Goethe University Frankfurt

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گوته فرانکفورت

دانشگاه گوته فرانکفورت، قرار در میان دانشگاه های برتر تحقیقاتی بین المللی، ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های آکادمیک، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی، و تمرکز بر روش های میان رشته ای برای حل مشکلات پیچیده است. این دانشگاه پس از یوهان ولفگانگ فون گوته، فرانکفورت دانشمند متولد برای کمک های استثنایی خود را به ادبیات، علوم و فلسفه مشهور به نام.

در سال 1914 با کمک مالی خصوصی بنا نهاده شده و با الهام از میراث روشنگری اروپا، دانشگاه گوته و خارج از غرفه به عنوان یک "دانشگاه شهروندان" پیشگام -and تاریخ از دانشگاه یکی از باز بودن و مشارکت عمومی است.

امروز، دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاه در آلمان که بودجه عمومی قابل توجهی در کنار استقلال اداری و توانایی برای ایجاد یک بنیاد خصوصی برخوردار است. به عنوان یک دانشگاه با وقف، مدل بودجه در سیستم آلمان آموزش عالی نادر، GU آزادی قابل توجهی برخوردار از کنترل دولت که آن را به جزئیات مربوط به چگونگی یک دانشگاه مدرن باید اجرا شود، از جمله انتصاب استادان می آید. وقف است که در حال ساخته شده است تا به طور خاص خواهد شد در ترویج فضای بسیار عالی که در آن به تحقیق، مطالعه، فکر می کنم، و ایجاد سرمایه گذاری.

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

یک مثال بسیار خوبی برای این حمایت از شهروندان از فرانکفورت است که "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی. با تشکر از حمایت از یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد خود با تاکید ویژه بر تحقیقات (بررسی منوی کشویی در سمت راست خود را). از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه ground¬breaking و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که عمیقا در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!

ارقام کلیدی در دانشگاه گوته (2016)

• بیش از 47،000 دانش آموزان • درباره 7000 دانشجویان بین المللی ثبت نام • مشخصات بین المللی: بسیاری از استادان تازه منصوب از خارج از کشور به عنوان برای ما آن را با کیفیت است که شمارش ملیت • بودجه شخص ثالث • نمی در یک نظرسنجی دانشجویی بزرگ است، در حدود 80٪ از دانش آموزان توصیه می شود به تحصیل در دانشگاه گوته.

شهر

واقع در جهان وطنی و بین المللی ترین شهرستان آلمان، دانشگاه بدن متنوع از دانشجویان و محققان از سراسر جهان جذب می کند. دانش آموزان در سود گوته از مطالعه و زندگی در فرانکفورت، بزرگترین مرکز مالی و تجاری در اروپا با مقدار زیادی از فرصت برای یادگیری و تمرین زبان آلمانی است. امروز، فرانکفورت در میان 10 شهرستانها قابل زندگی ترین در جهان (با توجه به مشاوره مرسر منابع انسانی) امتیاز.

دانشگاه گوته در سال 1914 تاسیس شد

دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان "دانشگاه شهروندان،" منحصر به فرد تامین شده توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت، آلمان تاسیس شد. در سال 1932 پس از یکی از بومیان معروف ترین شهرستان است، یوهان ولفگانگ فون گوته به نام، امروز دانشگاه دارای بیش از 38000 دانش آموزان است. نگاهی به جدول زمانی تاریخ دانشگاه گوته، روشن است که در دهه گذشته تغییرات قابل توجهی برای دانشگاه و وجود دارد این است که یک حرکت به جلو روشن شده است.

هنگامی که به عنوان یک نهاد لیبرال یا متمایل به چپ، دانشگاه گوته است شاید بیشتر به عنوان زادگاه مکتب فرانکفورت با نفوذ، بخشی از موسسه شناخته شده اجتماعی که باعث برخی از متفکران پیشرو در اروپا از 20thcentury (از جمله، به عنوان مثال، تئودور آدورنو، ماکس هورکهایمر، یورگن هابرماس، هربرت مارکوزه، هانس گئورگ گادامر، مارتین Buber، و پل تیلیش).

از آنجا که از تنش های نژادی و سیاسی در دوران نازی ها، نزدیک به یک سوم از هیات علمی دانشگاه در این دوره، بیش از هر دانشگاه دیگر آلمانی اخراج شده اند. دانشگاه گوته نیز نقش عمده ای در تظاهرات دانشجویی سال 1968 که به اصلاحات آموزشی گسترده در آلمان و سراسر اروپا منجر ایفا کرده است.

دانشگاه گوته شهرت خود را در علوم اجتماعی را حفظ کرده است

در سال های اخیر، دانشگاه گوته را حفظ کرده است شهرت خود را در علوم اجتماعی، اما افزود امکانات جدید و مهم و موسسات تحقیقاتی در علوم طبیعی و همچنین حقوق، تاریخ، زبان، علوم انسانی، هنر و اقتصاد. "خوشه های تعالی" آن ها، مراکز تحقیقات میان رشته ای، به تیز کردن مشخصات علمی دانشگاه کمک کرده اند، دستیابی به نتایج برجسته در عرصه های گوناگون اعم از علوم طبیعی ("ماکرومولکولی مجتمع") به پزشکی ("قلب-Pulmonray سیستم"، یک خوشه از تعالی در همکاری با دانشگاه GIESSEN و ماکس پلانک موسسه قلب و ریه تحقیقات در Bad Nauheim، که انجام برش لبه تحقیق برای درمان رمان از بیماری های قلبی و ریوی) و علوم انسانی و اجتماعی ("سازند معاملات اصولی" ).

Srongly به حمایت از پژوهشگران جوان متعهد

دانشگاه گوته به شدت متعهد به حمایت از پژوهشگران جوان با ارائه فرصت های برجسته به کسب درجه دکترا است. در بسیاری از دانشگاه ها، محققان باید بین درآمد یک دکترای راه "سنتی" در آلمان را انتخاب کنید، و یا به عنوان بخشی از یک برنامه دکترا "ساختار". در دانشگاه گوته، تمام دانشجویان دکتری واجد شرایط درخواست برای تبدیل شدن به اعضای آکادمی فارغ التحصیل در گوته (GRADE) و آموزش منحصر به فرد دسترسی و شبکه های اینترنتی که نشانه بارز از برنامه های ساخت یافته تر است.

موسسه تازه تاسیس فرانکفورت مطالعات پیشرفته (FIAS) و موسسه مطالعات پیشرفته در علوم انسانی، که خود را به عنوان یک آزمایشگاه برای دانش نوآورانه در جامعه می بیند: در نهایت، باید بلند پروازانه "اندیشکده" دانشگاه اشاره کرد.

همچنین این دانشگاه پیشرو در "فرایند بولونیا" کمک کرد که به راحتی تحرک دانش آموز در داخل و خارج از بیش از 40 کشور اروپایی با استاندارد سازه درجه بود. شروع در سال 2005، دانشگاه گوته شروع به ارائه برنامه برای اولین بار کارشناسی ارشد و سوئیچ از Diplom آلمان سنتی و یا Magister به کارشناسی و کارشناسی ارشد سیستم کامل در ترم زمستان 2011/12 خواهد بود. امروز، دانشگاه گوته ارائه می دهد بسیاری از دوره های فردی و برنامه های مدرک به زبان انگلیسی، تغییر عمده دیگر. چهار برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، یکی دیگر برنامه دو زبانه (آلمانی و انگلیسی) است. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد در علوم طبیعی نیز می تواند بدون دانش جامع از زبان آلمانی مورد مطالعه قرار گیرد، و مطالعات دکترای در طیف گسترده ای از زمینه های نیز می تواند اغلب به زبان انگلیسی انجام شده است.

