Frankfurt School of Finance & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Frankfurt School مالی Frankfurt School

ما دوره های تحصیلات عالی و دوره های آموزش مداوم را در هفت بخش مختلف برنامه ارائه می دهیم. ما چهار مرکز تحقیق تخصصی را اداره می کنیم و پروژه های متعدد مشاوره بین المللی را اجرا می کنیم. تمام فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای بر امور مالی و مدیریت متمرکز هستند. با مالی، ما معنی فعالیت های مالی متقابل را در همه شرکت هایی که با مدیریت مالی درگیر هستند، می دانیم. و با مدیریت، ما به معنای رهبری شرکت های کلاسیک است که در آن مدیران کارکنان و منابع را به گونه ای تنظیم می کنند که اهداف شرکت به عنوان هزینه ای به اندازه کافی برآورده شوند.

Frankfurt School مالی Frankfurt School

برنامه های بین المللی

مدیران امروز با چالش های عمده در بازارهای بسیار متنوع و پویا مواجه هستند، رقابت جهانی و مشتریان و تامین کنندگان به طور فزاینده ای خود وابسته است.

در چنین یک محیط کسب و کار پیچیده سازمان هایی که زنده ماندن هستند، کسانی هستند که دارای استراتژی های پیشرفته و مدیران بسیار ماهر هستند. برنامه های اجرایی تحصیلی می تواند به مدیران کمک کند تا مهارت های رهبری و مدیریت خود را تشدید کنند، به آنها فرصتی برای یادگیری از بهترین شیوه ها و ایجاد یک شبکه همکار با برخی از موفق ترین رهبران و شرکت ها از سراسر جهان.

Frankfurt School مالی Frankfurt School

نمونه کارها ما

برنامه های آموزشی ما شامل تدریس دروس کلاس در محل با استادان با تجربه و با تجربه، خودآموزی، آموزش و تدریس در اینترنت، و همچنین امتحانات و گواهینامه های بین المللی شناخته شده است.

Frankfurt School طیف وسیعی از موضوعات را در بانکداری ارائه می دهد

ما آموزش اجرایی را در همه سطوح، از مديران ارشد تا ارشد، از جمله آموزش اجرایی در سطح هیئت مدیره، در طیف وسیعی از شرکت ها یا مؤسسات مالی و سایر صنایع، ارائه می کنیم.

Frankfurt School ، به ویژه در زمینه برنامه های آموزشی اجرایی سفارشی، خدمات متنوعی را ارائه می دهد:

• تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی • طراحی سفارشی برنامه آموزشی • تولید سفارشی مواد سمینار و کتاب های مطالعه • سیستم های یادگیری الکترونیکی و مدیریت برنامه های آموزشی مبتنی بر وب به نمایندگی از مشتریان ما

برنامه های کارشناسی ارشد

هنگامی که پایه های موفقیت حرفه ای را با درجه لیسانس گذاشته اید، قدم بعدی این است که دانش خود را رشد دهید و مهارت های خود را بسازید. در Frankfurt School

دانش آموزانی که خواستار و شدید و بسیار متعهد هستند و علاقه مند به یادگیری در مورد جنبه های کلیدی امور مالی و بانکی در یک دوره زمانی می باشند باید اعمال شوند.

نکات برجسته

  • سخنرانی ها و آموزش ها به رهبری کارشناسان صنعت
  • گروه های کوچک بحث
  • دیدارهای موسسه مالی
  • تعامل بین دانش آموزان از سراسر جهان
  • تیم سازی، فعالیت های اجتماعی و ورزشی
  • گشت فرهنگی به هیدلبرگ (از جمله بازدید از قلعه معروف خود)
  • بررسی غذا، نوشیدنی ها و فرهنگ آلمان (از جمله تور گشت و گذار در شهر)

مکان ها

فرانکفورت

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34
60322 فرانکفورت, هسه, آلمان
تلفن
+49 69 1540080

مونیخ

Address
Landsberger Straße,110
80339 مونیخ, بایرن, آلمان

اشتوتگارت

Address
اشتوتگارت, بادن-وورتمبرگ, آلمان

هامبورگ

Address
Ericusspitze,2-4
20457 هامبورگ, هامبورگ, آلمان