توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اطلاعات کلیدی در نوک انگشتان شما

فائو در سال 1743 تأسیس شد و دارای تاریخ غنی است . این یک دانشگاه قوی پژوهشی با چشم انداز بین المللی و یکی از بزرگترین دانشگاه های آلمان است که دارای 39.780 دانش آموز، برنامه های 265 درجه، 4،000 کارکنان دانشگاهی (شامل بیش از 647 استاد)، 177.6 میلیون یورو (2016) بودجه شخص ثالث و 500 مشارکت با دانشگاه ها در سراسر جهان. تدریس در دانشگاه به طور دقیق با تحقیق مرتبط است و تمرکز آن بر آموزش دانش آموزان در هر دو نظریه و تمرین است تا آنها بتوانند به طور انتقادی فکر کنند و به طور مستقل کار کنند. این تحقیق همچنین به تعادل کامل بین رویکرد نظری و کاربرد عملی اعتقاد دارد.

تحقیقات و آموزش برجسته FAU در موقعیت های بالا در رتبه بندی های ملی و بین المللی، و همچنین مقدار بالای سرمایه گذاری DFG که محققان آن قادر به تأمین امنیت هستند، منعکس می شوند.

a

ابتکار تعالی

نمایه بالا، تحقیق برش پیشرفته

حمایت از تحقیقات پیشرفته، تقویت دانشگاه های آلمان و امکانات تحقیقاتی و بهبود موقعیت رقابتی بین المللی آلمان - این اهداف ابتکار عالی توسط دولت های فدرال و ایالت های آلمان برای ارتقای علم و پژوهش در دانشگاه های آلمان می باشد. دانشگاه ارلانگن-نرنبرگ با موفقیت در پروژه تعالی شرکت کرده است، که به عنوان مکانی برای هر دو دانشکده فارغ التحصیل ارلانگن در فن آوری های پیشرفته نوری (SAOT) و کالس پرستی مهندسی مواد پیشرفته (EAM) انتخاب شده است. SAOT دریافت 1.9 میلیون یورو از بودجه سالیانه، در حالی که گروه خوارزمینی EAM در مجموع 40 میلیون یورو در اختیار دارد.

مهندسی مواد پیشرفته

مواد و فرایندهای جدید نقش مهمی را در تضمین رقابت پذیری صنعت، رشد اقتصادی، بهبود کیفیت زندگی و حفظ محیط زیست قابل سکونت بازی می کنند. EAM مواد سلسله مراتبی سازمان یافته با خواص الکتریکی، نوری، کاتالیزوری و مکانیکی را توسعه می دهد. برنامه های کاربردی نوآورانه در زمینه نانوالکترونیک، فوتونیک، کاتالیز و ساخت و ساز سبک وزن در هفت منطقه تحقیقاتی به عنوان بخشی از تحقیقات مشترک جدید مربوط به دانشگاه، مؤسسات تحقیقاتی خارجی و صنعت در حال توسعه هستند. EAM پیش بینی می کند که شکاف میان تحقیقات بنیادی و کاربرد مواد مدرن کارآمد را متوقف کند. EAM بخشی از استراتژی دانشگاه برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در علوم مواد است.

دانشکده تکمیلی ارلانگن فن آوری های پیشرفته نوری

اپتیک یکی از مهمترین فن آوری های قرن جدید است. از سیستم های موقعیت یابی جهانی و اینترنت یا لیزرها و فیبر نوری به جراحی چشم و لیتوگرافی برای تولید تراشه - در تقریبا در تمام زمینه های زندگی، جامعه مدرن به شدت از پیشرفت سریع در این زمینه بهره مند است. در مدرسه عالی جدید، محققان جوان همکاری نزدیکی در تقاطع علوم مواد، مترولوژی، پزشکی و تکنولوژی پردازش و یادگیری چگونگی استفاده از پتانسیل فناوری های جدید نوری را در اختیار دارند.

به طور مداوم با هم بهبود می یابند

اطمینان و توسعه کیفیت آموزش و یادگیری یک هدف کلیدی در FAU است. در این زمینه، دانشگاه با استفاده از طیف وسیعی از موضوعات که به عنوان یک نیروی استراتژیک ارائه می دهد. یک رویکرد غیرمتمرکز برای مدیریت کیفیت، به تمام افراد متعهد اجازه داده می شود که به طور مستقل کار کنند و اطمینان حاصل شود که ویژگی های منحصر به فرد موضوعات فردی مورد توجه قرار گرفته است. تمام فرآیندهای تضمین کیفیت در آموزش و یادگیری با اقدامات متمرکز هماهنگ می شوند.

a

بیانیه ماموریت FAU

دانشگاه فریدریش-الکساندر ارلانگن-نرنبرگ (FAU) در تاریخ 4 نوامبر 1743 تأسیس شد. در حالی که یک سنت قوی از سنت باقی مانده است، این دانشگاه به یک موسسه پیشرو تبدیل شده است که یکی از گسترده ترین طیف های دوره های موجود در هر دانشگاه آلمانی را ارائه می دهد. اهداف ما در FAU در زمینه تحقیقاتی که آینده را شکل می دهند و شبکه ای از همکاری بین رشته ای بین موضوعات فنی، علمی و سنتی ایجاد می کنند، متخصص هستند.

FAU یکی از دانشگاه های برجسته پژوهشی در آلمان است. ما به طور فعال در این زمینه کار می کنیم و تلاش می کنیم آزادی تحقیقات را به عنوان یک پیش شرط برای پیشرفت علمی تضمین کنیم. FAU متعهد به اتحاد پژوهش و آموزش و پرورش است. تحقیقاتی که ما انجام می دهیم به سمت هر دو تئوری و کاربرد عملی آن تمرکز می شود. در FAU ما دائما در حال توسعه زمینه های جدیدی از تخصص ویژه ای برای آینده علم و جامعه هستیم. استانداردهای علمی و اخلاقی ما تحقیقاتی را پیگیری می کنند: روش ها شفاف هستند و دانش تازه به دست آمده در بحث های باز با جامعه دانشگاهی و عمومی گسترده مورد بحث و بحث قرار می گیرد.

FAU مسئولیت اجتماعی خود را به رسمیت می شناسد و به طور مستمر تلاش می کند تا آموزش و یادگیری را در دانشگاه بهینه سازی نماید. تمرکز اصلی بر ارائه دانش آموزان ما به آموزش و پرورش بر اساس دانش و روش های مورد نیاز برای اعمال این دانش قرار داده شده است. ما دانشجویان ما را به عنوان افراد حیاتی و حیاتی مستقل آموزش می دهیم. FAU از اصل یادگیری مادام العمر حمایت می کند. هدف ما این است که مردم را قادر به به روز رسانی، غنی سازی و گسترش دانش خود در هر مرحله از زندگی با استفاده از طیف گسترده ای از دوره های آموزشی حرفه ای بسازیم.

یک هدف از اهمیت ویژه ای برای ما در FAU این است که پژوهشگران را در مراحل اولیه حرفه ای تحصیلی خود با بالاترین سطح حمایت و مهارت ها ارائه دهیم . این بدان معنی است که در بالاتر از همه، به محققان جوان فرصت برداشتن مسئولیت و انجام تحقیقات مستقل می دهد. استادان FAU به عنوان منابع پشتیبانی و مدل های نقش در تنظیم استانداردها خدمت می کنند.

پیشرفت علمی و تحقیقات بین رشته ای در تخصص خاص موضوع با بالاترین کیفیت ریشه دارند. FAU بطور خاص تبادل بین رشته ها را ترویج می دهد، بدین ترتیب پتانسیل پیشرفت علمی علمی و ایجاد صور فلکی مطالعه جدید را به حداکثر می رساند.

