Friedensau Adventist University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فریدنسو از سال 1899 مكان آموزش و پرورش بوده است. در 19 نوامبر 1899 مؤسسه ای كه پیش از دانشگاه ، "دانشكده صنعت و مأموریت" بود ، با تنها هفت دانش آموز در شرایط بسیار اساسی شروع به كار كرد. این مدرسه در یک آسیاب قدیمی در رودخانه ایله قرار داشت که برای اولین بار در سال 1306 ذکر شده است.

ده سال بعد شاهد ساختن مجموعه ای از ساختمانهای بزرگ آموزشی و مسکونی بودیم که هنوز هم ظاهر دانشگاه را مشخص می کند. یک آسایشگاه ، کارگاه و یک کارخانه غذا نیز ساخته شده است ، مطابق با الگوی جامع تعلیم و تربیت مدرسه ، هم تدریس عملی و هم فرصت هایی برای کسب درآمد فراهم می کند. من قبل از جنگ جهانی ، من تا 250 نفر در سال از فرصت های آموزشی ارائه شده استفاده می کردم.

در طول جنگ جهانی اول ، وزارت جنگ یک بیمارستان نظامی در ساختمان ها ایجاد کرد. تا 1919 نگذشته بود كه آموزش می تواند از سر گرفته شود و در سال های بعد با دوره های جدید (مدرسه اقتصاد خانه ، مدرسه مقدماتی پرستاری ، دوره های متوسطه در علوم و فناوری ، دوره های كسب و كار و مراقبت از كودكان) گسترش یابد. در سال 1923 نام این موسسه به "مدرسه علمیه فریدنسو" تغییر یافت. در سال 1930 حوزه های علمیه به دلیل دوره های اقتصاد خانگی و دوره های کاری خود ، از مسئولین اداری منطقه مگدبورگ اعتبار دولتی دریافت کردند.

دوره نازی محدودیت های بسیاری را به همراه داشت که اوج بسته شدن حوزه های علمیه در جنگ جهانی دوم بود. مجدداً از ساختمانهای آموزشی برای مراقبت از سربازان بیمار و مجروح استفاده می شد ، ابتدا از ورماخت و از سال 1945 از ارتش اتحاد جماهیر شوروی.

از طریق شفاعت وزیر-رئیس جمهور ساکسونی آنهالت ، ارهارد هابنر ، ارتش نظامی اتحاد جماهیر شوروی اجازه داد که این مدرسه در سال 1947 بازگشایی شود. این امر باعث شد تا حوزه علمیه فریدنسو اولین و تنها مرکز آموزش کلیسا باشد که مجدداً می تواند عملیات آموزشی خود را در این دانشگاه ادامه دهد. منطقه اشغالگر شوروی.

در دوره GDR ، دولت SED (حزب کمونیست) فقط به آموزش کارمندان کلیسا اجازه می داد. و همچنین آموزش کشیش ها ، دوره های یک ساله ای برای دیوها وجود داشت. در سال 1981 ، استانداردها و كيفيت آموزش منجر به نام جديدي با عنوان "حوزه علميه كلامي فريدنسائو" شد. دو سال بعد ، کنفرانس عمومی هفت روزه ظهور حوزه علمیه را به عنوان یک دانشکده ارشد پذیرفت. از دهه 1980 دانش آموزان سایر ایالت های سوسیالیستی اروپای شرقی و آفریقا می توانند به عنوان کشیش در فردینزو آموزش ببینند.

در 15 سپتامبر 1990 ، حوزه علمیه کلامی پس از تصمیم شورای وزیران GDR به یک دانشگاه معتبر دولتی تبدیل شد. بعداً دانشکده علوم اجتماعی در کنار دانشکده الهیات تأسیس شد که از سال 1992 دوره های دیپلم و کارشناسی ارشد الهیات را ارائه داده بود.

امروز ، Friedensau Adventist University ، به عنوان یک دانشگاه با محوریت کلیسایی و دانشگاهی ، مدرک دانشگاهی را به دست می آورد. فریدنسو یک مکان بورس تحصیلی است و همکاری های پژوهشی دارد که آن را با موسسات در چندین قاره پیوند می دهد.123392_028A9844.JPG

محوطه دانشگاه

او پردیس فریدنسو در بسیاری از مناطق با سایر سایت های دانشگاه متفاوت است.

این پردیس نزدیک به طبیعت است و امکانات در دسترس یکدیگر است و باعث صرفه جویی در وقت و کاهش استرس می شود. نزدیکی بین دانشجویان و کارکنان تدریس ، فضایی را برای اعتماد متقابل و همزیستی آرام فراهم می کند. در کنار برنامه های مطالعه ، فرصت های معنوی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی بی شماری برای یک زندگی فعال خارج از برنامه در فریدنسو وجود دارد.123394_180626_Friedensau_001.jpg

بیانیه مأموریت

مأموریت دانشگاه ما مشارکت در زمینه های آموزش و بورسیه ، برای کلیسا و جامعه است. ما به عنوان یک نهاد کلیسای آزاد ، ماجراجویانه ، ما با سنت اصلاح طلب و تفکر ابتکاری همسو هستیم. بنابراین پژوهش و تدریس ما مبتنی بر روشهای علمی ، گشودگی اساسی نسبت به نتایج غیرقابل پیش بینی و مسئولیت در برابر خدا و بشریت است.

مشخصات

ما به عنوان یک دانشگاه با مشخصات خاص ، ما روی آن رشته هایی متمرکز می شویم که به مردم خدمات می دهند. حوزه های مورد توجه ما الهیات ، علوم اجتماعی ، همکاری های توسعه و علوم بهداشتی است. ما خودمان را یک دانشگاه بین المللی می دانیم ، متعهد به بین فرهنگی گرایی و فرصت های برابر هستیم و سابقه روابط طولانی مدت با کشورها در هر قاره را در پیش می گیریم.

جامعه

ما یک دانشگاه دانشگاه هستیم. این بدان معناست که معلمان ، کارمندان و دانش آموزان ما یک جامعه قابل اعتماد ، مدارا ، چند فرهنگی و تعاونی را تشکیل می دهند. ما می خواهیم از همه اعضای این جامعه حمایت همه جانبه ای داشته باشیم. در اینجا برابری بین زن و مرد یک واقعیت اساسی است ، و همچنین احترام به سایر مذاهب ، جهان بینی ها و فرهنگ ها. ما به عنوان یک دانشگاه دوستدار خانواده ، می خواهیم شرایطی ایجاد کنیم که آشتی تحصیل ، حرفه و خانواده را آسانتر کند. چیدمان بزرگ پردیس با محیط طبیعی آن نیز در این امر نقش دارد.

ما متعهد می شویم که اصول مبانی مربوط به بورس تحصیلی و همچنین پرداختن به مشارکتهای فعلی در پژوهش را به دانشجویان آموزش دهیم. هدف از تدریس ما ترکیب مهارت ها در تحقیق و کاربرد است ، اطمینان از این که فارغ التحصیلان ما همیشه مطابق با استانداردهای بالا کار کنند و خواسته های حوزه های مسئولیت خود را برآورده سازند. ما همچنین پیروی از اصل یادگیری مادام العمر ، آموزش های بیشتر و توسعه حرفه ای ارائه می دهیم. معلمان و دانشجویان دانشگاه با انتشارات به گفتمان علمی کمک می کنند. آموزش و پژوهش ما ، که یک واحد واحد را تشکیل می دهند ، مبتنی بر اخلاق مسیحی است و دارای یک تمرکز جامع و بین رشته ای است.

جامعه و معنویت

ما اطمینان داریم که ایمان ، آموزش و سبک زندگی جدانشدنی است. ما تلاش می کنیم تا در اعمال خود معنویت مستقر در انجیل عیسی مسیح را منعکس کنیم. بنابراین ، ما با تشویق و امکان بازتاب خود ، رشد شخصی هویت را تقویت می کنیم. هدف ما نیز ارائه تفسیری سازنده و انتقادی در مورد توسعه كلیسا و جامعه است. این درک جامع ما از رسالت ما و روشی است که ما به عنوان یک جامعه دانشگاه به دنبال تحقق آن هستیم.123395_Wittenberg.jpg

مکان ها

مکرن

Address
Friedensau Adventist University An der Ihle 19
D-39291 مکرن, ساکسونی-آنهالت, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: