توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Haus der Technik ( HDT ) قدیمیترین موسسه فنی فنی در آلمان است، موسسه خارجی دانشگاه RWTH آهن و همکاران دانشگاههای دانشگاه Bon، Braunschweig، Duisburg-Essen و Münster. همچنین ارتباطات نزدیکی با شرکت ها و موسسات تحقیقاتی دارد. HDT دارای یک شکل قانونی از یک انجمن غیر انتفاعی، ثبت شده با حدود 1000 شرکت و اعضای شخصی است.


Haus der Technik در اسن در سال 1927 تاسیس شده Haus der Technik امروز یکی از پیشگامان آلمانی در زمینه سمینارها، دوره ها، کنفرانس ها و کنگره ها برای متخصصان و مدیران است. هر ساله حدود 16000 شرکت کننده از امکانات موجود در اسن و دفاتر شعب در برلین، مونیخ و برمرهافون و نیز مراکز متعدد دیگری در آلمان و خارج از کشور استفاده می کنند. به عنوان یک مرکز کنگره مدرن، شرکت مادر در اسن به طور مرتب توسط شرکت ها و انجمن های فعال در سراسر آلمان استفاده می شود. بیش از 50 اتاق سمینار و جلسه برای تا 570 نفر با تکنولوژی کنفرانس و تکنولوژی کنفرانس و خدمات جامع در دسترس هستند.

HDT طور سنتی خود را به عنوان یک انجمن برای تبادل دانش و تجربه می بیند. با فرصت های نمونه و بسیار متنوع خود آموزشی در فن آوری و کسب و کار، مهندسی خودرو، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی برق (با تمرکز خاص در انرژی باد)، مهندسی گیاه، مواد شیمیایی، ساخت و ساز، پزشکی، حفاظت در برابر تشعشع، مدیریت کیفیت، بهداشت حرفه ای و حفاظت از محیط زیست متمرکز HDT در صنایع اصلی پیشرو به دنبال.


کارشناسان علم و صنعت، از مجموعه ای از 5000 سخنران، انتخاب شده اند، بینش ها را از حوزه های تخصصی خود به دست می آورند - تا به امروز، عملی و علمی است.


از سال 2005، Haus der Technik ارائه دوره های دانشگاهی را انجام داده است، که بیشتر آنها حرفه ای هستند. اینها در همکاری با شرکای همکاری دانشگاه از HDT توسعه داده شده و اجرا می شوند.


در سمینارهای ویژه در خانه، HDT طور مطلوب مضامین پیشنهادات خود را به نیازهای شرکت ها اختصاص می دهد. بخش توسعه انسانی انسان به شرکت ها کمک می کند تا نیازهای آموزشی و توسعه کارکنان خود را تجزیه و تحلیل کنند.


در منطقه F


رویدادهای ویژه ای که Haus der Technik به عموم مردم ارائه می دهد شامل سری Technik و مدرک تحصیلی آلمان می باشد.


از آوریل 2010، HDT مجله اینترنتی جدید خود را HDT کرده است "TM 2.0 Technical Releases-Technical Reports" - ادامه ی مجله معروف "Technical Communications" (TM) که سنت 100 ساله دارد. همچنین در فرم جدید خود، TM 2.0 به عنوان یک مجله برای اطلاعات فنی فنی در قالب مقالات فنی، نوشته شده توسط نویسندگان برتر طبقه بندی شده است.


HDT سیستم مدیریت کیفیت خود را حفظ می کند، که تضمین انطباق با استانداردهای بالا مورد نیاز انجمن ووپرتال به عنوان یک انجمن فدرال برای ادامه حرفه ای توسعه اعضای آن

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Haus der Technik

پاره وقت درجه البته اعطا شده توسط دانشگاه آخن RWTH (با دخالت خاصی از اساتید از دانشگاه کالیفرنیا (UCLA ... [+]

کارشناسی ارشد در لجستیک

پاره وقت درجه البته اعطا شده توسط دانشگاه فنی آخن (با دخالت خاصی از اساتید از دانشگاه کالیفرنیا (UCLA))

این دوره از مطالعات انجام شده در تدارکات دانشگاه آخن RWTH و هاوس DER تکنیک در اسن ارائه شامل مهندسی و اقتصاد ماژول دارای یک شخصیت منحصر به فرد در مقایسه با دوره های دیگر و. مرحله اول از دوره با اصول اساسی تدارکات می پردازد. مراحل زیر را با موضوعات ماتریس تدارکات، شبکه های لجستیک و سیستم های تولید نگران است. از ویژگی های خاص تمرکز بر intralogistics است. افراد انتخابی به دانش آموزان اجازه به تخصص در بخش های خاص. برنامه درسی مهارتهای حل مسئله در خط با نقاط قوت دانشگاه فنی آخن.... [-]

آلمان Velbert
اکتبر 2019
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی