ESCP Business School - Berlin campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برلین

نمادی برای زندگی اروپا و چشم انداز بین المللی.

ESCP - برلین

به عنوان یک دانشگاه شناخته شده دولتی ، ESCP جزء معتبرترین و پیشروترین مدارس تجاری در آلمان به حساب می آید. ESCP مرتبا در رده های ملی و بین المللی رتبه های برتر را کسب می کند (شماره 1 مدرسه بازرگانی اروپا در آلمان ، شماره 1 کارشناسی ارشد مدیریت ، شماره 1 MBA اجرایی و # 1 در آموزش های اجرایی سفارشی در آلمان).

در برلین ، ESCP در 3 حوزه اصلی دانشگاهی ، یعنی پایداری ، کارآفرینی و دیجیتالی شدن با پایه و اساس مدیریت بین المللی ، تخصص خاصی دارد.

شرکت هایی مانند Accenture ، Bain ، Bayer ، Coca-Cola و P

با روحیه بین فرهنگی منحصر به فرد خود در ESCP برلین با اروپایی ترین مدرسه تجاری آلمان آشنا شوید. لطفا با ما تماس بگیرید و یا به سادگی به ما مراجعه کنید. ما مشتاقانه منتظر ملاقات شما هستیم.

استاد دکتر آندریاس کاپلان ، MPA

Rector ESCP برلین127954_pexels-photo-1438072.jpeg هزاره ساله Buro / Pexels

تحصیل در یکی از شهرهای خلاقانه و خلاقانه

پایتخت آلمان با تاریخ و فرهنگ منحصر به فرد خود به سمبل زندگی اروپا و چشم انداز بین المللی تبدیل شده است - و البته به خاطر اقتصاد متنوع خود مشهور است.

هر ساله برلین با 3.5 میلیون نفر جمعیت و حدود 40،000 نفر دیگر ، شهری با سرعت در حال رشد است که کیفیت زندگی بالایی را با هزینه نسبتاً کم هزینه زندگی در مقایسه با سایر پایتخت های اروپایی ارائه می دهد.

تنوع فرهنگی

برلین یک شهر چند فرهنگی با نمایندگی از بیش از 180 ملیت مختلف است.

تنوع فرهنگی ، شخصیت شهر را شکل می دهد و آن را با استعداد و تنوع فرهنگی ترسیم می کند. بسیاری از بازیکنان جهانی همچنین در برلین یک شرکت تابعه دارند ، به عنوان مثال Amazon ، Bain ، Bombardier Transport ، EY ، Google ، PwC ، Siemens و Total SA

عامل اقتصادی

برلین با یک ساختار اقتصادی چند وجهی غنی مشخص می شود.

این محدوده از شرکت های صنعتی با یک سنت دیرینه و شرکت های متوسط متوسط تا یک بخش خدمات بسیار پویا و همچنین شرکت های نوآورانه فناوری اطلاعات و فناوری های پیشرفته است. امروزه ، برلین به ویژه با فرهنگ پرتحرک و پرتحرک و صنعت خلاقیت شناخته می شود. این یک مرکز مهم رسانه ای شده است

سبک زندگی

مردم برلین را برای صحنه های دلهره آور و زندگی شبانه و همچنین پارک های بزرگ و محله های غیرمتعارف آن ، ارزش قائل هستند.

این شهر تعداد زیادی باغ "آبجو" ، طیف گسترده ای از رستوران ها ، کافی شاپ ها ، بازارها ، فضای سبز ، دریاچه ها و رویدادهای فرهنگی را ارائه می دهد.

پردیس برلین

در یکی از خلاق ترین و خلاق ترین شهرها تحصیل کنید.

مکان ها

برلین

Address
ESCP,
Heubnerweg 8-10

D-14059 برلین, برلین, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: