BiTS University of Business Leadership

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه خبر ویژه درباره ما

خصوصی و دولتی معتبر: بیت "کسب و کار و مدرسه فناوری اطلاعات" ارائه می دهد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کسب و کار، رسانه ها، و روان شناسی. نام مستعار خود را "دانشگاه کارآفرین" ارتباط برقرار روش تدریس ما: عملی، بین المللی، و با تمرکز بر موفقیت است. بیت نیز ارائه می دهد یک محیط مانند خانواده که در آن شما می توانید مطالعه کنید.

در بیت، ما می خواهیم برای ایجاد یک محیط که در آن شما می توانید یک شخصیت قوی را توسعه دهد. پنج عامل اساسی شکل ستون فقرات از بیت: شما در یک فضای رسمی را مطالعه کنید تا شما را قادر به به عنوان یک فرد رشد می کنند. اعتماد در شما قرار داده است. شما موفقیت را تجربه کنند. شما یاد می گیرید در دست در رویکرد است. و فکر می کنم در امتداد خطوط بین المللی است. برای قرار دادن این سیاست را به عمل، بیت ایجاد فضایی از رفاه و پرورش آب و هوا که در آن شما می توانید خود را انجام دهد.

برنامه های ما

در بیت، ما ارائه می دهیم کارشناسی و دوره های کارشناسی ارشد، هر دو تمام وقت و پاره وقت در حالی که در اشتغال است. دو اصل راهنمای به تمام برنامه های اعمال می شود: آموزش عملی و فکر در امتداد خطوط بین المللی است.

یادگیری عملی

علاوه بر دانشمندان شناخته شده، شخصیت های معروف بسیاری از انواع صنایع در بیت یاد می دهد. این دانشگاه دارای روابط نزدیک با کسب و کار، و تبادل زنده از اطلاعات می گیرد. یک اولویت است به عنوان سمبل به عنوان بسیاری از نیازهای شغلی به مطالعات خود را در اسرع وقت. ارز فعال ما نیز به شما می دهد فرصت را به رعایت چه اندازه موفق مردم انجام کسب و کار.

فکر در امتداد خطوط بین المللی

مرزهای ملی به مدت طولانی در دنیای کسب و کار مبهم است. در نتیجه، آن نگاه سیاست بیت فراتر از خطوط بر روی نقشه است. بنابراین، یک ترم تعلیق از تحصیل در خارج ثابت رشته کارشناسی در مدرسه بین المللی تابستانی برنامه مدرک کارشناسی ارشد است، و. این اقامت در خارج از کشور است که در همکاری نزدیک با دانشگاه همکار ما در جهانی سازمان برنده جایزه شبکه. علاوه بر این، ملاقات دانش آموزان از سراسر جهان بخشی از زندگی روزمره در بیت است.

دانشگاه های ما

برلین، هامبورگ، و ایزلون - شخصیت از این سه شهرستانها نمی تواند متفاوت تر است. شما می توانید یک فضای منحصر به فرد در پایتخت، شهرستان بندر آلمان شمالی، و یا یک دانشگاه دانشجویی به سبک آمریکایی، هر کدام که شما ترجیح می دهید را انتخاب کنید. پس از همه، تصمیم گیری در یک دوره و یک دانشگاه نیز توسط اداره محل: "چه من می خواهم به" سوال این است که از نزدیک با درخواست مرتبط برای بسیاری از مردم "کجا می خواهم به؟".

سه بیت دانشگاه تهیه کردن به طیف گسترده ای از خواسته های: به عنوان مثال، دانشگاه در برلین است که در قلب شهرستان واقع شده است، درست کردن Potsdamer Platz را. پردیس در ایزلون توسط فضای سبز احاطه شده و ارائه می دهد بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت در Seilersee. پردیس در هامبورگ در منطقه آلتونا واقع، درست در کنار بندر و رودخانه البه.

اهداف ما

مهم ترین هدف ما موفقیت شما است. ما وجود دارد برای دیدن به آن که شما ایده آل آماده برای راه اندازی کار حرفه ای خود و به راه خود می باشد. با استفاده از این در ذهن، ما دانشجویان خود را آموزش برای تبدیل شدن به حرفه ای جوان با یک روح مشاغل و روش است.

چگونه دانش و مهارت های آموزش داده می شود

امروز، شما نیاز به ترکیبی از توانایی های برای ایجاد یک کار موفق. دانش اساسی و مهارت های اجتماعی، مدیریت دانش، و اعتماد به نفس در سطح بین المللی هستند که بر اساس برای یک شغل مدیریتی در اقتصاد آزاد. این روزها، مدیران جوان مشاغل با آموزش و پرورش خوب نظری و تجربه عملی که مربوط به هر دو در خانه و خارج از کشور در طول مطالعات خود را در حال پی، پس از در تمام زمینه های کسب و کار به دست آورد. ما شما را به تجهیز پاسخگویی به این نیاز.

نتایج را برای خود صحبت می کنند: دانش آموختگان بیت بسیار به سرعت وارد اشتغال است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد مدیریت شرکت

Campus تمام وقت March 2018 آلمان Hamburg Berlin Region Iserlohn + {تعداد} بیشتر

آماده شده برای موقعیت های مختلف رهبری متفاوت است. تراز وسط قرار دارد خود را با افراد به صورت جداگانه انتخاب از تمرکز، شما قادر به نگاهی بر نقش در عمق به مدیریت ارشد در شرکت های ملی و بین المللی فعال خواهد بود. [+]

با تمرکز بر تفکر کارآفرینی، بازیگری، و سازماندهی، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت شرکت (کارشناسی ارشد) به شما می دهد یک بنیاد علمی جامد و همچنین شایستگی نرم افزار مبتنی بر و مهارت برای وظایف مدیریت است. در طول این دوره چهار ترم، به صلاحیت رهبری میان رشته ای در رشته های کلیدی متمرکز بر مدیریت شرکت را یاد بگیرند. مدیریت کسب و کار، بازاریابی و فروش، منابع انسانی و توسعه شرکت: شما می توانید از سه گزینه های پیشرفته مطالعه، که دو ضروری هستند را انتخاب کنید. این برنامه درجه اطمینان را به شما برای متقابل صنعت وظایف رهبری در مدیریت در شرکت اواسط اندازه و شرکت های بزرگ واجد شرایط است. فرصت های شغلی با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت شرکت، شما کاملا برای موقعیت های مختلف مختلف رهبری آماده می شوند. تراز وسط قرار دارد خود را با افراد به صورت جداگانه انتخاب از تمرکز، شما قادر به نگاهی بر نقش در عمق به مدیریت ارشد در شرکت های ملی و بین المللی فعال خواهد بود. شما تخصص متخصص در کیسه و قادر به ترکیب روش علمی با شایستگی اجتماعی مجزا - یک نیاز طور فزاینده مهم برای یک مسیر شغلی موفق است. چه چیزی بیشتر، کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) شما را قادر به دست آوردن مدرک دکترا و عنوان دکتر. این لازم است، برای مثال، برای تدریس و تحقیق در دانشگاه ها و موسسات دیگر است. برنامه هدف مدیریت شرکت های بزرگ (کارشناسی ارشد) رشته برای ارائه یک درک روشن و تجربه عملی در شایستگی برای... [-]

کارشناسی ارشد اقتصاد کارآفرینی

Campus تمام وقت March 2018 آلمان Hamburg Berlin Region Iserlohn + {تعداد} بیشتر

برنامه این نام تجاری جدید کارشناسی ارشد ترکیبی از اقتصاد در سطح بالا با دوره های نرم افزار گرا در کسب و کار و امور مالی. این برنامه اولین استاد انگلیسی-تدریس در اروپا است که محکم در سنت اقتصاد اتریشی ریشه است. [+]

کسب و کار و اقتصاد اتریشی برنامه این نام تجاری جدید کارشناسی ارشد ترکیبی از اقتصاد در سطح بالا با دوره های نرم افزار گرا در کسب و کار و امور مالی. این برنامه اولین استاد انگلیسی-تدریس در اروپا است که محکم در سنت اقتصاد اتریشی ریشه است. اقتصاد اتریشی، به ماهیت خود، اقتصاد کارآفرینی است. هیچ مدرسه فکری دیگر به بررسی بازارهای تحت پارادایم از کنش انسانی و تغییر ثابت است که توسط کارآفرینان هدایت می شود. ترکیب طبقات در کسب و کار و اقتصاد اتریشی است که در نتیجه یک گام طبیعی است. با هم، آنها یک نمونه کارها آموزش کلاس اول است که می آموزد درک نظری، تفکر کارآفرینی و تصمیم گیری مستقل ساخت. فرآیند برنامه دانش آموزان باید شرایط زیر باشند به واجد شرایط برای برنامه مدرک کارشناسی ارشد: نرم افزار آنلاین برای ترم زمستان توسط اوت 31؛ برای ترم تابستان فوریه 15 پس از اتمام مدرک کارشناسی، یک دیپلم آلمانی یا ها Magister نمره نهایی "خوب" (GPA: 2.5)، در غیر این صورت توصیه نامه از دانشگاه قبلی تمرکز بر اقتصاد و یا کسب و کار در مطالعات قبلی خود را (متناوبا، شما ممکن دوره مقدماتی شرکت) مهارت های زبان انگلیسی خوب (حداقل سطح B2) مصاحبه به زبان انگلیسی کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) درجه به طور کلی شما را قادر به رفتن به انجام دکتری مطالعات منجر به دکترا. با این حال، شرایط ورود خاص و شرایط پذیرش برای چنین برنامه ها توسط موسسات فارغ التحصیل تعیین می شود. "کارآفرینان باید اقتصاد و دنیای کسب و... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

استاد ورزشی و رویداد بین المللی مدیریت

Campus تمام وقت March 2018 آلمان Hamburg Berlin Region Iserlohn + {تعداد} بیشتر

شما قصد به دست آوردن درجه Master's به بهبود فرصت های شغلی خود را؟ این هدف خود را برای رسیدن به یک موقعیت پیشرو در مدیریت ورزشی بین المللی، مدیریت رویداد و یا مدیریت بازاریابی چیست؟ [+]

مدیریت رویداد یک صنعت با آیین نامه منتشره خود است: چالش رویدادهای ورزشی بین المللی نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت است. برنامه کارشناسی ارشد در ورزشی بین المللی و مدیریت رویداد ارائه می دهد یک میان رشته ای، آموزش های بین المللی که شما را برای نقش های مدیریتی در ورزش، رویداد، و مدیریت بازاریابی. همه شاخه های اصلی و زمینه های صنعت پوشیده شده است. نکات مهم ویژه شامل مطالعات موردی، سمینارها، و پروژه های با شرکای از دنیای کسب و کار و علم است. توجه بین المللی ما این است که توسط یک ترم اختیاری خارج از کشور، که شما می توانید یک مدرک دانشگاهی اضافی (: MBA در مدیریت ورزشی و یا مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی درجه بین المللی مکمل) به دست آورید تقویت شده است. فرصت های شغلی از فوتبال به مد، کنسرت به نمایشگاه ها - وقایع زندگی می کنند شکل دادن به جهان و از اهمیت بزرگ اقتصادی هستند. برنامه کارشناسی ارشد، با تمرکز بین المللی خود، ایده آل شما برای نقشهای مدیریتی در پررونق ورزش و رویدادهای شاخه آماده می شود. به عنوان یک مدیر ورزشی و رویداد، شما تصور، سازماندهی، و ارزیابی جهان عاطفی از تجربه است که تحریک و مردم را لمس - و که همچنین یک موفقیت اقتصادی است. به استاد هنرهای (MA) شما را قادر به در تکمیل مدرک دکترای خود را به مطالعات منجر به دکترا، احتمالا به عنوان یک نیاز برای تدریس و یا تحقیق در دانشگاه ها و موسسات... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
BiTS Business and Information Technology School
Bernburger Str. 31

Berlin Region, D-10439 DE DE
آدرس محل سکونت
Reiterweg 26b
Iserlohn, North Rhine Westphalia, 58636 DE
آدرس محل سکونت
Museumstraße 39
Hamburg, 22765 DE