Deggendorf Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گزینه ها

ما متعهد به تولید فارغ التحصیلان جهانی با مدرک بین المللی هستیم: 190 دانشگاه شریک در سراسر جهان فرصت های بسیاری برای کسب تجربه و کسب اعتبار نسبت به مدرک خود از طریق ترم های ارزی ، کارآموزی و تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور فراهم می کنند. در حقیقت ، کلیه مقاطع کارشناسی ارشد شامل یک ترم کارآموزی اجباری است که می تواند به صورت محلی یا خارج از کشور انجام شود.

جمعیت دانشجویی ما حدود 8000 دانشجو از جمله 30٪ دانشجویان بین المللی ، طیف وسیعی از دوره های تحصیلی را به زبان انگلیسی یا آلمانی می خوانند.

ما با بیش از 500 شرکت منطقه ای و چند ملیتی ، از جمله بازیکنان جهانی مانند BMW ، MAN ، Continental ، ZF و زیمنس همکاری می کنیم ، جایی که دانشجویان می توانند تجربه کاری ارزشمند کسب کنند. علاوه بر این ، خدمات شغلی دانشگاه میزبان یک برنامه مربیگری است که در آن دانشجویان با یک مربی حرفه ای مشاغل همکاری می کنند تا در رسیدن به اهداف حرفه ای خود به آنها کمک کند. این پیشرفت فعال انتقال از حرفه ای به حرفه ای را تسکین می دهد ، به این معنی که فارغ التحصیلان ما در بازار کار به ویژه موفق هستند.

آموزش دانشگاه

دانشجویان در هشت دانشکده در دو دانشگاه توزیع می شوند. پردیس اصلی در Deggendorf دارای طیف گسترده ای از برنامه های مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی است. در پردیس اروپایی Rottal-Inn ، تمام دانشجویان به طور انحصاری به زبان انگلیسی تدریس می شوند (با دانشجویان بین المللی که دروس آلمانی شرکت می کنند). این دو دانشگاه یک ساعت با هم فاصله دارند و هر دو در بایرن آلمان جنوبی قرار دارند.

ما یک سبک زندگی عالی را عامل مهمی برای رفاه دانش آموزان خود می دانیم. دانش آموزان با امکانات بسیاری از جمله طیف وسیعی از کلوپ های دانشجویی ، یک برنامه ورزشی گسترده (ما در حال حاضر قهرمان فوتبال دانشگاه های آلمان هستند) ، دفتر بین المللی بزرگ ، مرکز زبان و خدمات شغلی پشتیبانی می شوند. ما هر سال تابستان یک رویداد روزانه در دانشگاه و یک جشنواره موسیقی برگزار می کنیم.

کلیه دانشکده ها ، کارگاه ها و مراکز خدماتی دانشجویان ما در محوطه دانشگاه ، اطراف و اطراف دانشگاه ما مستقر می شوند و محیط کار باز ، دوستانه و ارتباطی را بین کارمندان ، دانشجویان و کادر آموزشی ایجاد می کنند.

  • پردیس های آموزشی ما را در www.th-deg.de/en/dit/campuses مشاهده کنید

تصاویر پردیس Deggendorf:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

تصاویر پردیس اروپا:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

مکان ها

Pfarrkirchen

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, بایرن, آلمان

Deggendorf

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorf, بایرن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید