلات خود باشند. آگاهی از زبان های خارجی و درک مسائل بین فرهنگی در دوران مدرن جهانی شدن ضروری است.

تفکر بین رشته ای در دانشگاه Pforzheim صرفا یک سوال از مدیریت نیست. در حقیقت، دوره هایی که بین دانشکده های مختلف همپوشانی دارند، قادر به انعکاس واقعیت زندگی روزمره هستند که فارغ التحصیلان کار در کنار مهندسان و طراحان کار می کنند. روح بین رشته ای نیز نقش مهمی در توسعه و ترتیب لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد دارد. ترکیب و توسعه دامنه متمایز دوره های موجود و کیفیت و اهمیت دوره ها، سهم بسیار مهمی را در موفقیت دانشگاه ها به وجود می آورند. اثرات هم افزایی مثبت از طریق ارتباط تئوری و عمل در پروژه های متعدد و فعالیت های تحقیقاتی انجام شده در همکاری با صنعت و جامعه کسب و کار مستند شده است. موسسه مطالعات کاربردی، مراکز انتقال Steinbeis و موسسه فناوری جواهرفروشی تنها نمونه هایی از این همکاری است.

در Pforzheim، این فرد با وجود تنوع دوره های تحصیلات تکمیلی و میزان دانش آموزان، نقطه قوت آن است. بیش از 350 استاد، معلم و همکارانش به شدت از دانش آموزان مراقبت می کنند. دانش آموزان از ابتدای تحصیلات خود حمایت می کنند و اغلب حتی پس از پایان دوره، به این ترتیب بسیاری از استادان نقش مهمی را در این امر ایفا می کنند. در یک مسابقه شامل همه آلمان ها، دانشگاه پرفراژایم توانست مرکز مرکز KEIM را برای بنیانگذاران کسب و کارهای جدید ایجاد کند تا دانش آموزان به طور حرفه ای به سمت اشتغال خود هدایت کنند.

مرکز کامپیوتر دانشگاه ارائه دهنده پشتیبانی برای فعال کردن آموزش عملی در زمینه فناوری اطلاعات است. از سال 2003 مرکز این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده است که خدمات بسیار ویژه ای را ارائه می دهند. این سرویس نوآور، برای نخستین بار در آلمان، برای دانش آموزان ارسال پیام متنی را برای تلفن خود ارسال می کند تا به موقع به دانش آموزان توصیه کند سخنرانی ها یا سمینارها باید لغو شود.

در دنیای کسب و کار، کیفیت فارغ التحصیلان دانشگاه از Pforzheim معروف است. از لحاظ پذیرش فارغ التحصیلان از Pforzheim، دانشگاه بارها و بارها به عنوان یکی از دانشگاه های برتر آلمان شناخته شده است. مراقبت هایی که دانشگاه در زمینه تحصیلات دانشگاهی انجام می دهد یکی از دلایلی است که چرا بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه از دانشگاه Pforzheim پس از کارکنان شرکت های شناخته شده دنبال می شوند.

مکان ها

پورفزیم

Pforzheim University

Address
Hochschule Pforzheim University
Tiefenbronner Str. 65,

75175 پورفزیم, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 7231 286524

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: