Fraunhofer Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی فرانهوفر مرکز آموزش انجمن فرانهوفر تحقیقات کاربردی است و در اصرار به ادامه متخصصان آموزش و پرورش و مدیران شرکت های تکنولوژی محور است. آکادمی ارائه می دهد حرفه ای دوره های عالی، دوره گواهی ها و سمینارها بر اساس فعالیت های تحقیقاتی از موسسه فرانهوفر با همکاری دانشگاههای منتخب و مشهور در صنعت شریک و موسسات همکار.

آموزش در بالاترین سطح

یک آموزش کلاس اول، زمینه را برای یک حرفه ای امیدوار کننده - این امروز بیش از هر زمان دیگری قبل درست است. سرعت نوآوری بالا، محیط کسب و کار به طور مداوم در حال تغییر، و جهانی شدن تولید افزایش رقابت از خارج از کشور. چه کسی می خواهد به صورت تمام این چالش ها با موفقیت، می آید از یک دوره کلاسیک از مطالعه و یا یک آموزش معمولی به تنهایی اغلب نمی شود. یادگیری مادام العمر ضروری است.

فرانهوفر شما پهلو به پهلو از تغییرات با ساخت حرفه ای فرانهوفر آکادمی در کسب و کار معامله عالی برای آموزش است. در اینجا، فرصت های آموزشی از فرانهوفر در Gesellschaft هستند در زیر یک سقف در ترکیب، در نتیجه ارائه انتقال منحصر به فرد از تجربه و تحقیق فرانهوفر به کار. پیمان واقعی برای تحقیقات و نوآوری - پس از آخرین یافته از علم و پژوهش به طور مستقیم در همه پیشنهادات در محتوای تدریس با یک است.

پیشنهاد ما این است به پنج موضوع تقسیم می شود:

  • فناوری و نوآوری
  • انرژی و توسعه پایدار
  • تدارکات و تولید
  • ساخت و آزمایش
  • اطلاعات و ارتباطات

دانشگاه Partner و دیگر همکاری آموزشی آکادمی فرانهوفر

همکاری آموزشی آکادمی فرانهوفر

فرانهوفر آکادمی همکاری با موسسات مشهور آموزشی و همچنین ابتکارات از دولت و کسب و کار که ساخته اند آن را به هدف خود برای ترویج آموزش و پرورش و آموزش در آلمان و درایو.

دانشگاه ها و موسسات همکار شریک آکادمی فرانهوفر

آکادمی فرانهوفر ارائه می دهد متخصصان و مدیران آموزش عالی بر اساس فعالیت های تحقیقاتی از موسسه فرانهوفر با همکاری دانشگاههای منتخب و مشهور در صنعت شریک و موسسات همکار.

مکان ها

مونیخ

Address
Hansastraße 27c
80686 مونیخ, بایرن, آلمان

کاسل

Address
کاسل, هسه, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: