توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایجاد ارزش افزوده از طریق مارک ها - این چیزی است که پیشنهاد آموزش آکادمیک برند به آن اشاره می کند. و این دقیقا همان چیزی است که آکادمی برند را دانشگاهی می سازد که فارغ التحصیلان آن را قادر می سازد که ورود حرفه ای به حرفه و حرفه ای بلند مدت داشته باشند.

در آکادمی برند ، یک تیم بین المللی از استادان، استادان، کارشناسان و تمرینکنندگان با تجربه، به شما می آموزد که چگونه طراحی، ارتباط، مرحله و مدیریت مارک ها را آموزش دهید. گروه های عملی و در گروه های سمینار کوچک برای تضمین حمایت فوری و شخصی.

تاریخ

شگفت انگیز مارک های بزرگ بود که در سال 2010 گروهی از دوستان آلمانی و چینی را القا کرد تا یک کالج برای مارک ها پیدا کند.

یک محل تحصیل که با توجه به تاریخچه نام تجاری، با توجه به اینکه آموزش و خلاقیت دو بخش از کل جدایی ناپذیر است، بر آگاهی از برند متمرکز است. و این باید یک مکان باشد که فرهنگ ها را در فضای اوراسیا متصل کند. دانشگاه از این ایده متولد شد.

آرم برند به عنوان دانشگاه علوم کاربردی در Markencity هامبورگ با توجه به البه واقع شده است. این اولین دانشگاه است که تمرکز بر مارک ها - عامل اصلی موفقیت استراتژیک برای شرکت های ملی و بین المللی است. مارک ها به عنوان داستان های جذاب - دانش آموزان ما به عنوان مخترعان آینده این داستان ها.

آکادمی برند یک دانشگاه دولتی شناخته شده دانشگاهی با برنامه های فوق لیسانس و کارشناسی ارشد است و اهمیت زیادی برای فرهنگ خلاقیت، کنجکاوی و جهانی سازی دارد. دانشگاه ما مکان یادگیری است که پژوهش علمی و ارتباطات نزدیک با شرکت های برند در اروپا و آسیا را در بر می گیرد.

مأموریت آکادمی مارک:

برای یک جهان همگرا، ما آموزش کارشناسان برند بین فرهنگی را آموزش می دهیم.

کاربردی، بین رشته ای و عملی - ما دانش تخصصی را در زمینه مدیریت برند، طراحی و ارتباطات و ترویج بین فرهنگی و شبکه های هدفمند - برای توسعه فردی دانش آموزان در طول و پس از تحصیلات خود اعطا می کنیم.

دیدگاه آکادمی مارک

کالج برای فرهنگ برند بهتر در منطقه اوراسیا.

ارزش های آکادمی مارک

تفکر و اقدام روزانه ما با ارزشهای مرتبط هدایت می شود:

  • عزت
  • گفتگو
  • تعهد
  • تعالی حرفه ای
  • میانفرهنگ

قدردانی:

قدردانی ما از دیگر افراد و نگرش ما نسبت به آنها اساسا مثبت است - احترام و قدردانی از مبانی فضایی دلپذیر و پر جنب و جوش یادگیری و کار است.

گفت و گو:

ما تبادل داخلی و خارجی را بین دانش آموزان، استادان، استادان، همکاران، و همچنین بین ادارات و فرهنگ ها، ترویج می کنیم. از طریق به اشتراک گذاری و بازتاب، به دست آوردن بینش جدید.

تعهد:

ما از دانش آموزان ما تقدیر، شور و شوق و نظم و انضباط را برای به حداکثر رساندن نتایج یادگیری خود می خواهیم. برای ما بیش از دستاورد های حرفه ای شمارش شده است - ما از هر فرد در توسعه شخصیت خود حمایت می کنیم.

لذت حرفه ای:

ما با تمایل به ارائه بهترین و پیدا کردن راه حل های ابتکاری برای مشکلات هدایت می شود. ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم تا آنها را با زمان کارآمد و موفق و زمان انتظار و شغلی آینده امیدوار کنند.

INTERCULTURALITY:

در اینجا دانشجویان کشورهای مختلف مبدا کارآمدی در تدریس، تحقیق و پروژه های عملی کار می کنند. این میان فرهنگی زندگی می کند به تجربیات و توانایی های دانش آموزان ما برای توسعه شخصیت خود، که یک مزیت قاطع در زندگی حرفه ای است را نشان می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Brand University of Applied Sciences

در دوران دیجیتال، قوانین بازی دائما در حال تغییر است، بنابراین نوآوری در هسته مطالعات شما است: چه چیزی باید فرآیندها، روش ها و تکنیک ها را بدانم؟ چگونه می توان مارک ها و ... [+]

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر بازاریابی

ما در زمان تغییر ثابت زندگی می کنیم. به همین دلیل است که نوآوری در قلب مطالعات شماست. ما به شما روش ها و تکنیک ها را آموزش خواهیم داد تا به شما در یافتن راه حل های نوآورانه، توسعه محصولات هیجان انگیز و رسیدن به مخاطبان هدف دست یابید.

در گروه های کوچک و یک فضای خلاقانه، شما خود را با فن آوری ها و ابزارهایی که برای ایجاد مارک های معنی دار و قوی در چشم انداز دیجیتالی آشنا هستید، آشنا خواهید کرد.... [-]

آلمان هامبورگ
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brand University of Applied Sciences

در برنامه جدید کارشناسی ارشد برند نوآوری با تمرکز بر طراحی ... [+]

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر طراحی

ذهن خلاق و حل کننده های مشکل دیجیتال در تقاضای زیاد هستند، به ویژه هنگامی که آنها می دانند چگونه فناوری های جدید را برای ایجاد چیزی معنی دار به کار گیرند. ما به شما روش ها و تکنیک ها را آموزش خواهیم داد تا به شما در ایجاد راه حل های ابتکاری و درک کاربردهای دیجیتال مدرن بپردازیم.

همراه با حرفه ای، شما جهان های دیجیتال را ایجاد خواهید کرد، سفرهای کاربر و نمونه های اولیه خود را، و همچنین برنامه های خود را برای AR و VR. شما با داده های بزرگ کار می کنید و خود را با مفهوم خلاقانه، داستان سرایی و تفکر UX آشنا می کنید. در گروه های کوچک و فضای خلاق، مهارت های لازم برای طراحی واقعا نوآورانه به دست خواهید آورد.... [-]

آلمان هامبورگ
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brand University of Applied Sciences

در برنامه جدید کارآفرین نوآوری برند با تمرکز بر کارآفرینی، شما یاد خواهید گرفت که مدل های کسب و کار معنادار و پایدار چیست. شما همچنین ایده خود را در بازار آماده می کنید. ... [+]

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر کارآفرینی

درک تغییرات دیجیتال و نوآوری ها، ایجاد استراتژی های تجاری پایدار، اطمینان از رشد بلندمدت - این مهارت ها ارزشمند هستند. در طول تحصیلاتتان به شما می آموزم که چه ایده های بزرگ کسب و کار چطور و چگونه یک شرکت را از یکی ایجاد کنید. شما مدل های مختلف کسب و کار و روش های تامین مالی راه اندازی را کشف خواهید کرد، یاد بگیرید برای درک شاخص های موفقیت مالی و اعمال تکنیک های چابک توسعه محصول.... [-]

آلمان هامبورگ
آوریل 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
هامبورگ, هامبورگ, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 40 380893560