BTK University of Art & Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه BTK هنر و طراحی خصوصی، دانشگاه به رسمیت شناخته شده واقع در برلین است. BTK الهام بخش چالش ها و آموزش ذهن خلاق آینده در دو کارشناسی هنر برنامه (BA) - طراحی ارتباطات و عکاسی - و همچنین در کارشناسی ارشد هنر فضاهای (MA) طراحی برنامه مطالعه / رسانه ها.

رویکرد ما دیجیتالی سریع رسانه نقش حرفه ای از طراحان در طول بیست سال گذشته تغییر کرده است، و آن را بیشتر به چالش کشیدن و متنوع تر است. در BTK، طراحی مدرن با جنبه های سنتی از هنر کاربردی و امکانات نوآورانه از رسانه های جدید ترکیب شده است. BTK ارائه می دهد برنامه مطالعه میان رشته ای، که دانش آموزان را قادر به کشف رابط از هر دو آنالوگ و ابزار دیجیتال از بیان بصری، و در انجام این کار، کمک به آنها برای نفوذ و تعیین آینده از طراحی. طراحان مدرن در رشته های مختلف و در تیم های بین المللی است. دانش آموزان ما یاد بگیرند به فکر خلاقانه، تحلیلی و علمی. در زمینه تداخل دارند از هنر، طراحی و فن آوری، دانش آموزان را تشویق به توسعه تخصص در طراحی خود به صورت جداگانه، چند disciplinarily و عملا. فارغ التحصیلان ما با توانایی برقراری ارتباط به عنوان طراحان با یک میل به تجربه خلاقانه ترکیب آغاز مشاغل حرفه ای خود.

برنامه های مطالعه کارشناسی ما علوم انسانی (BA) برنامه مطالعه - طراحی ارتباطات و عکاسی - در هفت ترم به پایان رسید. کارشناسی برنامه های هنری ارائه مدارک برای یک کار حرفه ای در اقتصاد رسانه آینده گرا. BTK نیز ارائه می دهد به استاد هنرهای (MA) برنامه مطالعه در طراحی فضاهای / رسانه است، که در سه ترم به پایان رسید. به استاد هنرهای برنامه مطالعه فراهم می کند یک مدرک برای کار حرفه ای هنری و یا مبتنی بر طراحی، به عنوان یک مستقل و یا در یک نقش اصلی در یک شرکت. مکان های پردیس این دانشگاه در برلین واقع شده است. پردیس برلین از BTK در مرکز خلاق پایتخت واقع شده است، نزدیک به Potsdamer Platz را و مرکز سونی، در لبه منطقه کروزبرگ پر جنب و جوش و نزدیک به بسیاری از نکات برجسته فرهنگی مانند گالری هنر ملی جدید. تجهیزات و امکانات ما را در دسترس دانش آموزان ما مجموعه ای کامل از فن آوری رسانه. در این منطقه از عکاسی دیجیتال، تجهیزات مانند Canon 5 D MK2، فاز یک دیجیتال برگشت قطعات، دوربین ها و امکانات ویرایش تلفن همراه می تواند قرض داده. امکانات ما عبارتند از استودیو برای عکاسی و ویرایش ویدئو، یک استودیو صدا و یک استودیوی صفحه نمایش سبز، و همچنین تجهیزات روشنایی مدرن و W-LAN. در این منطقه از تکنولوژی کامپیوتر، BTK دارای بیش از 100 ایستگاه های کاری اپل مک، اتصال به اینترنت دائم و انعطاف پذیری اضافی عرضه شده توسط بیش از 50 نرم افزار لپ تاپ اپل مک بوک های موجود برای وام در طی سمینارها. این تجهیزات و این امکانات فنی دانش آموزان با پشتیبانی لازم برای برنامه های طراحی معاصر و موفق ارائه می کنند. کتابخانه ما متشکل از مجموعه ای وسیع از هنر و طراحی کتاب های درسی و نشریات فعلی، و همچنین به عنوان کتاب مربوط به جنبه های خاصی از رسانه های جدید. در کنار ادبیات سنتی، کتابخانه BTK دارای مجموعه به خوبی توسعه یافته و دائما در حال رشد از دی وی دی و سی دی، به طور خاص در زمینه های فیلم و حرکت های گرافیکی.

عملی و حرفه ای بر اساس چه طراحان امروز برای یک کار موفق نیاز شروع در صنعت رسانه چیزی است که آنها از BTK دریافت خواهید کرد. استادان و مدرسان ما همه حرفه ای در زمینه های مختلف خود را از تجربه و تخصص کار. تحصیل در گروه های کوچک، دانش آموزان ما همه یاد بگیرند که آنها نیاز به آماده سازی آنها برای آینده خلاق و موفق. دانش آموزان هر دو از تجربه عملی از استادان خود را در BTK و همچنین، در طول 5 ترم، از کارآموزی در صنعت خلاق، که در آن توانایی های کسب شده در طول این دوره از مطالعات در جهان حرفه ای از طراحی تست شده است. این تجربه عملی را تحت تاثیر قرار کارفرمایان آینده و فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد به بهترین برای شروع مشاغل حرفه ای خود آماده کرده است. به همان اندازه از نظر تجربه عملی مهم مسابقات طراحی، که ما به طور منظم در همکاری با شرکت ها و موسسات شناخته شده اجرا می باشد. از طریق این مسابقات، و همچنین به عنوان کار مفهومی و خلاق، تمام جنبه های یک پروژه طراحی را می توان تجربه و آزمایش برای اطمینان از یک نتیجه موفقیت آمیز، مانند برنامه ریزی پروژه، بودجه بندی، برنامه ریزی منابع و مدیریت زمان. با برنده شدن در طراحی جوایز متعدد، دانش آموزان و استادان BTK نشان می دهد که این مفهوم البته موثر است.

