Anda Sprachschule

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Anda Sprachschule مدرسه زبان خوش آمدید است که در آن زبان های متنوعی در فضای بسیار نزدیک و دوستانه آموزش داده می شود.

مدرسه ما شامل دو مکان مختلف در دو محله مرکزی در برلین است: فریدریشاین و پرنزلاور برگ. هر دو محله، نمونه ای از فرهنگ زیرزمینی برلین هستند و برای طیف وسیعی از بارها، قهوه خانه ها و پارک ها از ناحیه ی شلوغی شهر دور می شوند.

در Anda Sprachschule ما دوره های آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی برای بزرگسالان و همچنین برای شرکت ها ارائه می دهیم. معلمان ما همه زبان مادری و ممتاز و با تجربه هستند و علاقمند به آموزش زبان هستند. در Anda شما فرصتی برای یادگیری زبان ها در گروه های کوچک از 6 دانش آموز به طور متوسط ​​خواهید داشت. از همان ابتدا دو هدف اصلی ما ارتباط و یک پایگاه گرامری جامع است. ما از روش های آموزشی انعطاف پذیر استفاده می کنیم و توجه شخصی را به خود اختصاص می دهیم تا همه دانش آموزان بتوانند اهدافشان را به دست آورند و بیشترین اقامتشان در مدرسه ما را به دست آورند. همه دوره های ما با چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبان ها ارتباط دارند.

ما می خواهیم دانش آموزان ما نه تنها قادر به برقراری ارتباط و اجتماع در زبان مقصد باشند، بلکه فرصتی برای تجربه تبادل فرهنگی نیز دارند، زیرا ما به طور جدی در مورد یادگیری زبان جدید بیشتر از یادگیری زبان خود را در نظر می گیریم. برای تشویق این ادغام، هر هفته فعالیت های فرهنگی مختلفی را سازماندهی می کنیم تا دانش آموزان بتوانند کمی بیشتر درباره شهر و فرهنگ آن بدانند. در بالای آن، ما آن را به عنوان یک فرصت عالی برای آنها می بینیم که بهتر بدانیم یکدیگر را می بینیم. ما همچنین مسکن برای دانشجویان را در آپارتمان مشترک یا در خانواده های مهمان ارائه می دهیم و همچنین یک میز راهنما در این هفته ارائه می دهیم که در آن به دانش آموزان توصیه می کنیم از آنها حمایت و اطلاعاتی را ارائه دهیم.

در طول روز، نرخ های بسیار رقابتی و مقرون به صرفه را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین امکان گرفتن درس آزمایشی رایگان وجود دارد. از ما دیدن کنید و آن را امتحان کنید!

مکان ها

برلین

Address
Rigaerstr. 104
Friedrichshein

10247 برلین, برلین, آلمان

برلین

Address
Raumerstraße 21
Prenzlauer Berg

10437 برلین, برلین, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: