Offenburg University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Offenburg University که در سال 1964 به عنوان یک "دانشکده ملی مهندسی" تاسیس شد، به سرعت به عنوان یک موسسه آموزشی با عملکرد بالا با هدف عملی تاسیس شد. امروز دانشگاه ما یک جامعه پر رونق را تشکیل می دهد که بیش از 4300 دانش آموز در دو محوطه دانشگاه است. ما مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در چهار بخش: مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع، مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مهندسی فرآیند، و رسانه ها و اطلاعات ارائه می کنیم.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

مشخصات بین المللی

دانشگاه Offenburg خود را بر روی جهت گیری بین المللی از برنامه های خود است. در سال 1998، این یکی از اولین موسسات آموزش عالی در آلمان بود تا برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را از طریق دانشکده تحصیلات تکمیلی معرفی کند. امروزه ما پنج برنامه آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهیم که مخصوصا برای دانشجویان بین المللی که حدود دوازده درصد از کل دانش آموزان را تشکیل می دهند، تامین می شود. علاوه بر این، اداره بین المللی برنامه های تبادل فعال را با بیش از 50 دانشگاه شریک در سراسر جهان حفظ می کند، به دانش آموزان فرصت های زیادی در تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور می دهد. با توجه به نزدیکی ما با مرز فرانسه، ما همچنین می توانیم برنامه های دو درجه ای را با دانشگاه های معتبر فرانسه ارائه دهیم.

شرایط مطالعه عالی

دانشگاه Offenburg یک پردیس کوچکتر ارائه می دهد و دانش آموزان از مزایای یک تجربه صمیمی تر با کلاس های کوچکتر، نظارت و حمایت فردی توسط هیئت علمی و کارکنان، و نیز آموزش عالی و یکپارچگی نزدیک با اقتصاد منطقه ای، بهره مند می شوند. دانشگاه دارای رتبه بندی بالا و حتی توسط انجمن توسعه علوم و علوم انسانی در آلمان به خاطر یک کالج فنی اصلاح شده است.

مشارکت اقتصادی

این دانشگاه روابط بسیار خوبی با تجارتهای منطقه ای و ملی دارد و تبادل اطلاعات بین اعضای هیات علمی و متخصصان صنعت و ارائه دسترسی مداوم به دانش فنی فعلی در زمینه مهندسی وجود دارد. همکاری های تجاری گسترده ای نیز برای دانش آموزان در زمینه کسب تجربه کار، تحقیق و یا حتی برای اشتغال در آینده فراهم می کند.

تحقیق و فناوری

موسسه تحقیقات کاربردی دانشگاه (IAF) ترکیبی از تحقیق و انتقال تکنولوژی را ارائه می دهد. IAF سرپرست تکنولوژی و ایده های نوآورانه از زمینه های انرژی خورشیدی، پزشکی، رباتیک، و تحرک الکتریکی است. در سراسر دانشگاه، یک ترکیب عالی بین رشته ای از کارشناسان از زمینه های فن آوری های مختلف دارای دانش خاص و آزمایشگاه های مدرن وجود دارد. فعالیت های پژوهشی کاربردی و تجربیات عملی که دانشگاه ارائه می دهد، نشان از کارایی بالا آنها است.

85107_Offenburg-University--students.jpg

خدمات برای دانشجویان بین المللی

مرکز بین المللی Offenburg University ارائه خدمات متنوعی به دانشجویان بین المللی می دهد. هر یک از برنامه های تحصیلات تکمیلی، دارای هماهنگ کننده ای است که خدمات و مشاوره های جامع را ارائه می دهد.

مرکز بین المللی نیز باعث تشویق و فراهم شدن فرصت هایی برای دانش آموزان در خارج از کلاس می شود. در طول سال تحصیلی انواع رویدادها و گشت و گذار ارائه می شود.

