Goethe University Frankfurt

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Goethe University Frankfurt

Goethe University Frankfurt ، که در میان دانشگاه های برتر بین المللی قرار دارد، انواع مختلفی از برنامه های آکادمیک، یک گروه متنوع از موسسات تحقیقاتی و تمرکز بر رویکردهای بین رشته ای برای حل مسائل پیچیده ارائه می دهد. این دانشگاه به نام یوهان ولفگانگ فون گوته، متولد فرانکفورت شناخته شده برای کمک های استثنایی خود به ادبیات، علم و فلسفه است.

دانشگاه گوته در سال 1914 با تأمین مالی خصوصی و تحت الحمایه ای از میراث روشنگری اروپایی، دانشگاه گوته به عنوان یکی از دانشگاه های شهری پیشرو شناخته می شود و تاریخ دانشگاه یکی از باز و مشارکت عمومی است.

امروزه دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاه های آلمان است که در کنار استقلال اداری و توانایی ایجاد یارانه های خصوصی از بودجۀ عمومی برخوردار است. به عنوان یک دانشگاه با کمک مالی، یک مدل بودجه نادر در نظام آموزش عالی آلمان، GU از آزادی قابل توجهی از کنترل دولت برخوردار است، زمانی که به جزئیات نحوه اجرای یک دانشگاه مدرن، از جمله انتصاب اساتید می پردازد. سرمایه گذاری که در حال ساخت است به طور خاص در ارتقاء فضای عالی که در آن برای تحقیق، مطالعه، فکر کردن و ایجاد سرمایه گذاری می شود، سرمایه گذاری می شود.

گوته می رود جهانی - بورس تحصیلی در حال حاضر است

یک نمونه بسیار خوبی برای این حمایت از شهروندان فرانکفورت برنامه بورس تحصیلی "Goethe Goes Global" است. با تشکر از حمایت بنیاد جوهانا کوانت، Goethe University Frankfurt در حال حاضر بورس تحصیلی برای همه برنامه های کارشناسی متوالی خود را با تاکید خاص بر تحقیقات ارائه می دهد (منو کشویی را در سمت راست خود چک کنید). برنامه بورس تحصیلی "Goethe Goes Global" یک پروژه فشرده و منحصر به فرد در چشم انداز علمی آلمان است. ما به دنبال کاندیداهای برجسته ای هستیم که علاقمند به پیوستن به یکی از برنامه های MA یا MSc ما هستند که برخی از آنها عمیقا درون قوی ترین واحد های تحقیقاتی (مانند مراکز تفاهم، مراکز تحقیقاتی مشترک و LOEWE CENTERS) تعبیه شده اند. اگر انگیزه اصلی شما تحقیق است، بیا و به جامعه پژوهشی بسیار بین المللی ما بپیوندید!

ارقام کلیدی در دانشگاه گوته (2016)

• بیش از 47،000 دانش آموز ثبت نام کرده اند

• حدود 7،000 دانشجوی بین المللی

نمایه بین المللی : بسیاری از استادان تازه تاسیس شده از خارج از کشور برای ما کیفیتی است که ملیت نیست

• بودجه شخص ثالث

• در یک بررسی بزرگ دانشجویی، حدود 80 درصد از دانش آموزان در دانشگاه گوته توصیه می کنند.

شهر

این دانشگاه در شهرت جهانی و جهان بین المللی واقع شده است و دانشگاهی متشکل از دانشجویان و محققان سراسر جهان است. دانش آموزان در گوته از تحصیل و زندگی در فرانکفورت، بزرگترین مرکز مالی و تجاری در اروپا، با امکانات فراوان برای یادگیری و تمرین زبان آلمانی بهره مند می شوند. امروز، فرانکفورت در میان 10 شهرک ترین شهر جهان رتبه بندی شده است (طبق گزارش Mercer Human Resource Consulting).

دانشگاه گوته در سال 1914 تأسیس شد

دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان یک دانشگاه شهری منحصر به فرد تاسیس شد که توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت، آلمان تامین می شود. امروزه دانشگاه در سال 1932 پس از یکی از معروف ترین بومی های این شهر، یوهان ولفگانگ فون گوته نامگذاری شده است که بیش از 47،000 دانش آموز دارد. با نگاهی به جدول زمانی تاریخ دانشگاه گوته، واضح است که دهه گذشته تغییرات قابل توجهی برای دانشگاه ایجاد کرده است و یک حرکت شتابزده در پیش است.

گوته در یک نهاد لیبرال یا چپ گرا، شاید بیشتر به عنوان محل تولد مدرسه تأثیرگذار فرانکفورت، بخشی از موسسه تحقیقات اجتماعی شناخته شود، که بعضی از متفکران پیشرو در اروپا در قرن بیست و یکم (از جمله، Theodor آدورنو، مکس هورکهایمر، یورگن هابرماس، هربرت مارکوزه، هانس گرگ گادامر، مارتین بوبر و پل تیلچ).

به دلیل تنش های نژادی و سیاسی در دوران نازی ها، نزدیک به یک سوم کارکنان دانشگاهی دانشگاه در این دوره، بیش از هر دانشگاه دیگر آلمان اخراج شدند. دانشگاه گوته نقش مهمی در تظاهرات دانشجویی سال 1968 ایفا کرد که منجر به اصلاحات آموزشی گسترده در آلمان و سراسر اروپا شد.

دانشگاه گوته شهرت خود را در علوم اجتماعی حفظ کرده است

در سال های اخیر، دانشگاه گوته شهرت خود را در علوم اجتماعی حفظ کرده است، اما امکانات جدید و موسسات تحقیقاتی علوم طبیعی و همچنین حقوق، تاریخ، زبان، علوم انسانی، هنر و اقتصاد را اضافه کرده است. «خوشه های برتر»، مراکز پژوهشی بین رشته ای، به تشدید مشخصات دانشگاهی کمک کرده و نتایج برجسته ای را در زمینه های متنوع از علوم طبیعی ("مجتمع های بزرگ") تا پزشکی ("سیستم قلبی-ریوی"، خوشه عالی در همکاری با دانشگاه گیسن و موسسه ماکس پلانک برای تحقیقات قلب و ریه در باد ناهیم، ​​که تحقیقات پیشرفته را برای درمان جدید بیماری های قلبی و ریه انجام می دهد) و علوم انسانی و علوم انسانی ("تشکیل فرامین نظارتی ")

به شدت متعهد به حمایت از محققان جوان است

دانشگاه گوته به شدت متعهد به حمایت از محققان جوان با ارائه فرصت های عالی برای کسب درجه دکترا است. در بسیاری از دانشگاه ها، محققان باید بین درآمد دکترای "روش سنتی" در آلمان یا به عنوان بخشی از یک برنامه "ساختار یافته" PhD انتخاب کنند. در دانشگاه گوته، تمام کاندیداهای دکترا واجد شرایط درخواست عضویت برای تبدیل شدن به اعضای آکادمی تحصیلات تکمیلی گوته (GRADE) می باشند و به آموزش های منحصر به فرد و فرصت های شبکه ای که از برنامه های ساخت یافته تر است، دسترسی پیدا می کنند.

در نهایت باید اشاره کرد که "آزمایشگاه های تحقیقاتی" بلندپروازانه دانشگاه: موسسه مطالعات پیشرفته فرانکفورت (FIAS) و موسسه مطالعات پیشرفته علوم انسانی است که خود را به عنوان یک آزمایشگاه برای دانش نوآورانه در جامعه شناخته است.

این دانشگاه همچنین پیشگام در "فرایند بولونیا" بود که با به کارگیری استانداردهای ساختارهای آموزشی، موجب کاهش تحرک دانشجویان در بیش از 40 کشور اروپایی شد.

این دانشگاه همچنین پیشگام در "فرایند بولونیا" بود که با به کارگیری استانداردهای ساختارهای آموزشی، موجب کاهش تحرک دانشجویان در بیش از 40 کشور اروپایی شد. از سال 2005، دانشگاه گوته شروع به ارائه برنامه های اول کارشناسی ارشد و سوئیچ از دیپلم سنتی آلمان یا موریتور به سیستم لیسانس و کارشناسی ارشد را تکمیل کرد.

امروز دانشگاه گوته بسیاری از مدرسان و برنامه های کارشناسی ارشد و دوره های فردی در سطح کارشناسی به زبان انگلیسی، یک تغییر عمده دیگر. برخی برنامه ها دو زبانه (آلمانی و انگلیسی) هستند. مطالعات دکترا در طیف وسیعی از زمینه ها نیز اغلب می تواند به زبان انگلیسی انجام شود.

بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد در علوم طبیعی نیز می توانند بدون دانش جامع از زبان آلمانی مورد مطالعه قرار بگیرند و همچنین مطالعات دکترا در زمینه های متنوع متعددی نیز ممکن است به زبان انگلیسی انجام شود.

اولین دانشگاه بزرگ در آلمان برای تبدیل شدن به یک دانشگاه پایه

در سال 2008، دانشگاه اولین دانشگاه بزرگ در آلمان بود تا دانشگاه پایه گذاری شود، به این معنی که دولت هزن هنوز برای تأمین بیشتر بودجه سالانه، تامین مالی می کند، اما دانشگاه قادر خواهد بود صندوق خصوصی ایجاد کند و از اداره کامل خودمختاری در مواردی مانند انتصابات دانشکده. دانشگاه گوته در حال حاضر دارای انجمن قوی فارغ التحصیلان است و 145.5 میلیون دلار (Festus Zusagen mit eingerechnet) را ایجاد کرده است و بیش از 50 مجتمع جدید و مجذوب شده را به نام "دانشگاه شهروندی" ایجاد کرده است.

