Bucerius Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BUCERIUS: دانشکده حقوق پیشروی آلمان

اطلاعات روز

دانشکده حقوق Bucerius شما را دعوت به شرکت در استاد اطلاعات برنامه روز در روز شنبه، 10 اکتبر 2015. دیدار با کارکنان و دانش آموزان ما و دریافت پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد دانشکده حقوق Bucerius و کارشناسی ارشد حقوق و کسب و کار داشته باشد. کاوش در سمت علمی از برنامه در طول یک مطالعه موردی مقدماتی و در دیدار با یکی از اعضای تیم کارکنان ما دریافت مشاوره مطالعه شخصی. برنامه و ثبت نام

دانشکده حقوق Bucerius

دانشکده حقوق Bucerius پیشرو خصوصی و دولتی معتبر در مدرسه حقوق در آلمان است. فارغ التحصیلان آن در میان اکثر پی، پس از در آلمان و خارج از کشور.

دانشکده حقوق Bucerius این نتیجه به دست دلیل آن است که با تمرکز خود را بین المللی، جهت گیری عملی و عملکرد، و توجه به توسعه شخصی از هر دانش آموز مشخص می شود.

دانشکده حقوق Bucerius در سال 2000 توسط بنیاد و زمان-Ebelin گرد Bucerius، یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی آلمان تاسیس شد، به منظور تحریک تحولات جدید در آموزش عالی است. برخی از 20 استاد تمام وقت، ده ها تن از سخنرانان مهمان، و تقریبا 300 دکتری دانش آموزان به زندگی عقلانی غنی سازی در محوطه دانشگاه. موسسات و مراکز فراملی IP، رسانه ها و قانون تکنولوژی و سیاست، برای حقوق صنفی و سرمایه قانون بازار، و برای قانون بنیاد و قانون سازمان های غیر انتفاعی همه تاکید بر پیوند قوی بین کسب و کار و قانون، لینک این است که در قلب Bucerius MLB و درجه LLM.

شرایط برای دانشجویان MLB و امثال آن درجه در دانشکده حقوق Bucerius عالی هستند. این پردیس در یک محیط مانند پارک در مرکز هامبورگ واقع شده است. تمام ساختمان ها، به طور کامل بازسازی و یا به تازگی ساخته شده است، در دسترس هستند 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، اجازه می دهد دانش آموزان به دنبال عادات مطالعه فردی خود را. گروه های کوچک اتاق مطالعه تسهیل دانش آموزان کار با هم در خارج از کلاس. یک کافه تریا، سالن قهوه و مرکز تناسب اندام کوچک دانش آموزان را تشویق به استراحت و معاشرت. به علت مکان و کیفیت امکانات آن، دانشکده حقوق Bucerius سایت از طیف گسترده ای از کنفرانس ها، سخنرانی های خارجی، و سایر رویدادهای بین المللی است.

استادان این برنامه - هر دو دانشگاهیان تمام وقت و اعضای جوامع تمرین قانونی و کسب و کار - نزدیک و مایل به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با دانش آموزان هستند و ارائه مشاوره در هر زمان که مورد نیاز است. به عنوان فارغ التحصیلان اغلب تاکید، کارکنان برنامه اختصاص داده شده به ارائه پشتیبانی اداری و شخصی قوی به دانش آموزان است.

پردیس BUCERIUS

پردیس دانشکده حقوق Bucerius در هامبورگ است بسیار در مرکز واقع در هامبورگ اما مرز یکی از فریبنده ترین باغ گیاه شناسی در شهرستان، "Planten سازمان ملل متحد Blomen".

پردیس زیبا، که با موفقیت ترکیبی از هر دو معماری سنتی و مدرن، یک پناهگاه صلح آمیز فقط دقیقه دور از منطقه هامبورگ اصلی تجاری، زمینه های خرید، و زیبا درونی و بیرونی دریاچه آلستر فراهم می کند. حمل و نقل عمومی است که فقط قدم دور. ساختمان پردیس اصلی، ساخته شده در سال 1908 است، با امکانات دولت از هنر، فن آوری، آموزش و یادگیری مجهز شده است. یک سالن مدرن برای سخنرانی ها و رویدادهای بزرگتر در سال 2003 اضافه شده است. سالن همچنین خانه های پیانو بزرگ دانشکده حقوق Bucerius، که دانش آموزان خوش آمدید برای استفاده می باشد. کتابخانه جدید (24 ساعت باز در روز، 7 روز هفته)، دادگاه های غذایی و یک سالن قهوه در اوت 2007 افتتاح شد. دانشکده حقوق Bucerius همچنین میزبان کنفرانس ها و رویدادهای کالیبر بین المللی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Bucerius – Germany's leading law school

Campus Impression

تماس

Bucerius Law School

آدرس Bucerius Law School Jungiusstraße 6
20355 Hamburg, آلمان
وب سایت http://www.law-school.de/
تلفن +49 40 307060