FAU چشم انداز بی نظیر بین المللی دارد و متعهد به ترویج درک متقابل میان ملیت ها و فرهنگ ها است. ما از انتقال دانش و تحرک و همچنین تبادل شخصی در تحقیق و تدریس حمایت می کنیم. دانش آموزان، معلمان و محققان از سراسر جهان فرصت دارند تا به بخش های فعال زندگی دانشگاهی کمک کنند و بخشی از آن باشند.

قدرت ارتباطات محلی ایجاد شده توسط FAU را می توان در طیف گسترده ای از همکاری با کسب و کار و موسسات تحقیقاتی، و همچنین با موسسات آموزشی و فرهنگی در سراسر منطقه دیده می شود. FAU یک بذر بذر برای شروع کسب و کار موفق و غنای تنوع فرهنگی است.

دستیابی به فرصت های برابر برای همه کارکنان ، مردان و زنان، برای ما در FAU بسیار مهم است. هیچ کس بر اساس جنس، ملیت، باورهای مذهبی، پیشینه اجتماعی یا معلولیت تبعیض علیه یا محروم نیست. FAU تلاش می کند تا تعادل بین تحصیل، کار و خانواده را فراهم کند.

FAU یک شبکه آموزشی فارغ التحصیلان دانشجویان و استادان سابق و همچنین دوستان و هواداران: بین المللی، بین نسلی و بین رشته ای را حفظ می کند.

FAU از ساختار مدرن مديريت دانشگاه بهره مند است . ساختارها و فرآیندهای سازمانی، مدیریتی و تصمیم گیری در تحقیقات، آموزش و مدیریت به طور مداوم برای پاسخگویی به خواسته های مدرن و موفق مدیریت دانش به کار می روند: مدیریت در خدمت علم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

استاد اروپا در فرهنگ نویسی (EMLex) یک برنامه بین المللی لیسانس (120 ECTS) است که توسط دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ از سال 2009 ارائه شده است. ... [+]

استاد اروپا در فرهنگ نویسی (EMLex) یک برنامه بین المللی لیسانس (120 ECTS) است که توسط دانشگاه فریدریش الکساندر ارلانگن-نورنبرگ از سال 2009 ارائه شده است. این شامل یک ترم تابستان مشترک در خارج از کشور برای همه دانش آموزان با همکاری دانشگاه ها و موسسات زیر است:

دانشگاه های همکار

Karoli به گاسپار Református Egyetem بوداپست Uniwersytet سلاسکی W Katowicach (Kattowitz) دانشگاه د لورن ها Universidade انجام آن واقع است * دانشگاه رسیده Degli Studi در رم تره ها Universidade د سانتیاگو د کامپوستلا [1] [2] دانشگاه Stellenbosch ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

موضوع حاد تغییر جهانی آب و هوا و تاثیر آن بر اندامها و محیط زیست نیاز به یک نسل جدیدی از دانشمندان. ما با ارائه مفاهیم نظری macroecology و کلان، و همچنین روش های آماری و ... [+]

موضوع حاد تغییر جهانی آب و هوا و تاثیر آن بر اندامها و محیط زیست نیاز به یک نسل جدیدی از دانشمندان. ما با ارائه مفاهیم نظری macroecology و کلان، و همچنین روش های آماری و برنامه نویسی علمی در palaeobiology. ستون دوم از این تخصص بازسازی محیط های فسیلی و کنترل محلی و جهانی است. ما در سیستم های کربنات، که در نتیجه فعالیت متابولیکی موجودات زنده و در نتیجه بازتاب فعل و انفعال از زیست کره و زمین سیستم در بزرگ تمرکز کنید. ... [-]

آلمان Nuremberg Erlangen
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

اقتصاد توسعه و مطالعات بین المللی ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

ماژول اجباری:

اقتصاد بین الملل I + II توسعه اقتصاد I + II بین المللی اخلاق کسب و کار من + II روش های پژوهشی من + II

ماژول های منطقه ای (متفاوت از سال به سال):

توسعه اقتصادی شرق میانه I & II سمینار تحقیق در مورد اقتصاد عراق کسب و کار و جامعه در امریکا لاتین مقدمه ای بر مطالعات جمعیت: آفریقای جنوبی مقدمه ای بر اقتصاد چین عدم تعادل اقتصادی چین اقتصاد ایالات متحده مسائل مربوط به توسعه مکزیک Economia، سوسیه داد Y politica EN ال موندو iberoamericano ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

برنامه کارشناسی ارشد در حقوق بشر یک برنامه کارشناسی ارشد بین رشته ای و بین المللی ارائه شده در دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ است. این است که توسط استاد هاینر بیلفلد، صندلی در ح ... [+]

توضیحات

برنامه کارشناسی ارشد در حقوق بشر یک برنامه کارشناسی ارشد بین رشته ای و بین المللی ارائه شده در دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ است. این است که توسط استاد هاینر بیلفلد، صندلی در حقوق بشر و سیاست حقوق بشر و گزارشگر ویژه سابق سازمان ملل متحد در مورد آزادی مذهب و عقیده (2010-2016)، استاد مارکوس Krajewski، صندلی در حقوق عمومی و حقوق بین الملل عمومی، و ASSOC. پروفسور مایکل Krennerich، صندلی برای حقوق بشر و سیاست حقوق بشر.... [-]

آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

آمریکا / لاس آمریکا ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی ماژول عمومی: آمریکا / لاس آمریکا اجباری ماژول انتخابی: تمرین زبان اسپانیایی (اسپانیایی avanzado) اجباری ماژول انتخابی: تمرین زبان انگلیسی ماژول انتخابی اجباری: منطقه و منطقه (Raum را UND منطقه) اجباری ماژول انتخابی: مطالعات آمریکای شمالی شمال امریکا: فرهنگ و ادبیات امریکا لاتین: فرهنگ و ادبیات (امریکا لاتین: فرهنگی Y ادبیات) اجباری ماژول انتخابی: مهاجرت (مهاجرت) اجباری ماژول انتخابی: حقوق بشر (Menschenrechte) ماژول انتخابی اجباری: لاتین مطالعات آمریکا (استودیوس latinoamericanos) شمال امریکا: سیاست و جامعه لاتین امریکا: سیاست و جامعه (امریکا لاتین: Politica Y سوسیه داد) ماژول پروژه: آمریکا / لاس آمریکا پایاننامهی کارشناسی ارشد زمینه های حرفه مدیریت فرهنگی سازمان های بین المللی چاپ و نشر و روزنامه نگاری در آموزش و پرورش سیاسی یا در زمینه های بین فرهنگی کار در تقاطع کسب و کار، سیاست و فرهنگ آموزش و پژوهش بین المللی ترم (بازدید کنندگان) در خارج از کشور (اطلاعات تنها در آلمان در دسترس) دانشگاه های همکار از موسسه زبان انگلیسی و مطالعات آمریکا (صرفا جهت اطلاع به زبان آلمانی) دانشگاه های همکار از موسسه عاشقانه مطالعات (اطلاعات تنها در آلمان در دسترس) مورد نیاز مدرک تحصیلی ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی,اسپانیایی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

برنامه MA پژوهش محور با مشخصات منطقه خاص که در آن تحولات فرهنگی و ادبی در ایالات متحده آمریکا، کانادا، و انگلیسی زبان کارائیب مورد تجزیه و تحلیل ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

ماژول های عمومی:

مطالعات فرهنگی مطالعات ادبی زبان

ماژول واسطه:

مطالعات فرهنگی مطالعات ادبی ماژول پیمایشی

ماژول های پیشرفته:

مطالعات فرهنگی مطالعات ادبی ماژول پروژه های میان رشته ای پایاننامهی کارشناسی ارشد زمینه های حرفه آموزش سیاسی سازمان های بین المللی مدیریت فرهنگی چاپ و نشر و کتابداری / روزنامه نگاری زمینه های کار در تقاطع کسب و کار، سیاست و فرهنگ آموزش و پژوهش بین المللی ترم (بازدید کنندگان) در خارج از کشور به شدت تشویق دانشگاه های همکار از گروه مطالعات انگلیسی و آمریکایی شامل دانشگاه ایالتی جورجیا (آتلانتا)، دانشگاه جورجیا (آتن)، دانشگاه کانزاس (کانزاس)، دانشگاه ایالتی مینه سوتا (مانکاتو) مورد نیاز مدرک تحصیلی اول، بالاتر از متوسط ​​مرتبه علمی در مطالعات آمریکا و یا انگلیسی (GPA معادل آلمانی "روده"، یعنی تا 2.5، درجه بین 2.5 و 3.5: مصاحبه موفق مورد نیاز). دانش آموزانی که در رشته مطالعات انگلیسی دریافت کرده اند نیاز به ارائه مدرک تمرکز عمده ای بر ادبیات و فرهنگ طبقات، ترجیحا با محتوای امریکا مربوط، با رکورد خود را از متن؛ 2-3 صفحه مقاله در مورد یک موضوع خواهد شد که در صفحه اصلی ما منتشر شده است. مورد نیاز زبان ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

عنصر اصطلاحی زبان: دستور زبان ساخت و ساز، تئوری ظرفیت، تحقیق بر روی نظم و idiomaticity. ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

استاد FAU هنر دوره های زبان انگلیسی یک برنامه درجه با تمرکز بر پژوهش است. این ارائه می دهد در عمق مطالعه به زبان انگلیسی و ادبیات و فرهنگ بریتانیا و ایرلند (و همچنین دیگر کشورهای انگلیسی زبان). دوره مطالعه modularised است و تخصص در یکی از دو زمینه های زیر را تشویق می کند:

تخصص فرهنگ و ادب

ماژول مقدماتی: فرهنگ / زبان شناسی / ادبیات ماژول انتخابی هسته ماژول: فرهنگ / زبان شناسی / ادبیات ماژول کارشناسی ارشد کلمات پایاننامهی کارشناسی ارشد ... [-]
آلمان Erlangen Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

فرآیندهای محیط زیست و دینامیک شامل بسیاری از جنبه های سیستم های فیزیکی در مقیاس جهانی، منطقه ای و محلی است. شتاب تغییرات آب و هوایی تغییر می دهد فرآیندهای هیدرولوژیکی و ن ... [+]

فرآیندهای محیط زیست و دینامیک شامل بسیاری از جنبه های سیستم های فیزیکی در مقیاس جهانی، منطقه ای و محلی است. شتاب تغییرات آب و هوایی تغییر می دهد فرآیندهای هیدرولوژیکی و نرخ گردش مالی زیستی هستند، تحت تاثیر قرار پویایی چشم انداز و سیستم های زیست محیطی است. این تغییرات اعمال چالش تحقیقات بنیادی و به عنوان یک نتیجه، افزایش حجم داده های فضایی. این تغییرات توسط موسسه جغرافیا در ارلانگن از دیدگاه های مختلف پژوهشی مطالعه قرار گرفت.... [-]

آلمان Nuremberg Erlangen
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

سیستم های اطلاعات بین المللی ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی مدیریت سرمایه گذاری گسترده معماری IT مدیریت آن را فعال کنید کسب و کار مدیریت آن را فعال کنید سازمان مدیریت پروژه جهانی و فناوری اطلاعات IT فعال نوآوری و ایجاد ارزش ، آن را فعال کنید فرآیندها و خدمات سیستم های پایگاه داده (3 ماژول) مهندسی نرم افزار (3 ماژول) پایان نامه کارشناسی ارشد زمینه های حرفه پیشرو موقعیت خود را در شرکت در سطح جهان عامل، مدیریت عمومی، و سازمان های بین المللی زمینه های حرفه معمولی: مشاوره کسب و کار، مدیریت پروژه، مدیریت فرایند، معماری سازمانی، مدیریت تغییر، مدیریت تکنولوژی یا استراتژی IT، مدیریت نوآوری، بازاریابی دیجیتال، مدیریت رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل مورد نیاز مدرک تحصیلی ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

فن آوری های پیشرفته نوری ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

پایه های سال اول تحصیلات

ریاضیات در اپتیک مبانی اپتیک مبانی لیزر سیستم های نوری و نرم افزار تکنیک های علمی

سخنرانی پیشرفته در شش موضوع

علم اوزان ومقادیر نوری پردازش مواد نوری اپتیک در پزشکی اپتیک در ارتباطات و IT مواد نوری و سیستم های

محاسباتی اپتیک

زمینه های حرفه پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اندازه شناسی، پردازش مواد، توسعه نرم افزار، قطعات نوری. پژوهش های علمی و آموزشی بین المللی ترم (بازدید کنندگان) خارج از کشور (فقط به زبان آلمانی) دانشگاه های همکار از دانشکده فنی و مهندسی مورد نیاز مدرک تحصیلی ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

مواد پیشرفته و فرآیندهای. محتویات برنامه درجه. مواد زیستی و بیوگرافی پردازش. ... [+]

ماژول:

مواد زیستی و بیوگرافی پردازش محاسباتی و علم مواد شبیه سازی فرایند نانومواد و نانو تکنولوژی [-]
آلمان Bayreuth Würzburg Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

این، کارشناسی ارشد گرا بین المللی برنامه درجه مدرن در اقتصاد اجازه می دهد تا دانش آموزان هر دو برای به دست آوردن صلاحیت حرفه ای و آماده سازی برای درجه دکترا امکان پذیر اس ... [+]

این، کارشناسی ارشد گرا بین المللی برنامه درجه مدرن در اقتصاد اجازه می دهد تا دانش آموزان هر دو برای به دست آوردن صلاحیت حرفه ای و آماده سازی برای درجه دکترا امکان پذیر است. در مرحله اول این برنامه، دانش آموزان دوره های کارشناسی ارشد است. در مرحله دوم، فارغ التحصیلان با نمرات خوب می توانید به طور مستقیم به مطالعات دکترای خود را پیشرفت و به دست آوردن مدرک دکترا. نظارت فشرده و همچنین به عنوان یک فرصت به صرف زمان انجام پژوهش در دانشگاه های خارج از کشور ارائه شده است. برای ارائه مختصری از MSE یک نگاهی به بروشور ما.... [-]

آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

ارتباطات و چند رسانه ای ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی دیجیتال / ارتباطات موبایل دیجیتال / آماری / گفتار و صدا پردازش سیگنال برنامه نویسی کانال تصویر و ویدئو فشرده سازی کارآموزی تحقیقات نظریه اطلاعات دروس اختیاری غیر فنی دروس اختیاری فنی مهارت های نرم، زبان پایاننامهی کارشناسی ارشد زمینه های حرفه

تحقیق و توسعه برای شرکت های بین المللی و جهت گیری بین المللی؛ پژوهشهای جدید با تکنولوژی بالا technologiesScientific و آموزش... [-]

آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

مهندسی محاسباتی ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

ماژول انتخابی:

ریاضیات علوم کامپیوتر کاربردهای فنی درست (پنج تن از این به زبان انگلیسی هستند، دو در آلمان)

