Frankfurt School of Finance & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Frankfurt School دارایی و مالی Frankfurt School تجاری معتبر AACSB ، EQUIS و AMBA است که به رهبری تحقیقاتی اداره می شود و جنبه های مختلفی از مشاغل ، مدیریت ، بانکداری و دارایی را در بر می گیرد. پرتفوی چشمگیر از خدمات - اعم از دوره های درسی تا برنامه های آموزش اجرایی ، از پروژه های تحقیقاتی تا مشاوره - به معنای این است که Frankfurt School به عنوان مشاور ، کاتالیزور و شریک آموزشی به شرکت ها و سازمان ها ، افراد متعهد به مشاغل جدید ، و مدیران مجرب عمل می کند. به عنوان مرکز فعالیت های فکری و عملی ، مدرسه تجارت راه حل های آینده نگر را برای دنیای تجارت ، امور مالی و مدیریت تدوین می کند ، جایی که برنامه ها و موضوعات دائما در حال تغییر هستند.

ما دوره های کلاس های برتر و گزینه های ادامه تحصیل را در هفت بخش مختلف برنامه ارائه می دهیم. ما چهار مرکز تحقیقاتی تخصصی را حفظ کرده ایم و پروژه های مشاوره بین المللی متعددی را اجرا می کنیم. کلیه فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و مشاوره ای در امور مالی و مدیریت متمرکز است. منظور ما از طریق امور مالی ، فعالیتهای مالی عملکردی کلیه در شرکتهایی است که با مدیریت مالی سر و کار دارند. و از نظر مدیریت ، منظور ما از رهبری كلاسیك شركت است ، در جایی كه مدیران كارمندان و منابع را به گونهای مستقر می كنند كه اهداف شركت تا آنجا كه ممكن است از نظر مقرون به صرفه برآورده شود.

Frankfurt School دارایی و مدیریت Frankfurt School منشأ بخش مالی است ، اما امروز خدمات ما نیز در سایر بخشهای تجاری از افزایش قدردانی برخوردار هستند. در آینده ما به گسترش شبکه ملی و بین المللی خود با جامعه تجارت ادامه خواهیم داد.

برنامه های بین المللی

مدیران امروز با چالش های عمده در بازارهای بسیار متنوع و پویا مواجه هستند، رقابت جهانی و مشتریان و تامین کنندگان به طور فزاینده ای خود وابسته است.

در چنین محیط تجاری پیچیده ، سازمانهایی که زنده مانده اند ، سازمان هایی هستند که دارای استراتژی های پیشرفته و مدیران بسیار ماهر هستند. برنامه های آموزش اجرایی می تواند به مدیران كمك كند تا مهارتهای رهبری و مدیریتی خود را تیزتر كنند ، به آنها این فرصت را بدهند كه از بهترین شیوه ها بیاموزند و با برخی از موفق ترین رهبران و شركتها از سراسر جهان ، یك شبكه همتا ایجاد كنند.

Frankfurt School دارایی و مدیریت Frankfurt School دارای 50 سال تجربه در آموزش مدیران و کارمندان است. ما برنامه های آموزشی متعدد اجرایی و سایر آموزش های سفارشی را ارائه می دهیم ، به گونه ای که مدیران قادر به پاسخگویی به الزامات بازار خواستار امروز هستند.

نمونه کارها ما

برنامه های آموزشی ما شامل تدریس کلاس در محل با یک دانشکده ماهر و مجرب ، خود مطالعه ، آموزش مبتنی بر وب و تدریس و همچنین امتحانات و گواهینامه های شناخته شده بین المللی است.

Frankfurt School طیف گسترده ای از زمینه های موضوعی را در زمینه امور بانکی و مالی ، مدیریت عمومی و رهبری ارائه می دهد. مشتریان از تخصص و تجربه تدریس دانشکده ها و متخصصان نزدیک 3000 ما ، که سخنرانی و مطالب آموزشی را به زبان های آلمانی ، انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و روسی ارائه می دهند ، بهره مند می شوند.

ما آموزش اجرایی را در همه سطوح، از مديران ارشد تا ارشد، از جمله آموزش اجرایی در سطح هیئت مدیره، در طیف وسیعی از شرکت ها یا مؤسسات مالی و سایر صنایع، ارائه می کنیم.

به ویژه در زمینه برنامه های آموزش مدیریتی سفارشی ، Frankfurt School خدمات گسترده ای را ارائه می دهد:

 • تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی
 • طراحی برنامه آموزشی سفارشی
 • تولید سفارشی مواد سمینار و کتابهای مطالعه
 • سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی و مدیریت برنامه آموزش مبتنی بر وب به نمایندگی از مشتریان

برنامه های کارشناسی ارشد

وقتی پایه های یک کار موفق را با مدرک لیسانس پایه گذارید ، قدم بعدی رشد دانش و ایجاد مهارت های خود است. در Frankfurt School دارایی و مدیریت Frankfurt School ، شما می توانید در هر یک از هفت بخش تخصصی به یک برنامه کارشناسی ارشد بپیوندید - هر یک به شما آمادگی کامل برای نقش رهبری آینده را می دهد. هر یک به شما این امکان را می دهد که بطور منظم آن مزیت حیاتی را نسبت به رقبا کسب کنید بیشتر برنامه های کارشناسی ارشد ما به زبان انگلیسی تدریس می شود و به باز کردن در حرفه ای بین المللی کمک می کند.

دانش آموزانی که خواستار و شدید و بسیار متعهد هستند و علاقه مند به یادگیری در مورد جنبه های کلیدی امور مالی و بانکی در یک دوره زمانی می باشند باید اعمال شوند.

نکات برجسته

 • سخنرانی ها و آموزش ها به رهبری کارشناسان صنعت
 • گروه های کوچک بحث
 • دیدارهای موسسه مالی
 • تعامل بین دانش آموزان از سراسر جهان
 • تیم سازی، فعالیت های اجتماعی و ورزشی
 • گشت فرهنگی به هیدلبرگ (از جمله بازدید از قلعه معروف خود)
 • بررسی غذا، نوشیدنی ها و فرهنگ آلمان (از جمله تور گشت و گذار در شهر)

مکان ها

فرانکفورت

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 فرانکفورت, هسه, آلمان
تلفن
+49 69 1540080

اعتیار سنجی ها