HMKW

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

مطالعه در HMKW دیدگاه های هیجان انگیز در بخش رسانه ها را باز می کند. طراحی، روزنامه نگاری و ارتباطات، رسانه ها و مدیریت رویداد یا روانشناسی رسانه ها و کسب و کار، در مکان های برلین، کلن و فرانکفورت منزل شما در یک روش عملی و مدرن مطالعه می شود.

دانشگاه خصوصی دولتی است که توسط شورای علمی به رسمیت شناخته شده و از لحاظ سازمانی تأیید شده است. همه دوره ها بین المللی شناخته شده و معتبر توسط FIBAA است.

استادان ما و همه معلمان تجربه خود را از تمرین به طور مستقیم به آموزش ترغیب می کنند، در حالیکه یک آموزش عالی دانشگاهی همراه با کار نوآورانه و عملی است. شما از طریق تحصیلات خود و به بازار کار، به طور جدی از راه شما حمایت می شود.

HMKW ترکیبی از یک آموزش عالی دانشگاهی با کار در انواع پروژه های عملی است. ما با موسسات متعدد و مؤسسات تجاری همکاری می کنیم که مکمل برنامه های آموزشی دانشگاهی با سوالات بسیار واقعی و وظایف پروژه است. این شبکه ها فرصت های حرفه ای و حرفه ای را ارائه می دهد.

دوره ها به طور خاص به دست آوردن درک نظری و مهارت های عملا قابل اجرا هستند. در پایان تحصیلات خود، طیف گسترده ای از مهارت ها برای حرفه ای خود را در بخش های خلاق، رسانه ای و کسب و کار خواهید یافت.

پس از شش ترم (برنامه های لیسانس کلاسیک) یا هشت ترم (دوگانه، برنامه های یکپارچه کارشناسی) شما از عملکرد و موفقیت شما افتخار خواهید داشت.

برنامه های کارشناسی ارشد در برلین و در آلمان در کلن تدریس می شود. شما می توانید مشاغل فوق العاده و یا تمام وقت را مطالعه کنید. HMKW در برنامه ERASMUS شرکت می کند و متعهد به تبادل و همکاری با دانشجویان و دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی است.

مکان ها

برلین

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 467769300

کلن

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 کلن, نوردراین-وستفالن, آلمان
تلفن
+49 30 467769300

فرانکفورت

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
فرانکفورت, هسه, آلمان