توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما بسیار افتخار می کنیم که شما را به دانشگاه معرفی کنیم؛ ما یک نهاد جالب و بسیار باز را با دوره های مدرن، مرتبط و عملی در یک محیط دوستانه، آرام و ایمن محصور شده توسط چشم انداز طبیعی طبیعیه ارائه می دهیم.

DIT ارائه می دهد تا در دو دانشگاه، اول در شهر Deggendorf و Campus Rottal-Inn در Pfarrkirchen، تحصیل کنند.

دانشگاه های مدرن ما یک محیط آموزشی عالی را ارائه می دهند؛ آنها با امکانات پیشرفته و پشتیبانی عالی فناوری مجهز شده اند. ما در تلاش هستیم که وقت دانش آموزانمان را به عنوان تولید کننده، خلاق و هیجان انگیز در نظر بگیریم و در نتیجه، آنها با تجربه تحصیلی خود بسیار خوشبین هستند. فارغ التحصیلان ما با چشم انداز های شغلی عالی که آنها را برای موفقیت های آینده در حرفه های انتخابی خود آماده می کنند و بسیار مورد نیاز شرکت های محلی، ملی و بین المللی است.

در واقع، ما کیفیت خوبی از آموزش و پرورش داریم و ما در سطح ملی به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های علوم کاربردی در آلمان رتبه بندی شده ایم.

لطفا دریغ نکنید برای چت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید، خصوصا در مورد دوره های ما در زبان انگلیسی.

برای دیدن عکس ها و فیلم های زندگی دانشجویی در DIT، لطفا با کلیک بر روی لینک زیر برای بازدید از صفحه رسانه های دانشگاهی خود

یک پیام از رئیس جمهور DIT

معرفی دانشگاه جدید اروپا، Rottal-Inn

پردیس اروپایی که بخشی از Deggendorf Institute of Technology ، در اکتبر 2015 راه اندازی شد. در همکاری با شرکای اتریش، جمهوری چک، لهستان و اسپانیا، ما در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم پزشکی و در زمینه منابع طبیعی تخصص خواهیم داشت کارایی و بهره وری انرژی. همه دوره ها دارای مدرک نامحدود و بدون هزینه تحصیل هستند و به طور جزئی یا به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس خواهند شد.

مهارت های زبان: دانش آموزان آموزش چند زبانه را برای آماده سازی آنها برای حرفه های جهانی دریافت خواهند کرد، اگرچه زبان سخنرانی غالب زبان انگلیسی خواهد بود. دانشجویان بین المللی در درس های آلمانی حضور خواهند داشت و دوره های آموزشی دیگری نیز ارائه می شوند.

مطالعات مدولار و انعطاف پذیر: درجه ها دارای یک ساختار مدولار هستند، به دانشجویان اجازه می دهد که آزادانه از تعدادی از ماژول ها با توجه به پیشرفت تحصیلی و محدوده تمرکز خود انتخاب کنند، و به این ترتیب آنها را قادر می سازد تا برنامه کاری شخصی خود را توسعه دهند.

حرفه ای حرفه ای: صنایع تفریحی کوتاه از گردشگران، هتل ها و مدیران رویدادها به خوبی آموزش دیده است. همانطور که این صنایع در حال حاضر به سرعت در حال گسترش هستند، فارغ التحصیلان موفق چشم انداز خوبی برای توسعه حرفه ای فوق العاده در تمام زمینه های تجارت تفریحی مانند شرکت های دولتی و خصوصی، هتل ها و استراحتگاه های آبگرم خواهد داشت. موقعیت های بالقوه حرفه ای در مدیریت گردشگری / هتل، رهبری بازاریابی در بخش گردشگری یا هتل و مدیریت مقصد در شرکت های مسافرتی و گردشگری خواهد بود.

علاوه بر این، در اکتبر سال 2016 اولین دوره فنی، "مهندسی صنایع / تعمیر و نگهداری و عملیات کارشناسی" در پان با تمرکز بر تعمیر و نگهداری، تعمیر و عملیات (MRO) آغاز خواهد شد.

یک محل فوق العاده در قلب اروپا

پردیس اروپا Rottal-Inn در مرکز شهر پرستاری جذاب Pfarrkirchen در پایین بایرن، جنوب آلمان واقع شده است. این شهر در میان تپه های نهره ای بین رودخانه های رود دانوب و رودخانه، نزدیک مرزهای اتریش و چشمه و نزدیک شهر های بزرگ و جهانگردی مونیخ و سالزبورگ قرار گرفته است.

جدا از بسیاری از کسب و کارهای تاسیس شده، بسیاری از کافه ها، کافه ها، حیاط های منزوی و باغ های سایه دار آبجو از سفرهای محلی و محلی برای صرفه جویی و لذت بردن لذت می برند. برای تمجید از این و به حداکثر رساندن شیوه زندگی اجتماعی دانش آموزان، پردیس و محل اقامت دانشجویی در راه پیاده روی آسان از مرکز شهر و تمام امکانات محلی است.

در طول سالهای متمادی، Pfarrkirchen به علت نمایشگاه های هنری استثنایی، شبهای موزه و جشنواره ها و رویدادهای متعدد در طول سال، به علت فرهنگ Rottal شناخته شده است. هر ساله جشنواره شهر قدیمی تابستان هر سال هزاران نفر از بازدیدکنندگان را به جشنواره شهر تحت شعار «پافریکا، جشن می گیرند به سبک اروپایی و بیشتر»، وسوسه می کند. کل شهر با رویدادهای آشپزی و موسیقی چند فرهنگی روبرو است.

علاوه بر این، Pfarrkirchen از حمل و نقل عمومی بسیار عالی برخوردار است، از جمله فرودگاه بین المللی مونیخ تنها 90 دقیقه راه دور، مسافر سریع، کارآمد و لذت بخش است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Deggendorf Institute of Technology

با استفاده از این مدرک، مهارت و مهارت برای حرفه ای بین المللی در بخش آینده ای از ساختمان های سالم و پایدار به دست خواهید آورد. ... [+]

با استفاده از این مدرک، مهارت و مهارت برای حرفه ای بین المللی در بخش آینده ای از ساختمان های سالم و پایدار به دست خواهید آورد.

این دوره کارشناسی ارشد دانشجویان را در زمینه روش های و فن آوری در زمینه ساختمان های سالم و پایدار، همراه با کاربرد در زمینه های مختلف ساخت و ساز و صنایع املاک، واجد شرایط می داند. این شناخت و گسترش دانش دانش آموزان از دوره های کارشناسی، از قبیل مهندسی ساخت و ساز، معماری، تجهیزات فنی ساختمان، ساخت و ساز انرژی و یا دوره های مربوطه و تجربه کار حرفه ای را گسترش می دهد.... [-]

آلمان Pfarrkirchen
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Deggendorf Institute of Technology

گردشگری بین المللی هر سال میلیاردها یورو تولید می کند و هنوز هم یکی از سریعترین صنایع است. بسته به اینکه آیا آن کسب و کار یا لذت است، بخش های مهمان نوازی و مدیریت رویداد ... [+]

گردشگری بین المللی هر سال میلیاردها یورو تولید می کند و هنوز هم یکی از سریعترین صنایع است. بسته به اینکه آیا آن کسب و کار یا لذت است، بخش های مهمان نوازی و مدیریت رویداد همچنین از تجربه گردشگری بین المللی بهره می برند و به طور جدی به آن پیوند دارند. با توجه به این مناطق مرتبط تنها بخش عمومی را سودآور و جذاب تر می کند.

در این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان تخصص خود را گسترش می دهند و دانش خود را از صنایع مختلف در بخش سلامت و گردشگری مانند اسپا، مراکز پیشگیری، درمانگاه های توانبخشی، مراکز ورزشی، مراکز تفریحی، مراکز تفریحی و فرهنگی تقویت می کنند. روند گردشگری جهانی زیر در این برنامه کارشناسی ارشد شامل خواهد شد:... [-]

آلمان Pfarrkirchen
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Deggendorf Institute of Technology

فناوری Next Sequencing (NGS) نسل بعدی مقدار زیادی از داده را در مدت زمان بسیار کوتاهی تولید می کند. مقدار داده ای که با توالی ماده ژنتیکی انسان ، حیوانات یا گیاهان ایجاد ... [+]

فناوری Next Sequencing (NGS) نسل بعدی مقدار زیادی از داده را در مدت زمان بسیار کوتاهی تولید می کند. تجزیه و تحلیل و درک ژنوم انسان ، اپی ژنوم و متن مرتبط با آن یک چالش رو به رشد است. بنابراین ایجاد یک رابط کارآمد و انعطاف پذیر بین زیست شناسان ، شیمی دانان ، پزشکان و داروسازان بسیار مهم است ، زیرا تحقیقات در علوم زندگی فقط در آزمایشگاه انجام نمی شود. مقدار داده ای که با توالی ماده ژنتیکی انسان ، حیوانات یا گیاهان ایجاد می شود ، باید محاسباتی پردازش و در ارتباط باشد تا قابل استفاده شود: این وظیفه انفورماتیک زندگی Science Science است.... [-]

آلمان Deggendorf
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Deggendorf Institute of Technology

Study at the European Cmapus Rottal-Inn in Pfarrkirchen

Student accommodation in Deggendorf

A semester abroad at DIT

Stephen, an International Management student

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, آلمان
Address
Deggendorf Institute of Technology Dieter-Görlitz-Platz 1 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, آلمان