اول دانشگاه بزرگ در آلمان برای تبدیل شدن به یک دانشگاه بنیاد

در سال 2001، این دانشگاه نخستین دانشگاه دانشگاه بزرگ در آلمان بود برای تبدیل شدن به یک دانشگاه پایه و اساس، به این معنی که دولت هسن هنوز هم بودجه برای پوشش بیشتر از بودجه سالانه را فراهم اما دانشگاه قادر خواهد بود برای ایجاد یک بنیاد خصوصی و لذت بردن از کامل اداری استقلال در امور مانند قرار ملاقات دانشکده. دانشگاه گوته در حال حاضر انجمن فارغ التحصیلان قوی و جمع آوری کرده است 145.5 € میلیون (feste Zusagen MIT eingerechnet) و ایجاد بیش از 50 وقف جدید و بازدید از استادی-مهم دوباره تایید هویت دانشگاه به عنوان یک "دانشگاه شهروندان".

دولت هسن در حال سرمایه گذاری در مجموع 1.2 میلیارد € برای کمک به ایجاد یک محیط واقعی دانشگاه در فرانکفورت با سه مکان مجزا: پردیس Westend برای علوم انسانی و اجتماعی، پردیس Riedberg برای علوم طبیعی، و پردیس Niederrad برای دارو. سابق پردیس اصلی Bockenheim، که از روز موسس دانشگاه باز می گردد، دیگر در استفاده خواهد شد پس از آن که ساختمان جدید کامل است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

استاد در زمینه علوم ریاضی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

ریاضیات یک علم بزرگ فرهنگی با سابقه قدمت آن به دوران باستان است. با این حال، آن را نیز نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های مدرن و یک تکنولوژی کلیدی در عصر اطلاعات تبدیل شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز ریاضیات یک علم بزرگ فرهنگی با سابقه قدمت آن به دوران باستان است. با این حال، آن را نیز نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های مدرن و یک تکنولوژی کلیدی در عصر اطلاعات تبدیل شده است. این واقعیت در تضاد با تصویر عمومی از ریاضیات است، که اغلب به عنوان یک جهان بسته از قضایا و فرمولهای ریاضی دیده می شود. با این حال، روش های ریاضی و فرآیندهای در پشت مسائل و مشکلاتی از قبیل فشرده سازی داده ها و ایمنی داده ها، کنترل ترافیک، بهینه سازی ابزارهای مالی و تکنیک های پزشکی غیر مخرب وجود دارد. این فرایندها منجر به علم زنده با بسیاری... [-]

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد در مولکولی بیوتکنولوژی برنامه مطالعه مبتنی بر تحقیق با تمرکز بر سفید بیوتکنولوژی است. دانش نظری از فرایندهای شیمیایی و بیولوژیکی (از زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، شیمی و تجزیه و تحلیل) را به عمل در سطح مولکولی قرار داده و به صورت فن آوری ایجاد خواهد شد برای تولید هدفمند از مولکولهای فعال زیستی و تولید / سنتز فرآیندهای است که ایجاد ارزش علمی و اقتصادی اضافه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی برنامه مطالعه مبتنی بر تحقیق با تمرکز بر سفید بیوتکنولوژی است. دانش نظری از فرایندهای شیمیایی و بیولوژیکی (از زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، شیمی و تجزیه و تحلیل) را به عمل در سطح مولکولی قرار داده و به صورت فن آوری ایجاد خواهد شد برای تولید هدفمند از مولکولهای فعال زیستی و تولید / سنتز فرآیندهای است که ایجاد ارزش علمی و اقتصادی اضافه شده است. بینش دقیق به تابع ماکرومولکولهای بیولوژیکی قادر به توسعه محصولات نوآورانه و فرآیندهای جمله آنزیم های سفارشی ساخته شده و همچنین روش های جدید مبتنی بر زیست مولکول تجزیه و تحلیل، و یا مواد... [-]

کارشناسی ارشد بیوشیمی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

البته مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی در دانشگاه گوته فرانکفورت است که در یک سنت طولانی در تحقیقات بیومولکولی و آموزش و پرورش است. هدف این دوره در ارائه دانش علمی و مهارت های شغلی به نامزدهای که آنها ممکن است محققان مستقل. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز البته مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی در گوته دانشگاه فرانکفورت در یک سنت طولانی در تحقیقات بیومولکولی و آموزش و پرورش است. هدف این دوره در ارائه دانش علمی و مهارت های شغلی به نامزدهای که آنها ممکن است محققان مستقل. برنامه مستر شامل بیوشیمی سلولی، زیست شناسی ساختاری و بیوفیزیک / شیمی بیوفیزیکی و اجازه می دهد تا تنظیم نقطه کانونی بسته به منافع دانش آموزان است. آموزش در همکاری نزدیک با محیط زیست تحقیقات محلی چیده شده و شامل گروه فیزیک، زیست شناسی مولکولی، پزشکی، ماکس پلانک موسسه بیوفیزیک، پل الریخ، موسسه و گئورگ-اشپیر-هاوس. این برنامه به خصوص ظرفیت پروتئین های غشای و زیست شناسی... [-]

کارشناسی ارشد بیوفیزیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

هدف از دوره مطالعه کارشناسی ارشد است عمیق تر از دانش و تخصص در موضوع بیوفیزیک. دوره های دیگر به شدت در محدوده موضوع کلاسیک و موسسه گرا اما موضوع در حال حاضر بیشتر گرا و interdisciplinarily در پنج حوزه های تمرکز ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز هدف از دوره مطالعه کارشناسی ارشد است عمیق تر از دانش و تخصص در موضوع بیوفیزیک. دوره های دیگر به شدت در محدوده موضوع کلاسیک و موسسه گرا اما موضوع در حال حاضر بیشتر گرا و interdisciplinarily در پنج حوزه های تمرکز ارائه شده: طیف سنجی، تصویربرداری و تجزیه و تحلیل ساختاری غشاء و فرآیندهای غشایی، الکتروفیزیولوژی، انرژی زیستی و بیوفیزیک سلولی تئوری، شبیه سازی دینامیک مولکولی روش زیستی تحلیلی اسیدهای نوکلئیک این حوزه های تمرکز منعکس حوزه های تمرکز از تحقیقات انجام شده توسط استادان دانشگاه در محوطه دانشگاه که به نمایندگی از مناطق موضوع بیوفیزیکی و زمینه های جذاب و آینده گرا از پژوهش. وسعت... [-]

کارشناسی ارشد در اقتصاد کمی، امور مالی، مدیریت، بازاریابی، حقوق و اقتصاد

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

این برنامه مطالعه کمی اقتصاد (MSQE) است، که به زبان انگلیسی تدریس، ارائه می دهد آموزش تحلیلی و کمی است که از نزدیک به دکتری مرتبط برنامه های ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد، امور مالی و مدیریت. دانش آموزان می توانند از پنج منطقه مطالعه را انتخاب نمایید. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه مطالعه کمی اقتصاد (MSQE)است که به زبان انگلیسی تدریس، ارائه می دهد آموزش تحلیلی و کمی است که از نزدیک به دکتری مرتبط برنامه های ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد، امور مالی و مدیریت. دانش آموزان می توانند از پنج منطقه مطالعه را انتخاب کنید: اقتصاد کمی مالیه کمی مدیریت کمی بازاریابی کمی حقوق و اقتصاد کمی در هر یک از مناطق مورد مطالعه، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به بررسی سوالات بزرگ اقتصادی و دستیابی به نتایج علمی مبتنی بر استفاده از مفاهیم و روشهای آنها به دست آورد. دانش آموختگان از برنامه MSQE هم می تواند تحقیقات خود را ادامه با یک پایان... [-]

کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

محتوای دوره و مناطق تمرکز این برنامه استاد بخش دوم مطالعه کارشناسی / کارشناسی ارشد متوالی در بیوانفورماتیک است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز این برنامه استاد بخش دوم مطالعه کارشناسی / کارشناسی ارشد متوالی در بیوانفورماتیک است. این است که در یک برنامه کارشناسی در بر بیوانفورماتیک ها و قاب ها مباحث پیشرفته از یک تحقیق و چشم انداز نرم افزار گرا. چهار موضوع زیر واجب است: (1) توالی تجزیه و تحلیل / داده کاوی، (2) تجزیه و تحلیل شبکه / سیستم های زیست شناسی، (3) تجزیه و تحلیل ساختار / مدل سازی مولکولی، و (4) Neuroprocesses / محاسباتی نوروبیولوژی. علاوه بر این، امکان انتخاب از بیش از 50 ماژول های انتخابی از علوم کامپیوتر، زیست شناسی، ریاضی، شیمی، پزشکی، و بیوفیزیک، به منظور تخصص در یک یا دو جهت... [-]

کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد برنامه در علوم رایانه است که در فارغ التحصیلان کارشناسی علوم در علوم کامپیوتر و برنامه های مرتبط با هدف [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد برنامه در علوم رایانه است که در فارغ التحصیلان کارشناسی علوم در علوم کامپیوتر و برنامه های مرتبط است. کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر درجه حرفه ای دوم پس از مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر است و توسعه و گسترش می یابد از موضوع بحث به منظور فعال کردن دانش آموزان به طور مستقل کار در این زمینه از علم است. یکی از اهداف اصلی این برنامه است که برای تحریک دانشجویان به طور مستقل کار در تحقیق و توسعه کار بر اساس روش ها، تخصص سیستم و دیدگاه های مختلف علمی تدریس در برنامه است. برنامه مستر فارغ التحصیلان را قادر می سازد... [-]

کارشناسی ارشد در شیمی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر نه تنها این گزینه از تمرکز بر یک منطقه متخصص ارائه می دهد اما دانشجویان نیز به مهارت های لازم برای این به دست آوردن و آنها یاد خواهند به طور مستقل فکر می کنم و مسئولانه عمل می کنند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز هدف از این برنامه مطالعه دانش آموزان با آموزش و پرورش بیشتر در شیمی. برنامه مستر نه تنها این گزینه از تمرکز بر یک منطقه متخصص ارائه می دهد اما دانشجویان نیز به مهارت های لازم برای این به دست آوردن و آنها یاد خواهند به طور مستقل فکر می کنم و مسئولانه عمل می کنند. فارغ التحصیلان باید قادر به ارزیابی شخصیت از ترکیبات شیمیایی و به کار بردن روش های لازم را برای حل مشکلات شیمیایی به چالش کشیدن. مواد و روش ها، روش ها، تحقیق و زمینه های صنعتی از فعالیت همواره در حال تغییر، پس از آن هدف از این برنامه شیمی به... [-]

کارشناسی ارشد در علوم اعصاب بین رشته ای

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

علوم اعصاب دهانه بسیاری از رشتههاست. کارنامه خود کشیده شده از زیست شناسی مولکولی و تحقیقات پروتئوم به سیستم بیولوژی اعصاب، علوم اعصاب شناختی و تحقیقات بالینی است. تحقیقاتی موفق در علوم اعصاب بر ترکیبی از مفاهیم دیفرانسیل و رویکردهای روشمند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز علوم اعصاب دهانه بسیاری از رشتههاست. کارنامه خود کشیده شده از زیست شناسی مولکولی و تحقیقات پروتئوم به سیستم بیولوژی اعصاب، علوم اعصاب شناختی و تحقیقات بالینی است. تحقیقاتی موفق در علوم اعصاب بر ترکیبی از مفاهیم دیفرانسیل و رویکردهای روشمند. هدف اصلی از این برنامه است برای ارائه به دانش آموزان با استعداد آموزش بسیار پژوهش محور است که آنها را با یک مرور کلی گسترده ای از زمینه های مربوطه را از علوم اعصاب، از جمله علوم اعصاب پایه، علوم اعصاب بالینی، علوم اعصاب شناختی و علوم اعصاب محاسباتی فراهم خواهد کرد. این همچنین شامل مهارت های عملی مربوطه. این برنامه دانش آموزان با سطوح... [-]

کارشناسی ارشد در علوم زمین

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

علوم به بررسی تغییرات زمانی و مکانی در سیستم زمین، تغییراتی که با مشاهده، اندازه گیری و مدل سازی به ویژگی ها و ترکیب مواد از ماده جغرافیایی مرتبط است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز علوم کره زمین بررسی تغییرات زمانی و مکانی در سیستم زمین، تغییراتی که با مشاهده، اندازه گیری و مدل سازی به ویژگی ها و ترکیب مواد از ماده جغرافیایی مرتبط است. ابعاد از کوچکترین واحد زمانی و مکانی (به عنوان مثال تخلیه جوی و یا ساختارهای کریستالی) تا سن زمین، جهانی رانش قاره و گوشته همرفت. فعل و انفعالات گوناگون نیاز به فشرده همکاری میان رشته بسیار متفاوت است. در گروه علوم / جغرافیا در گوته دانشگاه فرانکفورت، این رشته ها هستند هواشناسی، جغرافیای فیزیکی، زمین شناسی، فسیل شناسی، کانی شناسی و ژئوفیزیک. همچنین روابط نزدیکی با موزه Senckenberg و موسسه علوم کاربردی در فنی دارمشتات وجود... [-]

کارشناسی ارشد در فیزیک

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

فیزیک علم از ساختار، ویژگی ها، شرایط و حرکت از ماده و انرژی، و همچنین تعامل اساسی و نیروهای و ابعاد نتیجه است. به این ترتیب، اساس مواد از تمام علوم طبیعی و تمام رشته های فنی است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز فیزیک علم از ساختار، ویژگی ها، شرایط و حرکت از ماده و انرژی، و همچنین تعامل اساسی و نیروهای و ابعاد نتیجه است. به این ترتیب، اساس مواد از تمام علوم طبیعی و تمام رشته های فنی است. این یک علم است که بر روی فعالیت های مبتنی بر است، به عنوان آن نیاز به اجرای تجربی و نظری، بهره برداری و توسعه بیشتر از محتوا و روش آن است. این نیز یک علم کمی، به عنوان هدف فیزیک شرح کمی تجدید فرآیندهای در طبیعت و تولید ارتباط کمی بین پدیده ها و کلاس های پدیده متفاوت است. به منظور دستیابی به این اهداف، فیزیک تا حد... [-]

کارشناسی ارشد زیست شناسی فیزیکی از سلول ها و فعل و انفعالات سلول

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه زیست شناسی فیزیکی دو سال کارشناسی ارشد از سلول ها و تداخلات همراه پژوهش محور است و دانش آموزان در مفاهیم و روش های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی مدرن آموزش می دهد. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز از آنجا که ترم زمستان 2011/12 دانشکده زیست شناسی کارشناسی ارشد در "زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی" ارائه کرده است. برای ترم زمستان 2015/16، این را به عنوان استاد جدیدی از علم در "زیست شناسی فیزیکی از سلول ها و تداخلات همراه" درخواست صدور مجدد. دو سال برنامه زیست شناسی فیزیکی کارشناسی ارشد از سلول ها و تداخلات همراه پژوهش محور است و دانش آموزان در مفاهیم و روش های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی مدرن آموزش می دهد. پرسش های علمی در زمینه های زیست شناسی سلولی و زیست شناسی فیزیکی خواهد شد با زیست شناسی تکاملی، زیست شناسی ساختار سلولی، بیوانفورماتیک، بیوشیمی، ایمونولوژی،... [-]

کارشناسی ارشد علوم زیستی مولکولی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی در مناطق مختلف روش ها و مفهومی فراهم می کند در عمق دانش از جنبه های مولکولی در ژنتیک، بیوشیمی، زیست شناسی تکاملی، فیزیولوژی و زیست شناسی سلولی از طریق آموزش های فشرده. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی در مناطق مختلف روش ها و مفهومی فراهم می کند در عمق دانش از جنبه های مولکولی در ژنتیک، بیوشیمی، زیست شناسی تکاملی، فیزیولوژی و زیست شناسی سلولی از طریق آموزش های فشرده. آغاز برنامه برنامه مطالعه در آغاز ترم زمستان شروع می شود. پذیرش مورد نیاز کارشناسی و یا یک برنامه زیستی علمی معادل متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند. پذیرش موقت ورود موقت ممکن... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر در انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی / قوم شناسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر گویا دانش عمیق از انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا ارائه می دهد دانش تخصصی در حوزه های تمرکز در این موضوع است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه مستر گویا دانش عمیق از انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا ارائه می دهد و دانش تخصصی در حوزه های تمرکز در این موضوع است. انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا لینک بین المللی تحقیق و آموزش برنامه های در آنچه که به عنوان انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی با قوم شناسی اروپا، یک موضوع است که اخیرا در آلمان توسعه یافته و از نظم و انضباط سابق فرهنگ عامه پدید شناخته شده است. تمرکز این تحقیقات از موضوع در تحقیقات تجربی به فرآیندهای فرهنگی در جوامع معاصر است. به عنوان یک شی دانش، فرهنگ شامل شیوه های گروه ها و جوامع، آثار باستانی،... [-]

کارشناسی ارشد هنر در تاریخ

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

البته مطالعه یک سال کارشناسی ارشد را در سمینار تاریخچه دانشگاه گوته در فرانکفورت شرح زیر در از یک برنامه درجه چهار سال لیسانس و قادر می سازد دانش آموز، به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی دوم، برای دیدار با چالش های جامعه دانش مدرن است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز البته مطالعه یک سال کارشناسی ارشد را در سمینار تاریخچه دانشگاه گوته در فرانکفورت شرح زیر در از یک برنامه درجه چهار سال لیسانس و قادر می سازد دانش آموز، به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی دوم، برای دیدار با چالش های جامعه دانش مدرن است. این برنامه از مطالعه به عنوان پوشا دوره های زمانی قریب به اتفاق به طوری که بینش عمیق می توان از تاریخ فرهنگ های پیش از یونانی از طریق به تاریخ معاصر درک. در طول دوره مطالعه پژوهش محور کارشناسی ارشد دانش آموز توانایی به تحقیق یک موضوع پیچیده تاریخی، به آن را توضیح و ارائه آن در اشکال مختلف بدست... [-]

کارشناسی ارشد هنر در فلسفه

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

در استاد در فلسفه پژوهش محور است. برنامه کارشناسی ارشد در فلسفه با هدف تعمیق بینش دانش آموزان در تعدد سیستماتیک و تاریخی مسائل فلسفی، برای تکمیل تسلط تکنیک دست برای کار علمی و دانش آموزان را قادر به شرکت در کار فلسفی مستقل است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد در فلسفه پژوهش محور است. برنامه کارشناسی ارشد در فلسفه با هدف تعمیق بینش دانش آموزان در تعدد سیستماتیک و تاریخی مسائل فلسفی، برای تکمیل تسلط تکنیک دست برای کار علمی و دانش آموزان را قادر به شرکت در کار فلسفی مستقل است. از یک طرف این برنامه فراهم می کند درجه برای رویارویی علمی با فلسفه در وسعت سیستماتیک و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن دانش و شایستگی علمی در برخورد با هر دو مسائل فلسفی تاریخی و جاری است. از سوی دیگر برنامه مدرک کارشناسی ارشد فراهم می کند برای ایجاد زمینه های اصلی فرد از مطالعه که... [-]

