توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه چیزی از Bucerius Law School متفاوت است؟

Bucerius Law School اولین Bucerius Law School خصوصی در امور غیر انتفاعی در آلمان است. Bucerius Law School تأسیس شده و به وسیله ی یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی این کشور، با توجه به اهمیت خدمات اجتماعی و مسئولیت دیگران در جامعه، Gerd Bucerius را برعهده دارد. این نهادهای چشم انداز همواره در میان مدارس عالی حقوق در آلمان قرار دارد که امروز بهترین و روشن ترین متخصصان حقوقی را آموزش می دهد. دانش آموزان Bucerius در آزمون های دولتی آلمان پیشرفت می کنند و به کار با شرکت های برجسته ملی و بین المللی، شرکت های دولتی، و دانشگاه ها ادامه می دهند.

Bucerius Law School چیست؟

در قلب اروپا، Bucerius Law School جهان را متصل می کند - آن را آموزش قانونی، تجربه عملی و شبکه بین المللی ارائه می دهد تا دانش آموزان خود را در مسیر موفقیت حرفه ای و موفقیت در جهان امروز به طور فزاینده جهانی شدن قرار دهد. بوسوریوس اهمیت آموزش بین المللی را به رسمیت می شناسد و یک شبکه بین المللی وسیع را که نزدیک به 100 دانشگاه شریک در سراسر جهان و دفتر نمایندگی خود در ایالات متحده دارد، پرورش می دهد. بوکروس دانشمندان مشهور و مربیان بهترین نهادهای قانونی در جهان را در برنامه های تابستانی زبان انگلیسی خود، استاد حقوق و تجارت و برنامه تبادل بین المللی خود سخنرانی می کند.

چه برنامه هایی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است؟

کارشناسی حقوق و کسب و کار Bucerius (MLB) یک برنامه یک ساله است که حرفه ای جوان را به ترکیبی از تئوری و عمل در یک محیط صمیمی با تمرکز بر توجه فرد و راهنمایی حرفه ای ارائه می دهد. Bucerius 3 برنامه سه بعدی فشرده، سه هفته ای را برای دانش آموزان پیشرفته و حرفه ای جوان در زمینه های زیر ارائه می دهد: قانون تجارت بین الملل، معاملات IP بین المللی، فناوری های حقوقی و عملیات. برنامه بین المللی یکسوم تربیت دانشجویان در دانشگاه های دانشگاهی خود را نه تنها به کارهای مربوط به دوره های آموزشی بلکه همچنین تجارب فرهنگی، تورهای تاریخی و فرصت های سفر تلقی می کند.

با نوآوری به عنوان یک مشخصه، Bucerius Law School همچنان به توسعه برنامه های جدید و خدمات مانند Bucerius اجرایی آموزش و پرورش و کنفرانس و مدیریت رویداد. همه برنامه های Bucerius طراحی شده اند که به شرکت کنندگان کمک می کند تا دانش تئوری و عملی خود را عمیق تر کنند، در بحث با همتایان بین المللی خود شرکت کنند و شبکه حرفه ای خود را توسعه دهند.

پردیس سبز در مرکز هامبورگ

شرایط برای دانش آموزانی که به دنبال MLB یا LL.M. مدرک لیسانس در Bucerius Law School عالی هستند. محوطه دانشگاه در محیط پارک مانند مرکز هامبورگ قرار دارد. تمام ساختمان ها، به طور کامل بازسازی شده یا تازه ساخته شده، 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته در دسترس می باشند، به دانش آموزان اجازه می دهد که از عادات مطالعه فردی خود پیروی کنند. اتاق های مطالعه در گروه های کوچک، دانشجویان را ترغیب می کند که خارج از کلاس کار کنند؛ یک کافه تریا، سالن قهوه و مرکز تناسب اندام کوچک، دانشجویان را تشویق می کند تا آرامش و همدمی داشته باشند. با توجه به محل و کیفیت آن امکانات، Bucerius Law School Site از طیف گسترده ای از کنفرانس ها، سخنرانی های خارجی و سایر رویدادهای بین المللی است. استادان برنامه - هر دو دانشگاهیان تمام وقت و اعضای قانون تمرین و جوامع تجاری - در دسترس هستند و مایل هستند که تجربه خود را با دانش آموزان به اشتراک بگذارند و هر زمان که لازم باشد مشاوره دهند. همانطور که فارغ التحصیلان اغلب تاکید می کنند، کارکنان برنامه ها به ارائه پشتیبانی قوی و اداری و شخصی به دانشجویان اختصاص داده شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Bucerius Law School
Address
Bucerius Law School Jungiusstraße 6
20355 هامبورگ, هامبورگ, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 40 307060