توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه در قلب برلین - در سطح بین المللی و در سراسر جهان شبکه

Berlin International - University of Applied Sciences یک Berlin International - University of Applied Sciences دولتی غیر انتفاعی برای علوم کاربردی در مرکز برلین است. ما آموزش نوآورانه، دستکاری و چالش برانگیز ارائه می دهیم که توانایی های علمی، فرهنگی و زبانی دانش آموزان را تقویت می کند و آنها را برای حرفه های بین المللی در یک دنیای جهانی آماده می کند.

دانش آموزان و کارکنان ما از 48 کشور و 5 قاره، اهداف بین المللی دانشگاه را به تصویر می کشد. ما یک محیط یادگیری و محیط زیست بین فرهنگی، الهام بخش، پر جنب و جوش و باز فکر ارائه می دهیم.

Berlin International - University of Applied Sciences همچنین بخشی از یک شبکه رو به رشد دانشگاهی است که دانشگاهها، مراکز علمی و دانشگاهی را در هنگ کنگ، استانبول، واشنگتن دی سی، رم، سیلیکون ولی، تورنتو و باتومی متصل می کند. بورس تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان ما همچنین می توانند در برنامه های مختلف اراسموس شرکت کنند.

برنامه های کارشناسی انگلیسی - طراحی و مدیریت کسب و کار

زبان آموزش در تمام برنامه های تحصیلی انگلیسی است. دانش آموزانی که می خواهند مهارت های انگلیسی خود را بهبود ببخشند می توانند برای شرکت در برنامه انگلیسی-Propaedeuticum شرکت کنند. علاوه بر این، دوره های زبان به عنوان دوره های انتخابی در برنامه های تحصیلی ارائه می شود تا پیش نیازهای زبانی برای فرصت های حرفه ای بین المللی را توسعه دهد.

کیفیت برنامه های آموزشی ما مورد بررسی و تایید قرار گرفته است: همه برنامه ها توسط آژانس اعتباربخشی دولتی معتبر ACQUIN تأیید شده اند.

چرا در دانشگاه بین المللی برلین تحصیل می کنید؟

  • همه برنامه ها به زبان انگلیسی
  • اجرای تمرین گرا
  • همکاری در گروه های کوچک
  • بخشی از جامعه جهانی

چشم انداز ما

internationality

بین المللی و بین فرهنگی مرکز Berlin International - University of Applied Sciences . در برلین - یکی از مهمترین مراکز بزرگ بین المللی - دانش آموزان و سخنرانان از سراسر جهان با هم به چگونگی مقابله با چالش های دنیای فزاینده جهانی تبدیل می شوند. برای سخنرانان و دانشجویان بین المللی ما، کلاسها در تمام برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس می شوند. به منظور بهبود فرصت های شغلی بین المللی دانشجویان ما، دوره های زبان های دیگر را به عنوان دوره های انتخابی ارائه می کنیم. در هسته تمام برنامه های آموزشی ما همچنین دوره های آمادگی عمومی حرفه ای (ABV)، که در آن دانش آموزان مهارت های مرتبط با شغل در زمینه هایی مانند تکنیک های ارائه، خود-سازمان و تهیه طرح های تجاری و مفاهیم طراحی را بدست می آورند.

یک درجه نوآورانه

هدف ما این است که دانش آموزان خود را با یک مطالعه نوآورانه و دستاوردی که مهارت های فرهنگی و زبانیشان را تقویت می کند، فراهم کنیم. نسبت حمایت خوب از طریق تعداد زیادی از استادان و کارکنان به ما کمک و حمایت شخصی از دانش آموزان ما اجازه می دهد. با توجه به مطالعه زبان انگلیسی و بین رشته ای، دانش آموزان ما فرصت های شغلی بین المللی عالی را بدست می آورند.

تحقیق

علاوه بر تمرکز بر آموزش عملی دانشجویان ما، Berlin International - University of Applied Sciences نیز خود را Berlin International - University of Applied Sciences از دیگر دانشگاه ها از طریق تمرکز به همان اندازه قوی خود را در برتری در تحقیقات است. به همین علت BAU International Berlin یک موسسه تحقیقاتی مستقل را در کنار بنیان گذاری آن مستقر می کند که به طور مستقیم در کنار دو دانشکده واقع شده است. اعضای Berlin International - University of Applied Sciences با همکاران و همکاران بین المللی خود در پروژه های تحقیقاتی مدرن در زمینه طراحی، اقتصاد و علوم اجتماعی همکاری می کنند.

آمار مربوط به برلین بین المللی

  • 48 ملیت در بین المللی برلین تحصیل و تدریس می کنند
  • 66 درصد دانش آموزان ما بین المللی هستند و از چهار قاره آمده اند
  • 84٪ از معلمان ما در دانشگاه های بین المللی تحصیل کرده اند
  • 100٪ تماس شخصی با استادان و استادان

تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه جهانی

دانش آموزان از 48 کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند. این بخشی از یک شبکه جهانی است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مکان های مختلف تحصیل کنند. علاوه بر این، دانشگاه بین المللی برلین از تعداد زیادی مشارکت با کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان بهره مند است. این برنامه به دانشجویان فرصت های منحصر به فرد برای تحصیل در خارج از کشور و کسب تجربه بین المللی ارائه می دهد که آنها را برای حرفه های خود در یک دنیای جهانی جهانی کار آماده می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Berlin International - University of Applied Sciences

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در طراحی داخلی، طراحی داخلی را در Berlin International - University of Applied Sciences ترجمه می کند Berlin International - University of Applie ... [+]

برنامه طراحی داخلی مدرک کارشناسی ارشد برای طراحی حرفه ای در طراحی فضایی، به ویژه در زمینه پیچیده، مفهومی و بین رشته ای، طراحی شده است. در طول برنامه ما شما را با طیف وسیعی از ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل فضاها، فکر کردن و طراحی در زمینه های مختلف و موفقیت در برقراری ارتباط مفاهیم طراحی خود ارائه می دهیم. تفکر خلاق، انتقادی و ساختار یافته، مهارت های حل مسئله، سازگاری، بین المللی، تجربه بین رشته ای و صلاحیت های بین فرهنگی اهمیت ویژه ای برای برنامه دارد.... [-]

آلمان Berlin
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
BAU International Berlin - University of Applied Sciences
Address
Salzufer 6
10587 Berlin, Berlin, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 30 81058080