Goethe University Frankfurt

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گوته فرانکفورت

دانشگاه گوته فرانکفورت، قرار در میان دانشگاه های برتر تحقیقاتی بین المللی، ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های آکادمیک، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی، و تمرکز بر روش های میان رشته ای برای حل مشکلات پیچیده است. این دانشگاه پس از یوهان ولفگانگ فون گوته، فرانکفورت دانشمند متولد برای کمک های استثنایی خود را به ادبیات، علوم و فلسفه مشهور به نام.

در سال 1914 با کمک مالی خصوصی بنا نهاده شده و با الهام از میراث روشنگری اروپا، دانشگاه گوته و خارج از غرفه به عنوان یک "دانشگاه شهروندان" پیشگام -and تاریخ از دانشگاه یکی از باز بودن و مشارکت عمومی است.

امروز، دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاه در آلمان که بودجه عمومی قابل توجهی در کنار استقلال اداری و توانایی برای ایجاد یک بنیاد خصوصی برخوردار است. به عنوان یک دانشگاه با وقف، مدل بودجه در سیستم آلمان آموزش عالی نادر، GU آزادی قابل توجهی برخوردار از کنترل دولت که آن را به جزئیات مربوط به چگونگی یک دانشگاه مدرن باید اجرا شود، از جمله انتصاب استادان می آید. وقف است که در حال ساخته شده است تا به طور خاص خواهد شد در ترویج فضای بسیار عالی که در آن به تحقیق، مطالعه، فکر می کنم، و ایجاد سرمایه گذاری.

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

یک مثال بسیار خوبی برای این حمایت از شهروندان از فرانکفورت است که "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی. با تشکر از حمایت از یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد خود با تاکید ویژه بر تحقیقات (بررسی منوی کشویی در سمت راست خود را). از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه ground¬breaking و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که عمیقا در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!

ارقام کلیدی در دانشگاه گوته (2016)

• بیش از 47،000 دانش آموزان • درباره 7000 دانشجویان بین المللی ثبت نام • مشخصات بین المللی: بسیاری از استادان تازه منصوب از خارج از کشور به عنوان برای ما آن را با کیفیت است که شمارش ملیت • بودجه شخص ثالث • نمی در یک نظرسنجی دانشجویی بزرگ است، در حدود 80٪ از دانش آموزان توصیه می شود به تحصیل در دانشگاه گوته.

شهر

واقع در جهان وطنی و بین المللی ترین شهرستان آلمان، دانشگاه بدن متنوع از دانشجویان و محققان از سراسر جهان جذب می کند. دانش آموزان در سود گوته از مطالعه و زندگی در فرانکفورت، بزرگترین مرکز مالی و تجاری در اروپا با مقدار زیادی از فرصت برای یادگیری و تمرین زبان آلمانی است. امروز، فرانکفورت در میان 10 شهرستانها قابل زندگی ترین در جهان (با توجه به مشاوره مرسر منابع انسانی) امتیاز.

دانشگاه گوته در سال 1914 تاسیس شد

دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان "دانشگاه شهروندان،" منحصر به فرد تامین شده توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت، آلمان تاسیس شد. در سال 1932 پس از یکی از بومیان معروف ترین شهرستان است، یوهان ولفگانگ فون گوته به نام، امروز دانشگاه دارای بیش از 38000 دانش آموزان است. نگاهی به جدول زمانی تاریخ دانشگاه گوته، روشن است که در دهه گذشته تغییرات قابل توجهی برای دانشگاه و وجود دارد این است که یک حرکت به جلو روشن شده است.

هنگامی که به عنوان یک نهاد لیبرال یا متمایل به چپ، دانشگاه گوته است شاید بیشتر به عنوان زادگاه مکتب فرانکفورت با نفوذ، بخشی از موسسه شناخته شده اجتماعی که باعث برخی از متفکران پیشرو در اروپا از 20thcentury (از جمله، به عنوان مثال، تئودور آدورنو، ماکس هورکهایمر، یورگن هابرماس، هربرت مارکوزه، هانس گئورگ گادامر، مارتین Buber، و پل تیلیش).

از آنجا که از تنش های نژادی و سیاسی در دوران نازی ها، نزدیک به یک سوم از هیات علمی دانشگاه در این دوره، بیش از هر دانشگاه دیگر آلمانی اخراج شده اند. دانشگاه گوته نیز نقش عمده ای در تظاهرات دانشجویی سال 1968 که به اصلاحات آموزشی گسترده در آلمان و سراسر اروپا منجر ایفا کرده است.

دانشگاه گوته شهرت خود را در علوم اجتماعی را حفظ کرده است

در سال های اخیر، دانشگاه گوته را حفظ کرده است شهرت خود را در علوم اجتماعی، اما افزود امکانات جدید و مهم و موسسات تحقیقاتی در علوم طبیعی و همچنین حقوق، تاریخ، زبان، علوم انسانی، هنر و اقتصاد. "خوشه های تعالی" آن ها، مراکز تحقیقات میان رشته ای، به تیز کردن مشخصات علمی دانشگاه کمک کرده اند، دستیابی به نتایج برجسته در عرصه های گوناگون اعم از علوم طبیعی ("ماکرومولکولی مجتمع") به پزشکی ("قلب-Pulmonray سیستم"، یک خوشه از تعالی در همکاری با دانشگاه GIESSEN و ماکس پلانک موسسه قلب و ریه تحقیقات در Bad Nauheim، که انجام برش لبه تحقیق برای درمان رمان از بیماری های قلبی و ریوی) و علوم انسانی و اجتماعی ("سازند معاملات اصولی" ).

Srongly به حمایت از پژوهشگران جوان متعهد

دانشگاه گوته به شدت متعهد به حمایت از پژوهشگران جوان با ارائه فرصت های برجسته به کسب درجه دکترا است. در بسیاری از دانشگاه ها، محققان باید بین درآمد یک دکترای راه "سنتی" در آلمان را انتخاب کنید، و یا به عنوان بخشی از یک برنامه دکترا "ساختار". در دانشگاه گوته، تمام دانشجویان دکتری واجد شرایط درخواست برای تبدیل شدن به اعضای آکادمی فارغ التحصیل در گوته (GRADE) و آموزش منحصر به فرد دسترسی و شبکه های اینترنتی که نشانه بارز از برنامه های ساخت یافته تر است.

موسسه تازه تاسیس فرانکفورت مطالعات پیشرفته (FIAS) و موسسه مطالعات پیشرفته در علوم انسانی، که خود را به عنوان یک آزمایشگاه برای دانش نوآورانه در جامعه می بیند: در نهایت، باید بلند پروازانه "اندیشکده" دانشگاه اشاره کرد.

همچنین این دانشگاه پیشرو در "فرایند بولونیا" کمک کرد که به راحتی تحرک دانش آموز در داخل و خارج از بیش از 40 کشور اروپایی با استاندارد سازه درجه بود. شروع در سال 2005، دانشگاه گوته شروع به ارائه برنامه برای اولین بار کارشناسی ارشد و سوئیچ از Diplom آلمان سنتی و یا Magister به کارشناسی و کارشناسی ارشد سیستم کامل در ترم زمستان 2011/12 خواهد بود. امروز، دانشگاه گوته ارائه می دهد بسیاری از دوره های فردی و برنامه های مدرک به زبان انگلیسی، تغییر عمده دیگر. چهار برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، یکی دیگر برنامه دو زبانه (آلمانی و انگلیسی) است. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد در علوم طبیعی نیز می تواند بدون دانش جامع از زبان آلمانی مورد مطالعه قرار گیرد، و مطالعات دکترای در طیف گسترده ای از زمینه های نیز می تواند اغلب به زبان انگلیسی انجام شده است.

اول دانشگاه بزرگ در آلمان برای تبدیل شدن به یک دانشگاه بنیاد

در سال 2001، این دانشگاه نخستین دانشگاه دانشگاه بزرگ در آلمان بود برای تبدیل شدن به یک دانشگاه پایه و اساس، به این معنی که دولت هسن هنوز هم بودجه برای پوشش بیشتر از بودجه سالانه را فراهم اما دانشگاه قادر خواهد بود برای ایجاد یک بنیاد خصوصی و لذت بردن از کامل اداری استقلال در امور مانند قرار ملاقات دانشکده. دانشگاه گوته در حال حاضر انجمن فارغ التحصیلان قوی و جمع آوری کرده است 145.5 € میلیون (feste Zusagen MIT eingerechnet) و ایجاد بیش از 50 وقف جدید و بازدید از استادی-مهم دوباره تایید هویت دانشگاه به عنوان یک "دانشگاه شهروندان".

