Berlin School of Economics & Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با حدود 11،000 دانش آموز، دانشکده اقتصاد و حقوق برلین یکی از بزرگترین مراکز آموزشی آکادمیک برای مدیران مدرسه در آلمان است. این با روابط عمیق عملی، استانداردهای با کیفیت بالا و جهت گیری قوی بین المللی تاثیر می گذارد.

دانشکده حرفه ای برلین - موسسه آموزش عالی HWR برلین - سبد مجموعه های دانشگاه را با دوره های آموزش مداوم بین المللی و عملی مدیریت می کند.


بیش از 25 سال تجربه در آموزش و پرورش مدیریت

در سال 1992، دانشکده اقتصاد و حقوق برلین، همراه با دانشگاه های شریک بریتانیا، مدیران آموزش را در سطح بین المللی شروع کرد. او یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات در آلمان بود. علاوه بر MBA بین المللی معتبر برلین، مدرسه حرفه ای برلین امروز نیز برنامه های دیگر زبان آلمانی و انگلیسی را ارائه می دهد. با پیشنهاد خود، آن را در متخصصان و مدیران از کسب و کار و دولت است.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


پیشنهادات متنوع و پشتیبانی فردی

دانشکده حرفه ای برلین با طیف متنوعی از محتوای مطالعه و فرمت های آن، نیازهای فردی دانشجویان با تجربه و کار خود را برآورده می کند. هر برنامه دارای تیم تحقیقاتی خاص خود است که شخصا از دانش آموزان مراقبت می کند، آنها را به صورت حرفه ای و سازمان یافته توصیه می کند و به آنها توصیه می کند. با فعالیت های گسترده در زمینه "حرفه ای"


بین المللی شبکه

بیش از 3000 فارغ التحصیل از بیش از 70 کشور موفق به تحصیل در دانشکده حرفه ای برلین شده اند. سفرهای تحصیلی یکپارچه به دانشگاه های شریک بین المللی در اروپا، امریکا و آسیا باعث می شود بین المللی بودن مدرسه حرفه ای برلین را فراتر از محوطه دانشگاه تجربه کنید.


نزدیک به تمرین

در عین حال، همه برنامه ها فرصت زیادی برای تبادل با تمرینکنندگان فراهم می کنند. شبکه شرکای شناخته شده صنعت و علم جغرافیایی و صنعت است. این که آیا شرکت بازدید می کند، گشت و گذار، سخنرانی های مهمان یا پروژه کار می کند، رابط های بین حرفه ای و حرفه ای چند منظوره است.

مکان ها

برلین

Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin

Address
Berlin School of Economics & Law
Badensche Strasse 52

10825 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 308771262

اعتیار سنجی ها

برنامه ها