Bauhaus-Universität Weimar

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

باوهاوس-دانشگاه وایمار یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی است که به این ایده از باوهاوس متعهد و در نتیجه دارای یک جهت گیری به طور سنتی بین المللی است. آرمان خود است که ترکیب هنر با علوم و تکنولوژی است که ما را برای اجرای یک مسیر است که در آلمان منحصر به فرد. آرمان برای بین المللی بدون کلمه خالی اما یک جزء یکپارچه از ما به خود درک و جهت گیری است.

با دانشکده ها و رشته ها مانند معماری، هنر و طراحی، مهندسی عمران و رسانه ها، باوهاوس-دانشگاه وایمار دارای یک هویت متمایز است.

باوهاوس-دانشگاه وایمار تبدیل شده است شناخته شده برای طیف گسترده ای از فعالیت های آموزش و پژوهش بر اساس مهندسی عمران و رشته های-گرا معماری آن است. امروز دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از آموزش با حدود 40 دوره از مطالعه، از جمله هنر رایگان، طراحی، طراحی وب، ارتباطات تصویری، طراحی رسانه، فرهنگ رسانه ای معماری، مهندسی عمران، علم مواد، فن آوری پردازش، محیط زیست و مدیریت.

اصطلاح »باوهاوس« مخفف یک اشتیاق برای آزمایش، باز بودن، خلاقیت، یک لینک به عمل صنعتی و بینالمللی. ساختمان در سنت جنبش باوهاوس، همه دانشکده ها در ایجاد فضاهای عمومی درگیر شده است. هدف این است که برای به دست آوردن علم، هنر و فن آوری با هم کار تحلیلی، خلاقانه و نوآورانه در برنامه ریزی، ساخت و ساز و طراحی فضاهای فعلی و آینده مسکن. تجربه عملی نقش مهمی در تمام زمینه های علمی، و همچنین در توسعه هنری ایفا می کند.

تست، صدور گواهینامه و توسعه محصول فقط به عنوان به مهندسین عمران مهم به عنوان آنها را به توسعه دهندگان و طراحان رسانه ای هستند.

به منظور تعریف تصویر بین المللی خود و به خود را به موفقیت به عنوان یک دانشگاه nternational من، آن استراتژی این دانشگاه برای بین المللی در تمام مناطق است. به خصوص در زمینه های آموزش، پژوهش، و توسعه خلاق هنری، جهت بین المللی باید از طریق ابزارهای مختلف و ابزار ترویج بهبود بخشد. با این حساب، بین المللی به مدیریت توسط اصل از دانشگاه گنجانده شد. علاوه بر این، موقعیت افسر برای همکاری استراتژیک بین المللی ساخته شده است. وظیفه او این است برای به روز رسانی استراتژی های بین المللی و به اقدامات متنوع است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master of Natural Hazards and Risks in Structural Engineering

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Weimar

[+]

در نتیجه، این دوره کارشناسی ارشد با هدف ترکیب مهندسی سازه های عملی با دولت از هنر، مفاهیم مورد مکانیک محاسباتی، پویایی و نظریه احتمال / تجزیه و تحلیل اتفاقی. در نتیجه، البته استاد فراهم می کند شرایط کلیدی برای کار نوآورانه در زمینه زلزله، سیل و باد مهندسی و محیط های بین المللی ارائه می دهد که در آن دانش آموزان هر دو به موفقیت و پیشرفت شخصی فنی دست یابد. مناطق اصلی تحت پوشش در مسیر کارشناسی ارشد در "خطرات طبیعی و ریسک در مهندسی سازه" هستند مهندسی زلزله و طراحی سازه، جغرافیایی و مهندسی آب، روش المان محدود و دینامیک سازه، تجزیه و تحلیل غیر خطی سازه تحت بارگذاری شدید، استوکاستیک و خطر ارزیابی، و همچنین مدیریت بحران و کاهش استراتژی. ... [-]


کارشناسی ارشد مطالعات اروپا در مناطق شهری (اتحادیه اروپا)

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Weimar

مطالعات شهری اروپا به فرآیندهای دگرگونی دینامیکی که بر فضاهای شهری در آغاز قرن 21st پاسخ دهند. مناظر شهری ... [+]

کارشناسی ارشد مطالعات شهری اروپا (EU)