پایاننامهی کارشناسی ارشد

زمینه های حرفه در صنعت، توسعه و پژوهش در دستگاه، گیاه یا ساخت و ساز خودرو؛ زمینه های دیگر در ساخت و ساز و صنعت بین المللی برنامه دو رشته مهندسی محاسباتی ترم (بازدید کنندگان) خارج از کشور (فقط به زبان آلمانی) دانشگاه های همکار از دانشکده فنی و مهندسی مورد نیاز مدرک تحصیلی درجه ممتاز کارشناسی یا مدرک معادل در علوم رایانه، یک علم یا مهندسی مرتبط با موضوع و یا در ریاضیات. مهارت و تجربه در محاسبات و برنامه نویسی. علاوه بر دانش از مفاهیم پایه در کامپیوتر و علوم کامپیوتر، تجربه برنامه نویسی جامد در زبان هایی مثل C و C ++ انتظار می رود. آموزش گسترده در ریاضیات مهندسی می باشد. علاقه به حل مسائل مهندسی و علوم با استفاده از کامپیوتر و رایانه با عملکرد بالا. مورد نیاز زبان ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

این برنامه پیشرفته در شیمی است که به ماژول فرد گروه بندی می شوند: سه ماژول های اجباری (معدنی، آلی و شیمی فیزیک)، یکی اجباری انتخابی و یک ماژول انتخابی و همچنین یک ماژول ت ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه پیشرفته در علم شیمی به ماژول های فردی گروه بندی می شوند: سه ماژول های اجباری (معدنی، آلی و شیمی فیزیک)، یکی اجباری انتخابی و یک ماژول انتخابی و همچنین یک ماژول تخصص. در دانش آموزان ماژول انتخابی اجباری می توانید افراد شیمیایی که منعکس کننده زمینه های تحقیقاتی شیمی در FAU (تئوری، تجزیه، زیستی (در) شیمی آلی، رابط و یا مواد) را انتخاب نمایید. در دانش آموزان ماژول انتخابی می توانید دوره های توجه به تنظیمات خود را انتخاب نمایید. ماژول از جمله زبان، دوره های قانون و یا کسب و کار مطالعات میان محبوب ترین است.... [-]

آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

مجتمع علوم زندگی - زیست شناسی، Biomathematics و بیوفیزیک ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

رشته های میان رشته ای بررسی nexuses بین زیست شناسی، Biomathematics و بیوفیزیک

موبایل گروه

مدلسازی ریاضی و سیستم های زیست شناسی Bioimaging و بیوفیزیک ساختارهای زیستی و فرآیندهای زمینه های حرفه آموزش و پژوهش در دانشگاه ها موسسات تحقیقاتی تحقیق و توسعه در صنعت مدیریت و کسب و کار مشاوره مورد نیاز مدرک تحصیلی

درجه مربوطه کارشناسی (یا معادل آن) را با موفقیت بالاتر از حد متوسط. یک برنامه یعنی کارشناسی ارشد به خصوص در فارغ التحصیلان دوره های مطالعه بیوفیزیکی و یا biomathematical میان رشته ای و فارغ التحصیلان با کارشناسی در رشته های مرتبط مانند فیزیک، زیست شناسی، و یا (BIO) ریاضیات با منافع قوی در پرسش بیولوژیکی میان رشته ای است.... [-]

آلمان Nuremberg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

علوم مولکولی ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی

ماژول اجباری:

مولکولی نانو مواد مخدر کشف

ماژول اجباری انتخابی (از یکی از موارد زیر):

سنتز مولکول تئوری و مدلسازی شیمی فیزیک زیست شناسی مولکولی شیمی دارویی (تمرکز: شیمی دارویی یا Biopharmacy)

ماژول انتخابی

پایاننامهی کارشناسی ارشد

زمینه های حرفه صنایع شیمیایی صنعت داروسازی شرکت های بیوتکنولوژی صنعت موسسات تحقیقاتی دانشگاه بیمارستان مقامات دولتی بین المللی ترم (بازدید کنندگان) خارج از کشور (فقط به زبان آلمانی) قرار دادن تحقیقات در خارج از کشور (فقط به زبان آلمانی) مورد نیاز مدرک تحصیلی ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

مطالعات بازرگانی بین المللی ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی محیط زیست کسب و کار بین المللی مبانی مدیریت بین المللی مدیریت استراتژیک بین المللی مدیریت عملکرد بین المللی مدیریت اطلاعات بین المللی مهارت های نرم افزاری مالی بین المللی و اداره امور شرکت شرکت توسعه پایدار بین المللی روابط بین المللی زمینه های حرفه پیشرو موقعیت خود را در شرکت در سطح جهان عامل، مدیریت عمومی، و سازمان های بین المللی در زمینه مدیریت بازاریابی، مشاوره کسب و کار، توسعه سازمان آموزش و پژوهش در دانشگاه ها بین المللی ترم (بازدید کنندگان) در خارج از کشور دانشگاه های همکار از دانشکده بازرگانی و اقتصاد الزامات واجد شرایط بودن ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

مهندسی شیمی و زیست شناسی - Chemie- UND Bioingenieurwesen (CBI) - در مورد تبدیل مواد از طریق شیمیایی، فیزیکی و فرآیندهای بیولوژیکی. ... [+]

شیمیایی و زیستی فنی - Chemie- UND Bioingenieurwesen (CBI) - در مورد تبدیل مواد از طریق فرایندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی. به عنوان یک لینک بین شیمی، بیوتکنولوژی و مهندسی گیاه، یکی از وظایف اصلی مهندسی شیمی و زیست شناسی توسعه فرآیندهای برای تبدیل مواد در مقیاس آزمایشگاهی و اجرای آنها را در مقیاس تولید است.

اگر شما علاقه مند در ترکیبی از شیمی، زیست شناسی، فیزیک، ریاضیات و مهندسی هستند، مهندسی شیمی و زیست شناسی این برنامه مناسب برای شما می باشد!... [-]

آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

پردازش سیگنال پیشرفته و مهندسی ارتباطات ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی Commmunications طراحی سیستم بهینه سازی محدب ارتباطات موبایل تصویر و ویدئو فشرده سازی MIMO ارتباطات گفتار و صدا پردازش سیگنال شبکه های ارتباطی پیشرفته دوره های آموزشی آزمایشگاه فنی دروس فنی دروس اختیاری اجباری و دروس اختیاری ماژول زمستانه و مدرسه تابستانی طرح های پژوهشی (جزئی و عمده) بهینه سازی ریاضی در ارتباطات و پردازش سیگنال تئوری اطلاعات تئوری بازی با نرم افزار برای مهندسی اطلاعات یادگیری ماشین در پردازش سیگنال پایان نامه کارشناسی ارشد پیش نیازها مهندسی ریاضی: جبر خطی، آنالیز مختلط، معادلات دیفرانسیل خطی، تبدیل فوریه، تبدیل لاپلاس، تبدیل زد سیگنالها و سیستمها (کتاب درسی، به عنوان مثال، اوپنهایم / Willsky، سیگنالها و سیستمها) ارتباطات (کتاب درسی، به عنوان مثال، Haykin، سیستم های ارتباطی) سیگنال تصادفی (کتاب درسی، به عنوان مثال، پیلای / Papoulis: احتمال، متغیرهای تصادفی و فرآیندهای تصادفی) نرم افزار: MATLAB مورد نیاز زبان خوب تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز (B2) اثبات مهارت آلمان مورد نیاز نمی باشد خدمات دانشجویی هزینه ... [-]
آلمان Nuremberg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

فیزیک ... [+]

محتویات برنامه تحصیلی 1-2 ترم: تمرکز مرحله 3-4 ترم: مرحله تحقیق با پایان دادن به پایان نامه کارشناسی ارشد زمینه های حرفه آموزش و پژوهش در دانشگاه ها تحقیق در موسسات تحقیقاتی تحقیق و توسعه در صنعت مدیریت و کسب و کار مشاوره بین المللی

ترم (بازدید کنندگان) خارج از کشور (فقط به زبان آلمانی)

مورد نیاز مدرک تحصیلی

مربوط مدرک لیسانس (یا معادل آن) را با موفقیت بالاتر از متوسط

مورد نیاز زبان ... [-]
آلمان Nuremberg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی