توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به آکادمی با نام تجاری

  • دانشگاه بین المللی برای علامت های تجاری ایجاد ارزش افزوده از طریق مارک - این است که چه دوره های آموزشی آکادمی نام تجاری طراحی شده اند برای رسیدن به. و دقیقا چیزی است که آکادمی نام تجاری یک دانشگاه را قادر می سازد فارغ التحصیلان خود را برای شروع موفقیت در حرفه خود و به دور در آنها است.

در آکادمی نام تجاری شما را از یک تیم بین المللی از استادان با تجربه، استادان، کارشناسان و پزشکان نحوه طراحی، ارتباط برقرار، حال و مدیریت مارک های یاد بگیرند. شما در موقعیت های عملی و در گروه سمینار کوچک خواهد آموخت، تضمین حمایت شخصی فشرده.

تاریخچه

با الهام از شیفتگی خود را برای مارک های بزرگ، یک گروه از دوستان آلمانی و چینی تصمیم به پیدا شده است یک دانشگاه برای نام تجاری در سال 2010.

آنها پیش بینی محل آموزش است که متحد و بر دانش نام تجاری را با اشتیاق به داستان های نام تجاری متمرکز است - در حالی که فراموش نمی کند که آموزش و پرورش و خلاقیت دو جزء از یک کل تفکیک ناپذیر هستند. جایی که فرهنگ از منطقه اوراسیا با هم به ارمغان می آورد. آن را از این تفکر که دانشگاه بود متولد شد.

Categorised به عنوان یک دانشگاه علوم کاربردی، آکادمی نام تجاری مشرف به رودخانه البه در هامبورگ - خود را یک شهرستان از مارک های. مرکزی استراتژیک موفقیت عامل در کسب و کار ملی و بین المللی - این اولین دانشگاه به تمرکز بر روی مارک های است. مارک های داستان های هیجان انگیز - و دانش آموزان ما نویسندگان آینده از آن داستان است.

آکادمی نام تجاری خصوصی ارائه دانشگاه مورد تایید دولت معتبر جهانی دوره مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

ما تاکید زیادی بر فرهنگ خلاقیت، کنجکاوی و تفکر باز. دانشگاه ما جای یادگیری که ترکیبی از پژوهش های علمی و همکاری نزدیک با شرکت های نام تجاری، نام در اروپا و آسیا است.

ماموریت آکادمی نام تجاری:

ما بررسی، توسعه و آموزش علامت های تجاری.

برنامه گرا، میان رشته ای و مبتنی بر عملا - ما آموزش دانش مدیریت نام تجاری، طراحی و ارتباطات، و ما ترویج فرهنگی، شبکه های هدفمند برای کمک به دانش آموزان ما را به توسعه شخصا در طول و بعد از مطالعات خود را.

چشم انداز از آکادمی با نام تجاری

مرکز صلاحیت بین المللی در زمینه مارک های با تمرکز بر اوراسیا.

ارزش های آکادمی با نام تجاری

راه ما فکر و عمل است که توسط یک مجموعه ای از ارزش اتصال هدایت:

قدردانی گفتگو تعهد برتری حرفه ای میانفرهنگ

قدردانی:

ما همیشه اتخاذ یک نگرش مثبت نسبت به افراد دیگر و ارزش؛ احترام و شناخت پایه و اساس یک فضای دلپذیر و پر جنب و جوش از آموزش و کار می باشد.

گفتگو:

ما ترویج گفت و گو داخلی و خارجی بین دانشجویان، استادان، مدرسان و شرکای عملی، و بین بخش های مختلف و فرهنگ های مختلف. ما به دست آوردن دانش جدید را از طریق مبادله و با تأمل با هم.

تعهد:

ما خواهان تعهد، شور و شوق و نظم و انضباط از دانش آموزان ما به طوری که آنها رسیدن به تجربه یادگیری مطلوب است. ما در مورد بیش از عملکرد فقط فنی مراقبت - ما هر فرد در توسعه شخصی خود حمایت می کنند.

برتری حرفه ای:

ما از تمایل به بهترین های ما و برای پیدا کردن راه های جدید از مقابله با مشکلات هدایت می شود. ما دانش آموزان ما را تشویق طوری که برای تسهیل برای آنها کارآمد، البته موفق مطالعات و آینده حرفه ای امیدوار کننده است.

میانفرهنگ:

دانشجویان از کشورهای مختلف موثر همکاری با ما در آموزش و پرورش خود، تحقیق و پروژه های عملی خود را. این محیط بین فرهنگی ما باید ایجاد دانش آموزان ما با تجربه و تخصص است که آنها را در توسعه شخصی خود کمک کرده و آنها را یک مزیت قاطع را در زندگی حرفه ای خود را فراهم می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Brand Academy – University of Applied Sciences

در دوره کارشناسی ارشد ما در نام تجاری ارتباطات بین المللی شما در مورد همه عوامل موفقیت است که رانندگی مرزی و متقابل فرهنگ ارتباطات تجاری و است که شما نیاز به استاد برای ی ... [+]

بر روی ... ما البته کارشناسی ارشد در ارتباطات تجاری بین المللی شما در مورد همه عوامل موفقیت است که رانندگی مرزی و متقابل فرهنگ ارتباطات تجاری و است که شما نیاز به استاد برای یک حرفه ای در برند و صنعت خلاق یاد بگیرند. البته در نتیجه در انگلیسی آموزش داده خواهد شد.

به عنوان یک فارغ التحصیل اخیر شما آماده برای شروع زندگی حرفه ای خود در صحنه جهانی و در صنعت تبلیغات که در آن علامت های تجاری لمس قلب مصرف کنندگان خواهد بود.... [-]

آلمان Hamburg
October 2019
تمام وقت
4 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brand Academy – University of Applied Sciences

در دوره کارشناسی ارشد ما در مدیریت بین المللی نام تجاری شما را در مورد همه عوامل موفقیت است که رانندگی مرزی و بازاریابی متقابل فرهنگ و مدیریت نام تجاری در سیستم های مختلف ... [+]

بر روی ... ما البته کارشناسی ارشد مدیریت نام تجاری بین المللی شما در مورد همه عوامل موفقیت است که رانندگی مرزی و متقابل فرهنگ بازاریابی و مدیریت نام تجاری در سیستم های مختلف اقتصادی، فرهنگی و حقوقی یاد بگیرند. البته در نتیجه در انگلیسی آموزش داده خواهد شد.

هنگامی که البته استاد ما شما را به اتمام و با کارشناسی ارشد هنر فارغ التحصیل شما آماده برای شروع زندگی حرفه ای خود در صحنه جهانی و در هر صنعت که در آن علامت های تجاری لمس قلب مصرف کنندگان خواهد بود.... [-]

آلمان Hamburg
October 2019
تمام وقت
4 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 40 380893560