توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Friedensau به یک محل از آموزش و پرورش از 1899 بوده است. در 19 نوامبر سال 1899 موسسه است که قبل از دانشگاه، "صنعت و رسالت مدرسه"، عملیات با تنها هفت دانش آموزان در شرایط بسیار اساسی آغاز شد. مدرسه در یک آسیاب قدیمی بر روی رودخانه Ihle، برای اولین بار در سال 1306 ذکر شده قرار دارد شد.

ده سال آینده شاهد احداث یک مجموعه از آموزش و مسکونی ساختمان های بزرگ که هنوز هم تعریف نگاه از دانشگاه امروز. یک آسایشگاه، کارگاه ها و یک کارخانه مواد غذایی نیز ساخته شد، در خط با مدل آموزشی جامع مدرسه، ارائه هر دو آموزش و فرصت های عملی برای کسب پول. قبل از جنگ جهانی تا 250 نفر در هر سال ساخته شده با استفاده از فرصت های آموزشی ارائه شده است.

در طول جنگ جهانی اول در وزارت جنگ به راه اندازی یک بیمارستان نظامی در ساختمان. این بود تا سال 1919 که آموزش می تواند از سر گرفت، و در سال های بعد با دوره های جدید توسعه یافته (خانه مدرسه اقتصاد، مدرسه مقدماتی برای پرستاری، دوره های مقطع متوسطه در علم و فناوری، کسب و کار و دوره های مراقبت از کودکان). در سال 1923، نام موسسه به "Friedensau ماموریت حوزه علمیه" تغییر یافت. در سال 1930 حوزه علمیه مجوز رسمی دولت از افسر منطقه اداری ماگدبورگ برای اقتصاد خانه خود و کسب و کار دریافت کرده است.

در دوره نازی ها به ارمغان آورد بسیاری از محدودیت ها، منجر به بسته شدن حوزه علمیه در جنگ جهانی دوم. دوباره ساختمان آموزش برای مراقبت از سربازان زخمی و بیمار، برای اولین بار از ارتش از سال 1945 از ارتش شوروی مورد استفاده قرار گرفت، و.

با وساطت رئیس جمهور وزیر زاکسن-آنهالت، ارهارد Hübener، دولت نظامی شوروی اجازه مدرسه به بازگشایی در سال 1947. این ساخته شده است که Friedensau حوزه علمیه اولین و تنها مرکز آموزش کلیسا اجازه داده می شود برای از سرگیری فعالیت های آموزشی خود را در منطقه تحت اشغال شوروی.

در طول دوره GDR، در SED (حزب کمونیست) دولت، آموزش تنها کارمندان کلیسا مجاز است. و همچنین به عنوان آموزش برای کشیشان، شد دوره های یک ساله برای شماس وجود دارد. در سال 1981 استانداردهای بالا و کیفیت آموزش به نام جدید "Friedensau حوزه علمیه" منجر شده است. دو سال بعد، کنفرانس عمومی Adventists روز هفتم به عنوان یک کالج ارشد حوزه علمیه معتبر. از 1980s دانش آموزان از دیگر کشورهای سوسیالیستی از شرق اروپا و آفریقا می تواند به عنوان شبان در Friedensau آموزش داده است.

در 15 سپتامبر سال 1990 حوزه علمیه کلامی یک دانشگاه دولتی معتبر دنبال تصمیم شورای وزیران از GDR شد. بعد از آن یک دانشکده علوم اجتماعی در کنار دانشکده الهیات، که دوره های کارشناسی ارشد و دیپلم در الهیات از سال 1992 ارائه کرده بود تاسیس شد.

امروز دانشگاه Friedensau ظهور، به عنوان یک دانشگاه کلیسا اجرا آکادمیک گرا، مدارک دانشگاه جوایز. Friedensau محل مستقر دانش است و همکاری های پژوهشی ارتباط آن با موسسات در چندین قاره است.

پردیزه او Friedensau دانشگاه از سایت های دیگر دانشگاه در بسیاری از مناطق متفاوت است.

پردیس نزدیک به طبیعت است، و امکانات در دسترس آسان از یکدیگر هستند، صرفه جویی در زمان و کاهش استرس است. نزدیکی بین دانش آموزان و کارکنان آموزش اجازه می دهد تا یک فضای اعتماد متقابل و همزیستی آرام است. در کنار برنامه های مطالعه متعدد هستند فرصت معنوی، فرهنگی، هنری و ورزشی برای یک زندگی فوق برنامه فعال در Friedensau وجود دارد.

بیانیه ماموریت ماموریت ما این است که دانشگاه را به کمک در زمینه های آموزش و دانش، برای کلیسا و جامعه است. به عنوان یک کلیسای آزاد، موسسه ظهور ما با سنت اصلاح و تفکر نوآورانه تراز وسط قرار دارد. تحقیق و تدریس ما به این ترتیب بر روش های علمی، به باز بودن بنیادی در جهت نتایج پیش بینی نشده، و مسئولیت نسبت به خدا و بشریت است.

مشخصات

به عنوان یک دانشگاه با مشخصات ویژه بر آن رشته هایی که در رابطه با خدمت به مردم تمرکز کنید. مناطق ما از تمرکز می باشد الهیات، علوم اجتماعی، همکاری های توسعه و علوم سلامت. ما خودمان را به عنوان یک دانشگاه بین المللی، متعهد به interculturalism و فرصت های برابر، و حمل در تاریخ روابط بلند مدت با کشورهای در هر قاره.

انجمن

ما یک دانشگاه محوطه دانشگاه. این به این معنی است که ما معلمان، کارکنان و دانشجویان تشکیل یک جامعه اعتماد، بردبار، چند فرهنگی و تعاونی. ما می خواهیم را به حمایت همه جانبه به تمام اعضای این جامعه است. در اینجا برابری بین مردان و زنان یک واقعیت عمومی است، به عنوان احترام به ادیان دیگر، دیدگاه جهان و فرهنگ است. به عنوان یک دانشگاه دوستدار خانواده، ما مایل به ایجاد شرایط که آن را آسان تر برای آشتی مطالعه، حرفه و خانواده. طرح بزرگ از محوطه دانشگاه، با محیط طبیعی خود را نیز به این کمک می کند.

ما متعهد به آموزش دانش آموزان اصول فیلد مربوطه بورس تحصیلی، و همچنین با کمک فعلی به پژوهش. هدف از آموزش های ما این است که ترکیب مهارت در تحقیق و در نرم افزار، اطمینان حاصل کرد که فارغ التحصیلان ما همیشه به استانداردهای بالا کار می کنند و برآوردن خواسته های مناطق خود را از مسئولیت. ما همچنین ارائه آموزش و پرورش بیشتر و توسعه حرفه ای، پس از اصل یادگیری مادام العمر. استادان دانشگاه و دانشجویان به گفتمان علمی با انتشارات کمک می کند. آموزش و پژوهش ما، که به صورت یک واحد، در اخلاق مسیحی بر اساس و جامع، تمرکز بینرشتهای.

جامعه و معنویت

ما متقاعد شده است که ایمان، آموزش و پرورش و شیوه زندگی جدایی ناپذیر هستند. ما در تلاش برای منعکس کننده، در اعمال ما، یک معنویت بر اساس انجیل عیسی مسیح. بنابراین ما به ترویج و رشد شخصی هویت با تشویق و قادر می سازد خود انعکاس. هدف ما این است نیز به ارائه تفسیر سازنده و مهم در توسعه کلیسا و جامعه است. این درک جامع ما از ماموریت ما این است، و راه ما به عنوان یک جامعه دانشگاهی به دنبال آن به انجام برسانند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Friedensau Adventist University

کارشناسی ارشد هنر در علوم اجتماعی بین المللی (MA ISS) یک برنامه مطالعه میان رشته ای است که دانش آموزان را برای یک حرفه ای در مدیریت اجتماعی بین المللی آماده است. این اجاز ... [+]

کارشناسی ارشد هنر در علوم اجتماعی بین المللی

کارشناسی ارشد هنر در علوم اجتماعی بین المللی (MA ISS) یک برنامه مطالعه میان رشته ای است که دانش آموزان را برای یک حرفه ای در مدیریت اجتماعی بین المللی آماده است. این اجازه می دهد دانش آموزان به تخصص در گزینه های شغلی و حرفه ای مانند اشتغال حرفه ای به عنوان کارشناسان در مدیریت اجتماعی بین المللی، همکاری های توسعه، پاسخ به بحران و کمک های بشردوستانه، برنامه ریزی، مدیریت و ارزیابی پروژه های توسعه پایدار، کار با حقوق رویکرد مبتنی بر در بشر سازمان ملل متحد نظام حقوق، برنامه ضد فقر مدیریت با سازمان های جامعه مدنی، تعامل در غیر خشونت آمیز حل اختلاف، صلح و سازش، و مشارکت فعال در زمینه های مختلف از حکومت جهانی.... [-]

آلمان Möckern
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 - 6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Friedensau Adventist University An der Ihle 19
D-39291 Möckern, Saxony-Anhalt, آلمان