دولت هسن در حال سرمایه گذاری در مجموع 1.2 میلیارد € برای کمک به ایجاد یک محیط واقعی دانشگاه در فرانکفورت با سه مکان مجزا: پردیس Westend برای علوم انسانی و اجتماعی، پردیس Riedberg برای علوم طبیعی، و پردیس Niederrad برای دارو. سابق پردیس اصلی Bockenheim، که از روز موسس دانشگاه باز می گردد، دیگر در استفاده خواهد شد پس از آن که ساختمان جدید کامل است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد در زمینه علوم ریاضی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

ریاضیات یک علم بزرگ فرهنگی با سابقه قدمت آن به دوران باستان است. با این حال، آن را نیز نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های مدرن و یک تکنولوژی کلیدی در عصر اطلاعات تبدیل شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز ریاضیات یک علم بزرگ فرهنگی با سابقه قدمت آن به دوران باستان است. با این حال، آن را نیز نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های مدرن و یک تکنولوژی کلیدی در عصر اطلاعات تبدیل شده است. این واقعیت در تضاد با تصویر عمومی از ریاضیات است، که اغلب به عنوان یک جهان بسته از قضایا و فرمولهای ریاضی دیده می شود. با این حال، روش های ریاضی و فرآیندهای در پشت مسائل و مشکلاتی از قبیل فشرده سازی داده ها و ایمنی داده ها، کنترل ترافیک، بهینه سازی ابزارهای مالی و تکنیک های پزشکی غیر مخرب وجود دارد. این فرایندها منجر به علم زنده با بسیاری از مشکلات حل نشده و تاثیر عظیمی بر برنامه های کاربردی. تحصیل در رشته ریاضیات بسیار جذاب و یک چالش بزرگ فکری است. این می تواند به شما کمک کند برای یک شغل به عنوان یک ریاضیدان در کسب و کار و صنعت و به عنوان معلم ریاضیات آماده کند. دانش آموزان در استاد البته علم ساخت در مهارت در برنامه کارشناسی با کسب در بر داشت زیر دست: دانش در رشته ریاضی به اصلی، رویکردهای روششناختی خود و روابط متقابل آنها، دیدی نسبت به نتایج تحقیقات تا به تاریخ و اهمیت این، توانایی برای مقابله با یک کار جامع ریاضی به طور مستقل در یک پایان نامه کارشناسی ارشد، مهارت های مورد نیاز به عنوان یک دستیار ریاضیات و یا کارمند کار در یک موسسه علمی، پایه و اساس یک دکترا. آغاز برنامه این برنامه می تواند در آغاز هر دو فصل تابستان و زمستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز BA در ریاضیات و یا در رشته یک موضوع است که در ریاضیات فنی، ریاضیات کسب و کار و یا ریاضیات IT تمرکز دارد. متقاضیان بدون مدرک کارشناسی در ریاضیات باید دانش ارزی در تجزیه و تحلیل، جبر خطی، استوکاستیک، آنالیز عددی و ریاضیات گسسته و فراتر از آن فراتر در عمق مطالعه در یک منطقه ریاضی در مجموع حداقل 18 CP نشان می دهد. پذیرش ممکن است به شرط ارائه ترم و ماژول امتحانات اضافی را از برنامه درجه کارشناسی با مقدار حداکثر 60 CP اعطا می شود. این دوره بخشی از بررسی کارشناسی ارشد است. اگر نیاز است که با در درون محدودیت زمانی تعیین شده توسط کمیته پذیرش پیروی نمی، پذیرش باید لغو شود. متقاضیانی که صلاحیت ورود به دانشگاه آلمان ندارد، و نه آنها به درجه از یک موسسه آموزش عالی آلمان، موظف به ارائه اثبات مهارت های کافی زبان آلمانی است. پذیرش موقت اگر صلاحیت ورود به دانشگاه برای برنامه مستر متوالی (یعنی درجه کارشناسی) هنوز تکمیل نشده است، شما می توانید برای برنامه با متن سوابق بر اساس حداقل 150 امتیاز اعتباری اعمال می شود. این گواهی موقت باید توسط یک دفتر مجاز به نمرات جایزه و یا گواهی صادر خواهد شد. همچنین تایید پایان نامه مشاور کارشناسی، بیان شروع از پایان نامه کارشناسی و تایید enrolement درخواست شده است. اگر یک دانش آموز پذیرفته شده است، این را به صورت موقت باشد. [-]

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد در مولکولی بیوتکنولوژی برنامه مطالعه مبتنی بر تحقیق با تمرکز بر سفید بیوتکنولوژی است. دانش نظری از فرایندهای شیمیایی و بیولوژیکی (از زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، شیمی و تجزیه و تحلیل) را به عمل در سطح مولکولی قرار داده و به صورت فن آوری ایجاد خواهد شد برای تولید هدفمند از مولکولهای فعال زیستی و تولید / سنتز فرآیندهای است که ایجاد ارزش علمی و اقتصادی اضافه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی برنامه مطالعه مبتنی بر تحقیق با تمرکز بر سفید بیوتکنولوژی است. دانش نظری از فرایندهای شیمیایی و بیولوژیکی (از زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، شیمی و تجزیه و تحلیل) را به عمل در سطح مولکولی قرار داده و به صورت فن آوری ایجاد خواهد شد برای تولید هدفمند از مولکولهای فعال زیستی و تولید / سنتز فرآیندهای است که ایجاد ارزش علمی و اقتصادی اضافه شده است. بینش دقیق به تابع ماکرومولکولهای بیولوژیکی قادر به توسعه محصولات نوآورانه و فرآیندهای جمله آنزیم های سفارشی ساخته شده و همچنین روش های جدید مبتنی بر زیست مولکول تجزیه و تحلیل، و یا مواد مخدر. پیش نیاز برای برنامه مدرک لیسانس علوم (یا مدرک معادل) در بیوتکنولوژی، علوم زیستی و یا رشته های مشابه با focud در زیست شناسی مولکولی و یا روش های بیوشیمیایی است. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز کارشناسی و یا مدرک معادل در یک برنامه مطالعه زیستی علمی با حداکثر 30 امتیاز اعتباری از دست رفته (CP) اجازه نامه ای از انگیزه متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت پذیرش موقت ممکن است اگر برنامه کارشناسی هنوز تکمیل نشده است. این نیاز به یک متن سوابق بیان حداقل 80 درصد از نیاز برای CP درجه کارشناسی (به طور معمول 144 واحد درسی). [-]

کارشناسی ارشد بیوشیمی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

البته مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی در دانشگاه گوته فرانکفورت است که در یک سنت طولانی در تحقیقات بیومولکولی و آموزش و پرورش است. هدف این دوره در ارائه دانش علمی و مهارت های شغلی به نامزدهای که آنها ممکن است محققان مستقل. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز البته مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی در گوته دانشگاه فرانکفورت در یک سنت طولانی در تحقیقات بیومولکولی و آموزش و پرورش است. هدف این دوره در ارائه دانش علمی و مهارت های شغلی به نامزدهای که آنها ممکن است محققان مستقل. برنامه مستر شامل بیوشیمی سلولی، زیست شناسی ساختاری و بیوفیزیک / شیمی بیوفیزیکی و اجازه می دهد تا تنظیم نقطه کانونی بسته به منافع دانش آموزان است. آموزش در همکاری نزدیک با محیط زیست تحقیقات محلی چیده شده و شامل گروه فیزیک، زیست شناسی مولکولی، پزشکی، ماکس پلانک موسسه بیوفیزیک، پل الریخ، موسسه و گئورگ-اشپیر-هاوس. این برنامه به خصوص ظرفیت پروتئین های غشای و زیست شناسی ساختاری، مناطق که در آن فرانکفورت دارای یک سنت تحقیقاتی قوی. فارغ التحصیلان قادر به تصمیم گیری هایی که در تجزیه و تحلیل مورد منطقی و بر اساس منعکس کننده سنت علمی تاسیس شده است، در حالی که شرایط اخلاقی و اجتماعی در ذهن خواهد بود. طبیعی و علوم زندگی در حال توسعه بسیار سریع است. بنابراین، مهم است که دانش آموزان در ادامه به آموزش خود و به ادغام دانش جدید در طول حرفه بعدی خود را. فارغ التحصیلان ما واجد شرایط برای ادامه با مدرک دکترا یا برای به دست آوردن یک شغل در صنعت، مدیریت کسب و کار و یا در بازاریابی، شرکت چاپ و نشر و یا مشاوره کسب و کار. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز پذیرش برای برنامه مستر می گیرد با ثبت نام در دانشگاه گوته فرانکفورت. نیاز اصلی مدرک لیسانس در بیوشیمی از یک موسسه آموزش عالی آلمان، و یا یک مدرک دانشگاهی به رسمیت شناخته می شود معادل است. به منظور به دست آوردن ورود به دوره کارشناسی ارشد بیوشیمی در دانشگاه گوته فرانکفورت / M، دانش در (1) بیوشیمی و (2) بیوفیزیکی شیمی / بیوفیزیک / شیمی فیزیک مورد نیاز است. شما باید حداقل در مجموع 20 CP در مناطق به دست آمده (1) و (2)، در حالی که حداقل 5 CP برای هر موضوع مورد نیاز است. متقاضیان بین المللی باید یک گواهی زبان ارسال کنید. این مطابق با مقررات دانشگاه در آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه، دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، برای متقاضیان با شرایط ورود به دانشگاه های خارجی در نسخه به ترتیب معتبر خود، مگر اینکه از بررسی زبان آلمانی تحت معاف مقررات DSH است. متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت اگر صلاحیت ورود به دانشگاه برای برنامه مستر متوالی (یعنی درجه کارشناسی) هنوز تکمیل نشده است، شما می توانید برای برنامه با متن سوابق بر اساس حداقل 80 درصد از نیاز برای مدرک CP کارشناسی اعمال می شود ( به طور معمول 144 واحد درسی). این گواهی موقت باید توسط یک دفتر مجاز به نمرات جایزه و یا گواهی صادر خواهد شد. اگر یک دانش آموز پذیرفته شده است، این را به صورت موقت باشد. [-]