مطالعات شهری اروپا به فرآیندهای دگرگونی دینامیکی که بر فضاهای شهری در آغاز قرن 21st پاسخ دهند. مناظر شهری از شخصیت پراکنده، بازارهای جهانی، فضاهای مجازی، بازیگران قدرتمند در کسب و کار ساخت و ساز و شیوه زندگی پست مدرن تولید چالش های جدید برای صلاحیت فضایی برنامه ریزان و طراحان فضایی گرا. در طول ترم اول و سوم، در عمق دانش کاربردی علمی و عمومی در مفهوم موضوعی "مطالعات شهری اروپا" منتقل شده است. پروژه مطالعه در اول یا سوم معاملات ترم با یک موضوع خاص شهری و / یا فضایی گرا. این مسئله با استفاده از روش های علمی و / یا طراحی گرا در میان رشته ای پنجه و در عین حال اعمال شیوه ای نزدیک به واقعیت است. بدین وسیله، استفاده از محتوا و صلاحیت هسته روشمند از تمام یا عنوان بسیاری که ممکن از زمینه های مطالعات شهری اروپا مربوطه خواهد بود. دوره ها و امتحانات به زبان انگلیسی برگزار می شود. در طول ترم دوم، که نسبت به عملکرد حرفه ای، شرکای بین المللی در آلمان، اروپا و پیشنهاد در خارج از کشور همکاری در "پروژه های بین المللی مدل" گرا. کارآموزی (سه تا شش ماه) با شرکای پروژه انتخاب به عنوان نهادهای علمی، مقامات عمومی، توسعه دهندگان املاک و مستغلات / سرمایه گذاران، مدیران ساخت و ساز، معماران و دفاتر برنامه ریزی انجام شده است. ارائه و بحث از نتایج به دست آمده از کار تحقیقاتی و تجربه عملی در ترم سوم رخ می دهد، پس از... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Master of Science in Digital Engineering

Campus تمام وقت پاره وقت October 2018 آلمان Weimar + {تعداد} بیشتر

[+]

اصول مهندسی نرم افزار ارقام دینامیک سازه [-]

Master of Science in Management [Construction Real Estate Infrastructure]

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Weimar

[+]

ساختار برنامه شرکت های مشاوره مدیریت الزامات [-]

استاد علوم کامپیوتر و رسانه (کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Weimar

برنامه مستر بین المللی به رسمیت شناخته شده و معتبر تصویب یک رویکرد یکپارچه بر اساس دو مفهوم اساسی: مطالعه از یک ... [+]

استاد علوم کامپیوتر و رسانه (کارشناسی ارشد)

از ترم زمستان 2011/2012، کل برنامه خواهد شد در زبان انگلیسی تدریس می شود. "زبان انگلیسی زبان فنی در علم کامپیوتر است و در نتیجه آن را به بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی، می گوید:" علوم کامپیوتر و رسانه ها هماهنگ پروفسور دکتر برند Fröhlich به. "فارغ التحصیلان ما در نتیجه بهینه برای بازار کار آماده و رقابتی به خصوص در تحقیق و توسعه بین المللی است."

... [-]

کارشناسی ارشد در تعامل انسان و کامپیوتر

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Weimar

از طریق دستگاه های تلفن همراه و فن آوری در همه جا، طراحی و توسعه سیستم های نرم افزار هوشمند و رابط در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است. در زبان انگلیسی [+]

از طریق دستگاه های تلفن همراه و فن آوری در همه جا، طراحی و توسعه سیستم های نرم افزار هوشمند و رابط در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است. در زبان انگلیسی به انسان و کامپیوتر تعامل کارشناسی ارشد برنامه علوم، دانش آموزان در مورد مسائل نظری و عملی در پژوهش های علوم کامپیوتر فعلی در زمینه طراحی رابط کاربری و توسعه سیستم های تعاملی تمرکز می کنند. علاوه بر این، برنامه این HCI کارشناسی ارشد فنی گرا دانش آموزان ارائه می دهد فرصت را به شرکت در پروژه های میان رشته ای. دانش آموزان می توانند دوره های ارائه شده به عنوان بخشی از هنر رسانه ها و برنامه های طراحی و همچنین دوره های ارائه شده توسط دانشکده معماری و شهرسازی و دانشکده هنر و طراحی شرکت کنند.... [-]


ویدئو ها

Was geht?

تماس

Bauhaus-Universität Weimar

آدرس Bauhaus-Universität Weimar Geschwister-Scholl-Straße 8
99423 Weimar, Thuringia, آلمان
وب سایت http://www.uni-weimar.de/
تلفن +49 3643 581112