Bergische Universität Wuppertal

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1972، تاسیس دانشگاه ووپرتال (UW) هنوز جوان است. دو هدف آن عبارتند از برتری علمی در رشته های منحصر به فرد آن و توسعه مداوم از رابط بین این رشته و جهان از تجربه عملی - در یک کلمه، انتقال دانش و فن آوری دانش.

با ترکیبی از رشته های است که تا حدودی برای یک دانشگاه آلمانی غیر متعارف، UW ارائه می دهد امکانات جالب - برای مثال در ترکیب موضوع برای دوره های تدریس، در همکاری میان رشته ای بین دانشکده های مهندسی، اقتصاد، و یا در زمینه مهندسی ایمنی، که در آن درجه UW است برنامه در آلمان منحصر به فرد است.

اعتبار این دانشگاه به عنوان یک نیروی در کسب و کار و صنعت فراتر از نقش آن در اقتصاد منطقه ای می رود. راه اندازی کسب و کار و بازاریابی برنامه خود را فراهم می کند کارآفرینان جوان با پرشی کلاس اول که یک بار دیگر در سال 2007 - به عنوان در سال 2005 - برنده تعداد ووپرتال یک موقعیت در رتبه بندی دانشگاه های آلمان است.

چشم انداز

دانشگاه ووپرتال مدرن، دانشگاه مستقل در سنت Humboldtean است.

پروفایل های آموزش و پژوهش

ایجاد پروفایل های تحقیق و تدریس خاص به منظور بسته بندی نقاط قوت موجود، در حال توسعه هم افزایی جدید، و افزایش تاثیر دانشگاه در سراسر طیف وسیعی از دستاوردها و پتانسیل های آن عمل می کند.

بیانیه خط مشی

دانشگاه ووپرتال تحقق ماموریت خود و ارتقاء مشخصات علمی خود را به عنوان تنگاتنگی با ارزش ها و اصول زیر مرتبط است را می بیند.

سه دانشگاه های

UW دارای سه شعبه. پردیس اصلی Grifflenberg و فرودنبرگ پردیس و مهمانخانه ها در سمت جنوب از ووپر دره واقع شده است. پردیس اصلی Grifflenberg در گاوس خ. و پردیس فرودنبرگ در راینر-Gruenter خ است. پردیس Haspel در Unterbarmen (Haspeler خ. / Pauluskirchstr.).

تاریخچه دانشگاه

دانشگاه ووپرتال در سال 1972 به عنوان بخشی از نوردراین-وستفالی (NRW) درایو برای ایجاد یک ( 'جامع یا) بخش آموزش عالی عملا گرا تاسیس شد. در حال حاضر او نهادهای موجود در منطقه، مانند دانشکده های مهندسی، هنر صنعتی، و آموزش و پرورش، به فرمت جدید جذب و گسترش یافته را به عنوان سمبل بخش های جدید شد. چهره های پیشرو در این توسعه به صورت محلی پس از آن متولد وزیر NRW علوم و تحقیقات، بعد نخست وزیر نوردراین-وستفالن و رئیس جمهور آلمان فدرال، یوهانس راو بود.

در سال 2003، به اصطلاح "دانشگاه جامع از ووپرتال، دوباره مدل دهید شد به سادگی 'دانشگاه ووپرتال. اولیه 3473 دانش آموزان در حال حاضر توسط 20000 شماره.

تمرکز اصلی برنامه های درجه بر روی افراد سنتی ووپرتال مهندسی و علوم از یک طرف و هنر و طراحی در دیگر باقی مانده است، با اقتصاد و علوم انسانی با توجه به اهمیت و دولت جدید امتحانات برای معلمان مدرسه آینده ارائه شده در طیف گسترده ای از افراد . ریشه های دانشکده UW فنی و مهندسی، به عنوان دانشکده هنر و طراحی، برگردید به خوبی به قرن 19.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

شبیه سازی کامپیوتری کارشناسی ارشد در علوم

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Wuppertal

برنامه کارشناسی ارشد کامپیوتر شبیه سازی در علم (CSIS) به زبان انگلیسی آموزش داده شده و در استفاده از تکنیک های گرا کامپیوتر و روش ها برای مشکلات تحقیقات مدرن در علوم طبیعی و مهندسی است. فارغ التحصیلان این برنامه بسیار تخصصی خواهد شد [+]

مطالعه در میان برخی از بزرگترین متفکران علمی جهان در کارشناسی ارشد، شبیه سازی کامپیوتری در برنامه علوم (CSIS) در Bergische دانشگاه ووپرتال.

برنامه کارشناسی ارشد شبیه سازی کامپیوتری در علم (CSIS) در توسعه، پیاده سازی و استفاده از تکنیک های شبیه سازی گرا کامپیوتر و روش ها برای مشکلات تحقیقات مدرن در علوم طبیعی و مهندسی است. تمام دوره های کارشناسی ارشد این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Grifflenberg Campus
Gauss Str. 20,

Wuppertal, North Rhine Westphalia, 42119 DE