توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مهندسی، اقتصاد و مدیریت، علوم اجتماعی و پرستاری، ستون های آموزش در دانشگاه علوم کاربردی Esslingen را تشکیل می دهند . حدود 5600 دانش آموز در 11 دانشکده ثبت نام می شوند که 25 لیسانس و 11 مدرک کارشناسی ارشد را ارائه می دهند .

بستن شبکه دانشگاه با اقتصاد، سازمان های صنعتی و تجاری، سطح بالایی از جهت عملی را در یک برنامه آموزشی متمایز تضمین می کند.

دانش آموزان دسترسی به بیش از 50 آزمایشگاه بسیار مدرن در سه محوطه دانشگاه انجام پروژه های توسعه توسط صنعت - تحقیقات بین رشته ای در موضوعات پیشرو در اجتماعی کار و سلامت با شبکه های گسترده ای نهادی انجام شده است. این دانشگاه به طور مداوم در دانشگاه جای می گیرد.

رتبه بندی

نتایج رتبه بندی دانشگاه Esslingen برای خود صحبت می کنند. این که آیا در جدول رده بندی مرکز توسعه دانشگاه (Centrum für Hochschulentwicklung، CHE)، که توسط راهنمای دانشجویی ZEIT یا مجلات "Wirtschaftswoche"، "Junge Karriere" و "Handelsblatt" منتشر شده است، دانشگاه Esslingen همیشه در میان بهترین در آلمان درجه "بسیار خوب" به طور مرتب برای برنامه های آموزش و برنامه تمرینی Esslingen اعطا می شود.

آموزش عالی و آموزش عالی

ما برای تعالی در آموزش و پرورش ایستاده ایم. ما شور و شوق برای چالش کشیدن مهندسین، مدیریت و حرفه های اجتماعی در جوانان را بیدار می کنیم. ما از دانشجویان ما در توسعه ویژگی های شخصی تشویق و حمایت می کنیم که آنها را قادر می سازد مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی را بپذیرند.

مدارک علمی

برنامه های تحصیلی ما همچنین دانشجویان را برای حرفه علمی واجد شرایط می دانند. با تمرین پیشرفته متخصص ما برای افرادی که در حال حرفه هستند پیشرفت می کنند و دانش خود را گسترش می دهند.

تحقیقات کاربردی

ما فعالیت های تحقیقاتی ما را اولویت می کنیم. آنها عملی، آینده گرا، مستقل و غنی تر شدن آموزش ما هستند. ما دائما در حال گسترش مهارت های تحقیقاتی خود هستیم و دانش آموزانمان را در انجام همین کارها مشارکت می دهیم.

شبکه های

با تشکر از ارتباطات محلی و شبکه های جهانی ما اطمینان می دهیم که تدریس ما عملا گرا بوده و سطح بالایی از انتقال متقابل وجود دارد. ما همکاری می کنیم از طریق همکاری منظم با شرکایمان.

بین المللی

ما تبادلات بین المللی و بین فرهنگی را تمرین می کنیم. این دانشجویان ما را انگیزه می دهد که حرفه ای را در یک محیط جهانی در نظر بگیرند و مهارت های لازم را به آنها بدهد.

اعتباربخشی

"برنامه های کارشناسی ارشد Esslingen در میان اولین کسانی بود که در آلمان مجوز می گرفتند و به طور منظم توسط ASIIN دوباره اعتبار می گرفتند. ASIIN مسئول بررسی و صدور پروژهای دانشگاه STEM و همچنین برنامه های بین رشته ای است که شامل موضوعات STEM است.

برنامه های کارشناسی ارشد Esslingen به عنوان یک برنامه کارشناسی ارشد برای STEM فارغ التحصیلان، با همکاری ASIIN برای کمک به تضمین توسعه مداوم آنها با کیفیت بالا و شناخت بین المللی کار می کنند. "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Esslingen University of Applied Sciences

در سال های اخیر سیستم های صنعت خودرو را در تعداد، ابعاد و پیچیدگی افزایش یافته است. صنعت خودرو با یک چالش بزرگ به دلیل افزایش در رقابت و نیاز به طور پیوسته افزایش در مورد ... [+]

نوآوری و بین المللی حرفه خود را در سیستم های خودرو بسازید مطالعه در قلب صنعت خودرو اروپایی یاد بگیرید که در یک محیط میان رشته ای و بین فرهنگی کار کنید مطالعه در زبان انگلیسی - در آلمان زندگی می کنند

"تجربه ای که زندگی شما را تغییر می دهد" - آلفونسو ریورا، کلاس ASM 2014

در سال های اخیر، سیستم های خودرو در تعداد، دامنه و پیچیدگی افزایش یافته است. صنعت خودرو با یک چالش بزرگ به دلیل افزایش در رقابت و نیاز به طور پیوسته افزایش در مورد هزینه، امنیت فعال و غیر فعال و اقتصاد سوخت مواجه شده است. این چالش ها را تنها می توان با گسترش و متصل کردن سیستم های کنونی خودرو به دست آورد. با وجود افزایش پیچیدگی، سیستم های با ایمنی بیشتر، در دسترس بودن و قابلیت اطمینان به تحقق یابد. توسعه چنین سیستمهایی مستلزم مدارک و دانش تخصصی است، به علاوه توانایی و تمایل به کار در یک تیم بین رشته ای و بین المللی. هدف از این دوره این است که برای برقراری ارتباط این مهارت ها. کارگاه خود را در سیستم های اتوماتیک ساختید ... [-]
آلمان اسلینگن
اکتبر 2019
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Esslingen University of Applied Sciences

بینالمللی از ویژگی های بسیار مهم در دانشگاه اسلینگن است. پیشنهاد ما این فرصت برای دانش آموزان از زمینه های متنوع فرهنگی برای مطالعه، کار و با هم زندگی می کنند. ... [+]

MEng در طراحی و توسعه مهندسی مکانیک و خودرو

بین المللی یکی از مهم ترین ویژگی های دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه Esslingen است . ما دانشجویانی از زمینه های فرهنگی متنوع تحصیل، کار و زندگی با هم دارند. این تبادل بین فرهنگی و همکاری، ارزش افزوده قوی برای دانش آموزان استاد است.

دانشگاه اسلینگن حفظ ارتباط منظم با بسیاری از شرکت های بین المللی نخست. این برای توسعه، برنامه ریزی، و تدریس برنامه های ما مهم است و در دوره ترم های کارآموزی دانشجویان بسیار سودمند است. دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه اسلینگن به طور منظم توسط انجمن مشهور مانند FIBAA و ASIIN معتبر. ESSLINGEN - ایده آل برای مطالعه... [-]

آلمان اسلینگن
اکتبر 2019
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Esslingen University of Applied Sciences

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)
Address
Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101
D-73732 اسلینگن, بادن-وورتمبرگ, آلمان
وب سایت
تلفن
+49-711-397-4466