Frankfurt School of Finance & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت AACSB است و EQUIS معتبر، به رهبری تحقیقات مدرسه کسب و کار، پوشش هر جنبه از کسب و کار، مدیریت، بانکداری و امور مالی. یک نمونه کارها قابل توجه از خدمات - اعم از رشته به برنامه های آموزش و پرورش اجرایی، از پروژه های تحقیقاتی مشاوره - بدان معنی است که مکتب فرانکفورت به عنوان مشاور، کاتالیزور و شریک آموزشی برای شرکت ها و سازمان عمل می کند، به افراد از گام گذاشتن در مشاغل جدید، و به مدیران با تجربه. به عنوان یک مرکز فعالیت فکری و عملی، مدرسه کسب و کار فرموله رو به جلو فکر راه حل برای دنیای کسب و کار، امور مالی و مدیریت، که در آن برنامه ها و مسائل همواره در حال تغییر.

ما دوره های کلاس درجه بالا و گزینه های آموزش مداوم در هفت بخش برنامه های مختلف. ما به حفظ چهار مرکز تحقیقات تخصصی و اجرای پروژه های متعدد بین المللی مشاوره. همه، پژوهش و مشاوره آموزشی در امور مالی و مدیریت متمرکز شده است. توسط امور مالی، منظور ما فعالیت های مالی عملکردی عبور در تمام شرکت هایی که با مدیریت مالی رسیدگی کند. و توسط مدیریت، منظور ما رهبری کلاسیک شرکت های بزرگ، که در آن مدیران استقرار کارکنان و منابع در چنین راهی که اهداف شرکت به عنوان مقرون به صرفه که ممکن است ملاقات کرد.

مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت سرچشمه در بخش مالی، اما امروز خدمات ما لذت ببرید افزایش درک در بخش کسب و کار دیگر نیز هست. در آینده، ما خواهد شد ادامه به گسترش شبکه های ملی و بین المللی خود را با جامعه کسب و کار.

برنامه بین المللی

مدیران امروزی با چالش های عمده ای در بازارهای بسیار متنوع و پویا، رقابت جهانی در حال رشد و مشتریان به طور فزاینده متکی به خود و تامین کننده روبرو هستند.

در چنین محیط کسب و کار پیچیده سازمان که برای زنده ماندن کسانی که استراتژی به خوبی توسعه یافته و مدیران بسیار ماهر هستند. آموزش و پرورش اجرایی برنامه می تواند کمک به مدیران تیز رهبری و مدیریت مهارت های خود را، به آنها این فرصت برای یادگیری از بهترین شیوه، و برای ایجاد یک شبکه نظیر با برخی از رهبران و موفق ترین شرکت از سراسر جهان است.

مکتب فرانکفورت در امور مالی و مدیریت دارای 50 سال تجربه در آموزش مدیران و کارکنان. ما ارائه برنامه های آموزش و پرورش اجرایی متعدد و دیگر آموزش های سفارشی، طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که مدیران اجرایی قادر به پاسخگویی به نیازهای بازار امروز خواستار است.

نمونه کارها ما

برنامه های آموزشی ما شامل در محل آموزش در کلاس درس با دانشکده مجرب و با تجربه، مطالعه شخصی، آموزش مبتنی بر وب و آموزش، و همچنین امتحانات شناخته شده بین المللی و گواهی نامه.

مکتب فرانکفورت ارائه می دهد طیف گسترده ای از مناطق موضوع در بانکداری و امور مالی، مدیریت عمومی و رهبری است. مشتریان از تخصص و تجربه تدریس ما تقریبا 3.000 هیئت علمی و کارشناسان، که ارائه سخنرانی و مواد آموزشی به آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و روسی کمکی بهره مند شوند.

ما ارائه آموزش و پرورش اجرایی در تمام سطوح، از Junior به مدیران ارشد، از جمله آموزش و پرورش اجرایی در سطح هیئت مدیره، در یک طیف گسترده ای از شرکت ها یا موسسات مالی از و سایر صنایع.

به ویژه در منطقه از برنامه های آموزش و پرورش اجرایی سفارشی، مکتب فرانکفورت ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات: • آموزش تجزیه و تحلیل • طراحی برنامه آموزشی سفارشی • تولید سفارشی از مواد سمینار و از مطالعه کتاب • سیستم عامل آموزش الکترونیکی و آموزش مبتنی بر وب • برنامه نیاز دولت به نمایندگی از مشتریان ما

برنامه استاد

هنگامی که شما پایه برای یک کار موفق با مدرک کارشناسی گذاشته اند، گام بعدی این است که رشد دانش خود را و ایجاد مهارت های خود را. در مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت شما می توانید برنامه کارشناسی ارشد در هر یک از هفت بخش متخصص پیوستن به - هر یک از شما آمادگی کامل برای ارائه نقش رهبری آینده؛ هر شما را قادر میسازد به طور سیستماتیک به دست آورید که لبه حیاتی بیش از رقبای خود. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد ما به زبان انگلیسی تدریس، کمک به باز کردن درب به یک حرفه ای بین المللی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید Courses » بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد امور مالی (کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت August 2018 آلمان Frankfurt am Main

کارشناسی ارشد امور مالی به دنبال مجهز به دانش آموختگان با دانش، مهارت و شایستگی لازم برای پیگیری موفقیت در کار به طور عمده در جامعه مالی بین المللی. [+]

کارشناسی ارشد برنامه مالی برنامه مطالعه شناخته شده بین المللی است که راه را برای یک شغل آینده در هر بخش از صنعت مالی است. این برنامه تمام وقت (120 ECTS) که اجازه می دهد دانش آموزان به سه روز کار در هفته کار پاره وقت است. مدت زمان برنامه عادی چهار ترم است. علاوه بر این، مدل های زمانی مختلف در دسترس هستند اگر شما می خواهید برای کاهش اقامت مورد نیاز خود را در فرانکفورت.

مخاطبان هدف

فارغ التحصیلان اخیر و یا حرفه ای جوان که مایل به ساخت حرفه خود را در جهان از امور مالی. بسیاری از دانش آموزان ما در حال حاضر دارای درجه در امور مالی، مدیریت و اقتصاد، با این حال، ما نیز نامزد دعوت به درخواست با درجه در زمینه های نامربوط. همه داوطلبان انتظار می رود به تجربه در تجزیه و تحلیل کمی در سطح دانشگاه است.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت (کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت August 2018 آلمان Frankfurt am Main

استاد در مدیریت یک برنامه به چالش کشیدن برای فارغ التحصیلان اخیر و یا حرفه ای کسب و کار است.
هدف آن واجد شرایط برای درخواست دانشجویان توابع مدیریت در حالی که تمرکز بر استراتژی و فرایندهای در موسسات مالی، تولید و یا شرکت های مشاوره. [+]

استاد در مدیریت یک برنامه به چالش کشیدن برای فارغ التحصیلان اخیر و یا حرفه ای کسب و کار است. هدف آن واجد شرایط برای درخواست دانشجویان توابع مدیریت در حالی که تمرکز بر استراتژی و فرایندهای در موسسات مالی، تولید و یا شرکت های مشاوره.

هایلایت یک انتخاب از 4 غلظت، چند انتخابی و یک مطالعه در خارج از کشور گزینه مدل زمان منحصر به فرد است که اجازه به کار سه روز در هفته حالی که به دنبال مدرک تمام وقت کارشناسی ارشد ("3 روز-مدل") گرایش فرآیند: فرآیند بهبود به عنوان هدف اصلی آموزش ادغام پزشکان از طریق بازدید، سخنرانی مهمان و پروژه غلظت ... [-]

ویدئو ها

Master of Finance - Financial Engineering module

Bachelor Day

The Frankfurt MBA

تماس

Frankfurt School of Finance & Management

آدرس Frankfurt School of Finance & Management Sonnemannstraße 9-11
60314 Frankfurt am Main, Hesse, آلمان
وب سایت http://www.frankfurt-school.de/
تلفن +49 69 1540080