کارشناسی ارشد بیوفیزیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

هدف از دوره مطالعه کارشناسی ارشد است عمیق تر از دانش و تخصص در موضوع بیوفیزیک. دوره های دیگر به شدت در محدوده موضوع کلاسیک و موسسه گرا اما موضوع در حال حاضر بیشتر گرا و interdisciplinarily در پنج حوزه های تمرکز ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز هدف از دوره مطالعه کارشناسی ارشد است عمیق تر از دانش و تخصص در موضوع بیوفیزیک. دوره های دیگر به شدت در محدوده موضوع کلاسیک و موسسه گرا اما موضوع در حال حاضر بیشتر گرا و interdisciplinarily در پنج حوزه های تمرکز ارائه شده: طیف سنجی، تصویربرداری و تجزیه و تحلیل ساختاری غشاء و فرآیندهای غشایی، الکتروفیزیولوژی، انرژی زیستی و بیوفیزیک سلولی تئوری، شبیه سازی دینامیک مولکولی روش زیستی تحلیلی اسیدهای نوکلئیک این حوزه های تمرکز منعکس حوزه های تمرکز از تحقیقات انجام شده توسط استادان دانشگاه در محوطه دانشگاه که به نمایندگی از مناطق موضوع بیوفیزیکی و زمینه های جذاب و آینده گرا از پژوهش. وسعت لازم از آموزش و پرورش در به دست آورد که دانش آموز باید ماژول از همه از حوزه های تمرکز به عنوان افراد اجباری اختیاری را انتخاب کنید. عمق آموزش و پرورش در دست است که دانش آموزان به پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از یک تحقیق و دوره عملی آزمایشگاهی و همچنین بیش از یک سمینار گروه کارگر و "تخصص آکادمیک" ماژول که در آن دانش آموز ارائه کار خود را در یک جریان معرفی مشکل علمی است. آغاز برنامه این برنامه از مطالعه می توان به در زمستان و ترم تابستان اعتراف کرد. پیش نیاز پذیرش مدرک لیسانس در بیوفیزیک و یا به یک موضوع از نزدیک مرتبط (کمیته آزمون خواهد در مورد تحقق الزامات ورودی و هم ارزی از درجه های موجود تصمیم گیری) نامه انگیزه متقاضیان برای تبدیل شدن به دانش آموزان با مدرک تحصیلی ورود به دانشگاه های خارجی و درجه پایه خارجی نیز باید نشان دهند که دانش کافی از آلمان با توجه به مقررات DSH. پذیرش موقت در مورد پذیرش بر اساس یک موضوع از نزدیک مرتبط کمیته آزمون می تواند پذیرش با شرط مرتبط برای ارائه عملکرد دوره های اضافی و محدودیت های زمانی تعیین شده برای این. [-]

کارشناسی ارشد در اقتصاد کمی، امور مالی، مدیریت، بازاریابی، حقوق و اقتصاد

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

این برنامه مطالعه کمی اقتصاد (MSQE) است، که به زبان انگلیسی تدریس، ارائه می دهد آموزش تحلیلی و کمی است که از نزدیک به دکتری مرتبط برنامه های ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد، امور مالی و مدیریت. دانش آموزان می توانند از پنج منطقه مطالعه را انتخاب نمایید. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه مطالعه کمی اقتصاد (MSQE)است که به زبان انگلیسی تدریس، ارائه می دهد آموزش تحلیلی و کمی است که از نزدیک به دکتری مرتبط برنامه های ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد، امور مالی و مدیریت. دانش آموزان می توانند از پنج منطقه مطالعه را انتخاب کنید: اقتصاد کمی مالیه کمی مدیریت کمی بازاریابی کمی حقوق و اقتصاد کمی در هر یک از مناطق مورد مطالعه، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به بررسی سوالات بزرگ اقتصادی و دستیابی به نتایج علمی مبتنی بر استفاده از مفاهیم و روشهای آنها به دست آورد. دانش آموختگان از برنامه MSQE هم می تواند تحقیقات خود را ادامه با یک پایان نامه در یکی از دکتری برنامه های دانشکده تحصیلات تکمیلی اقتصاد، امور مالی و مدیریت و یا شروع یک حرفه ای به چالش کشیدن در زمینه سیاست های اقتصادی، و یا بخش مالی یا بازاریابی است. هدف از این برنامه برای دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های لازم تحلیلی و کمی و دانش به خاطر درخواست شغلی در موقعیت های بالا در زمینه اقتصاد. دانش آموزان نیز آماده برای شروع یک دکتری با یک هدف را به این شغل دانشگاهی. محتوا در بالاترین سطح علمی با استفاده از آخرین مفاهیم و روش تدریس. مفهوم آموزش ترکیب آموزش فشرده کار علمی مستقل و احتمالات را برای تماس با عمل اقتصادی است. آغاز برنامه این برنامه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک لیسانس در رشته اقتصاد و یا یک کمی بر اساس مدرک کارشناسی و یا یک درجه آلمانی و یا بین المللی در همان موضوع یا مرتبط است که به عنوان معادل به رسمیت شناخته شده. اثبات ریاضی / به اطلاعات کمی (GRE آزمون عمومی و یا GMAT برای امور مالی، مدیریت، و آهنگ های بازاریابی)؛ نامه ای از انگیزه 2 توصیه نامه توسط استادان و یا سایر کارکنان واجد شرایط؛ اثبات مهارت های زبان انگلیسی توسط: آزمون تافل (حداقل نمره 93 و یا 580 امتیاز) و یا آزمون IELTS (حداقل نمره 7.0). انتخاب مطابق با روش استاندارد تعیین شده توسط دفتر بررسی انجام شده است. این روش نمره نهایی، ریاضی / دانش کمی، انگیزه و توصیه نامه می گیرد. پذیرش موقت هیچ مقررات [-]

کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

محتوای دوره و مناطق تمرکز این برنامه استاد بخش دوم مطالعه کارشناسی / کارشناسی ارشد متوالی در بیوانفورماتیک است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز این برنامه استاد بخش دوم مطالعه کارشناسی / کارشناسی ارشد متوالی در بیوانفورماتیک است. این است که در یک برنامه کارشناسی در بر بیوانفورماتیک ها و قاب ها مباحث پیشرفته از یک تحقیق و چشم انداز نرم افزار گرا. چهار موضوع زیر واجب است: (1) توالی تجزیه و تحلیل / داده کاوی، (2) تجزیه و تحلیل شبکه / سیستم های زیست شناسی، (3) تجزیه و تحلیل ساختار / مدل سازی مولکولی، و (4) Neuroprocesses / محاسباتی نوروبیولوژی. علاوه بر این، امکان انتخاب از بیش از 50 ماژول های انتخابی از علوم کامپیوتر، زیست شناسی، ریاضی، شیمی، پزشکی، و بیوفیزیک، به منظور تخصص در یک یا دو جهت تحقیقات و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های مختلف نرم افزار بیوانفورماتیک وجود دارد . تحصیل در خارج به صراحت پشتیبانی می شود. علاوه بر این، نرم مهارت، برای مثال آموزش آموزش، مشاوره دانش آموزان در یک برنامه مشاوره و نوشتن پروپوزال کمک هزینه تحقیقاتی به دست آورد می شود. این مطالعه پس از اتمام با یک پایان نامه کارشناسی ارشد. آغاز برنامه این برنامه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در رشته بیوانفورماتیک یا مدرک قابل مقایسه. آزمون ورودی + CV. متقاضیان پذیرش موقت در حال حاضر در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای علم کامپیوتر ثبت نام می توانید به طور موقت بر اساس متن اولیه سوابق بستری، به شرطی که آنها را داشته باشد: حداقل 80٪ از (به طور معمول 144 واحد درسی) مورد نیاز برای مدرک CP لیسانس را در بیوانفورماتیک در حال حاضر به پایان رسید پایان نامه کارشناسی، پایان نامه و یا اگر در مورد به پایان رسید و معلم نوشته است توصیه نامه متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت به مدت شش ماه معتبر است. [-]

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد برنامه در علوم رایانه است که در فارغ التحصیلان کارشناسی علوم در علوم کامپیوتر و برنامه های مرتبط با هدف [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد برنامه در علوم رایانه است که در فارغ التحصیلان کارشناسی علوم در علوم کامپیوتر و برنامه های مرتبط است. کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر درجه حرفه ای دوم پس از مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر است و توسعه و گسترش می یابد از موضوع بحث به منظور فعال کردن دانش آموزان به طور مستقل کار در این زمینه از علم است. یکی از اهداف اصلی این برنامه است که برای تحریک دانشجویان به طور مستقل کار در تحقیق و توسعه کار بر اساس روش ها، تخصص سیستم و دیدگاه های مختلف علمی تدریس در برنامه است. برنامه مستر فارغ التحصیلان را قادر می سازد به کشتی سوار در زندگی حرفه ای طولانی و موفق در مدیریت، کسب و کار، صنعت و پژوهش، به عنوان دوره به جدیدترین مطالب محدود نمی شود اما به جای آن بر اصول تمرکز دارد و می آموزد مبانی نظری مفاهیم اساسی و روش های است که از دوام بیاورید خواهد روند فعلی. این برنامه دانش آموزان می آموزد اصول، مفاهیم و روش های علوم کامپیوتر است که آنها را بیشتر کنند. در پایان این برنامه، فارغ التحصیلان باید قادر به استفاده علوم کامپیوتر به پردازش وظایف در زمینه های مختلف از برنامه های کاربردی تحت، شرایط فنی اقتصادی و اجتماعی داده شده و همچنین برای توسعه سیستم های کافی و مدیریت پروژه های باشد. آنها باید قادر به استفاده از مفاهیم و روشهای آنها در تحولات آینده به دست کرده اند. دانش آموزان می توانند از برنامه کارشناسی عنوان پایه ای برای نگاه کردن به مناطقی اضافی از نرم افزار و یا استفاده می کنید، آنها می توانند عمیق تر به منطقه از برنامه که در برنامه کارشناسی انتخاب کرده است. آغاز برنامه این برنامه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر و یا درجه قابل مقایسه. شرایط تعیین شده توسط هیئت مدیره معاینه در صورت وجود (مانند 24 احزاب کمونیست از برنامه کارشناسی) + امکان آزمون فارغ التحصیلی امتحانات (GRE)؛ محدودیت ها و شرایط مربوط به منطقه از نرم افزار (24 CPS) ممکن مهارت های زبان انگلیسی زبان (niveau B1) ثابت توسط: صدور گواهینامه از کلاس در زبان انگلیسی به ترتیب 6 سال 7 سال، و یا نمره تافل حداقل 57 نقطه و یا IELTS درجه 3،5 - 4،5 متقاضیانی که صلاحیت ورود به دانشگاه آلمان در نیست، و نه آنها را به یک درجه از یک آلمانی بالاتر نهاد آموزش و پرورش، موظف به ارائه اثبات مهارت های کافی زبان آلمانی است. [-]

کارشناسی ارشد در شیمی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر نه تنها این گزینه از تمرکز بر یک منطقه متخصص ارائه می دهد اما دانشجویان نیز به مهارت های لازم برای این به دست آوردن و آنها یاد خواهند به طور مستقل فکر می کنم و مسئولانه عمل می کنند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز هدف از این برنامه مطالعه دانش آموزان با آموزش و پرورش بیشتر در شیمی. برنامه مستر نه تنها این گزینه از تمرکز بر یک منطقه متخصص ارائه می دهد اما دانشجویان نیز به مهارت های لازم برای این به دست آوردن و آنها یاد خواهند به طور مستقل فکر می کنم و مسئولانه عمل می کنند. فارغ التحصیلان باید قادر به ارزیابی شخصیت از ترکیبات شیمیایی و به کار بردن روش های لازم را برای حل مشکلات شیمیایی به چالش کشیدن. مواد و روش ها، روش ها، تحقیق و زمینه های صنعتی از فعالیت همواره در حال تغییر، پس از آن هدف از این برنامه شیمی به آموزش دانش آموزان به دانش لازم در راه است که آنها را قادر می سازد خود را آشنا به سرعت با تحولات جدید است، در نواحی جدید معرفی و به کمک های مستقل به پیشرفت های بیشتر از تحقیقات و فناوری در منطقه ویژه خود را یک بار آنها برنامه خود را به پایان رسید. بررسی کارشناسی ارشد دوم رشته شیمی حرفه ای است. در طول چهار ترم از برنامه مستر، که از شش ترم برنامه کارشناسی در دنبال، دانش آموزان عمیق، دانش تخصصی لازم برای انتقال به عمل حرفه ای به دست آوردن. طیف گسترده ای از برنامه تحصیلی را تضمین خواهد کرد که دانش آموزان مهارت های لازم برای درخواست زمینه های فعالیت در صنعت، اقتصاد و دولت به دست آوردن. مناطق تمرکز ویژه در دانشگاه فرانکفورت: تحقیقات انجام شده توسط گروه شیمی دانشگاه فرانکفورت انجام شده به علوم زندگی و علوم مواد و بر تحقیقات سازه، مکانیسم های مولکولی، پروتئومیکس غشاء و فرآیندهای غشایی، و ماده جدید: از مولکول به ماده. برنامه مستر آینه این مناطق تمرکز به طوری که دانش آموزان می توانند تصمیم گیری یا نه آنها می خواهند برای انتخاب یک طیف گسترده ای از مناطق تمرکز در برنامه مطالعه خود را، و یا اگر آنها می خواهند به تمرکز بر روی یک ناحیه خاصی: شیمی بیومولکولی، سنتز و تجزیه، ساختار ، دینامیک و عملکرد، و یا تجزیه و تحلیل. این مناطق تمرکز به مناطق از پژوهش که در آن استادان دانشگاه قوی هستند مطابقت دارد، و در حال حاضر جذاب، جلو، به دنبال زمینه های تحقیق. دوره های ارائه شده در برنامه مستر دیگر به شدت به افراد و موسسات کلاسیک تقسیم بلکه سازماندهی موضوعی و اغلب در مد میان رشته ای تدریس می شود. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز پذیرش برای برنامه مستر می گیرد با ثبت نام در دانشگاه گوته فرانکفورت. نیاز اصلی مدرک لیسانس در رشته شیمی از یک موسسه آموزش عالی آلمان، و یا یک مدرک دانشگاهی به رسمیت شناخته می شود معادل است. نمره نهایی از درجه باید "خوب" یا بهتر است. در مورد نامزد / درجه اول خود را او در دانشگاه آلمان به دست آورد درجه باید حداقل 2.5 یا بهتر است. به عنوان برخی از سخنرانی به زبان انگلیسی برگزار می شود، این برنامه نیاز به مهارت های زبان انگلیسی جامد. متقاضیان بین المللی باید یک گواهی زبان ثابت کند که آنها به اندازه کافی آلمانی مهارت های زبان ارسال کنید. این مطابق با مقررات دانشگاه در آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه، دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، برای متقاضیان با شرایط ورود به دانشگاه های خارجی در نسخه به ترتیب معتبر خود، مگر اینکه از بررسی زبان آلمانی تحت معاف مقررات DSH است. بنا به درخواست دانش آموز، هیئت مدیره معاینه تصمیم می گیرد در ورود به برنامه مستر و همچنین در موارد استثنا در رابطه با بند 2. برای متقاضیانی که دارای مدرک لیسانس هیچ از یک موسسه آموزش عالی آلمان، هیئت مدیره معاینه می توانید تصمیم بگیرید برای تحمیل شرایط (مانند یک آزمون به بررسی دانش دانش آموز از تئوری و مهارت های عملی). پذیرش موقت مقررات ورود به وضوح برنامه مستر شورای بخش بیوشیمی، شیمی و داروسازی از 18. اکتبر 2011 شورای بخش موافق پذیرش موقت برای شیمی برنامه مستر تحت شرایط زیر: که نرم افزار آنلاین باید تا 15 آگوست در شدن برای ترم زمستان در آخرین برای ترم تابستان ارائه شده، و 15 فوریه. تصمیم گیری در مورد پذیرش از شخص مربوطه توسط رئیس (یا معاون) از هیئت مدیره بررسی مطابق با معیارهای پذیرش زیر ساخته شده است: پایان نامه های کارشناسی نیز باید توسط 1st آگوست در شدن برای ترم زمستان آغاز شود و با توسط 1st فوریه در شدن برای ترم تابستان است که به از موسسه آموزش عالی confirmationed شود. 144 امتیاز اعتباری (CPS) از مقطع کارشناسی ناپیوسته در شیمی باید توسط 15 اوت برای ترم زمستان و یا 15 ماه فوریه برای ترم تابستان تأیید شده است. ورود به برنامه مستر قطعی است یک بار گواهی درجه کارشناسی است در هنگام ثبت نام برای ترم زیر در دفتر دانش آموزان ارائه شده است، در آخرین. اگر نیاز برآورده نمی، دانش آموز خواهد شد دوباره ثبت نام در برنامه کارشناسی یا از ثبت نام از دانش آموزان حذف شود. تصمیم نهایی بر عهده هیئت مدیره بررسی در موارد تردید. [-]

کارشناسی ارشد در علوم اعصاب بین رشته ای

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

علوم اعصاب دهانه بسیاری از رشتههاست. کارنامه خود کشیده شده از زیست شناسی مولکولی و تحقیقات پروتئوم به سیستم بیولوژی اعصاب، علوم اعصاب شناختی و تحقیقات بالینی است. تحقیقاتی موفق در علوم اعصاب بر ترکیبی از مفاهیم دیفرانسیل و رویکردهای روشمند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز علوم اعصاب دهانه بسیاری از رشتههاست. کارنامه خود کشیده شده از زیست شناسی مولکولی و تحقیقات پروتئوم به سیستم بیولوژی اعصاب، علوم اعصاب شناختی و تحقیقات بالینی است. تحقیقاتی موفق در علوم اعصاب بر ترکیبی از مفاهیم دیفرانسیل و رویکردهای روشمند. هدف اصلی از این برنامه است برای ارائه به دانش آموزان با استعداد آموزش بسیار پژوهش محور است که آنها را با یک مرور کلی گسترده ای از زمینه های مربوطه را از علوم اعصاب، از جمله علوم اعصاب پایه، علوم اعصاب بالینی، علوم اعصاب شناختی و علوم اعصاب محاسباتی فراهم خواهد کرد. این همچنین شامل مهارت های عملی مربوطه. این برنامه دانش آموزان با سطوح مختلف پیچیدگی از توابع عصبی از زیست شناسی مولکولی به سیستم اعصاب مقابله با. مشخصه عمده شامل آموزش اختیاری در علوم اعصاب بالینی است که دانش آموزان با اعصاب و جنبه های مغز و اعصاب آشنا و آنها را با دست به دست در اطلاعات مربوط به روش فنی در حال حاضر مورد استفاده در تحقیقات بالینی فراهم خواهد کرد. شما آموزش فشرده قبلی در علوم اعصاب نیاز ندارد. با این حال، دانش پس زمینه جامد در حوزه علوم اعصاب برای پس از دوره ضروری است. این شامل آموزش اصلی در تکنیک آزمایشگاهی، به ویژه در سلول کار نیمکت بیولوژیکی است. به عنوان برنامه یک میان رشته ای است، ما دعوت از دانشجویان از زمینه های مختلف. این خدمات عبارتند از زیست شناسی و پزشکی بلکه بیوشیمی، شیمی، فیزیک، انفورماتیک و روانشناسی. هدف از این برنامه در پرورش تعامل بین دانشجویان و بین دانشجویان و استادان از رشته های مختلف. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز درجه یا معادل آن مدرک کارشناسی در رشته برنامه مطالعه پزشکی، bioscientific روانی، و یا در یکی دیگر از علم / برنامه مطالعه ریاضی طبیعی؛ نامه انگیزه + مصاحبه انتخاب، در صورتی که توسط اثبات کمیته آزمون مهارت های زبان انگلیسی مورد نیاز: اگر زبان مادری نمی متقاضی باید ارائه اثبات دانش کافی از زبان انگلیسی در سطح B2 چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان، به عنوان مثال : TOEFL (IBT) حداقل 87 IELTS حداقل 5.5 یک گواهینامه تایید دانش رضایت بخش زبان انگلیسی بر اساس یک پایان نامه کارشناسی زبان انگلیسی نوشته شده صادر شده از دانشکده های "علوم زیستی"، "روانشناسی و ورزش"، "پزشکی" یا "بیوشیمی، شیمی و داروسازی" از گوته دانشگاه. پذیرش موقت پذیرش موقت بر اساس متن فعلی از سوابق ممکن است؛ حداقل 130 امتیاز اعتباری در BA باید به دست آمده است. پایان نامه کارشناسی باید پایان رسید و یا تقریبا به پایان رسید. پذیرش موقت به مدت 6 ماه معتبر است. در مورد درجه مورد نیاز شده است زمان درخواست اهدا، شما هنوز هم می توانید درخواست اگر به شما ارائه: اثبات دخول گواهی دقیق از وضع موجود از مطالعات شما و تاریخ به پیش بینی از اتمام برنامه کارشناسی. علاوه بر این شما باید 130 امتیاز اعتباری در برنامه کارشناسی دست یافته اند. [-]

کارشناسی ارشد در علوم زمین

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

علوم به بررسی تغییرات زمانی و مکانی در سیستم زمین، تغییراتی که با مشاهده، اندازه گیری و مدل سازی به ویژگی ها و ترکیب مواد از ماده جغرافیایی مرتبط است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز علوم کره زمین بررسی تغییرات زمانی و مکانی در سیستم زمین، تغییراتی که با مشاهده، اندازه گیری و مدل سازی به ویژگی ها و ترکیب مواد از ماده جغرافیایی مرتبط است. ابعاد از کوچکترین واحد زمانی و مکانی (به عنوان مثال تخلیه جوی و یا ساختارهای کریستالی) تا سن زمین، جهانی رانش قاره و گوشته همرفت. فعل و انفعالات گوناگون نیاز به فشرده همکاری میان رشته بسیار متفاوت است. در گروه علوم / جغرافیا در گوته دانشگاه فرانکفورت، این رشته ها هستند هواشناسی، جغرافیای فیزیکی، زمین شناسی، فسیل شناسی، کانی شناسی و ژئوفیزیک. همچنین روابط نزدیکی با موزه Senckenberg و موسسه علوم کاربردی در فنی دارمشتات وجود دارد. سخنرانی داده شده توسط اعضای هر دو نهاد در برنامه گنجانده شده است. برنامه کارشناسی ارشد در علوم است علوم زمین سنتی و دانش آموزان بر اساس دریافت آموزش به زمین شناسی، فسیل شناسی، ژئوفیزیک و کانی شناسی. برنامه مستر می توانید مدرک لیسانس دنبال کنید. دانش آموزان در برنامه مطالعه می توانید در زمین شناسی، ژئوفیزیک، کانی شناسی و یا فسیل شناسی تخصص. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز پیش شرط برای ورود به برنامه مستر مدرک لیسانس در علوم از یک موسسه آموزش عالی آلمان و یا مدرک لیسانس در علوم یا درجه یکی دیگر از علوم طبیعی است که به عنوان معادل هیئت مدیره بررسی به رسمیت شناخته شده است هیئت مدیره بررسی تصمیم می گیرد که بر روی برنامه مستر پذیرفته، و اینکه آیا استثنا می تواند در صورت لزوم بر اساس درخواست ارائه شده توسط نامزدها ساخته شده است. نرم افزار باید اسناد معمول مانند سوابق، گواهینامه ها، CV و غیره شامل و همچنین به عنوان یک مکمل دیپلم و بیانیه کوتاه نوشته شده در مورد برنامه های بتن دانش آموز برای برنامه مطالعه (به عنوان مثال در منطقه متخصص مورد نظر). دانش آموز باید مهارت های زبان انگلیسی رضایت بخش به عنوان برخی از سخنرانی نیز به زبان انگلیسی تدریس. متقاضیانی که صلاحیت ورود به دانشگاه آلمان ندارد، و نه آنها به درجه از یک موسسه آموزش عالی آلمان، موظف به ارائه اثبات مهارت های کافی زبان آلمانی است. پذیرش موقت تمام دانش آموزانی که می خواهم به پایان مطالعات آنها این ترم و علاقه مند به شروع برنامه کارشناسی ارشد در علوم در گوته دانشگاه بلافاصله پس از درجه کارشناسی (در هر ایمیل) هستند، باید برای ورود به پایان نامه کارشناسی بعد از شش هفته پس از اعمال از شروع ترم در دفتر معاینه. این درخواست باید داده های زیر عبارتند از: 1. اطلاعات شخصی (نام، شماره دخول، اطلاعات تماس) 2. نام از معلم 3. موضوع پایان نامه کارشناسی 4. لیستی از تمام ماژول با موفقیت انجام شد که حداقل 110 احزاب کمونیست 5 به دست آورد. اثبات این سمینار با موفقیت انجام شد از BP6 [-]

کارشناسی ارشد در فیزیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

فیزیک علم از ساختار، ویژگی ها، شرایط و حرکت از ماده و انرژی، و همچنین تعامل اساسی و نیروهای و ابعاد نتیجه است. به این ترتیب، اساس مواد از تمام علوم طبیعی و تمام رشته های فنی است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز فیزیک علم از ساختار، ویژگی ها، شرایط و حرکت از ماده و انرژی، و همچنین تعامل اساسی و نیروهای و ابعاد نتیجه است. به این ترتیب، اساس مواد از تمام علوم طبیعی و تمام رشته های فنی است. این یک علم است که بر روی فعالیت های مبتنی بر است، به عنوان آن نیاز به اجرای تجربی و نظری، بهره برداری و توسعه بیشتر از محتوا و روش آن است. این نیز یک علم کمی، به عنوان هدف فیزیک شرح کمی تجدید فرآیندهای در طبیعت و تولید ارتباط کمی بین پدیده ها و کلاس های پدیده متفاوت است. به منظور دستیابی به این اهداف، فیزیک تا حد زیادی در روش های ریاضی متکی است. طیف گسترده ای از وظایف بدان معنی است که دانش آموزان فیزیک باید یاد بگیرند که قادر به آشنا شدن با افراد بسیار متفاوت ویژه به سرعت در زندگی حرفه ای، حتی اگر آن را بخشی از برنامه مطالعه خود را ندارد. این مهارت متکی بر شناخت عمیق و فرمان روشن از وسیع ترین طیف وسیعی از اطلاعات علمی پایه و روش های ممکن، و این تمرکز اصلی این برنامه مطالعه است. دانش آموزان قادر به تخصص در یک موضوع و در ادامه این موضوع تا حدود فعلی دانش اگر آنها درک اصول اولیه از نظم و انضباط هستند و تنها. این تخصص است تا حدودی در برنامه کارشناسی توسط دانشجویان انتخاب ماژول های اجباری اختیاری از زمینه های مختلف فیزیک و از طریق پایان نامه کارشناسی است که نشان دهنده یک مقدمه جداگانه به کار عملی در یکی از حوزه های تحقیقاتی بخش به دست آورد،. تخصص خود دانش آموز می گیرد در ابتدای برنامه مستر و نقطه اوج در پایان نامه کارشناسی ارشد در آن دانش آموزان انجام کار مستقل بر روی یک مشکل علمی اخیر است. به همین دلیل، پایان نامه کارشناسی ارشد نشان دهنده یک معاینه منحصر به فرد است که در آموزش و پرورش از فیزیکدانان ضروری است. آغاز برنامه این برنامه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در رشته فیزیک یا یک درجه مقایسه بررسی ورود تعیین شده توسط هیئت مدیره بررسی متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک لیسانس باید ثابت کند هم کافی در زبان آلمانی مهارت های زبان با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه و یا مهارت های زبان انگلیسی ثابت توسط: نمره تافل حداقل 80 (IBT)، 213 (CBT) و یا 550 (PBT) IELTS حداقل نمره 6.5 پذیرش موقت پذیرش موقت بر اساس متن فعلی از سوابق امکان پذیر است. پایان نامه کارشناسی یا باید به صورت کامل و یا در مورد به پایان خواهد رسید، و توصیه نامه از مشاور پایان نامه باید ارسال شود. [-]

کارشناسی ارشد زیست شناسی فیزیکی از سلول ها و فعل و انفعالات سلول

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه زیست شناسی فیزیکی دو سال کارشناسی ارشد از سلول ها و تداخلات همراه پژوهش محور است و دانش آموزان در مفاهیم و روش های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی مدرن آموزش می دهد. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز از آنجا که ترم زمستان 2011/12 دانشکده زیست شناسی کارشناسی ارشد در "زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی" ارائه کرده است. برای ترم زمستان 2015/16، این را به عنوان استاد جدیدی از علم در "زیست شناسی فیزیکی از سلول ها و تداخلات همراه" درخواست صدور مجدد. دو سال برنامه زیست شناسی فیزیکی کارشناسی ارشد از سلول ها و تداخلات همراه پژوهش محور است و دانش آموزان در مفاهیم و روش های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی مدرن آموزش می دهد. پرسش های علمی در زمینه های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی خواهد شد با زیست شناسی تکاملی، زیست شناسی ساختار سلولی، بیوانفورماتیک، بیوشیمی، ایمونولوژی، عصبی و فیزیولوژی گیاهی ترکیب شده است. برنامه مستر دانش آموزان فراهم می کند با درک درستی از فرآیندهای زندگی اساسی از رشد سلول، ارتباط سلول به سلول و تمایز به هورمونی، التهاب، سیگنالینگ رگ زایی و پیری. این فرآیندها در زمینه سلول ها، بافت های فردی و موجودات مدل مطالعه قرار گرفت. روش تجربی و مفهومی از این برنامه عبارتند از همراه مدرن بیولوژیکی، مولکولی، بیوشیمی، bioinformatical، ایمنی و ژنتیکی روش، همراه با تکنیک های مختلف میکروسکوپی و برنامه های کاربردی، تصویربرداری مولکولی، تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین فن آوری های مورفولوژیکی و فیزیولوژیکی. شروع برنامه مطالعه برنامه مطالعه در ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز BA در همان یا مرتبط با موضوع، و یا حداقل مدرک معادل از دانشگاه دیگری از علوم کاربردی در موضوع یکسان یا مشابه و یا مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه دیگری است که تصویب نشده است و ادعای بررسی است ضبط نشده است. نامه انگیزه در زبان انگلیسی + درجه لیسانس (نامه انگیزه باید دو صفحه در طول تجاوز نمی کند. FONTSIZE باید 12pt باشد، 1.5 خط فاصله). این باید شامل: 1. انگیزه خود را برای تحصیل در کارشناسی ارشد زیست شناسی فیزیکی از سلول ها و تداخلات همراه چیست؟ 2. که در آن موضوعات، زمینه های علمی از برنامه شما به طور عمده در علاقه مند؟ 3. تجارب خود را عملی قبلی در آزمایشگاه (کار آزمایشگاه) / تجارب حرفه ای چیست؟ 4. که هدف شما را با این برنامه مطالعه را دنبال کنید، طرح های حرفه ای شغلی شما چه هستند؟ 5. عنوان و خلاصه ای از پایان نامه کارشناسی خود را. کدام یک از روش های تجربی شما در پایان نامه کارشناسی خود را انجام؟ اثبات مهارت های زبان انگلیسی: اگر شما یک زبان مادری مجبور به ارائه اثبات دانش کافی از زبان انگلیسی در سطح C1 - حداقل سطح B2 - از چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان، به عنوان مثال: - TOEFL 100 - IELTS 6.5 - گواهی مهارت که توسط ادارات مربوطه بر اساس یک نوشته شده است در پایان نامه انگلیسی صادر شد نیز مناسب است - متقاضیان با مطالعه یک ساله حداقل و یا اقامت کار در یک کشور انگلیسی زبان در سه سال گذشته قبل از برنامه به استثنای هستند. پذیرش موقت پذیرش موقت ممکن است اگر برنامه کارشناسی هنوز تکمیل نشده است. این نیاز به یک متن سوابق بیان حداقل 80 درصد از نیاز برای مدرک CP کارشناسی. در مورد درجه مورد نیاز شده است زمان درخواست اهدا، شما هنوز هم می توانید درخواست اگر به شما ارائه: اثبات دخول گواهی دقیق از وضع موجود از مطالعات شما و تاریخ به پیش بینی از اتمام برنامه کارشناسی. [-]

کارشناسی ارشد علوم زیستی مولکولی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی در مناطق مختلف روش ها و مفهومی فراهم می کند در عمق دانش از جنبه های مولکولی در ژنتیک، بیوشیمی، زیست شناسی تکاملی، فیزیولوژی و زیست شناسی سلولی از طریق آموزش های فشرده. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی در مناطق مختلف روش ها و مفهومی فراهم می کند در عمق دانش از جنبه های مولکولی در ژنتیک، بیوشیمی، زیست شناسی تکاملی، فیزیولوژی و زیست شناسی سلولی از طریق آموزش های فشرده. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز کارشناسی و یا یک برنامه زیستی علمی معادل متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت ورود موقت ممکن است اگر کارشناسی برنامه علم هنوز تکمیل نشده است. این نیاز به یک متن سوابق بیان حداقل حداقل 80 درصد از نیاز برای CP درجه کارشناسی (به طور معمول 144 واحد درسی). [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر در انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی / قوم شناسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر گویا دانش عمیق از انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا ارائه می دهد دانش تخصصی در حوزه های تمرکز در این موضوع است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه مستر گویا دانش عمیق از انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا ارائه می دهد و دانش تخصصی در حوزه های تمرکز در این موضوع است. انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا لینک بین المللی تحقیق و آموزش برنامه های در آنچه که به عنوان انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی با قوم شناسی اروپا، یک موضوع است که اخیرا در آلمان توسعه یافته و از نظم و انضباط سابق فرهنگ عامه پدید شناخته شده است. تمرکز این تحقیقات از موضوع در تحقیقات تجربی به فرآیندهای فرهنگی در جوامع معاصر است. به عنوان یک شی دانش، فرهنگ شامل شیوه های گروه ها و جوامع، آثار باستانی، تحولات دانش و شرایط ارتباط است. فرهنگ نازل شده است، به عنوان مثال، در تفاوت در زبان، روش کار، نهادهای اجتماعی و جهت گیری اخلاقی و زیبایی شناسی. موضوع conceptualises فرهنگ در معنای انسان شناسی به عنوان پیش شرط، فرآیند و محصول از افکار و اعمال انسان است. تمرکز اصلی این موضوع در توسعه فرهنگی در جوامع معاصر اروپا است. تمرکز اروپا در آموزش و پژوهش را در نفوذ فرهنگی از عصر مدرن است. اروپا به عنوان یک منطقه جغرافیای سیاسی بلکه به عنوان یک فضای تشکیل شده توسط لینک های رسانه های جهانی، فرهنگ و دانش جریان فراملی دیده نمی شود. در همان زمان، نظارت بر اروپا و بازتاب بر ابعاد شناختی، ارتباطی و فرهنگی است. فرهنگ مدرن در فعل و انفعال با فرایندهایی نظیر جهانی شدن اقتصادی تغییر، شتاب توسعه رسانه ها، افزایش در تحرک فراملی و تغییر جوامع صنعتی به جوامع دانش است. مطالعه انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا اجازه می دهد تا دانش آموزان به تماشای این فرآیندها و اثرات، بحث در مورد آنها با استفاده از اصطلاحات درست و کشف آنها با استفاده از روش تحقیق تجربی. دانش آموزان همچنین مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل روند پیوستن به اتحادیه اروپا و ظهور هویت / می نماید اروپا به دست آوردن. برنامه این استاد استفاده از روش های موضوع برای آموزش تجزیه و تحلیل فرهنگی است. دانش آموزان به کار آکادمیک در حالی که با توجه به مسئولیت اجتماعی از علم، و آنها به دست آوردن توانایی برای منعکس انتقادی به روش به دست آمده در برنامه (مهارتهای پژوهشی) کارشناسی، برای مقابله با مفاهیم نظری از موضوع (توانایی برای تئوریزه) و به ارتباط این نظریه به تحولات پژوهش (پژوهشهای بینرشتهای). آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک لیسانس در رشته علوم فرهنگی و یا علوم اجتماعی و یا مدرک دانشگاهی دیگر به رسمیت شناخته شده به عنوان معادل؛ پذیرش ممکن است بر اساس متن اولیه از سوابق و سایر موارد مورد نیاز داده می شود؛ اثبات دانش روش تحقیق تجربی اجتماعی + مطالعه افشا، کنفرانس ورودی؛ - 50٪ افشای مطالعه (نمایش انگیزه خود را و چشم انداز حرفه ای خود را (500 تا 700 کلمه) اثبات مهارت های زبان انگلیسی توسط گواهی و یا دیگر اسناد به عنوان مدرک توسط دفتر بررسی به رسمیت شناخته شده متقاضیانی که صلاحیت ورود به دانشگاه آلمان ندارد، و نه آنها به درجه از یک موسسه آموزش عالی آلمان، موظف به ارائه اثبات مهارت های کافی زبان آلمانی است. پذیرش موقت پذیرش موقت بر اساس متن فعلی از سوابق ممکن است؛ حداقل 150 امتیاز اعتباری در BA باید به دست آمده است. اثبات مهارت های زبان انگلیسی و افشای مطالعه باید ارائه شود. پایان نامه کارشناسی باید پایان رسید و یا تقریبا به پایان رسید. [-]

کارشناسی ارشد هنر در تاریخ

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

البته مطالعه یک سال کارشناسی ارشد را در سمینار تاریخچه دانشگاه گوته در فرانکفورت شرح زیر در از یک برنامه درجه چهار سال لیسانس و قادر می سازد دانش آموز، به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی دوم، برای دیدار با چالش های جامعه دانش مدرن است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز البته مطالعه یک سال کارشناسی ارشد را در سمینار تاریخچه دانشگاه گوته در فرانکفورت شرح زیر در از یک برنامه درجه چهار سال لیسانس و قادر می سازد دانش آموز، به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی دوم، برای دیدار با چالش های جامعه دانش مدرن است. این برنامه از مطالعه به عنوان پوشا دوره های زمانی قریب به اتفاق به طوری که بینش عمیق می توان از تاریخ فرهنگ های پیش از یونانی از طریق به تاریخ معاصر درک. در طول دوره مطالعه پژوهش محور کارشناسی ارشد دانش آموز توانایی به تحقیق یک موضوع پیچیده تاریخی، به آن را توضیح و ارائه آن در اشکال مختلف بدست می آورد. صلاحیتهای اصلی برای کار علمی در یک برنامه از حوادث عمیق تر و پس از آن مورد استفاده قرار به انجام یک پروژه تحقیقاتی بتن می باشد. منطقه اصلی تمرکز از برنامه مطالعه با فعال کردن خودکفا و کار مسئول شخصا با طیف گسترده ای از این موسسات دانش به منظور انجام کار تحقیقات گسترده و به فرایند، درک و طبقه بندی تعدد اطلاعات است. آغاز برنامه این برنامه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز مدرک لیسانس یا مدرک قابل مقایسه در یک موضوع مشابه (حداقل 8 ترم، 210 CP) در مورد مدرک کارشناسی در تاریخ و حداقل معادل مدرک تحصیلی خارجی در زمینه مشابه یا مرتبط با دوره عادی از حداقل شش ترم، ثبت نام است به شرط ارائه مطالعات بیشتری برای هم ارزی با جامع هشت ترم عمده در مقطع کارشناسی در گوته دانشگاه فرانکفورت اعطا اگر درجه کارشناسی compraised فقط حداقل شش ترم و 180 CP جزئی بنابراین اضافی (تاریخ نیست) مطالعات مدرک لیسانس (در مقدار 60 CP) مورد نیاز است. بنابراین دوره استاندارد برنامه مستر توسعه یافته به چهار ترم خوب مهارت های زبان انگلیسی (niveau B2) به توسط ثابت شود: الف) دیپلم دبیرستان (A-سطح دیپلم)، یا ب) مربوط گواهی دبیرستان و رونوشت امتیاز کمتر از "کافی" (4.0)، و یا صدور گواهینامه از کلاس های زبان انگلیسی 5 سال، یا ج) صدور گواهینامه از دوره های زبان با موفقیت انجام شد (با حداقل 120 ساعت ثابت از زمان آموزش) از آلمان و / یا یا دانشگاه خارجی، و یا د) استادان (یا کارشناسان دیگر) گزارش مهارت در زبان دست آورد از طریق اقامت بین المللی، دوره های زبان دانشگاه یا خود مطالعه؛ و یا پست) دیگر گواهی به عنوان معادل کمیته انتخاب شناخته شده است. مهارت های زبان بسیار خوبی از حداقل یک زبان مدرن (B1) (توصیه می شود عبارتند از: فرانسه یا اسپانیا، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، یک زبان اسکاندیناوی، هلندی، لهستانی، مجارستانی، چک، اگر شما را انتخاب کنید "تاریخ باستان" را به عنوان majorsubject: کلاسیک یونانی) مدرک تحصیلی در متقاضیان لاتین با صلاحیت ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت پذیرش موقت بر اساس متن فعلی از سوابق ممکن است؛ پایان نامه کارشناسی باید پایان رسید و یا تقریبا تمام شده و توصیه نامه از مشاور پایان نامه باید ارسال شود. پذیرش موقت به مدت 6 ماه معتبر است. [-]

کارشناسی ارشد هنر در فلسفه

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

در استاد در فلسفه پژوهش محور است. برنامه کارشناسی ارشد در فلسفه با هدف تعمیق بینش دانش آموزان در تعدد سیستماتیک و تاریخی مسائل فلسفی، برای تکمیل تسلط تکنیک دست برای کار علمی و دانش آموزان را قادر به شرکت در کار فلسفی مستقل است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در فلسفه پژوهش محور است. برنامه کارشناسی ارشد در فلسفه با هدف تعمیق بینش دانش آموزان در تعدد سیستماتیک و تاریخی مسائل فلسفی، برای تکمیل تسلط تکنیک دست برای کار علمی و دانش آموزان را قادر به شرکت در کار فلسفی مستقل است. از یک طرف این برنامه فراهم می کند درجه برای رویارویی علمی با فلسفه در وسعت سیستماتیک و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن دانش و شایستگی علمی در برخورد با هر دو مسائل فلسفی تاریخی و جاری است. از سوی دیگر برنامه مدرک کارشناسی ارشد فراهم می کند برای ایجاد زمینه های اصلی فرد از مطالعه که در آن دانش آموز دانش و درک عمیق بدست می آورد و یاد می گیرد به توسعه موقعیت خود و برای دفاع از آن. در پایان این برنامه درجه، دانش آموز باید توانایی به سهم رسمی و محتوا درست به بحث متخصص فلسفی به دست آورد. دانش آموزان فلسفه صلاحیتهای کلیدی مرکزی خود را در طول برنامه تحصیلی، یعنی توانایی برای تمرین تفکر تحلیلی، برای حل یک مشکل، در استدلال، در برخورد با متون به چالش کشیدن و رسانه ها و همچنین میانجیگری از مسائل پیچیده در یک فرم قابل فهم عمیق تر. این برنامه از مطالعه با هدف واجد شرایط دانش آموز برای مشاغل که خواهان صلاحیت تحلیلی و ارتباطی تلفظ می شود. آغاز برنامه این برنامه در آغاز زمستان یا تابستان ترم شروع می شود. پذیرش مورد نیاز به برنامه مدرک کارشناسی ارشد در دانش آموزان فلسفه تنها می توان پذیرفت که) یک برنامه مدرک کارشناسی با موضوع اصلی فلسفه (را تکمیل کرده اند با حداقل 120 CP) و یا ب) یک برنامه مدرک کارشناسی با موضوع جزئی فلسفه را تکمیل کرده اند (با حداقل 60 CP)، یا ج) یک مدرک حداقل معادل از یک دانشگاه آلمانی و یا در یک موضوع معادل یا مرتبط رسمیت شناخته شده توسط کمیته پذیرش (برای مثال مطالعات مذهبی، مطالعات حقوق، علوم اجتماعی، مطالعات ادبیات، با یک دوره استاندارد از مطالعه حداقل شش ترم) یا د) یک مدرک تحصیلی خارجی حداقل معادل به رسمیت شناخته شده در همان یا به یک موضوع مرتبط رسمیت شناخته شده توسط کمیته پذیرش با یک دوره استاندارد مطالعه حداقل شش ترم یا سه سال از مطالعه. و معاینه کارشناسی ارشد در همان موضوع در دانشگاه دیگری شد در نهایت شکست خورده و یا حق سؤال از دست داده است. همین امر به امتحانات کارشناسی ارشد در موضوعات مرتبط در تا آنجا که مکاتبات مناسب از افراد شده است کمیته آزمون تاسیس شده است. اظهارات با توجه به § 14 بند 1 باید در مورد این آزمون را مشاهده کنید. § 14 بند 4 اعمال می گردند. دانش زبان: فرانسوی، لاتین یا یونانی باستان، به موجب آن برای: دانش کافی از زبان انگلیسی به سطح B1 با توجه به چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان (GER) به مطالعه فلسفه و همچنین دانش کافی از یک زبان خارجی بیشتر (کسانی که توصیه می شود لازم است دانش زبان خارجی مدرن از آن را به سطح B1 با توجه به چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان (GER) باید تأیید شود و برای لاتین یا عبور یونانی از "آزمون زبان لاتین" (یا صلاحیت در لاتین) یا آزمون زبان در یونانی "باید تایید شود) متقاضیانی که نه یک مدرک ورود به دانشگاه آلمانی، و نه یک درجه به دست آمده در دانشگاه آلمان نیز باید دانش کافی از زبان آلمانی را بررسی کنید. پذیرش موقت متقاضیانی که هنوز مطالعات خود را در این برنامه مدرک کارشناسی با فلسفه به عنوان موضوع اصلی در دانشگاه گوته در نقطه در زمان درخواست برای برنامه مدرک کارشناسی ارشد تکمیل نشده نیز می تواند به برنامه مدرک کارشناسی ارشد در فلسفه با این شرط که تکمیل اعتراف کرد از برنامه مدرک کارشناسی به کمیته آزمون در داخل یک ترم را تایید کرد. این پس از در حال حاضر ارائه پایان نامه کارشناسی امکان پذیر است. متقاضی باید مدارک و شواهد از ثبت نام در برنامه مدرک کارشناسی برای ورود موقت و همچنین به عنوان یک توصیه از سرپرست از پایان نامه کارشناسی ارسال کنید. [-]

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات بین المللی مطالعات / صلح و جنگ

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه پژوهش محور کارشناسی ارشد در مطالعات بین المللی / صلح و مطالعات جنگ به طور مشترک توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات در همکاری با موسسه تحقیقات صلح فرانکفورت ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز پژوهش گرا برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات مطالعات بین المللی / صلح و منازعه به طور مشترک توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات در همکاری با موسسه تحقیقات صلح فرانکفورت ارائه شده است. برنامه مطالعه یک رویکرد علمی-اجتماعی طول می کشد و ارائه می دهد دانش نظری و هنجاری در محل اتصال بین صلح و تحقیقات جنگ، روابط بین الملل، نظریه سیاسی و فلسفه، و این دانش را به مشکلات فعلی سفارش منطقه ای و جهانی اعمال می شود. دانش آموزان آشنا با لحاظ نظری و بر اساس هنجاری دیدگاه در فرآیندهای اجتماعی ملی، فراملی و جهانی تاسیس شد و به دست آوردن توانایی به انجام تجزیه و تحلیل متفاوت از درگیری در داخل و بین ایالات، و همچنین به عنوان یک توسعه در نظر گرفته از استراتژی برای حل و فصل درگیری ها و ترویج صلح است. دانش آموزان در بخشی از قرار دادن تحقیقات در آن آنها خواهد انجام تحقیقات خود را دارند. آنها می توانند یاد بگیرند به اعمال مهارت های نظری و روش خود را به تجزیه و تحلیل "مخازن" واقعی تمرکز این برنامه مطالعه میان رشته ای در علوم سیاسی، روابط ویژه بین المللی است. علاوه بر علوم سیاسی و مناطق تمرکز مختلف آن، برنامه کارشناسی ارشد شامل جامعه شناسی و فلسفه در علاوه بر این به افراد اختیاری اجباری مانند حقوق و اقتصاد، علوم مهندسی یا علوم طبیعی است. این موضوعات به افراد تابعه در معنای متعارف نیست، اما یکپارچه را به برنامه کارشناسی ارشد از طریق زمینه مشکل خاص و مناطق موضوع. این ترویج زدن فشرده با، بلکه بین، روش های مختلف نظری و روش عملی است. علاوه بر دانش تخصصی، برنامه مطالعه را نیز ترویج مهارت های کلیدی دانش آموزان. به منظور توسعه روحیه تیم، دانش آموزان مطالب در گروه های کاری در سمینارها ایجاد و ارائه این اطلاعات به طور مشترک. اشکال مختلف از یادگیری، مانند برگزاری از بحث پانل و یا شبیه سازی مذاکرات، همچنین تکنیک های ارائه آموزش. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز ورود به برنامه مستر نیاز به مدرک کارشناسی در رشته جامعه شناسی و یا یک درجه قابل مقایسه در یک برنامه مطالعه مرتبط و یا قابل مقایسه است. خوب مهارت های زبان انگلیسی (niveau B2) به توسط ثابت شود: پنج سال آموزش زبان انگلیسی در مدرسه (کلاس برای زبان انگلیسی در گواهی نهایی باید "رضایت" یا بالاتر باشد)، و یا درجه سطح 2 UNIcert، یا آزمون تافل (نمره آنلاین حداقل 80) و یا یک گواهی مقایسه (niveau B2) متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت اگر صلاحیت ورود به دانشگاه برای برنامه مستر متوالی (یعنی درجه کارشناسی) هنوز تکمیل نشده است، شما می توانید برای برنامه با متن سوابق بر اساس حداقل 80 درصد از نیاز برای مدرک CP کارشناسی اعمال می شود ( به طور معمول 144 واحد درسی). این گواهی موقت باید توسط یک دفتر مجاز به نمرات جایزه و یا گواهی صادر خواهد شد. اگر یک دانش آموز پذیرفته شده است، این را به صورت موقت باشد. [-]

کارشناسی ارشد هنر در نظریه سیاسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی، ایجاد شده توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات، درجه اولین از نوع خود در آلمان است. دانشجویان حضور در سخنرانی در، و توسط، هر دو دانشگاه، که همچنین به طور مشترک مرتبه علمی جایزه تدریس. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی، ایجاد شده توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات، درجه اولین از نوع خود در آلمان است. دانشجویان حضور در سخنرانی در، و توسط، هر دو دانشگاه، که همچنین به طور مشترک مرتبه علمی جایزه تدریس. برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی دانش نظری و مهارت های تحصیلی لازم برای تجزیه و تحلیل جامع از وضعیت سیاسی کنونی و پویایی آن می آموزد. بنابراین ایده عدالت، دموکراسی و قدرت از مشکلات فعلی در جهان، که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده مواجه است. این دوره شامل: 1. دیدگاه تاریخی، یعنی یک بازسازی تاریخی، مفهومی و انتقادی از رویکردهای نظری سیستماتیک مربوطه، 2. دیدگاه فلسفی، یعنی تجزیه و تحلیل شرایط و بحث هنجاری پرسش سیاسی کنونی، 3. یک دیدگاه نظری نهادها، یعنی انعکاس-تجربی در مورد چگونگی روابط سیاسی مشروع را می توان در جوامع پیچیده توسعه یافته، نظریه سیاسی تمرکز این برنامه مطالعه میان رشته ای است. علاوه بر علوم سیاسی و شاخه های مختلف آن، این برنامه شامل فلسفه، جامعه شناسی، حقوق و اقتصاد. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز ورود به برنامه مستر نیاز به مدرک لیسانس در علوم سیاسی یا یک درجه قابل مقایسه در یک برنامه مطالعه مرتبط و یا قابل مقایسه است. خوب مهارت های زبان انگلیسی (niveau B2) به توسط ثابت شود: پنج سال آموزش زبان انگلیسی در مدرسه (کلاس برای زبان انگلیسی در گواهی نهایی باید "رضایت" یا بالاتر باشد)، و یا درجه سطح 2 UNIcert، یا آزمون تافل (نمره آنلاین حداقل 80) و یا یک گواهی مقایسه (niveau B2) متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت اگر صلاحیت ورود به دانشگاه برای برنامه مستر متوالی (یعنی درجه کارشناسی) هنوز تکمیل نشده است، شما می توانید برای برنامه با متن سوابق بر اساس حداقل 80 درصد از نیاز برای مدرک CP کارشناسی اعمال می شود ( به طور معمول 144 واحد درسی). این گواهی موقت باید توسط یک دفتر مجاز به نمرات جایزه و یا گواهی صادر خواهد شد. اگر یک دانش آموز پذیرفته شده است، این را به صورت موقت باشد. [-]

کارشناسی ارشد هنر در چین شناسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر تا حد زیادی پژوهش محور و آماده کردن دانش آموزان برای فعالیت های تحقیقاتی حرفه ای مربوط به چین، برای فعالیت های آموزشی، و برای هر فعالیت دیگر مربوط به چین است که نیاز به صلاحیت علمی. این برنامه همچنین توسعه چینی دانش تخصصی و مهارتهای زبانی دانش آموزان. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد هنر در چین شناسی تعمیق و گسترش دانش به دست آمده در مقطع کارشناسی ناپیوسته در چین شناسی، مطالعات چینی یا شرق آسیا Studieبازدید کنندگان. برنامه مستر تا حد زیادی پژوهش محور و آماده کردن دانش آموزان برای فعالیت های تحقیقاتی حرفه ای مربوط به چین، برای فعالیت های آموزشی، و برای هر فعالیت دیگر مربوط به چین است که نیاز به صلاحیت علمی. این برنامه همچنین توسعه چینی دانش تخصصی و مهارتهای زبانی دانش آموزان. دانش متخصص، روش ها و مهارت های موجود در برنامه عبارتند از: مهارت های پیشرفته در زبان استاندارد مدرن چینی دانش خوبی از سنتی چینی زبان نوشته شده است دانش عمیق از مبانی تاریخی و فرهنگی تمدن چینی و ساختارهای اجتماعی چین دست زدن به در نظر گرفته از چین مربوط به داده ها، منابع، متون و روش ها، آشنایی با روش های پژوهش در چین شناسی از جمله تحقیقات تجربی به چین، آشنایی با دنیای آکادمیک چینی، مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی مهارت با مردم چین دانش آموزان نیز دانش تخصصی در یک منطقه تمرکز از یک در بر داشت زیر ماژول های اختیاری اجباری انتخاب شود آموخت: ارتباطات و فرهنگ چینی زبان (زبانشناسی کاربردی چینی و اجتماعی و زبان شناسی) فرهنگ دانش چینی روش جامعه شناختی به مطالعات چینی آغاز برنامه این برنامه در آغاز ترم زمستان شروع می شود؛ تحت circumstancers sertain شاید نیز در آغاز ترم تابستان پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی و یا درجه قابل مقایسه در یک موضوع مشابه است؛ نامه ای از انگیزه (600-650 کلمه) اثبات مهارت های زبان انگلیسی اثبات مهارت های زبان چینی مدرن (حداقل 90 CP) اثبات دانش سنتی زبان نوشته شده چینی (حداقل 6 CP) متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت متقاضیان با مدرک لیسانس با کمتر از 240 CP یا با کمتر از 150 CP در دوره های چین دانشگاهی، می تواند پذیرش به شرط رسیدن به تا این تفاوت را از CP در مقدار تا 60 CP. [-]

ویدئو ها

Goethe University Frankfurt

تماس

Goethe University Frankfurt

آدرس Theodor-W.-Adorno-Platz 6 (PEG Building)
Frankfurt am Main 60323, Germany
وب سایت http://www.goethe-university-frankfurt.de/58572942/Goethe-Goes-Global
تلفن +49697983838