Arden Study Centre, Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

در اینجا در مرکز مطالعاتی آردن برلین ، ما 100 درصد متعهد هستیم كه كسانی را كه می خواهند شغل خود را در بخشهای مختلف صنعت ادامه دهند ، آموزش كیفیت بالا ارائه دهند.

119555__MG_45551.jpg

در باره

در دانشگاه آردن ، ما متعهد هستیم كه آموزش عالی برای همه در دسترس باشد. ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مربوط به صنعت را در آلمان ارائه می دهیم که توسط یک دانشکده متخصص تدریس می شود. دانش آموزان می توانند به مطالعه تمام وقت یا پاره وقت بپردازند و بنابراین مطالعه خود را متناسب با برنامه خود تطبیق دهند.

119558_IMG_6772.JPG

تخصص و اعتبار

ما می دانیم که دانشجویان متناسب با تعهدات روزانه برای دانشجویان چقدر دشوار است. به همین دلیل ما Blend Learning را ارائه می دهیم که ترکیبی از یادگیری و تدریس چهره به چهره با مطالعه مستقل آنلاین است. دانش آموزان 24/7 دسترسی به پلت فرم نوآوری یادگیری آنلاین ما ، iLearn دارند ، که دسترسی به منابع فراگیر الکترونیکی را امکان پذیر می کند. این مدل انعطاف پذیر از زایمان دانش آموزان را قادر می سازد تا یک جدول زمانی عملی را ایجاد کنند که متناسب با زندگی آنها باشد.

مربیان ما به حمایت از پیشرفت تحصیلی دانشجویان از روز اول و همچنین نظارت بر دستیابی به نتایج یادگیری اختصاص دارند. دانشجویان همچنین از دانشکده متخصص ما که سالها تخصص علمی و مرتبط با صنعت دارند بهره مند می شوند.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

محل

مرکز مطالعاتی مدرن آردن در قلب برلین ، پایتخت آغازین اروپا واقع شده است. دانشجویان از محاصره برخی از بزرگترین بازیکنان دنیای شرکتها از جمله سونی ، دویچه بان و دایملر بهره مند می شوند. صحنه کسب و کار پر رونق این شهر ، فرصت های کافی در شبکه سازی و فرصتی را برای دانش آموزان برای پیشرفت تحصیلی در خارج از کلاس فراهم می کند.

این مرکز مطالعاتی با امکانات آسان و مدرن و با دسترسی آسان به مغازه ها ، رستوران ها و جاذبه های متنوعی برای آشنایی با تاریخ غنی فرهنگی و سیاسی شهر ارائه می دهد.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

پشتیبانی شغلی

در داخل کلاس iLearn مجازی در پورتال شغل آنلاین ما قرار دارد که هدف از آن اطمینان دانشجویان متمایز از کارفرمایان در بازار کار رقابتی امروز است. پورتال با ارائه طیف وسیعی از ابزارهای مفید از یک شبیه ساز مصاحبه و سازنده CV ، به یک موتور جستجوی جهانی تا دوره های آموزش الکترونیکی ، به دانشجویان کمک می کند تا به اهداف شغلی خود کمک کنند.

علاوه بر پشتیبانی ارائه شده توسط مرکز شغلی آنلاین ما ، کلیه دوره های ما در آردن با تمرکز اصلی بر اشتغالزایی طراحی شده است. با تركیب تئوری با عمل ، برنامه های ما دانش مورد جستجوی شما را فراهم می كنند كه می تواند به محض فارغ التحصیلی مستقیماً در محیط كار اعمال شود.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

درخواست بین المللی

با حمایت از بیش از 50،000 دانش آموز از بیش از 150 کشور جهان ، ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که آموزش عالی با کیفیت آردن در دسترس دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است.

علاوه بر این ، تمام دوره های ما به زبان انگلیسی ، اصلی ترین زبان تجاری جهان تدریس می شود ، و همچنین ما دروس آلمانی نیز ارائه می دهیم. ما معتقدیم که این مهارتهای مفید زبان باعث افزایش چشمگیر شغلی دانشجویان در آلمان و سراسر جهان می شود.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

ارزش های ما

  • دسترسی - ما یادگیری آنلاین انعطاف پذیر را ارائه می دهیم تا دانش آموزان بتوانند در هر زمان و هر کجا که دوست دارند مطالعه کنند.
  • انعطاف پذیری - با تشکر از پلت فرم یادگیری آنلاین و آنلاین ، دانش آموزان می توانند مطالعات خود را متناسب با تعهدات روزانه خود قرار دهند
  • برنامه های متمرکز بر شغل - دوره های ما به گونه ای طراحی شده است که مهارت های کلیدی تجاری مورد نیاز دانشجویان را برای موفقیت در بازار کار رقابتی امروز فراهم کند.
  • پشتیبانی - پورتال شغلی آنلاین ما به پیشرفت شخصی و تحصیلی دانشجویان ما اختصاص داده شده است ، و این اطمینان را می دهد که آنها کاملاً برای محل کار آماده هستند.
  • بودجه - ما معتقدیم نگرانی های مالی نباید مانعی برای پیشرفت شخصی باشد. بنابراین ، ما بودجه انعطاف پذیر ارائه می دهیم و آموزش با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

مکان ها

برلین

Address
برلین, برلین, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید