Centre international de formation européenne (CIFE)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز بین المللی شکل گیری اروپا ( CIFE ) موسسه خصوصی تحصیلات عالی و تحقیقات است. این یکی از شش مؤسسه تعیین شده است که از طریق اتحادیه اروپا در چارچوب برنامه Jean Monnet دریافت می شود. از زمان تاسیس آن توسط روشنفکر فرانسوی Alexandre Marc در سال 1954، CIFE طرفدار یکپارچگی اروپا بوده است، در درجه اول از طریق برنامه های تحصیلی بین المللی و بین رشته ای.

مطالعات اروپایی و روابط بین الملل

تحت شعار " زندگی و یادگیری اروپا"، CIFE برنامه های مختلف تحصیلی در مطالعات اروپایی و روابط بین الملل ارائه می دهد که دانشجویان را قادر می سازد تا در یک دوره تحصیلی در سه کشور مختلف تحصیل کنند. استاد اجرایی CIFE در مطالعات اتحادیه اروپا به متخصصان متمرکز شده است، با ترکیب آموزش آنلاین با کارگاه های چهره به چهره در شهرهای مختلف اروپا. CIFE تدریس علمی عالی ارائه می دهد، آموزش دانش آموزان مبتنی بر مشکل را در تقاطع تئوری و تمرین فراهم می کند. این توسط دانشکده بین المللی آن، با سخنرانان مهمان موسسات علمی مشهور و مراکز تحقیقاتی تضمین شده است. بسیاری از برنامه های ما در همکاری نزدیک با دانشگاه های همکار انجام می شود. فراتر از شبکه دانشگاهی ما حرفه ای از سازمان های بین المللی که بیشترین نقش را از اتحادیه اروپا ایفا می کنند، سهم قابل توجهی در برنامه های CIFE .

پژوهش

CIFE را اولویت های تحقیقاتی منعکس کننده میراث فکری خود و توانایی علمی: پیوستن به اتحادیه اروپا با تمرکز ویژه بر روی فرانسه و آلمان روابط، فدرالیسم، انتقال انرژی، توسعه پایدار و سیاست های تغییر آب و هوا، روند در نظریه سیاسی و اجتماعی است. همراه با TEPSA، ما عضو گروه هماهنگی Horizon 2020 "FEUTURE" هستیم و در مورد سناریوهای مختلف در رابطه با آینده روابط ترکیه و اروپا کار می کنیم. همراه با همکاران تحقیقاتی خود، CIFE همچنین شبکه تحصیلی بین المللی خود را گسترده تر شده است و تخصص خود را به کشورهای غرب بالکان، مشارکت شرقی و چین افزایش یافته است.

انتشار

CIFE "تحقیق در نشریات مختلف، که بسیاری از آنها از طریق در دسترس هستند در دسترس است CIFE برای مجله سه ماهه خود را" تشکیل L'اروپا را "وب سایت و www.cairn.info.

L'Europe en یک ژورنال دو زبانه (فرانسوی / انگلیسی) است که با ادغام اروپا ، روابط بین الملل و فدرالیسم سروکار دارد ، با رویکردی بین رشته ای ، فلسفه سیاسی ، قانون ، اقتصاد ، جامعه شناسی و فرهنگ را گرد هم می آورد. این ژورنال برای اولین بار در سال 1960 راه اندازی شد و در سال 2008 یک کمیته علمی برای ارتقاء مشخصات علمی خود ایجاد کرده است.

دفاتر

CIFE دارای دفتر مرکزی خود در نیس و دفاتر شعب در برلین، بروکسل ، استانبول و تونس است.

اراسموس

این مبلغ ویژه را در چارچوب برنامه ژان مونت اتحادیه اروپا (اراسموس) دریافت می کند.

فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی ارشد CIFE به عنوان مسئولان ارشد در موسسات اروپایی به عنوان افسران سیاست در چارچوب سازمان ملل متحد به عنوان مدیران، دیپلمات ها، مشاوران، محققان آزمایشگاه، لابی گرها و کارشناسان علمی و از بیش از 100 کشور جهان، کار می کنند. آنها بهترین سفیران ما هستند.
در CIFE شبکه فارغ التحصیلان، فارغ التحصیلان ما با CIFE ارتباط برقرار می کنند و با رویدادهای روزانه در امور اروپا به روز می شوند. CIFE به طور منظم با بحث های ناهار، جلسات منطقه ای و رویداد سالانه بین المللی فارغ التحصیلان در پایتخت های متناوب اروپایی و غیره سازماندهی می شود.

مکان ها

برلین

Address
CIFE in Germany
Bundesallee 23

D - 10717 برلین, برلین, آلمان

خوب

Address
CIFE in France
81, rue de France

06000 خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

بروکسل

Address
CIFE in Belgium
c/o Fondation Universitaire
Rue d'Egmont 11

1000 بروکسل, بلژیک

وین

Address
وین, وین, اتریش