توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Offenburg University که در سال 1964 به عنوان یک "دانشکده ملی مهندسی" تاسیس شد، به سرعت به عنوان یک موسسه آموزشی با عملکرد بالا با هدف عملی تاسیس شد. امروز دانشگاه ما یک جامعه پر رونق را تشکیل می دهد که بیش از 4300 دانش آموز در دو محوطه دانشگاه است. ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در چهار بخش: مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع، مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مهندسی فرآیند، و رسانه ها و اطلاعات ارائه می کنیم.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

مشخصات بین المللی

دانشگاه Offenburg خود را بر روی جهت گیری بین المللی از برنامه های خود است. در سال 1998، این یکی از اولین موسسات آموزش عالی در آلمان بود تا برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی معرفی کند. امروزه ما پنج برنامه آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهیم که مخصوصا برای دانشجویان بین المللی که حدود دوازده درصد از کل دانش آموزان را تشکیل می دهند، تامین می شود. علاوه بر این، اداره بین المللی برنامه های تبادل فعال را با بیش از 50 دانشگاه شریک در سراسر جهان حفظ می کند، به دانش آموزان فرصت های زیادی در تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور می دهد. با توجه به نزدیکی ما با مرز فرانسه، ما همچنین می توانیم برنامه های دو درجه ای را با دانشگاه های معتبر فرانسه ارائه دهیم.

شرایط مطالعه عالی

دانشگاه Offenburg یک پردیس کوچکتر ارائه می دهد و دانش آموزان از مزایای یک تجربه صمیمی تر با کلاس های کوچکتر، نظارت و حمایت فردی توسط هیئت علمی و کارکنان، و نیز آموزش عالی و یکپارچگی نزدیک با اقتصاد منطقه ای، بهره مند می شوند. دانشگاه دارای رتبه بندی بالا و حتی توسط انجمن توسعه علوم و علوم انسانی در آلمان به خاطر یک کالج فنی اصلاح شده است.

مشارکت اقتصادی

این دانشگاه روابط بسیار خوبی با تجارتهای منطقه ای و ملی دارد و تبادل اطلاعات بین اعضای هیات علمی و متخصصان صنعت و ارائه دسترسی مداوم به دانش فنی فعلی در زمینه مهندسی وجود دارد. همکاری های تجاری گسترده ای نیز برای دانش آموزان در زمینه کسب تجربه کار، تحقیق و یا حتی برای اشتغال در آینده فراهم می کند.

تحقیق و فناوری

موسسه تحقیقات کاربردی دانشگاه (IAF) ترکیبی از تحقیق و انتقال تکنولوژی را ارائه می دهد. IAF سرپرست تکنولوژی و ایده های نوآورانه از زمینه های انرژی خورشیدی، پزشکی، رباتیک، و تحرک الکتریکی است. در سراسر دانشگاه، یک ترکیب عالی بین رشته ای از کارشناسان از زمینه های فن آوری های مختلف دارای دانش خاص و آزمایشگاه های مدرن وجود دارد. فعالیت های پژوهشی کاربردی و تجربیات عملی که دانشگاه ارائه می دهد، نشان از کارایی بالا آنها است.

85107_Offenburg-University--students.jpg

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز بین المللی Offenburg University ارائه خدمات متنوعی به دانشجویان بین المللی می دهد. هر یک از برنامه های تحصیلات تکمیلی، دارای هماهنگ کننده ای است که خدمات و مشاوره های جامع را ارائه می دهد.

مرکز بین المللی نیز باعث تشویق و فراهم شدن فرصت هایی برای دانش آموزان در خارج از کلاس می شود. در طول سال تحصیلی انواع رویدادها و گشت و گذار ارائه می شود.

خدمات ویژه برای دانشجویان بین المللی عبارتند از:

 • خدمات اقامت
 • برنامه دوستانه
 • برنامه جهت گیری
 • دوره زبان تابستانی
 • برنامه فرهنگی
 • خدمات ارشد

هزینه ها و مخارج

هزینه ها

هزینهای پرداخت می شود که شامل موارد زیر است:

 • هزینه اداره امور دولتی در هر ترم: 70 یورو
 • هزینه پشتیبانی دانشجویان در هر ترم: 46 یورو
 • هزینه نمایندگی دانشجویی در هر ترم: 18 یورو
 • سهم خدمات در هر ترم: 150 یورو (فقط برای دانش آموزانی که در یکی از برنامه های مدرک کارشناسی ارشد انگلستان تحصیل می کنند).
 • هزینه تحصیلی IBC-Program: € 10،400 (برای دانشجویانی که در برنامه MBA برنامه مشاوره کسب و کار بین المللی مطالعه می کنند).
 • هزینه تحصیلی دولت برای مدرک دوم: € 650 (فقط برای دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آلمان دریافت کرده اند.
 • هزینه تحصیلی دولت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا: € 1،500

هزینه های زندگی

بسته به شیوه زندگی مورد نظر شما، متوسط ​​هزینه های زندگی به حدود 750 € در هر ماه می رسد. در اینجا، تقسیم هزینه های ماهانه:

 • اجاره: 300
 • بیمه درمانی (واجب): 80
 • مواد مطالعه: 40
 • خواربار فروشی: 200
 • لباس، حمل و نقل عمومی، دیگر: 130
 • مجموع هزینه های ماهانه: 750

اثبات حمایت مالی

برای دریافت ویزای دانشجویی، دانش آموزان خارجی باید بتوانند به مقامات آلمانی ثابت کنند که در طول تحصیل آنها به اندازه کافی پشتیبانی مالی دارند. این به این معنی است که شما باید ثابت کنید که شما قادر به پوشش حداقل اولین سال تحصیلی خود هستید. در حال حاضر این مبلغ به 735 یورو در هر ماه یا در مجموع 8،820 یورو برای یک سال مطالعه اختصاص دارد.

هزینه GEZ

لطفا توجه داشته باشید که به عنوان ساکن آلمان شما قانونا مجبور به پرداخت هزینه ماهیانه از 17.50 € به ازای هر خانوار (به عنوان مثال، در هر آپارتمان مشترک) به Gebühreneinzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten (GEZ)، یک سازمان مشترک از نهادهای عمومی پخش آلمان .

"در خانه" در این زمینه به این معنی است که اگر شما یک آپارتمان را به اشتراک بگذارید، تنها یکی از مستاجران مجبور است پرداخت کند، و به اعضای خانواده تصمیم می گیرد که هزینه هایشان تقسیم شود. بنابراین، اگر شما به یک مکان مشترک منتقل میشوید، ابتدا باید مشخص کنید که یکی از اعضای خانواده دیگر قبلا هزینه GEZ را پرداخت کرده است.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

بودجه و بورس تحصیلی

در آلمان، بورس تحصیلی معمولا توسط خود دانشگاه ها، اما توسط موسسات و موسسات مستقل نیست. سرویس مبادلات ارزی آلمان (DAAD) یک پایگاه جامع از بورس تحصیلی و کمکهای مالی ارائه می دهد که باید قبل از ورود شما از کشور خودتان درخواست شود. اطلاعات در مورد امکانات مالی نیز توسط راهنمای مالی اروپا ارائه شده است.

اطلاعات دقیق نیز از طریق ادارات منطقه ای DAAD، سفارت آلمان، کنسولگری آلمان یا نمایندگان رسمی آلمان در کشور خود و نیز سازمان های خاصی که کمک هزینه تحصیلی را ارائه می دهند، در دسترس است.

در Offenburg تعداد محدودی از بورس تحصیلی جزئی نیز در دسترس هستند؛ برنامه های کاربردی برای این فقط برای دانشجویان ثبت شده که عملکرد تحصیلی بالا و تعهد اجتماعی را در خارج از کلاس نشان داده اند، باز است.

فرصت های شغلی

دانش آموزانی که شهروندان اتحادیه اروپا هستند قادر به کار در آلمان بدون اجازه کار می کنند.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا دو فرصت دارند:

 • خارج از دانشگاه: 120 روز در سال، طبق مقررات ویزا برای دانشجویان خارجی.
 • در محوطه دانشگاه: تعداد محدودی از کارهای دستیابی و تدریس در دسترس است.

دانش عمومی آلمانی برای اکثر مشاغل مورد نیاز است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی
 • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Offenburg University

اطلاعات در نوک انگشتان شما، محاسبات تلفن همراه، اینترنت چیزها، شبکه های چند رسانه ای - روند بسیاری موجب شتاب زندگی امروز می شود. آنها نیروی محرکه بازارهای جهانی مخابرات، ... [+]

ارتباطات و مهندسی رسانه (CME)

اطلاعات در نوک انگشتان شما، محاسبات تلفن همراه، اینترنت چیزها، شبکه های چند رسانه ای - روند بسیاری موجب شتاب زندگی امروز می شود. آنها نیروی محرکه بازارهای جهانی مخابرات، علم کامپیوتر و فناوری رسانه هستند.

برنامه مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در ارتباطات و مهندسی رسانه (CME) برای پاسخگویی به چالش های عصر رسانه ای طراحی شده است. این مجموعه در سال 1998 توسط بخش های مهندسی برق و فناوری اطلاعات و رسانه و فناوری اطلاعات طراحی شده است، آن عناصر ضروری مهندسی ارتباطات را با مسائل چند رسانه ای نوآورانه ترکیب می کند. برنامه درسی به طور مداوم برای نیازهای مدرن به روز می شود و همچنان به موفقیت این دو زمینه می پردازد.... [-]

آلمان اوفنبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Offenburg University

Enterprise and IT Security (ENITS) یک برنامه پیشرفته و جامع است که برای دانش آموزانی که به دنبال موقعیت های رهبری در سیستم های اطلاعات کسب و کار و امنیت کامپیوتر هستند، م ... [+]

Enterprise and IT Security (ENITS) یک برنامه پیشرفته و جامع است که برای دانش آموزانی که به دنبال موقعیت های رهبری در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات هستند مناسب است.

محتویات برنامه

برنامه درسی این برنامه بر محتویات فعلی و تمرین گرا تمرکز دارد. با توجه به پویایی قوی بخش فناوری اطلاعات و طول عمر کوتاه دانش در این زمینه، برنامه درسی باید به طور مداوم تنظیم شود. علاوه بر سخنرانی ها، آزمایشگاه ها، سمینارها و امتحانات، دانش آموزان در پروژه های تحقیقاتی شرکت می کنند و به طور موثر برای محل کار از طریق تعاونی R... [-]

آلمان اوفنبورگ
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Offenburg University

آماده برای شکل گیری بخش انرژی آینده باشید! بخش انرژی با چالش های بزرگی مواجه است: افزایش تقاضای انرژی، توزیع بیشتر و منابع انرژی تجدید پذیر، منابع کمتر متمرکز و فسیلی. بخ ... [+]

انرژی تجدید پذیر و مهندسی داده (RED)

تبدیل انرژی و مدیریت

آماده برای شکل گیری بخش انرژی آینده باشید!

بخش انرژی با چالش های بزرگی مواجه است:

تقاضای انرژی افزایش یافته، منابع انرژی های تجدید پذیر و تجدید پذیر، منابع کمتر متمرکز و فسیلی.

بخش انرژی پیچیده تر می شود:

بازارهای انرژی لیبرالیزه شده با ذینفعان بیشتر، سیستمهای بیشتر و فن آوری های جدید برای مدیریت و اتصال.

راه حل - قدرت... [-]

آلمان اوفنبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Offenburg University

در سه ترم، برنامه کارشناسی ارشد مهندسی فرآیند دانشجویان را با دانش پیشرفته در زمینه مهندسی شیمی، مهندسی محیط زیست و مهندسی فرایند حرارتی، بیوتکنولوژی یا تکنولوژی غذایی تأ ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی فرآیند

Offenburg University دارای شهرت عالی و رتبه بندی های مداوم بالا در رتبه بندی در سراسر کشور است. Offenburg یک دانشگاه کوچک است و از این رو دانش آموزان از مزایای یک مرکز آموزشی قابل کنترل با توجه شخصی از مدرسان بهره مند می شوند. Offenburg University نیز خدمات جامع و هماهنگی نزدیک با اقتصاد منطقه ای ارائه می دهد.

برنامه مهندسی فرآیند (MPE) به طور مشترک توسط Offenburg University و دانشگاه وارمی و مازوری (UWM) در Olsztyn - یک دانشگاه سنتی با تمرکز شدید در تحقیقات در لهستان سازماندهی شده است.... [-]

آلمان اوفنبورگ
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Offenburg University

برنامه مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه بیوتکنولوژی (MBT) شما را برای شرکت در توسعه راه حل برای مسائل حیاتی آینده ما فراهم می کند. ... [+]

کارشناسی علوم بیوتکنولوژی (MBT)

برای تبدیل شدن به یک صنعت نفتی مبتنی بر زیست بوم و تامین انرژی پایدار، به عنوان مثال، یک راه حل نوآورانه برای تامین غذا در جهان جهان، را پیدا کنید!برنامه مدرک کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه بیوتکنولوژی (MBT) شما را برای شرکت در توسعه راه حل برای مسائل حیاتی آینده ما فراهم می کند. تمرکز برنامه بر روی اقتصاد زیستی، به خصوص در زمینه محیط زیست و تغذیه است. این است که برای سه ترم از تمام وقت مطالعه طراحی شده و جایزه عنوان استاد علوم.... [-]

آلمان اوفنبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی,لهستانی
تمام وقت
3 - 4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Offenburg University of Applied Sciences
Address
Campus Offenburg Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Bad­straße 24
77652 اوفنبورگ, بادن-وورتمبرگ, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 781 2050
Address
Campus Gengenbach Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Kloster­straße 14
77723 ژنگنباخ, بادن-وورتمبرگ, آلمان