خدمات ویژه برای دانشجویان بین المللی عبارتند از:

 • خدمات اقامت
 • برنامه دوستانه
 • برنامه جهت گیری
 • دوره زبان تابستانی
 • برنامه فرهنگی
 • خدمات ارشد

هزینه ها و مخارج

هزینه ها

هزینهای پرداخت می شود که شامل موارد زیر است:

 • هزینه اداره امور دولتی در هر ترم: 70 یورو
 • هزینه پشتیبانی دانشجویان در هر ترم: 46 یورو
 • هزینه نمایندگی دانشجویی در هر ترم: 18 یورو
 • سهم خدمات در هر ترم: 150 یورو (فقط برای دانش آموزانی که در یکی از برنامه های مدرک کارشناسی ارشد انگلستان تحصیل می کنند).
 • هزینه تحصیلی IBC-Program: € 10،400 (برای دانشجویانی که در برنامه MBA برنامه مشاوره کسب و کار بین المللی مطالعه می کنند).
 • هزینه تحصیلی دولت برای مدرک دوم: € 650 (فقط برای دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آلمان دریافت کرده اند.
 • هزینه تحصیلی دولت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا: € 1،500

هزینه های زندگی

بسته به شیوه زندگی مورد نظر شما، متوسط ​​هزینه های زندگی به حدود 750 € در هر ماه می رسد. در اینجا، تقسیم هزینه های ماهانه:

 • اجاره: 300
 • بیمه درمانی (واجب): 80
 • مواد مطالعه: 40
 • خواربار فروشی: 200
 • لباس، حمل و نقل عمومی، دیگر: 130
 • مجموع هزینه های ماهانه: 750

اثبات حمایت مالی

برای دریافت ویزای دانشجویی، دانش آموزان خارجی باید بتوانند به مقامات آلمانی ثابت کنند که در طول تحصیل آنها به اندازه کافی پشتیبانی مالی دارند. این به این معنی است که شما باید ثابت کنید که شما قادر به پوشش حداقل اولین سال تحصیلی خود هستید. در حال حاضر این مبلغ به 735 یورو در هر ماه یا در مجموع 8،820 یورو برای یک سال مطالعه اختصاص دارد.

هزینه GEZ

لطفا توجه داشته باشید که به عنوان ساکن آلمان شما قانونا مجبور به پرداخت هزینه ماهیانه از 17.50 € به ازای هر خانوار (به عنوان مثال، در هر آپارتمان مشترک) به Gebühreneinzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten (GEZ)، یک سازمان مشترک از نهادهای عمومی پخش آلمان .

"در خانه" در این زمینه به این معنی است که اگر شما یک آپارتمان را به اشتراک بگذارید، تنها یکی از مستاجران مجبور است پرداخت کند، و به اعضای خانواده تصمیم می گیرد که هزینه هایشان تقسیم شود. بنابراین، اگر شما به یک مکان مشترک منتقل میشوید، ابتدا باید مشخص کنید که یکی از اعضای خانواده دیگر قبلا هزینه GEZ را پرداخت کرده است.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

بودجه و بورس تحصیلی

در آلمان، بورس تحصیلی معمولا توسط خود دانشگاه ها، اما توسط موسسات و موسسات مستقل نیست. سرویس مبادلات ارزی آلمان (DAAD) یک پایگاه جامع از بورس تحصیلی و کمکهای مالی ارائه می دهد که باید قبل از ورود شما از کشور خودتان درخواست شود. اطلاعات در مورد امکانات مالی نیز توسط راهنمای مالی اروپا ارائه شده است.

اطلاعات دقیق نیز از طریق ادارات منطقه ای DAAD، سفارت آلمان، کنسولگری آلمان یا نمایندگان رسمی آلمان در کشور خود و نیز سازمان های خاصی که کمک هزینه تحصیلی را ارائه می دهند، در دسترس است.

در Offenburg تعداد محدودی از بورس تحصیلی جزئی نیز در دسترس هستند؛ برنامه های کاربردی برای این فقط برای دانشجویان ثبت شده که عملکرد تحصیلی بالا و تعهد اجتماعی را در خارج از کلاس نشان داده اند، باز است.

فرصت های شغلی

دانش آموزانی که شهروندان اتحادیه اروپا هستند قادر به کار در آلمان بدون اجازه کار می کنند.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا دو فرصت دارند:

 • خارج از دانشگاه: 120 روز در سال، طبق مقررات ویزا برای دانشجویان خارجی.
 • در محوطه دانشگاه: تعداد محدودی از کارهای دستیابی و تدریس در دسترس است.

دانش عمومی آلمانی برای اکثر مشاغل مورد نیاز است.

مکان ها

اوفنبورگ

Offenburg University of Applied Sciences

Address
Campus Offenburg
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Bad­straße 24

77652 اوفنبورگ, بادن-وورتمبرگ, آلمان
تلفن
+49 781 2050

ژنگنباخ

Address
Campus Gengenbach
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Kloster­straße 14

77723 ژنگنباخ, بادن-وورتمبرگ, آلمان