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات بین المللی مطالعات / صلح و جنگ

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه پژوهش محور کارشناسی ارشد در مطالعات بین المللی / صلح و مطالعات جنگ به طور مشترک توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات در همکاری با موسسه تحقیقات صلح فرانکفورت ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز پژوهش گرا برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات مطالعات بین المللی / صلح و منازعه به طور مشترک توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات در همکاری با موسسه تحقیقات صلح فرانکفورت ارائه شده است. برنامه مطالعه یک رویکرد علمی-اجتماعی طول می کشد و ارائه می دهد دانش نظری و هنجاری در محل اتصال بین صلح و تحقیقات جنگ، روابط بین الملل، نظریه سیاسی و فلسفه، و این دانش را به مشکلات فعلی سفارش منطقه ای و جهانی اعمال می شود. دانش آموزان آشنا با لحاظ نظری و بر اساس هنجاری دیدگاه در فرآیندهای اجتماعی ملی، فراملی و جهانی تاسیس شد و به دست آوردن توانایی به... [-]

کارشناسی ارشد هنر در نظریه سیاسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی، ایجاد شده توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات، درجه اولین از نوع خود در آلمان است. دانشجویان حضور در سخنرانی در، و توسط، هر دو دانشگاه، که همچنین به طور مشترک مرتبه علمی جایزه تدریس. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی، ایجاد شده توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات، درجه اولین از نوع خود در آلمان است. دانشجویان حضور در سخنرانی در، و توسط، هر دو دانشگاه، که همچنین به طور مشترک مرتبه علمی جایزه تدریس. برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی دانش نظری و مهارت های تحصیلی لازم برای تجزیه و تحلیل جامع از وضعیت سیاسی کنونی و پویایی آن می آموزد. بنابراین ایده عدالت، دموکراسی و قدرت از مشکلات فعلی در جهان، که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده مواجه است. این دوره شامل: 1. دیدگاه تاریخی، یعنی یک بازسازی تاریخی، مفهومی و انتقادی از رویکردهای... [-]

کارشناسی ارشد هنر در چین شناسی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر تا حد زیادی پژوهش محور و آماده کردن دانش آموزان برای فعالیت های تحقیقاتی حرفه ای مربوط به چین، برای فعالیت های آموزشی، و برای هر فعالیت دیگر مربوط به چین است که نیاز به صلاحیت علمی. این برنامه همچنین توسعه چینی دانش تخصصی و مهارتهای زبانی دانش آموزان. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! محتوای دوره و مناطق تمرکز کارشناسی ارشد هنر در چین شناسی تعمیق و گسترش دانش به دست آمده در مقطع کارشناسی ناپیوسته در چین شناسی، مطالعات چینی یا شرق آسیا Studieبازدید کنندگان. برنامه مستر تا حد زیادی پژوهش محور و آماده کردن دانش آموزان برای فعالیت های تحقیقاتی حرفه ای مربوط به چین، برای فعالیت های آموزشی، و برای هر فعالیت دیگر مربوط به چین است که نیاز به صلاحیت علمی. این برنامه همچنین توسعه چینی دانش تخصصی و مهارتهای زبانی دانش آموزان. دانش متخصص، روش ها و مهارت های موجود در برنامه عبارتند از: مهارت های پیشرفته در زبان استاندارد مدرن چینی دانش خوبی از سنتی چینی زبان نوشته شده است... [-]

ویدئو ها

Goethe University Frankfurt

تماس

Goethe University Frankfurt

آدرس Theodor-W.-Adorno-Platz 6 (PEG Building)
Frankfurt am Main 60323, Germany
وب سایت http://www.goethe-university-frankfurt.de/58572942/Goethe-Goes-Global
تلفن +49697983838