طراحی فونداسیون در آغاز هر برنامه مطالعه اصول اولیه هستند و ما یاد می دهد که اینها به پایه و اساس یک آموزش جامد در طراحی. این نه تنها شامل درک پایه ای از ریتم و ترکیب، رنگ و نور، دانش های هنر و طراحی تاریخی است، بلکه در حال توسعه روش های مطالعه علمی و استفاده صالح از نرم افزار های کامپیوتری مورد استفاده در صنعت خلاق: ادوبی این دیزاین، ایلوستریتور و فتوشاپ. همانطور که همه از برنامه های کارشناسی هنر در BTK اشتراک ماژول پایه و اساس همان، همه دانش آموزان از دوره های مختلف با هم مخلوط - در این راه همه دانش آموزان را وادار به شناختن یکدیگر و تجربه کار چند رشته از سمت راست شروع. پس از اتمام موفقیت آمیز ترم پایه، دانش آموزان می توانند تمرکز خود را از مطالعه را انتخاب کنید و شروع به توسعه شخصیت خلاق خود را دارند.

فرصت های شغلی کارشناسی علوم انسانی (BA) برنامه BTK ارائه مدارک برای یک شغل حرفه ای آینده، برای مثال، به عنوان یک طراح وب، به عنوان یک عکاس یا فیلم ساز، به عنوان یک ویرایشگر عکس، به عنوان یک مدیر هنری، به عنوان یک طراح گرافیک در یک استودیو طراحی ، آژانس های تبلیغاتی، مجله و چاپ و نشر شرکت، و به همین ترتیب. کارشناسی ارشد برنامه (MA) مطالعه هنر در BTK صلاحیت اضافی برای مدیریت در صنعت طراحی و یا شغل دانشگاهی در زمینه آموزش و پرورش طراحی فراهم می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در استراتژی های طراحی

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Berlin Hamburg Iserlohn + {تعداد} بیشتر

نقش طراح به طور چشمگیری در قرن 21 منتقل شده، در حال حاضر برای یک مهارت های منحصر به فرد مجموعه فراتر نتایج رسمی، بصری، مختص هر رسانه خواستار است. به عنوان یک طراح، شما باید قادر به حفاری های عمیق به محتوا، به تغییر تمرکز به سرعت، و به حرکت استراتژیک بین خلاقیت و زمینه باشد. [+]

نقش طراح به طور چشمگیری در قرن 21 منتقل شده، در حال حاضر برای یک مهارت های منحصر به فرد مجموعه فراتر نتایج رسمی، بصری، مختص هر رسانه خواستار است. به عنوان یک طراح، شما باید قادر به حفاری های عمیق به محتوا، به تغییر تمرکز به سرعت، و به حرکت استراتژیک بین خلاقیت و زمینه باشد. این برنامه با یک فرایند عمیق اکتشافی و تحقیقاتی محور طراحی، دنبال آن مرحله تست سخت، و یکپارچه، رویکرد استراتژیک به مشکلات دنیای واقعی آغاز می شود. این به شما اجازه در داخل و در صنایع گوناگون، رشته ها، جوامع، و فن آوری کار می کنند. در طول مطالعات خود را در BTK، ما شما را در تقویت روند تحقیقات طراحی خود را با قرار دادن پروژه های اکتشافی به یک اعمال می شود، زمینه دنیای واقعی و ارائه فضای یادگیری مشارکتی و حرفه ای حمایت می کنند. برش لبه راه حل های طراحی هنوز مربوطه به هدف. به عنوان یک فارغ التحصیل از این برنامه، شما آماده است تا در پیچیده، پروژه های طراحی میان رشته ای در یک سطح بالا، محیط های بین المللی خواهد بود، آیا این تجاری، فرهنگی، اجتماعی، علمی، و یا هنرمند باشد برنامه در ترم اول، تمرکز بر اکتشاف است. به ایده ها، مردم، فرم ها، و فرایند - - شما می توانید به روش های متعددی از تحقیقات معرفی موجود در رشته ی طراحی، به طوری که برای توسعه روش تحقیق طراحی فرد خود را. ترم دوم شما به ارمغان می آورد را به یک کاربردی،... [-]

کارشناسی ارشد در مطالعه فضاهای طراحی / رسانه

Campus تمام وقت October 2017 آلمان Berlin Hamburg Iserlohn + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد برنامه مطالعه فضاهای طراحی / رسانه ویژگی های تیم های پروژه های میان رشته ای که تحقیق راه حل ارتباطات نوآورانه در رابط از فضاهای واقعی و مجازی. [+]

کارشناسی ارشد (MA) برنامه مطالعه فضاهای طراحی / رسانه یک برنامه مبتنی بر پروژه با هدف فارغ التحصیلان که در حال حاضر به اتمام هنری، طراحی و یا دوره مدرک دانشگاهی مرتبط با رسانه ها است. رویکرد چند رشته ای از برنامه است بنابراین به خصوص برای متقاضیان با انواع توانایی های خلاق و پس زمینه مناسب: طراحان ارتباطات و طراحان رسانه ها، و همچنین به عنوان معماران، فن اطلاعات، طراحان صحنه، مدیران طراحی و نظریه پردازان رسانه اند. ... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Bernburger Str. 24–25
Berlin, Berlin Region, D–10963 DE DE
آدرس محل سکونت
Museumstr. 39
Hamburg, 22765 DE
آدرس محل سکونت
Reiterweg 26b
Iserlohn, North Rhine Westphalia, D-58636 DE