ایسلند Hessen در مجموع 1.2 میلیارد یورو برای کمک به ایجاد یک محوطه دانشگاهی واقعی در فرانکفورت با سه مکان مجزا سرمایه گذاری می کند: Campus Westend برای علوم انسانی و علوم انسانی، Campus Riedberg برای علوم طبیعی و Campus Niederrad برای پزشکی. دانشگاه قبیله ای Bockenheim، که از روزهای تاسیس دانشگاه می گذرد، پس از اتمام ساخت جدید، دیگر در معرض استفاده قرار نخواهد گرفت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Master of Arts in Aesthetics

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Im Zeichen einer vielerorts diagnostizierten Entgrenzung der Künste und einer fortschreitenden Ästhetisierung der Lebenswelt stellt sich die Frage nach Kunst und ästhetischer Erfahrung in einer neuen Dringlichkeit, die nach gegenstands- und disziplinübergreifenden Antworten verlangt. Weit über den engeren Bereich der philosophischen Ästhetik hinaus, der historisch gesehen alle Bereiche der Kunsttheorie abdeckt, treten kunsttheoretische und ästhetische Problemlagen quer zu den unterschiedlichen Bereichen der künstlerischen Produktion und den diesen über einen jeweiligen Gegenstandsbezug verbundenen Disziplinen der Geisteswissenschaften auf. [+]

Im Zeichen einer vielerorts diagnostizierten Entgrenzung der Künste und einer fortschreitenden Ästhetisierung der Lebenswelt stellt sich die Frage nach Kunst und ästhetischer Erfahrung in einer neuen Dringlichkeit, die nach gegenstands- und disziplinübergreifenden Antworten verlangt. Weit über den engeren Bereich der philosophischen Ästhetik hinaus, der historisch gesehen alle Bereiche der Kunsttheorie abdeckt, treten kunsttheoretische und ästhetische Problemlagen quer zu den unterschiedlichen Bereichen der künstlerischen Produktion und den diesen über einen jeweiligen Gegenstandsbezug verbundenen Disziplinen der Geisteswissenschaften auf.

Der zweijährige Masterstudiengang Ästhetik trägt dieser Herausforderung Rechnung, indem er das Problemfeld der Ästhetik disziplinübergreifend und unter Einbezug der Philosophie ebenso wie der Literaturwissenschaft, der Theater-, Film- und Medienwissenschaft, der Kunstgeschichte und der Musikwissenschaft bearbeitet und zugleich geschichtswissenschaftliche, empirisch-psychologische und ethnographische und ethnologische Perspektiven berücksichtigt. Ein weiteres Merkmal des Studiengangs ist die Anbindung an die aktuelle künstlerische Praxis im Rahmen von Kooperationen mit den Kulturinstitutionen der Stadt und des Großraums Frankfurt (mit der Städelschule, der Hochschule für Gestaltung Offenbach und der Hochschule für Musik und darstellende Künste im Rahmen der hessischen Theaterakademie und der hessischen Film- und Medienakademie).... [-]


Master of Arts in African Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The aim of the African Studies/African Linguistics programme is to teach and develop expert knowledge in the area of African studies as well as knowledge of related themes. [+]

The aim of the African Studies/African Linguistics programme is to teach and develop expert knowledge in the area of African studies as well as knowledge of related themes. The programme’s focus is, on the one hand, on training young academics for linguistic research carried out in Africa, and on the other hand, on African linguistics with an interdisciplinary approach including social as well as communication and literary content.The research-oriented programme aims to teach (i) comprehensive theoretical and methodical skills in different linguistic areas, and (ii) a thorough basic knowledge of Africa. Graduates of the Master’s programme in African Studies should, on the one hand, be able to conduct African studies research on their own and, on the other hand, be able to work on linguistic issues again in relation to research themes.... [-]


Master of Arts in Archaeology and Cultural History of the Near East

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Das einjährige Masterstudium im Fach Archäologie und Kulturgeschichte des Vorderen Orients am Institut für Archäologische Wissenschaften der Johann Wolfgang Goethe-Universität Frankfurt am Main schließt an ein vierjähriges Bachelorstudium an. Zum Studiengang gehören fünf Module – vier Pflicht- und ein Wahlpflichtmodul –, in denen besonders wissenschaftliche und berufspraktische Ausbildungselemente im Vordergrund stehen. [+]

Das einjährige Masterstudium im Fach Archäologie und Kulturgeschichte des Vorderen Orients am Institut für Archäologische Wissenschaften der Johann Wolfgang Goethe-Universität Frankfurt am Main schließt an ein vierjähriges Bachelorstudium an. Zum Studiengang gehören fünf Module – vier Pflicht- und ein Wahlpflichtmodul –, in denen besonders wissenschaftliche und berufspraktische Ausbildungselemente im Vordergrund stehen.

Der Studiengang vermittelt vertiefte Sach- und Methodenkenntnisse und dient der Einübung guter wissenschaftlicher Praxis. Die Studierenden werden angeleitet, eigene fachwissenschaftliche Beiträge in schriftlicher und mündlicher Form zu leisten und in der universitären Öffentlichkeit darzustellen. Dabei soll, ggf. auch unter Hinzuziehung eigener Arbeit an und der Forschung zu der umfangreichen schriftlichen Überlieferung der altorientalischen Kulturen, ein der jeweiligen Fragestellung angemessenes ganzheitliches Bild entwickelt werden. Ziel des Studiengangs ist die bereits im Bachelor angelegte Schärfung eines Forschungs- und Wissenschaftsprofils, das nicht nur für eine weitere Tätigkeit in Lehre und Forschung von Belang ist.... [-]


Master of Arts in Classical Archaeology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Das einjährige Masterstudium im Fach Klassische Archäologie am Institut für Archäologische Wissenschaften der Goethe-Universität Frankfurt am Main schließt an ein vierjähriges Bachelorstudium an. Zum Studiengang gehören fünf Module, die mit ihren berufspraktischen Elementen der Ausbildung zum professionellen Wissenschaftler/zur professionellen Wissenschaftlerin dienen. [+]

Das einjährige Masterstudium im Fach Klassische Archäologie am Institut für Archäologische Wissenschaften der Goethe-Universität Frankfurt am Main schließt an ein vierjähriges Bachelorstudium an. Zum Studiengang gehören fünf Module, die mit ihren berufspraktischen Elementen der Ausbildung zum professionellen Wissenschaftler/zur professionellen Wissenschaftlerin dienen.

Die Lehrangebote und Leistungsanforderungen zielen auf die Erweiterung der fachspezifischen Sach- und Methodenkenntnisse sowie auf die Einübung guter wissenschaftlicher Praxis, der Schwerpunkt liegt dabei durchweg auf der Befähigung zu selbständigem und selbstverantwortlichen Arbeiten: Zum einen werden die Studierenden motiviert und angeleitet, fachkundige Beobachtungen und Überlegungen zu archäologischen Objekten zu dokumentieren und einer kleineren Öffentlichkeit zu vermitteln. Dabei soll der Sprung von der Materialebene zur komplexen antiken Lebens- und Geisteswelt ihnen zur selbstverständlichen, dabei streng reflektierten Übung werden.... [-]


Master of Arts in Educational Science

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

[+]

پذیرش مورد نیاز

پایان نامه کارشناسی یا باید به صورت کامل و یا در مورد به پایان خواهد رسید، و توصیه نامه از مشاور پایان نامه باید ارسال شود.

[-]

Master of Arts in Empirical Linguistics

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

[+]

متقاضیان با مدرک دانشگاهی و مدرک کارشناسی ارشد باید مهارتهای زبان آلمانی کافی را طبق مقررات Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه، ثابت کنند.

حالت پذیرش

پذیرش محدود نیست دانشجویان مستقیما پذیرفته خواهند شد اگر شرایط پذیرش کامل باشند.

[-]

Master of Arts in Filmculture: Archiving, Programming, Presentation

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

[+]

پذیرش مورد نیاز متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند.

پذیرش موقت به مدت 6 ماه معتبر است.

[-]

Master of Arts in Geographies of Globalization - Markets und Metropolises

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

In our global age, people face a multiplicity of challenges across different spatial scale levels ─ from the local to the global. Understanding and dealing with these challenges is at the centre of our research-orientated Master's programme Geographies of Globalisation. [+]

In our global age, people face a multiplicity of challenges across different spatial scale levels ─ from the local to the global. Understanding and dealing with these challenges is at the centre of our research-orientated Master's programme Geographies of Globalisation.

What are the driving forces of globalisation processes? How do global markets function and what are the strategies that transnational enterprises pursue? Why and how is globalisation linked to spatial disparities? What significance does globalisation have for cities and regions ─ what socio-economic disruptions does it cause and how can we deal with them?

The Master's programme builds on the strengths of the Department of Human Geography in Frankfurt and offers two profiles: Urban Studies and Economic Geography.... [-]


Master of Arts in German-French Perspectives in Ethnology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The M.A. programme trains students in the reflexive application of key theories and concepts in cultural analysis that are central to the critical interpretation of the diversity of socio-cultural institutions and practices. [+]

The research focus at the Department of Social and Cultural Anthropology of the University of Frankfurt is the comparative empirical study of non-European societies by documenting and analysing cultural commonalities and differences between different societies. Research and the teaching curriculum thus concentrate on the study and analysis of socio-cultural phenomena at the local level as well as in a comparative global context.

The M.A. programme trains students in the reflexive application of key theories and concepts in cultural analysis that are central to the critical interpretation of the diversity of socio-cultural institutions and practices.

The M.A. in social and cultural anthropology is a 4-semester-long degree programme that is designed to follow a B.A. in anthropology or a related discipline. The focus to teach students to critically engage with the discipline’s state of the art as well as the scholarly debates that have been formative to it and to develop further research questions from such engagements. Further, students are taught to conceptualise and execute their own research projects in which they investigate independently developed research questions. Finally, students learn to reflect on their research results in the context of scholarly debates and draw relevant conclusions.... [-]


Master of Arts in German-Portuguese Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Master of Arts (Double Degree Goethe Universität Frankfurt und Universidade do Minho Braga) [+]

Master of Arts (Double Degree Goethe Universität Frankfurt und Universidade do Minho Braga)

Admission requirements

Bachelor’s degree or comparable degree in a similar or related subject Proof of English language skills by certificates or another equivalent form of proof recognised by the examination office (level B1) Proof of Portuguese language skills by certificates or another equivalent form of proof recognised by the examination office (level B1) Applicants with an international university entrance qualification and Bachelor's degree must prove sufficient German language skillsaccording to the regulations of the Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), the German language test for university entrance. ... [-]

Master of Arts in German Literature

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The MA German Literature comprises four semesters of study and coursework. It augments and intensifies knowledge acquired in the BA Germanistik (or any comparable course of study resulting in a BA-degree). [+]

The MA German Literature comprises four semesters of study and coursework. It augments and intensifies knowledge acquired in the BA Germanistik (or any comparable course of study resulting in a BA-degree).

The curriculum aims to stimulate critical reflection regarding literature and culture and to strengthen analytical and argumentative skills. It covers the entire spectrum of German literature from its beginnings to the present. In accordance with the organization of German literary studies into Older Literature and Newer Literature, the curriculum builds on the shared emphases on history, theory, and aesthetics and offers studies on an advanced scholarly and academic level. It also hones the skills necessary to adequately understand and analyze the practical and discursive conditions of epochal transformations.Students enrolled in the MA German Literature profit from co-operation with partners both on and off-campus, such as the Research Center for Historical Sciences, the Research Institute for Humanities at nearby Bad Homburg, the Cornelia Goethe Center for Women and Gender Studies, as well as publishers in Frankfurt, Radio Hessen, the Jewish Museum, the Fritz Bauer Institute, the Freie Deutsche Hochstift at the Goethehaus, the Literaturhaus Frankfurt and numerous others.The MA degree in German Literature provides an excellent foundation for pursuing graduate studies in a variety of doctoral programs. At the same time, expertise gained in critical analysis and argumentative skills prepares graduates for high-level positions in areas such as media, culture, publishing and communication.... [-]


Master of Arts in Greek Philology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Master of Arts in Greek Philology [+]

The study programme starts at the beginning of the winter and summer semester.

The standard length of study for the Master of Arts is 2 semesters.

Provisional admission

If the university entrance qualification for the consecutive Master’s programme (namely the Bachelor’s degree) has not yet been completed, you can apply for the programme with a transcript of records on the basis of at least 80% of the required for the bachelor's degree CP (144 credit points). This provisional certificate must be issued by an office authorised to award grades or issue certificates. If a student is admitted, this will be on a provisional basis

Mode of admission

Admission is not restricted. Students will be directly admitted if the admission requirements are met in full.... [-]


Master of Arts in Islamic Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The Master’s degree programme in Islamic Studies sees itself as an Islam-related discipline which connects Islamic theology with general humanities, cultural and social sciences disciplines. [+]

The Master’s degree programme in Islamic Studies sees itself as an Islam-related discipline which connects Islamic theology with general humanities, cultural and social sciences disciplines.

The goal of the research-oriented Master’s degree programme in Islamic Studies is to enable the student to undertake independent, self-sufficient research at an advanced level. The Master’s degree programme provides deepened scientific knowledge in the field of Islamic Studies in all of its variety and complexity as well the abilities to work self-sufficiently according to basic scientific principles and to use scientific methods and insights as well as to rationally reflect upon the beliefs. It provides, in detail, deeper insights into the paradigmatic, theoretical and methodical bases of the subject and exemplary problems in the areas of Koran exegesis (tafsīr), systematic theology (kalām), the culture, society and history of Islam (tarīḫ alislām) as well as a history of ideas (falsafa: philosophy, tasṣawwuf: mysticism, piety, aḫlāq:ethics).There is furthermore the opportunity given for specialised concentration on certain topic areas and for gathering of and systematic reflection on practical experiences as well for deepening the language basics of the subject.The graduates acquire expanded competencies for later activities in academic, socio-political, cultural and religious areas.Apart from scientific young talents in university teaching and research, the Master’s degree programme in Islamic Studies also educates theologians as well as scientific specialists in the Islamic religion. The Master’s degree programme also serves as preparation for subsequent doctoral studies.Within the second year of study, a semester can be spent at a cooperating foreign... [-]


Master of Arts in Italian Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The masters program “Italian Studies” is a binational four-term degree course supported by the Goethe-Universität Frankfurt and the Università Ca’ Foscari Venezia, at the end of which a double degree (Master of Arts/Laurea Magistrale) will be obtained. [+]

The masters program “Italian Studies” is a binational four-term degree course supported by the Goethe-Universität Frankfurt and the Università Ca’ Foscari Venezia, at the end of which a double degree (Master of Arts/Laurea Magistrale) will be obtained.

The double degree and the firmly integrated one-year-long stay abroad at the leading university of Venice make this masters programme a unique academic offer within Germany. Frankfurt/Main with its international institutions, corporations, publishing companies and cultural organizations as well as Venice with its cultural heritage and important cultural organizations (Deutsches Studienzentrum in Venedig, Fondazione Nono, Findazione Cini) offer multiple possibilities of practice-based projects and work-orientated internships. ... [-]


Master of Arts in Japan in the World: Global Challenges and Cultural Perspectives

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The research and teaching focus of Department 09 of Universität Frankfurt – Japanese Studies – focuses on pre-modern and modern/contemporary Japan. The department’s teaching is based on a solid repertoire of philology, literature, cultural history and the history of ideas, all of which emphasises the linguistic components and forms the foundation for thorough research into Japan. T [+]

The research and teaching focus of Department 09 of Universität Frankfurt – Japanese Studies – focuses on pre-modern and modern/contemporary Japan. The department’s teaching is based on a solid repertoire of philology, literature, cultural history and the history of ideas, all of which emphasises the linguistic components and forms the foundation for thorough research into Japan.

The canon of classical research into philology, literature and the history of ideas is complemented by the contemporary spectrum of cultural sciences. Reflections on the temporal aspects of research approaches and precise reasons for the establishment of a new theoretical analysis toolbox for each of the relevant themes form part of the basic training in Japanese studies in Frankfurt.... [-]


Master of Arts in Jewish Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Jewish Studies covers the entire cultural development of the Jewish world from the beginnings to the present day: its manifold historical appearances, its continuities and changes (including its interrelations with other cultures) in different ages and geographical locations in more than 1,000 years of development. [+]

Jewish Studies covers the entire cultural development of the Jewish world from the beginnings to the present day: its manifold historical appearances, its continuities and changes (including its interrelations with other cultures) in different ages and geographical locations in more than 1,000 years of development. Because of the Jewish world’s many linguistic, geographical, historical, religious and social relations, the programme comprises various disciplines – such as history, literature, philosophy and legal history – as is expressed in the Hebrew title “Jewish Studies” (Hebrew University Jerusalem). This explains why the subject is an interdisciplinary subject.

The appropriate scope of the subject ranges from the languages of the Jews – literatures in the various languages, religious history and philosophy as well as history, archaeology, art history, music and film, ethnology and sociology. ... [-]


Master of Arts in Latin Philology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Master of Arts in Latin Philology [+]

Master of Arts in Latin Philology

The standard length of study for the Master of Arts is two semesters.

The study programme starts at the beginning of the winter and summer semester.

Provisional admission

If the university entrance qualification for the consecutive Master’s programme (namely the Bachelor’s degree) has not yet been completed, you can apply for the programme with a transcript of records on the basis of at least 80% of the required for the bachelor's degree CP (144 credit points). This provisional certificate must be issued by an office authorised to award grades or issue certificates. If a student is admitted, this will be on a provisional basis.

Mode of admission ... [-]

Master of Arts in Linguistics

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The MA-programme linguistics offered by the institute for linguistics at the Goethe-University, is a programme in theoretical linguistics that is taught in English. It is neither a programme in English language nor in English linguistics. [+]

The MA-programme linguistics offered by the institute for linguistics at the Goethe-University, is a programme in theoretical linguistics that is taught in English. It is neither a programme in English language nor in English linguistics. Therefore a BA in theoretical linguistics or equivalent qualification is required to join the programme. A BA in English language and literature, in English teaching, or English translation will not be sufficient to ensure successful application.

The Master of Arts in Linguistics can be completed as a full time course (four semesters). The entry requirement is a BA in linguistics or equivalent qualification. Correspondingly, the Master course is designed to substantially extend the students' knowledge base that they have acquired at the bachelor level.... [-]


Master of Arts in Modern East Asian Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The departments for economics, law, social sciences and cultural studies of Goethe University have joined their forces to create a new interdisciplinary M.A. program in Modern East Asian Studies (MEAS). In a truly interdisciplinary sense, the biennial M.A. program accommodates both students with a B.A. degree in Asia related cultural studies, and students with a B.A. degree in economics, law, or social sciences. [+]

The departments for economics, law, social sciences and cultural studies of Goethe University have joined their forces to create a new interdisciplinary M.A. program in Modern East Asian Studies (MEAS). In a truly interdisciplinary sense, the biennial M.A. program accommodates both students with a B.A. degree in Asia related cultural studies, and students with a B.A. degree in economics, law, or social sciences.

In the basic course program, students with a background in cultural studies will be introduced into the methodologies and concepts of economics, law and social sciences, whereas students with a background in economics, law, or social sciences concentrate on the adoption of one Asian language (Chinese, Japanese, Korean or Indonesian).... [-]


Master of Arts in Moving Cultures - Transcultural Encounters

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The four semester Master’s degree programme Moving Cultures – Transcultural Encounters / Cultures en mouvement – rencontres transculturelles / Culturas en movimiento – encuentros transculturales (Moving Cultures) is a four language programme of study which deepens the culture and literary-science core competences acquired in an English, Romance language or comparable Bachelor degree programme and connects these with an interdisciplinary perspective on phenomena of cultural contact within the anglophone, francophone and Spanish-speaking world. [+]

The four semester Master’s degree programme Moving Cultures – Transcultural Encounters / Cultures en mouvement – rencontres transculturelles / Culturas en movimiento – encuentros transculturales (Moving Cultures) is a four language programme of study which deepens the culture and literary-science core competencies acquired in an English, Romance language or comparable Bachelor degree programme and connects these with an interdisciplinary perspective on phenomena of cultural contact within the anglophone, francophone and Spanish-speaking world.

The Master’s degree programme Moving Cultures operates on the assumption that languages, literatures, media and cultures are not constituted in ethnically self-contained, language-wise homogeneous and territorially delimited regions but rather through cross-border interconnections which arise from migration and contact.... [-]


Master of Arts in Musicology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Master of Arts in Musicology [+]

The standard length of study for the Master of Arts is 4 semesters.

The study programme starts at the beginning of the winter- and summer semester.

Admission requirements Proof of English language skills by certificates or another equivalent form of proof recognised by the examination office (Niveau at least B2)Proof of a second foreign language by certificates or another equivalent form of proof recognised by the examination office (Niveau at least B1) Applicants with an international university entrance qualification and Bachelor's degree must prove sufficient German language skillsaccording to the regulations of the Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), the German language test for university entrance. Mode of admission ... [-]

Master of Arts in Philosophy of Religion

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The Master’s Program in Philosophy of Religion is open to students holding a bachelor degree (or an equivalent), who intend to specialize in the area of Philosophy of Religion. Focused on research, the program grants a broad academic discussion of questions that are essential to the Philosophy of Religion, thereby proceeding primarily from a systematic, but also from an historic point of view. [+]

The Master’s Program in Philosophy of Religion is open to students holding a bachelor degree (or an equivalent), who intend to specialize in the area of Philosophy of Religion. Focused on research, the program grants a broad academic discussion of questions that are essential to the Philosophy of Religion, thereby proceeding primarily from a systematic, but also from an historic point of view. Phenomena and traditions occurring in the context of religion are reflected upon in terms of philosophical standards of rationality.

On the one hand, this process is based on the discussion of central problems of theoretical and practical philosophy. On the other hand, it grounds on an exemplary investigation of topics crucial to theology and religious studies respectively. Thus, the Master’s program shows an interdisciplinary design. Furthermore, it is characterized by its claim to consider continental approaches as well as analytic approaches that dominate the philosophical landscape in the Anglo-American world. In course of its first phase, the Master’s program trains the skill of precise analysis, reconstruction and discussion of concepts and arguments brought forward in the Philosophy of Religion. The second phase of the program highlights the capacity to elaborate and defend a self-contained philosophical position. By teaching these key competencies, the Master’s Program prepares its graduates for a broad area of qualified jobs. They fulfill the requirements of professions in university and higher education.... [-]


Master of Arts in Political Science

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The research-oriented Master’s programme in Political Science is offered at the Institute for Political Science at Goethe Universität Frankfurt. It follows on from the Bachelor’s programme and teaches in-depth and comprehensive knowledge of political science. [+]

The research-oriented Master’s programme in Political Science is offered at the Institute for Political Science at Goethe Universität Frankfurt. It follows on from the Bachelor’s programme and teaches in-depth and comprehensive knowledge of political science.

The Institute for Political Science is one of the largest in Germany and offers a wide range of courses. In the tradition of the internationally renowned Frankfurt Social Sciences department, students on the Master’s programme in Political Science learn how to work independently on the basis of scientific principles and to apply scientific methods and insights as well as to reflect critically on societal connections. The programme in particular allows for an in-depth study of the paradigmatic, theoretical and methodological basics of the subjects as well as key questions of political theory, comparative political science and international relations. A research work placement (project studies) and an obligatory work placement in a professional field of activity allow students to gather experiences that will help them in a future profession and reflect on them systematically. ... [-]


Master of Arts in Pre- and Protohistoric Archaeology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Pre- and Protohistoric Archaeology investigates the remains of cultural expressions of pre-literate, non-literate and mostly non-literate (proto-historic) eras of human history which are accessible via archaeological methodology. The main focus in research and teaching of the Goethe University’s Department of Pre- and Protohistoric Archaeology lies on European and African Pre- and Protohistory and Archaeobotany. [+]

Pre- and Protohistoric Archaeology investigates the remains of cultural expressions of pre-literate, non-literate and mostly non-literate (proto-historic) eras of human history which are accessible via archaeological methodology. The main focus in research and teaching of the Goethe University’s Department of Pre- and Protohistoric Archaeology lies on European and African Pre- and Protohistory and Archaeobotany.

The heavily research-oriented master's programme aims to empower students for independent research in the area of Pre-and Protohistoric Archaeology. For this purpose, the knowledge and skills acquired through the bachelor’s programme are expanded, deepened and professionalized with scientific objectives.... [-]


Master of Arts in Religious Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The world of religions is both local and trans-national and has an extremely varied history. Religions influence cultures, identities and lifestyles and often have a say in politics. [+]

The world of religions is both local and trans-national and has an extremely varied history. Religions influence cultures, identities and lifestyles and often have a say in politics. Religious Studies is a key way of exploring such correlations. It is a discipline that takes an inter-cultural approach to understand the religious phenomena in history and today in a methodologically precise and coherent way.

The programme aims to understand general historical and cultural correlations and approaches that enable us to perceive the idiosyncratic nature of religious phenomena. The focus in Frankfurt is on the various methods of empirical cultural studies as well as on working with a hermeneutic approach to religious phenomenology that explores subjective, internal perspectives of religion.... [-]


Master of Arts in Romance Literature and Culture Science

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Master of Arts in Romance Literature and Culture Sciences [+]

The standard length of study for the Master of Arts is 4 semesters.

The study programme starts at the beginning of the winter semester.

Admission Requirements

Applicants with an international university entrance qualification and Bachelor's degree must prove sufficient German language skills according to the regulations of the Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), the German language test for university entrance.

Provisional admission

Provisional admission is possible on the basis of a current transcript of records; at least 80% of the credit points in the B.A. must have been obtained; the Bachelor’s thesis must be finished or almost finished. Provisional admission is valid for 6 months.... [-]


Master of Arts in Scandinavian Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The MA in Scandinavian Studies is aimed at graduates of the BA courses in Scandinavian Studies (major) or Empirical Linguistics with a focus on Scandinavian Languages at the Goethe-Universität as well as graduates of comparable courses as long as they fulfil the linguistic requirements (see below). [+]

The MA in Scandinavian Studies is aimed at graduates of the BA courses in Scandinavian Studies (major) or Empirical Linguistics with a focus on Scandinavian Languages at the Goethe-Universität as well as graduates of comparable courses as long as they fulfil the linguistic requirements (see below).

The MA enhances the subject knowledge in Old Norse Studies and Modern Scandinavian Studies acquired in the BA course. It is conceived on the basis of philological and literary studies and incorporates problems and methods of cultural studies. The object of the course are the modern Northern Germanic languages Swedish, Danish, Norwegian, Icelandic and their earlier historical stages as well as texts written in these languages, their historical and cultural contexts, the history of their reception, and the history of Scandinavian Studies as a discipline. Students can choose between three core strands:... [-]


Master of Arts in Science and Technology Studies: Economies, Governance, Life

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

This English-language MA program offers students foundational knowledge in the international research program called “Science and Technology Studies”, an interdisciplinary endeavor addressing scientific expertise, technologies and economic developments as factors shaping contemporary societies. [+]

Concept

This English-language MA program offers students foundational knowledge in the international research program called “Science and Technology Studies”, an interdisciplinary endeavor addressing scientific expertise, technologies and economic developments as factors shaping contemporary societies. Designed to give students the opportunity to understand science and technology as social practice and as powerful economic, political, and cultural forces, the MA program draws connections across disciplinary boundaries, linking cultural anthropology with sociology and human geography. Exemplary fields of that students can specialize in will be global economies, the development of digital technologies, infrastructures and governance, and the ways in which advancements in the biosciences change human-environment relations and the notions of what is considered human.... [-]


Master of Arts in Social Sciences in Sports

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The programme of study focusses on the social and educational-scientific aspects of sports, which are mediated both theoretically and in a practice-oriented manner. This orientation makes this a unique programme of study for sports studies in German-speaking countries. The studies profile encompasses four core areas. [+]

Contents and areas of focus:

The programme of study focusses on the social and educational-scientific aspects of sports, which are mediated both theoretically and in a practice-oriented manner. This orientation makes this a unique programme of study for sports studies in German-speaking countries. The studies profile encompasses four core areas.

Science-orientation:

The central emphasis here is on provision of deeper knowledge about both quantitative and qualitative methods for empirical social research. These are supplemented which sports studies relevant reflective knowledge concerning the cultural history, ethics and aesthetics of sports.

Vocational field orientation:

The programme of study offers the option of vocational field specific deepening, either in the field of sport education or sport sociology. Experiences in possible areas of activity are gathered as part of a 300 hours long vocational practical programme.... [-]


Master of Arts in Sociology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The research-oriented Master’s programme in Sociology follows on from the Bachelor of Arts in Sociology and is offered by both sociological institutes in the 03 Social Sciences department at Goethe-Universität Frankfurt am Main. [+]

The research-oriented Master’s programme in Sociology follows on from the Bachelor of Arts in Sociology and is offered by both sociological institutes in the 03 Social Sciences department at Goethe-Universität Frankfurt am Main. Following the tradition of the Frankfurt Social Sciences department, students on the Master’s course will acquire the necessary skills to be able to work independently in accordance with scientific principles, to apply scientific methods and knowledge, and to contemplate social contexts with a critical mind.

The Master’s in Sociology expands knowledge of sociological theories and methods, and gives students a range of skills that enable them to use research results and methods independently, and in accordance with the principles of good scientific work, in order to develop their own questions and pursue them with practical research.... [-]


Master of Arts in Southeast Asian Studies

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The Master's in Southeast Asian Studies offers prospective students, who have a good working knowledge of Bahasa Indonesia or Bahasa Malaysia and who are acquainted with the region, the opportunity to pursue advanced studies on the languages, cultures and societies of Southeast Asia with a special focus on the Malay World (Indonesia, Malaysia, Brunei Darussalam, Singapore and East Timor). [+]

The Master's in Southeast Asian Studies offers prospective students, who have a good working knowledge of Bahasa Indonesia or Bahasa Malaysia and who are acquainted with the region, the opportunity to pursue advanced studies on the languages, cultures and societies of Southeast Asia with a special focus on the Malay World (Indonesia, Malaysia, Brunei Darussalam, Singapore and East Timor).

A philological cultural studies approach to area studies is combined with individual freedom to draw on the various excellent resources of different departments present at Goethe University of Frankfurt in order to encourage interdisciplinary and innovative research for the Master's thesis in Southeast Asian Studies.... [-]


Master of Arts in Theater, Film and Media-Science

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The research-oriented Master’s degree programme Theatre, Film and Media Studies deals with presentation formats in the area of theatre, film and the media. Its objects are their aesthetic phenomena, theory, history, social and institutional prerequisites, technical conditions and modes of action. [+]

The research-oriented Master’s degree programme Theatre, Film and Media Studies deals with presentation formats in the area of theatre, film and the media. Its objects are their aesthetic phenomena, theory, history, social and institutional prerequisites, technical conditions and modes of action. It integrates philosophical, art and cultural theory, historical, sociological and cultural economic questions in the subject-specific discussion. The programme of study pursues a critical-theoretical confrontation with artistic and media phenomena and is characterised by a decidedly international orientation.

The central point of the study programme is education to develop the ability to undertake independent problem-oriented reflection about current presentation formats in the area of theatre, film and the media. This capability is developed in an archeological and genealogical perspective and requires knowledge of the history, structure and systematics of the current forms of theatre, the performance, the dance, the film as an artistic and scientific-technical practice as well as technical and digital media. The study programme provides a humanities and theoretical and not a practical art education and sharpens the sensitivity for artistic procedures and strategies.... [-]


استاد هنر در جامعه شناسی اقتصادی و جامعه شناسی امور مالی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مدرک کارشناسی ارشد بر اساس یک دوره کارشناسی مطالعات در جامعه شناسی است و ارائه آموزش آموزشی محور در تجزیه و تحلیل جامعه شناختی از اقتصاد مدرن در زمینه های اجتماعی و تاریخی است. [+]

برنامه مدرک کارشناسی ارشد بر اساس یک دوره کارشناسی مطالعات در جامعه شناسی است و ارائه آموزش آموزشی محور در تجزیه و تحلیل جامعه شناختی از اقتصاد مدرن در زمینه های اجتماعی و تاریخی است.

از دیدگاه علوم اجتماعی، مبانی اجتماعی، فرهنگی، نهادی و سیاسی و مراجع به فعالیت اقتصادی و فرایندهای اقتصادی مورد بررسی قرار گرفته است. مناطق موضوعی مرکزی عبارتند از بازار، کار، فرهنگ اقتصاد و همچنین تأسیس نهادی فرایندهای اقتصادی فراملی. تاکید ویژه بر بررسی بازیگران و فرآیندهای بازار جهانی مالی است. فرانکفورت، به عنوان یکی از مهمترین مکان های اروپا برای صنعت مالی جهانی، و منطقه رنه اصلی به عنوان یک منطقه شهری و مرکز تدارکات، نقطه شروع ایده آل برای تجزیه و تحلیل سوالات اجتماعی و اقتصادی است.... [-]


کارشناسی ارشد در مطالعات آمریکا

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

[+]

D.

پذیرش مورد نیاز

این گواهی موقت باید توسط یک دفتر مجاز به نمرات جایزه و یا گواهی صادر خواهد شد. اگر یک دانش آموز پذیرفته شده است، این را به صورت موقت باشد. پذیرش موقت به مدت 6 ماه معتبر است.

[-]

کارشناسی ارشد هنر - رسانه - مطالعات فرهنگی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد هنر - رسانه - مطالعات فرهنگی آموزش و پرورش دانش آموزان را برای حرفه های علمی، هنری و فرهنگی آموزش می دهد. [+]

برنامه کارشناسی ارشد هنر - رسانه - مطالعات فرهنگی آموزش و پرورش دانش آموزان را برای حرفه های علمی، هنری و فرهنگی آموزش می دهد.

این برنامه آموزش های هنری را به عنوان پایه ای برای شکل گیری شخصیت در نظر می گیرد و بر ارتباطات ریشه در صلاحیت های زیبایی شناسی و اجتماعی تأکید دارد. در عین حال، آموزش آکادمیک فنی و آموزشی مستحکم، و همچنین طیف گسترده ای از مطالعات دانشگاه، دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت هایی را که در حرفه های هنر و یا محیط های متقابل فرهنگی متجلی می شوند، تطبیق دهند. آموزش و پرورش هنر و تمرکز پژوهشی علمی، برنامه های تبادل و همکاری، و همچنین پروژه های تحقیقاتی، رویکرد بین رشته ای و بین المللی را تقویت می کنند.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در ادبیات تطبیقی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

ادبیات تطبیقی ​​استاد برنامه ریزی دوره دو ساله بین رشته ای و پژوهشی را که توسط اداره ادبیات تطبیقی ​​در همکاری با گروه مطالعات آلمان، گروه مطالعات انگلیسی و آمریکایی، گروه مطالعات روحانی و گروه مطالعات درام، فیلم و رسانه. [+]

ادبیات تطبیقی ​​استاد برنامه ریزی دوره دو ساله بین رشته ای و پژوهشی را که توسط اداره ادبیات تطبیقی ​​در همکاری با گروه مطالعات آلمان، گروه مطالعات انگلیسی و آمریکایی، گروه مطالعات روحانی و گروه مطالعات درام، فیلم و رسانه.

برنامه پی در پی توسعه مهارت های نظری و روش شناختی در رابطه با مطالعه ادبیات، نقد ادبی و تاریخ ادبی فرهنگی است. تاکید ویژه بر بررسی مطالعات ادبی تطبیقی ​​و بین رشته ای است. این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا انتقال ادبیات را در کل طیف فرهنگی، از جمله ارتباط ادبیات با هنرهای دیگر و رسانه ها، متمرکز سازند. این تخصص تخصص انضباطی و همچنین مهارت های تخصصی را در زمینه تجزیه و تحلیل متون انتقادی درون و بین رشته ای فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در ادبیات فرهنگی، فرهنگی و رسانه های انگلیسی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

دانش خود را در مطالعات ادبی و فرهنگی پس از مدرک لیسانس خود تشدید و تشدید کنید، نظریه ها و روش های انتقال دانش کلاسیک و متون معاصر را مورد بررسی و بررسی قرار دهید، خصوصیات محیطی، زمینه های فرهنگی و ابعاد فرامنطقهای تولید متن ادبی را برجسته کنید، مشخصات علمی خود را. [+]

دانش خود را در مطالعات ادبی و فرهنگی پس از مدرک لیسانس خود تشدید و تشدید کنید، نظریه ها و روش های انتقال دانش کلاسیک و متون معاصر را مورد بررسی و بررسی قرار دهید، خصوصیات محیطی، زمینه های فرهنگی و ابعاد فرامنطقهای تولید متن ادبی را برجسته کنید، نمایه علمی خود: این همان چیزی است که ادبیات، فرهنگ ها و رسانه های انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

سه حوزه مهم ادبیات و رسانه فرهنگ، ادبیات و تاریخ فرهنگی و مطالعات انگلیسی زبانی فرهنگی به تحولات تاریخی، سیاسی، فلسفی و هنری در ادبیات و فرهنگ انگلیسی زبان اختصاص دارد - با توجه به جزئیات و همچنین تصویر بزرگ. دوره دو ساله استاد ALCM، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، در مطالعات ادبی، فرهنگی و رسانه ای متمرکز است و در زمینه های تاریخی، ارتباطات فرهنگی، حافظه فرهنگی، میانجیگری و مفاهیم کلیدی در مطالعات رسانه ای و سایر مباحث مرکزی در ادبیات انگلیسی و فرهنگ ها در ارتباط نزدیک با جدیدترین تحقیقات. این مطالعات به شما کمک می کند توانایی انتزاع، تفسیر، منطق و استدلال منطقی و استدلال و مهارت های گفتگو در چندین زبان را یاد بگیرید و همچنین با استفاده از رسانه ها و روش های ارائه و البته شور و شوق برای موضوع. دانشجویان اختصاص داده شده و کنجکاو نیز از گستره وسیعی از سخنرانی های مهمان، کنفرانس ها و کارگاه ها و محیط متعهد در دانشگاه گوته بهره مند می شوند و می توانند در زندگی دانشگاهی شرکت کنند و فعالانه زندگی... [-]


کارشناسی ارشد هنر در انسان شناسی اجتماعی و فرهنگی / قوم شناسی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر گویا دانش عمیق از انسان شناسی فرهنگی و مردم شناسی اروپا ارائه می دهد دانش تخصصی در حوزه های تمرکز در این موضوع است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد هنر در بازیگری

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

با کلاس سال 2012، برنامه کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی - همکاری بین نهادهای عالی رتبه مختلف، تئوری و تمرین یکپارچه در چارچوب آکادمی تئاتر هسیج - دهه دوم خود را تحت هدایت علمی و هنری جدید آغاز می کند. مؤسسه Hans-Thies Lehmann در سال 2002، مفهوم این برنامه پاسخی به تحولات عمده در تئاتر در دهه قبل بود. [+]

از لحاظ تاریخی، نمایشنامه نویس شخص در تئاتر است که محصول را با فاصله بحرانی می بیند. بخشی از آن، اما همچنین برداشته می شود، دراماتورژی به طور مداوم محصول را به طور کلی سوالی مطرح می کند.

او بر نیازها، ضرورتها و استعدادش تأکید میکند، بلکه بر محدودیتهای عملی، فرآیندهای تنظیم شده و اتوماتیزمها نیز تأکید میکند. در یک حالت بهتر، او تولید را به مواردی که در آن قرار دارد، مرتبط می کند. به این ترتیب، او تقاضای تاریخ، جامعه و سیاست را در فرایند هنری را دربر می گیرد و از سوی دیگر، این را به دنیای بیرون نشان می دهد. به منظور دستیابی به این هدف، علاوه بر دانش تخصصی، علاوه بر تمام فضایل اساسی هر پژوهشگر، نیاز دارد: باید بتواند خواندن، دیدن، فکر کردن، گوش دادن، نوشتن و جلب اعتماد به نفس خود را داشته باشد.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در بازیگری و کارآزمایی تطبیقی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد تقسیمبندی و ارزیابی عملکرد توسط پنج دانشگاه اروپایی سازماندهی شده است و به دانشجویان علاقه مند به فعالیت های متقابل فرهنگی و شبکه های بین المللی مانند فستیوال، همکاری، برنامه های تبادل و همکاری می پردازد. [+]

برنامه کارشناسی ارشد تقسیمبندی و ارزیابی عملکرد توسط پنج دانشگاه اروپایی سازماندهی شده است و به دانشجویان علاقه مند به فعالیت های متقابل فرهنگی و شبکه های بین المللی مانند فستیوال، همکاری، برنامه های تبادل و همکاری می پردازد.

دانش آموزان یک دوره کارآموزی و دو ترم در خارج از کشور را در یکی از دانشگاه های همکار در بروکسل، پاریس یا هلسینکی و فارغ التحصیل با درجه دو.

ترم های خارج از کشور به بررسی عمیق تئاتر و مطالعات در محیط های فرهنگی مختلف می پردازند. کارآموزی یک درک حاد و با ارزش برای انواع روش های تولید و فرایندهای تولید در کشورهای مختلف فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در باستان شناسی سکه، پول و اقتصاد در جهان باستان

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مکتوب "باستان شناسی سکه، پول و اقتصاد در دنیای باستانی" بر دو مؤسسه مهم است که نقش تعیین کننده ای در جهان گرایی-رومی و مناطق مرزی آن ایفا می کند و امکانات موجود فنی و تحلیلی آن پتانسیل دانش بسیار بالایی است. [+]

برنامه مکتوب "باستان شناسی سکه، پول و اقتصاد در دنیای باستانی" بر دو مؤسسه مهم است که نقش تعیین کننده ای در جهان گرایی-رومی و مناطق مرزی آن ایفا می کند و امکانات موجود فنی و تحلیلی آن پتانسیل دانش بسیار بالایی است. اقتصاد به عنوان مجموع کالاها و خدماتی که در پاسخ به نیازهای مردم ایجاد شده و بر اساس زندگی و همبستگی در هر جامعه ایجاد می شود، درک می شود. درون این پول جاسازی شده بود.

این می تواند به شکل وسیعی از کالاها باشد، که به عنوان یک استاندارد ارزش، یک مبادله، یک وسیله پرداخت و یک رسانه که می تواند ذخیره شود، عمل می کند. دوره زمانی برنامه با اتخاذ سکه در c محدود می شود. 600 قبل از میلاد و پایان امپراتوری روم شرقی غربی تا قبل از 500 سالگی. منابع مورد بررسی در این برنامه ویژگی های باستان شناسی و فرهنگ مواد مانند سکه، سرامیک و اشیاء فلز و سنگ، و همچنین شواهد ادبی است.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در باستان شناسی و تاریخ استان رومیان

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مکتوب "باستان شناسی و تاریخچه استان های رومی" شامل استان های رومی به طور کلی است، با توجه خاص به استان های غربی امپراتوری روم. [+]

برنامه مکتوب "باستان شناسی و تاریخچه استان های رومی" شامل استان های رومی به طور کلی است، با توجه خاص به استان های غربی امپراتوری روم.

استان ها از زمان تاسیس خود تا سقوط امپراتوری روم غربی (c. 250 BC - AD 500). با تمرکز بر روی این موضوع، برنامه، کل میراثی را که از این قرن به دست ما می رسد، یعنی بقای مادی، فرهنگ و دین، و نیز اطلاعات مربوط به چشم انداز اطراف، بررسی می کند.

هدف این برنامه این است که دانشجویان با ارائه یک نمونه ی منسجم و به خوبی ساختار یافته از منابع موجود در زمینه های مختلف آگاه شوند. شواهد مادی به طور گسترده ای از طریق کاوش های باستان شناسی ثبت شده است و توسط هر حفاری جدید و همچنین هر گونه موجودی از شواهد متنی تکمیل شده است. این شامل مجموعه ادبیات نویسندگان باستانی، کتیبه های سنگی یا برنز و کتیبه های رمزی است که بر روی مواد مختلف (پاپیرو، قرص نوشتن، نقاشی های نقاشی شده، نقاشی های دیواری و ...) باقی مانده است.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در تاریخ

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

البته مطالعه یک سال کارشناسی ارشد را در سمینار تاریخچه دانشگاه گوته در فرانکفورت شرح زیر در از یک برنامه درجه چهار سال لیسانس و قادر می سازد دانش آموز، به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی دوم، برای دیدار با چالش های جامعه دانش مدرن است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد هنر در تاریخ هنر

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه تحصیلی مدرک کارشناسی ارشد فرانکفورت در تاریخ هنر چندین گزینه برای تخصص خاص علمی ارائه می دهد. دوره مطالعه شامل تمام تاریخ اروپا هنر و معماری است. [+]

برنامه تحصیلی مدرک کارشناسی ارشد فرانکفورت در تاریخ هنر چندین گزینه برای تخصص خاص علمی ارائه می دهد. دوره مطالعه شامل تمام تاریخ اروپا هنر و معماری است.

موسسه هنر تاریخی دانشگاه گوته با توجه به مشخصات تحقیقاتی پیشرفته خود پیشرفت می کند. حوزه های ویژه تمرکز در حوزه نظریه و رسانه ها، روش شناسی و تاریخ موضوع مطرح می شود. پژوهش و آموزش سود از همکاری های قوی تاسیس موسسه با موزه های بین المللی مشهور فرانکفورت.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در فلسفه

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

در استاد در فلسفه پژوهش محور است. برنامه کارشناسی ارشد در فلسفه با هدف تعمیق بینش دانش آموزان در تعدد سیستماتیک و تاریخی مسائل فلسفی، برای تکمیل تسلط تکنیک دست برای کار علمی و دانش آموزان را قادر به شرکت در کار فلسفی مستقل است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد هنر در مطالعات بین المللی مطالعات / صلح و جنگ

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه پژوهش محور کارشناسی ارشد در مطالعات بین المللی / صلح و مطالعات جنگ به طور مشترک توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات در همکاری با موسسه تحقیقات صلح فرانکفورت ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد هنر در مطالعات سمعی و بصری و سینما

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مطالعات بین المللی استودیو صوتی و تصویری و مطالعات سینمایی یک مطالعه جامع تحقیقاتی را ارائه می دهد و به منظور ارائه مدارک علمی بیشتر برای فارغ التحصیلان مطالعات فیلم و رسانه، برنامه های فلسفی، هنر و موسیقی شناسی و فلسفی در خارج از آلمان یا خارج از کشور . [+]

برنامه مطالعات بین المللی استودیو صوتی و تصویری و مطالعات سینمایی یک مطالعه جامع تحقیقاتی را ارائه می دهد و در ارائه مدارک علمی برای فارغ التحصیلان مطالعات فیلم و رسانه، برنامه های فلسفی، هنر و موسیقی شناسی و فلسفی در خارج از آلمان یا خارج از کشور . دوره آموزشی دانش آموز را با دانش عمیق در مورد تاریخ و تئوری فیلم ها و رسانه های صوتی و تصویری و همچنین صلاحیت برای منعکس کردن سوالات زیباشناختی فعلی، تجزیه و تحلیل صحیح متون و فرمت رسانه های صوتی و تصویری و تحقیق مستقل (مطالعات دکترا) . در همکاری نزدیک با دانشگاه پاریس 3-Sorbonne Nouvelle، دانشگاه پاریس 10-لا دیفنس، Universität لیژ، دانشگاه کاتولیکا دل Sacro Cuore Mailand، دانشگاه اویندین، کالج Birkbeck - دانشگاه لندن، دانشگاه روهر Bochum، دانشگاه Pompeu Fabra-Barcelona ، دانشگاه شارل دوگل لیل 3، دانشگاه مونترال، Università degli Studi رم 3 و دانشگاه آمستردام، مدرک کارشناسی ارشد بر اساس دوره دو ساله (چهار ترم) دوره ادامه تحصیل و همچنین گذراندن امتحانات طراحی شده با توجه به مقررات مطالعه و مقررات بررسی دانشگاه ها ذکر شده و این مقررات.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در مطالعات محرمانه - تئوری - تاریخ - انتقاد

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

تمرکز برنامه کارشناسی ارشد، بازتاب علمی در مورد تعصب و انتقاد هنری به عنوان یک چالش فکری و زیبایی شناختی با چشم انداز تمرین گرا است. هدف از این برنامه، دادن مهارت هایی است که رویکرد مربوط به شیء را به دانش و تخصص نظری پیوند می دهد. [+]

تمرکز برنامه کارشناسی ارشد، بازتاب علمی در مورد تعصب و انتقاد هنری به عنوان یک چالش فکری و زیبایی شناختی با چشم انداز تمرین گرا است. هدف از این برنامه، دادن مهارت هایی است که رویکرد مربوط به شیء را به دانش و تخصص نظری پیوند می دهد. یکی از منافع اصلی این برنامه، باز کردن بحث در مورد تعصب و انتقاد هنری است که تا کنون از هنر معاصر تا دوره های قبلی و دیگر رشته های علوم فرهنگی مرتبط بوده است.

... [-]

کارشناسی ارشد هنر در نظریه سیاسی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد در نظریه سیاسی، ایجاد شده توسط گوته دانشگاه فرانکفورت و دانشگاه فنی دارمشتات، درجه اولین از نوع خود در آلمان است. دانشجویان حضور در سخنرانی در، و توسط، هر دو دانشگاه، که همچنین به طور مشترک مرتبه علمی جایزه تدریس. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما! ... [-]

کارشناسی ارشد هنر در چین شناسی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر تا حد زیادی پژوهش محور و آماده کردن دانش آموزان برای فعالیت های تحقیقاتی حرفه ای مربوط به چین، برای فعالیت های آموزشی، و برای هر فعالیت دیگر مربوط به چین است که نیاز به صلاحیت علمی. این برنامه همچنین توسعه چینی دانش تخصصی و مهارتهای زبانی دانش آموزان. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Master of Science in International Economics and Economic Policy

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

This study programme, which is taught in English, focuses on process structures of economic policy in the international integration of markets. The programme prepares students for challenging careers in administration and politics, as well as in national and international organisations. [+]

This study programme, which is taught in English, focuses on process structures of economic policy in the international integration of markets. The programme prepares students for challenging careers in administration and politics, as well as in national and international organisations. In addition to applied econometrics and micro and macroeconomics, the programme provides in-depth knowledge of international economic policy and globalisation.The focus is on economic, micro and macroeconomic topics with a strong international correlation (international relations in trade and development, monetary and fiscal policy).The aim of the programme is to provide students with analytical, economic and quantitative skills and knowledge for challenging careers in the field of economic analysis, e.g. as is required for leading positions in ministries, associations, international organisations and enterprises, but also in development co-operation.... [-]


Master of Science in International Management

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Goethe University's Master of Science in International Management is catering to ambitious bachelor’s graduates striving for an international career. We have designed a program that will ensure a unique learning experience and ideal job market opportunities. [+]

Goethe University's Master of Science in International Management is catering to ambitious bachelor’s graduates striving for an international career. We have designed a program that will ensure a unique learning experience and ideal job market opportunities. Our faculty is committed to establishing the Master in International Management as a premier management program in Europe that shall attain top positions in international rankings.

Take the opportunity to study a demanding degree program taught by committed and research-driven professors and high-profile practitioners. Our lecturers apply state-of-the-art teaching methods and encourage you to examine challenging real-world problems. Students can freely choose modules from the five areas:... [-]


Master of Science in Meteorology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

discipline deeply rooted in physics, investigating atmospheric processes by experimental-empirical and theoretical methods. Besides to physics and mathematics it also has connections to chemistry, oceanography, hydrology, and geography. [+]

Meteorology is the science of weather and climate and much more! It is a geosciences discipline deeply rooted in physics, investigating atmospheric processes by experimental-empirical and theoretical methods. Besides to physics and mathematics it also has connections to chemistry, oceanography, hydrology, and geography.

Other than in the bachelor programme in meteorology, where the scientific foundations are laid, here students have extensive freedoms to structure their curriculum according to their personal preferences. From the first semester on, staff from the various research groups systematically prepares them to research which they will do for their master’s thesis. Possible directions are... [-]


Master of Science in Molecular Biosciences

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The M.Sc. in Molecular Biosciences provides in-depth knowledge of molecular aspects in genetics, biochemistry, developmental biology, physiology and cell biology via intensive training in several methodical and conceptual areas. [+]

The M.Sc. in Molecular Biosciences provides in-depth knowledge of molecular aspects in genetics, biochemistry, developmental biology, physiology and cell biology via intensive training in several methodical and conceptual areas.

Admission requirements Bachelor of Science or an equivalent bio-scientific programme proof of sufficient English language skills (level B1), proven by:- completed language courses totalling a duration of at least 120h, or- documentary proof of academic studies abroad, or- proof of at least five years English as a school subject, or- TOEFL test (score at least 87 points), or- IELTS test (score at least 5.0), or Applicants with an international university entrance qualification and Bachelor's degree must prove sufficient German language skillsaccording to the regulations of the Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), the German language test for university entrance. Provisional admission ... [-]

Master of Science in Money and Finance

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The study programme, which is taught in English, is an innovative combination of the subjects of money and macroeconomics on the one hand and finance on the other, and therefore links economic policy with the financial sector. It prepares for challenging careers in the banking and insurance sector as well as with financial service providers. [+]

The study programme, which is taught in English, is an innovative combination of the subjects of money and macroeconomics on the one hand and finance on the other and therefore links economic policy with the financial sector. It prepares for challenging careers in the banking and insurance sector as well as with financial service providers.

The course is held in the House of Finance and this, as well as the Frankfurt’s unique status as one of the world’s leading financial centres, offers an ideal link to business in practice. The study programme aims to teach the analytical and quantitative skills and knowledge necessary for challenging managerial careers in business enterprises. It also prepares students for a PhD degree on the path to a potential academic career. The content is taught at a high academic level and includes innovative concepts and methods. The teaching concept links intensive student support with independent academic work and on-going possibilities for contact with business in practice.... [-]


Master of Science in Physical Biology of Cells and Cell Interactions

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

Since the winter semester 2011/12 the Faculty of Biology has offered the Master of Science in "Cell Biology and Physiology". In the winter semester 2015/16, this was reissued as new Master of Science in "Physical Biology of Cells and Cell Interactions". [+]

Since the winter semester 2011/12 the Faculty of Biology has offered the Master of Science in "Cell Biology and Physiology". In the winter semester 2015/16, this was reissued as new Master of Science in "Physical Biology of Cells and Cell Interactions".

The two-year Master's program Physical Biology of Cells and Cell Interactions is research-oriented and educates students in modern concepts and methods of cell biology and physical biology. Scientific questions in the fields of cell biology and physical biology will be combined with developmental biology, cellular structure biology, bioinformatics, biochemistry, immunology, neuro-and plant physiology.

The Master's program provides students with an understanding of fundamental life processes from cell growth, cell-cell communication and differentiation to hormonal, inflammatory, angiogenic signaling and aging. These processes are studied in context of cells, individual tissues and model organisms. The experimental and conceptual approaches of the program include modern cell biological, molecular, biochemical, bioinformatical, immunological and genetic methods, combined with various microscopical techniques and applications, molecular imaging, data analysis as well as morphological and physiological technologies.... [-]


Master of Science in Physical Geography

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The Institute of Physical Geography at Universität Frankfurt with its several working groups (active both nationally and internationally) covers a wide range of content and methods in the field of physical geography. [+]

The Institute of Physical Geography at Universität Frankfurt with its several working groups (active both nationally and internationally) covers a wide range of content and methods in the field of physical geography.

The research-based Master’s programme in Physical Geography, which focuses on the relationship between man and the environment in the past, present and future, benefits from this broad approach, and the complex networks and regional, national and global challenges that emerge shape the contents during the four semesters of the programme.The flexible structure of the programme and individual tutoring allows students to develop their own profiles. The programme focuses on learning and researching and therefore qualifies students for specific activities in both research and industry.... [-]


Master of Science in Psychology

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The contents of this MSc programme offers broad deepening in the subjects psychological methods and diagnoses as well opportunities to select from four research and application-oriented subjects mainly focused on up to two main areas (one major or one major and one minor or two minor areas of focus). [+]

The contents of this MSc programme offers broad deepening in the subjects psychological methods and diagnoses as well opportunities to select from four research and application-oriented subjects mainly focused on up to two main areas (one major or one major and one minor or two minor areas of focus). The four subjects mainly focused on offered are:

Cognitive and neurosciences Clinical psychology Work and organisational psychology Educational Psychology (Life-long learning and development)

The goal of the programme of study is to provide the student during the MSc degree programme with specialist knowledge as well as skills which will enable him/her to take up professional work as an MSc Psychologist.... [-]


Master of Science in Quantitative Economics

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The study programme Quantitative Economics (MSQE), which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. [+]

The study programme Quantitative Economics (MSQE), which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. Students can choose from four study areas:

Quantitative Economics Quantitative Finance Quantitative Management Quantitative Marketing

In each of the study areas, students learn how to examine major economic questions and achieve scientifically based results using the concepts and methods they have acquired. Graduates of the MSQE programme can either continue their research with a dissertation in one of the Ph.D. programmes of the Graduate School of Economics, Finance, and Management or start a challenging career in the field of economic policy, or the financial or marketing sector.... [-]


Master of Science in Quantitative Finance

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The study programme Quantitative Finance (MSQF), which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. [+]

The study programme Quantitative Finance (MSQF), which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. Students can choose from four study areas:

Quantitative Economics Quantitative Finance Quantitative Management Quantitative Marketing

In each of the study areas, students learn how to examine major economic questions and achieve scientifically based results using the concepts and methods they have acquired. Graduates of the MSQE programme can either continue their research with a dissertation in one of the Ph.D. programmes of the Graduate School of Economics, Finance, and Management or start a challenging career in the field of economic policy, or the financial or marketing sector.... [-]


Master of Science in Quantitative Management

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The study programme Quantitative Management, which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. [+]

The study programme Quantitative Management, which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. Students can choose from four study areas:

Quantitative Economics Quantitative Finance Quantitative Management Quantitative Marketing

In each of the study areas, students learn how to examine major economic questions and achieve scientifically based results using the concepts and methods they have acquired. Graduates of the MSQE programme can either continue their research with a dissertation in one of the Ph.D. programmes of the Graduate School of Economics, Finance, and Management or start a challenging career in the field of economic policy, or the financial or marketing sector.... [-]


Master of Science in Quantitative Marketing

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

The study programme Quantitative Marketing, which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. [+]

The study programme Quantitative Marketing, which is taught in English, offers analytical and quantitative training that is closely linked to the Ph.D. programmes offered by the Graduate School of Economics, Finance, and Management. Students can choose from four study areas:

Quantitative Economics Quantitative Finance Quantitative Management Quantitative Marketing

In each of the study areas, students learn how to examine major economic questions and achieve scientifically based results using the concepts and methods they have acquired. Graduates of the MSQE programme can either continue their research with a dissertation in one of the Ph.D. programmes of the Graduate School of Economics, Finance, and Management or start a challenging career in the field of economic policy, or the financial or marketing sector.... [-]


استاد در زمینه علوم ریاضی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

ریاضیات یک علم بزرگ فرهنگی با سابقه قدمت آن به دوران باستان است. با این حال، آن را نیز نیروی محرکه بسیاری از فن آوری های مدرن و یک تکنولوژی کلیدی در عصر اطلاعات تبدیل شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


استاد علوم در آموزش و پرورش اقتصادی و اقتصادی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

دانشکده اقتصاد و مدیریت کسب و کار دانشگاه گوته فرانکفورت منچستر، مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی و اقتصاد را از اواسط ترم سال 2008/2009 ارائه می دهد. این برنامه انعطاف پذیر و پویا است. کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی و درجه دوم در سطح دوم است. [+]

دانشکده اقتصاد و مدیریت کسب و کار دانشگاه گوته فرانکفورت منچستر مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی و اقتصاد را از اواسط ترم سال تحصیلی 2008/2009 ارائه می دهد. این برنامه انعطاف پذیر و پویا است.

کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی و درجه دوم در سطح دوم است. برنامه آموزش کسب و کار به عنوان برنامه استاد مداوم طراحی شده است.

یکی از دو حوزه مطالعه می تواند در برنامه انتخاب شود: کسب و کار آموزش و پرورش من I، که گسترش دانش مدیریت اداری و محتوای آن نزدیک به MBA است؛ کسب و کار آموزش و پرورش میدان دوم، که شامل مطالعات اداره کسب و کار و محتوای یک موضوع "عمومی" است.... [-]


استاد علوم در بوم شناسی و تکامل

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

استاد علوم در بوم شناسی و تکامل ارائه می دهد آموزش عمیق در جنبه های طبقه بندی و تکامل و محیط زیست حیوانات و گیاهان (از جمله قارچ) موجودات زنده. طیف وسیعی از روش ها شامل مطالعات زمین های باز از پرسش های زیست محیطی، روش های تحقیق مورفولوژیکی و فیزیولوژیکی و طبقه بندی مولکولی می باشد. [+]

استاد علوم در بوم شناسی و تکامل ارائه می دهد آموزش عمیق در جنبه های طبقه بندی و تکامل و محیط زیست حیوانات و گیاهان (از جمله قارچ) موجودات زنده. طیف وسیعی از روش ها شامل مطالعات زمین های باز از پرسش های زیست محیطی، روش های تحقیق مورفولوژیکی و فیزیولوژیکی و طبقه بندی مولکولی می باشد.

پذیرش مورد نیاز کارشناسی یا درجه قابل مقایسه در یک موضوع زیست شناختی مدارک مهارت زبان انگلیسی کافی (سطح B2)، اثبات شده توسط: - آزمون TOEFL (امتیاز حداقل 87 امتیاز)، یا - آزمون IELTS (نمره حداقل 5.0)، یا - پایان نامه کارشناسی با موفقیت تکمیل شده به زبان انگلیسی، یا - مدرک حداقل شش سال انگلیسی به عنوان موضوع مدرسه نامه انگیزه (1-2 صفحه) نامه انگیزه به شرح زیر ارزیابی می شود: بسیار خوب (1 امتیاز) به فقیر (5 امتیاز) تصمیم گیری در مورد توصیه برای تایید بر اساس علائم درجه اول حرفه ای (60٪) و نامه انگیزه (40٪) انجام می شود. امتیاز کلی به دست آمده باید حداقل 3.0 امتیاز باشد. متقاضیان با مدرک دانشگاهی و مدرک کارشناسی ارشد باید مهارتهای زبان آلمانی کافی را طبق مقررات Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه، ثابت کنند. پذیرش موقت ... [-]

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد در مولکولی بیوتکنولوژی برنامه مطالعه مبتنی بر تحقیق با تمرکز بر سفید بیوتکنولوژی است. دانش نظری از فرایندهای شیمیایی و بیولوژیکی (از زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، شیمی و تجزیه و تحلیل) را به عمل در سطح مولکولی قرار داده و به صورت فن آوری ایجاد خواهد شد برای تولید هدفمند از مولکولهای فعال زیستی و تولید / سنتز فرآیندهای است که ایجاد ارزش علمی و اقتصادی اضافه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد بیوشیمی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

البته مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی در دانشگاه گوته فرانکفورت است که در یک سنت طولانی در تحقیقات بیومولکولی و آموزش و پرورش است. هدف این دوره در ارائه دانش علمی و مهارت های شغلی به نامزدهای که آنها ممکن است محققان مستقل. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد بیوفیزیک

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

هدف از دوره مطالعه کارشناسی ارشد است عمیق تر از دانش و تخصص در موضوع بیوفیزیک. دوره های دیگر به شدت در محدوده موضوع کلاسیک و موسسه گرا اما موضوع در حال حاضر بیشتر گرا و interdisciplinarily در پنج حوزه های تمرکز ارائه شده است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

محتوای دوره و مناطق تمرکز این برنامه استاد بخش دوم مطالعه کارشناسی / کارشناسی ارشد متوالی در بیوانفورماتیک است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد برنامه در علوم رایانه است که در فارغ التحصیلان کارشناسی علوم در علوم کامپیوتر و برنامه های مرتبط با هدف [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در شیمی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه مستر نه تنها این گزینه از تمرکز بر یک منطقه متخصص ارائه می دهد اما دانشجویان نیز به مهارت های لازم برای این به دست آوردن و آنها یاد خواهند به طور مستقل فکر می کنم و مسئولانه عمل می کنند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در علوم اعصاب بین رشته ای

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

علوم اعصاب دهانه بسیاری از رشتههاست. کارنامه خود کشیده شده از زیست شناسی مولکولی و تحقیقات پروتئوم به سیستم بیولوژی اعصاب، علوم اعصاب شناختی و تحقیقات بالینی است. تحقیقاتی موفق در علوم اعصاب بر ترکیبی از مفاهیم دیفرانسیل و رویکردهای روشمند. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در علوم زمین

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

علوم به بررسی تغییرات زمانی و مکانی در سیستم زمین، تغییراتی که با مشاهده، اندازه گیری و مدل سازی به ویژگی ها و ترکیب مواد از ماده جغرافیایی مرتبط است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در علوم زیست محیطی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

[+]

پذیرش مورد نیاز متقاضیان با مدرک ورود به دانشگاه بین المللی و مدرک کارشناسی باید از مهارت های زبان آلمانی کافی با توجه به قوانین و مقررات از دویچه Sprachprüfung خز دن Hochschulzugang (DSH)، آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه را اثبات کند.

[-]

کارشناسی ارشد در فیزیک

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

فیزیک علم از ساختار، ویژگی ها، شرایط و حرکت از ماده و انرژی، و همچنین تعامل اساسی و نیروهای و ابعاد نتیجه است. به این ترتیب، اساس مواد از تمام علوم طبیعی و تمام رشته های فنی است. [+]

گوته می رود جهانی - بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد موجود در حال حاضر

با توجه به یوهانا-Quandt-بنیاد، دانشگاه گوته فرانکفورت در حال حاضر ارائه کمک هزینه تحصیلی برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد با تاکید ویژه بر پژوهش ذکر شده در این صفحه. از "گوته می رود جهانی" برنامه بورس تحصیلی یک پروژه پیشگامانه و منحصر به فرد در چشم انداز دانشگاهی آلمان است. ما به دنبال نامزد برجسته که علاقه مند به پیوستن به یکی از MA و یا کارشناسی ارشد برنامه های ما که به شدت در قویترین واحد تحقیقات ما تعبیه شده است (به عنوان مثال قطبهای علمی، مراکز تحقیقاتی مشترک، و LOEWE مراکز). ما خواهد شد با ارائه 20 کمک هزینه تحصیلی در سال 2016-2020 - اگر انگیزه اصلی خود را پژوهش، می آیند و پیوستن به جامعه تحقیقاتی بسیار بین المللی ما!... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت 4 - 8  October 2018 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی علوم Betriebswirtschaftslehre به ویژه به فارغ التحصیلان عملکردی برنامه های کارشناسی در اقتصاد و همچنین حرفه ای جوان با درجه لیسانس مربوط به اقتصاد است که مایل به دنبال یک مسیر شغلی است که منجر به موقعیت مدیریت در دنیای کسب و کار می شود به زودی یک دوره تحصیلی به پایان می رسد. [+]

کارشناسی علوم Betriebswirtschaftslehre به ویژه به فارغ التحصیلان عملکردی برنامه های کارشناسی در اقتصاد و همچنین حرفه ای جوان با درجه لیسانس مربوط به اقتصاد است که مایل به دنبال یک مسیر شغلی است که منجر به موقعیت مدیریت در دنیای کسب و کار می شود به زودی یک دوره تحصیلی به پایان می رسد.

این یک برنامه مطالعاتی تمام وقت است و به همین دلیل نیاز به پیشینه گسترده ای از اقتصاد دارد. علاوه بر این، جهت گیری از برنامه، درجه بالایی از دانش روش های کمی آماری را پیش بینی می کند. این برنامه یک دوره متوسطه آلمانی / انگلیسی است . بنابراین، مهارت های زبان آلمانی و انگلیسی اجباری است.... [-]


کارشناسی ارشد علوم در صنایع اطلاعاتی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Frankfurt am Main

برنامه کارشناسی ارشد تجارت اطلاعات (Wirtschaftsinformatik) به عنوان یک برنامه کارشناسی پیوسته برای دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس یا در علوم کامپیوتر (با اقتصاد به عنوان تمرکز برنامه) و یا اقتصاد (با تمرکز فناوری گرا) طراحی شده است. در یک فاز در حال رشد، دانش پایه ای در علوم کامپیوتر یا اقتصاد فراهم می شود تا دانش کافی در هر دو منطقه تضمین شود. [+]

برنامه کارشناسی ارشد تجارت اطلاعات (Wirtschaftsinformatik) به عنوان یک برنامه کارشناسی پیوسته برای دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس یا در علوم کامپیوتر (با اقتصاد به عنوان تمرکز برنامه) و یا اقتصاد (با تمرکز فناوری گرا) طراحی شده است. در یک فاز در حال رشد، دانش پایه ای در علوم کامپیوتر یا اقتصاد فراهم می شود تا دانش کافی در هر دو منطقه تضمین شود. دوره های پیشرفته در بخش Informatics کسب و کار، علوم رایانه یا مدیریت در مرحله دوم برنامه انتخاب شده اند. زمینه های تخصصی شامل سیستم های اطلاعاتی، شبیه سازی، هوش مصنوعی، تجارت الکترونیک، فرایند و مدیریت زنجیره تامین، E-Finance می باشد. دانشجویان مجبورند در یک سمینار پروژه (یا یک سمینار و یک دوره عملی) در برنامه شرکت کنند. آخرین جزء این برنامه یک استاد استاد است.... [-]


ویدئو ها

Goethe University Frankfurt

تماس

Goethe University Frankfurt

آدرس Theodor-W.-Adorno Platz 6 (PEG Building)
60323 Frankfurt am Main, Hesse, آلمان
وب سایت http://www.goethe-university-frankfurt.de/
تلفن +49697983838