توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با حدود 11،000 دانش آموز، دانشکده اقتصاد و حقوق برلین یکی از بزرگترین مراکز آموزشی آکادمیک برای مدیران مدرسه در آلمان است. این با روابط عمیق عملی، استانداردهای با کیفیت بالا و جهت گیری قوی بین المللی تاثیر می گذارد.

دانشکده حرفه ای برلین - موسسه آموزش عالی HWR برلین - سبد مجموعه های دانشگاه را با دوره های آموزش مداوم بین المللی و عملی مدیریت می کند.


بیش از 25 سال تجربه در آموزش و پرورش مدیریت

در سال 1992، دانشکده اقتصاد و حقوق برلین، همراه با دانشگاه های شریک بریتانیا، مدیران آموزش را در سطح بین المللی شروع کرد. او یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات در آلمان بود. علاوه بر MBA بین المللی معتبر برلین، مدرسه حرفه ای برلین امروز نیز برنامه های دیگر زبان آلمانی و انگلیسی را ارائه می دهد. با پیشنهاد خود، آن را در متخصصان و مدیران از کسب و کار و دولت است.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


پیشنهادات متنوع و پشتیبانی فردی

دانشکده حرفه ای برلین با طیف متنوعی از محتوای مطالعه و فرمت های آن، نیازهای فردی دانشجویان با تجربه و کار خود را برآورده می کند. هر برنامه دارای تیم تحقیقاتی خاص خود است که شخصا از دانش آموزان مراقبت می کند، آنها را به صورت حرفه ای و سازمان یافته توصیه می کند و به آنها توصیه می کند. با فعالیت های گسترده در زمینه "حرفه ای"


بین المللی شبکه

بیش از 3000 فارغ التحصیل از بیش از 70 کشور موفق به تحصیل در دانشکده حرفه ای برلین شده اند. سفرهای تحصیلی یکپارچه به دانشگاه های شریک بین المللی در اروپا، امریکا و آسیا باعث می شود بین المللی بودن مدرسه حرفه ای برلین را فراتر از محوطه دانشگاه تجربه کنید.


نزدیک به تمرین

در عین حال، همه برنامه ها فرصت زیادی برای تبادل با تمرینکنندگان فراهم می کنند. شبکه شرکای شناخته شده صنعت و علم جغرافیایی و صنعت است. این که آیا شرکت بازدید می کند، گشت و گذار، سخنرانی های مهمان یا پروژه کار می کند، رابط های بین حرفه ای و حرفه ای چند منظوره است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Berlin School of Economics & Law

مطالعات اقتصادی و تجاری تجارتی چین و اروپا یک برنامه مطالعات بین فرهنگی است که در آن دانشجویان بینش های پایه ای را در رابطه با اقتصاد و روابط اقتصادی چین و اروپا به دست م ... [+]

مطالعات اقتصادی و تجاری تجارتی چین و اروپا یک برنامه مطالعات بین فرهنگی است که در آن دانشجویان بینش های پایه ای را در رابطه با اقتصاد و روابط اقتصادی چین و اروپا به دست می آورند. این شامل نگاه کردن به جنبه های خاص تجارت داخلی و جریان مالی و همچنین درک شرایط اجتماعی و اقتصادی دو منطقه ژئوپولتیک است.

دانشکده حرفه ای برلین (عکس: کتی اتو، 2017)

[-]
آلمان Berlin
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Berlin School of Economics & Law

M. Sc. مدیریت بازرگانی بین المللی یک برنامه مدون مدیریت بین المللی است. بر اساس شناخت مفاهیم، ​​نظریه ها و کاربردهای مدیریت کسب و کار، درک عمیق تر از مدیریت در شرایط شرکت ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی یک برنامه مدون مدیریت بین المللی است. بر اساس شناخت مفاهیم، ​​نظریه ها و کاربردهای مدیریت کسب و کار، درک عمیق تر از مدیریت در شرایط شرکت های بین المللی توسعه یافته است. هر دو جنبه استراتژیک و عملیاتی در نظر گرفته می شود - و به همان اندازه عملی است که ممکن است.

هدف از برنامه استاد به دست آوردن دانش و مهارت هایی است که دانش آموزان را قادر می سازد که نقش رهبری در یک شرکت بین المللی گرا داشته باشند.... [-]

آلمان Berlin
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin
Address
Berlin School of Economics & Law Badensche Strasse 52
10825 Berlin, Berlin, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 30 308771262