AMD Akademie Mode & Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به وب سایت مدرسه بروید اینجا!

AMD Akademie Mode & Design برنامه های آموزشی معتبر بین المللی را در زمینه مد ، طراحی ، رسانه ، ارتباطات و مدیریت ارائه می دهد. ترویج و حمایت از جوانان خلاق و همچنین مبتنی بر مشاغل ، بیش از 30 سال از فعالیتهای آموزشی اختصاصی خود ، در کانون استراتژیک اساسی AMD Akademie Mode & Design است. ما متخصصان انعطاف پذیر و متفکر را با مهارت و دانش می شناسیم ، بلکه توانایی یک رویکرد بین رشته ای و جامع برای صنایع خلاق بین المللی را نیز آموزش می دهیم.

AMD مخفف نوآوری ، رویکرد بین رشته ای ، کیفیت در آموزش و تحقیق ، ارتباط عملی و پیشرفت شغلی فردی است. این آکادمی دارای پنج دانشگاه در مکانهای قابل توجه خلاق آلمان ، هامبورگ ، دوسلدورف ، مونیخ ، برلین و ویسبادن است.

گروه آموزش عالی آکادمی با دانشگاه علمی کاربردی فرسنیوس ادغام شده و به گروه طراحی ، یک واحد آموزشی برای دانشکده مد AMD و دانشکده طراحی AMD تبدیل شده است.

AMD از شبکه بین المللی خود استفاده می کند. همکاری های فشرده و پروژه های عملی با متخصصان بین المللی مد ، طراحان ، دانشمندان و مدیران ارشد برند ، بیش از 30 سال فرصت یادگیری را با بالاترین استاندارد کیفیت فراهم می کند.

بینش در صنعت و همچنین ترم عملی جنبه های آموزنده و مهیج دارد. به عنوان مثال شرکت های مشهور کالوین کلاین ، هسناتور ، پیک و کلوپنبورگ ، مارک اوپولو ، والت دیزنی و بسیاری دیگر هستند.

از سال 2016 ، AMD عضو دائمی در بنیاد بین المللی فناوری مد (IFFTI) است و بنابراین بخشی از شبکه جهانی موسسات آموزشی برجسته صنعت مد در زمینه طراحی ، تکنیک و مد است.

بیش از 5000 فارغ التحصیل قبلاً توسط AMD تحصیل کرده بودند. فارغ التحصیلان با موفقیت به کار خود رفتند و یا در حال کار برای مارک های قابل توجهی مانند الکساندر مک کوئین ، هرمس ، Vogue ، InStyle ، Cosmopople ، پورشه و Zalando هستند.

تجربه تجربه در خارج از کشور و شبکه بین المللی با دانشگاه های همکار

AMD دارای همکاری های بی شماری با دانشگاه های معتبر بین المللی مانند کالج برکلی در نیویورک / ایالات متحده ، Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) در میلان / ایتالیا ، کالج اروپایی تجارت و مدیریت (ECBM) در لندن / انگلستان ، لندن کالج مد (LCF) در لندن / انگلستان ، دانشگاه جزیره ونکوور در ونکوور / کانادا ، دانشگاه عادی پکن در Zhuhai / چین ، دانشگاه هونیک در سئول / کره جنوبی ، Universiteit Antwerpen در آنتورور / بلژیک ، Hogeschool Gent ، دانشکده هنر ( KASK) در جنت / بلژیک و دانشگاه طراحی جدید (ND) در سنت پولتن / اتریش.

AMD همچنین در برنامه Erasmus شرکت می کند و در این زمینه ، فرصت های جذاب حمایت مالی را برای دوره های کارآموزی و ترم های خارج از کشور در اتحادیه اروپا فراهم می کند.

مکان ها

برلین

Address
Jacobowitz Hof
Pappelallee 78/79

10437 برلین, برلین, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (0)30 – 58 58 308-0

هامبورگ

Address
Alte Rabenstraße 1
20148 هامبورگ, هامبورگ, آلمان
تلفن
+49 (0)40 – 23 78 78-0

دوسلدورف

Address
Karl-Friedrich-Klees-Str.10,
Platz der Ideen

40476 دوسلدورف, نوردراین-وستفالن, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (0) 211 – 3 86 26-0

مونیخ

Address
Infanteriestraße 11a/
Haus E2

80797 مونیخ, بایرن, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 (0)89 – 38 66 78-0

ویسبادن

Address
Moritzstraße,17a
65185 ویسبادن, هسه, آلمان
وب سایت
تلفن
T: +49 (0)611 711 856 – 0

برنامه ها