Fresenius University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علوم کاربردی FRESENIUS

از پردیس اصلی آن در ایداشتاین نزدیک ویسبادن، دانشگاه فرسنیوس علوم کاربردی می توانید نگاه در بیش از 167 سال از سنت در آموزش علوم. در سال 1848 کارل Remigius فرسنیوس آزمایشگاه شیمی فرسنیوس، که خود را از همان ابتدا به انجام کارهای عملی آزمایشگاهی و همچنین آموزش و پرورش اختصاص داده تاسیس شد. صدور گواهینامه به عنوان بخش خصوصی حمایت، دانشگاه های مورد تایید دولت های علوم کاربردی تشریح شده در 1971.

امروز، این دانشگاه ارائه می دهد تمام وقت و پاره وقت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین آموزش حرفه ای و آموزش و پرورش بیشتر در مقر آن در Idstein و دانشگاه آن در کلن، هامبورگ، مونیخ، دوسلدورف، فرانکفورت، برلین و نیویورک. دوره های آموزشی به دانشکده های مختلف تقسیم شده است: شیمی و زیست شناسی، لوازم بهداشتی و اجتماعی، اقتصاد و رسانه و طراحی.

با این حال، این اقدام ارتباطی صرفا بازار محور به هیچ وجه نفوذ در چارچوب قانونی از دانشگاه فرسنیوس علوم کاربردی. مدارس یک جایگزین برای دانشکده نیست، اما فعال بخش بازاریابی دانشگاه نه تنها به ارائه دوره های مطالعه، که به شدت در تعداد در سال های اخیر افزایش یافته است، در بازار به شیوه ای شفاف تر و متمرکز، بلکه بهتر برآورده به نیازهای دانش آموزان آینده نگر و موجود است. در این رابطه، از نظر قانونی کمیته تصریح تمام دانشگاه و سازمان خود را در دانشکده های مختلف برای حفظ ارتباط و اعتبار خود را در آینده ادامه خواهد داد.

مکان ها

آیدشتین

Hochschule Fresenius

Address
Fresenius University of Applied Sciences
Limburger Straße 2
65510 Idstein

65510 آیدشتین, هسه, آلمان
تلفن
0800 7245 834

برلین

Address
Jägerstraße 32, 10117 Berlin
برلین, برلین, آلمان

مونیخ

Address
Infanteriestraße 11A, 80797 München
مونیخ, بایرن, آلمان

ویسبادن

Address
Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden
ویسبادن, هسه, آلمان

هامبورگ

Address
Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg
هامبورگ, هامبورگ, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید