The IIE's Varsity College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IIE کیست

انستیتوی آموزش و پرورش مستقل بزرگترین ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی و معتبر آفریقای جنوبی است. The IIE's Varsity College ، مارک The IIE ، در ارائه این ابتکارهای جالب یادگیری IIE پیشگام است. IIE در وزارت آموزش عالی و آموزش به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی ثبت شده است ، دارای بیش از 57 مدرک تحصیلی معتبر توسط کمیته کیفیت آموزش عالی است و یک شرکت تابعه از ADvTECH Ltd است ، یک شرکت دولتی ذکر شده در بورس سهام ژوهانسبورگ. این مقیاس و وضعیت موقعیت پیشرو ما در آموزش عالی را تضمین می کند.

کار با دانشگاهیان و بقیه تیم در مارک ها تیم علمی مرکزی IIE کیفیت کار انجام شده توسط همه مارک ها را تضمین می کند و برنامه درسی ، ارزیابی آن و گواهینامه را مدیریت می کند. یک ساختار حکومتی که شامل یک سنا ، کمیته تدریس و یادگیری و هیئت های هیئت علمی است نظارت بر تدوین و اجرای سیاست های دانشگاهی است که باعث می شود کیفیت استثنایی تجربیات یادگیری در دانشگاه و به صورت آنلاین باشد.

سیستم تضمین کیفیت شامل بررسی همتایان استادان و مدرسین ، بررسی برنامه ها با حضور دانشگاهیان و افراد صنعت و طیف وسیعی از موفقیت دانشجویان و پروژه های ردیابی تحصیلات تکمیلی است.

تحصیل در The IIE's Varsity College

مطابق با بهترین روشهای جهانی ، The IIE's Varsity College روش "سخنرانی سنتی" که در آن دانشجویان منفعل می نشینند و به متخصص گوش می دهند ، دور شده است. ما معتقدیم که این رویکرد برای تدریس برای دانش آموزانی که امروز وارد دنیای کار می شوند ، اهمیت خود را از دست داده است. اتصال به اینترنت ، دسترسی به اطلاعات ، شبکه های اجتماعی و تحرک زمینه یادگیری را تغییر داده است. به همین منظور ، روش های تدریس ما برای حمایت از دانش آموزان با دانش سازی و رشد مهارت ها برای قرن بیست و یکم سازگار شده است.

فلسفه تدریس کالج Varsity در کالج IIE مبتنی بر یک تجربه معتبر ، مدرن و ترکیبی از دانشجو است. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که زندگی آکادمیک شما تا حد ممکن مرتبط و مشارکت پذیر است. به اعتقاد ما ، یادگیری تعامل پویایی با دیگران و منابع جدید اطلاعات است. رویکرد تعاملی و منحصر به فرد ما بدان معنی است که شما می توانید به طور فعال در مطالعات خود شرکت کنید در حالی که با دیگران ارتباط برقرار می کنید تا به صورت دیجیتالی و روان به همکاری ، ایجاد و برقراری ارتباط بپردازید تا تفکر انتقادی را ایجاد کنید.

139520_imgonline-com-ua-2to1-pFPGx5Pr41H.jpg

هیات علمی ما

در The IIE's Varsity College ، استادان ما از مهارت بالایی برخوردارند و در بسیاری از موارد ، به طور فعال با حوزه حرفه ای خود درگیر می شوند. داشتن سخنرانانی با تجربه صنعت ، بینشی راجع به روند صنعت فعلی را برای شما فراهم می کند و نظریه موضوع خود را به وضوح زنده می کند ، بحث را برانگیخته و حس آنچه را برای شما در آنجا ذخیره می کند ، ایجاد می کند. این همه چیز در مورد داشتن انگشت بر روی نبض کار انتخابی شما است. با تجربه آنها از دنیای خارج ، ممکن است تعجب کنید که چگونه این متخصصان صنعت به شیوه های آموزش صحیح مجهز شده اند. سؤال خوبی بود. اساتید در The IIE's Varsity College در یک جامعه عملی آموزش آنلاین پویا متصل می شوند تا از فناوری های جدید مطلع شوند ، یادگیری را افزایش دهند و در سطح جهانی از روش های مدرن آموزش استفاده کنند. آنها بیشتر توسط تیم پشتیبانی مستقر در دانشگاه که شامل یک قهرمان یادگیری پیشرفته فناوری (یک تکنسین آموزشی نوآور آموزشی) و یک هماهنگ کننده توسعه علمی (یک متخصص آموزش) راهنمایی می شوند تا با بهترین روشهای آموزشی درگیر شوند. تیم تدریس The IIE's Varsity College در طول سال با فرصت های کارگاه توسعه / وبینار ارائه می شود و بیشتر توسط یک سیستم بررسی همکار پشتیبانی می شود ، اقدامی که اطمینان می دهد تمام روش های تدریس منجر به یادگیری با کیفیت می شود. سرمایه گذاری در این حد در تیم دانشگاهی ما ممکن است تلاش زیادی به نظر برسد. وجود دارد ، اما آموزش ما ارائه می دهد فقط به خوبی کسانی است که آن را ارائه می دهند. در The IIE's Varsity College ، ما اطمینان حاصل می کنیم که اساتید کالج Varsity IIE از نظر مهارت و توانایی برای نقش خود تا حد ممکن ، وظیفه ما هستند.

کلاس های کوچک ، مزایای تحصیلی بزرگ

مطابق با این رویکرد شخصی ، پیشرفت شما در The IIE's Varsity College توسط یک هماهنگ کننده برنامه ، یک مدرس که عملکرد کلی آکادمیک شما را تحت نظر دارد و اطمینان حاصل می کند که پشتیبانی لازم را دریافت می کنید ، در صورت مواجه شدن با مشکلات ، کنترل می شود. به زبان ساده ، هماهنگ کننده برنامه شما آنجاست تا اطمینان حاصل کند که هیچ چیزی مانع موفقیت تحصیلی شما نیست.

بیش از تست ها و امتحانات رسمی و فوق ، استادان شما را به طور مداوم ارزیابی می کنند. این ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد ، اما آنچه واقعاً بدان معنی است این است که ما قادر هستیم بررسی کنیم که یادگیری صحیح در حال وقوع است. همچنین این بدان معناست که اگر با یک موضوع مشکل دارید ، مدرس شما قبل از اینکه خیلی عقب بیفتید ، به آن توجه می کند و به شما توجه بیشتری می کند که شما را سریع تر کند.

تئوری را عملی می کند

دانشگاه های ما دارای نقاط اتصال اینترنت بی سیم هستند تا بتوانند در داخل و خارج از کلاس برای یک تجربه یادگیری کاملاً ترکیبی ، ارتباط برقرار کنند. دانش آموزان به BYOT (فناوری خود را بیاورید) تشویق می شوند تا از این روش جدید یادگیری متصل پشتیبانی کنند. سواد و تسلط های دیجیتالی جدید به عنوان رسانه های یادگیری دیجیتال جدید و برنامه های وب 2.0 در طراحی یادگیری گنجانده شده است ، هم دانش آموزان و هم مدرسین مرکز توسعه هستند. سخنرانان در کلاس از فن آوری های مناسب برای پشتیبانی از فعالیت های خاص یادگیری استفاده می کنند و با دانشجویان در فضاهای آنلاین جدید مانند Blackboard (VCLearn) ، وبلاگ ها و ابزار backchannel ارتباط برقرار می کنند. این تضمین می کند که هر دانش آموز در جامعه یادگیرنده صدا دارد و فرصت همکاری ، ایجاد و تأمل انتقادی را برای نشان دادن یادگیری دارد. در حالی که رسانه های جدید یادگیری مبتنی بر ابر به طرق مختلف مورد کاوش قرار می گیرند ، ما همچنین به هر دانش آموز امکان دسترسی به طیف وسیعی از سیستم عامل های پشتیبانی مانند مرکز شغلی آنلاین ، BLUEprint (چارچوبی برای حمایت و موفقیت دانشجویی) ، Ebrary و Ebscohost منابع تحقیق آنلاین و کتابهای الکترونیکی. شما همچنین می توانید به پورتال دانشجویی Varsity College IIE بسته در سیستم مدیریت دانشگاهی یکپارچه ما دسترسی داشته باشید که در آن می توانید با سخنرانان خود به جدول زمانی ، اطلاعات برنامه ، صورتهای مالی و مجالس گفتگوی آنلاین دسترسی پیدا کنید. ما اطمینان حاصل می کنیم که دانش آموزان ، نه تنها با مدرک تحصیلی بلکه با رویکردی نسبت به دنیای کار و دانش فارغ التحصیل می شوند که آنها را کاملاً در مسیر تبدیل شدن به خود اندیشمند ، متفکر مستقل قرار دهد.

مکان ها

کیپ تاون

Address
Varsity House, Belmont Park, Belmont Road Rondebosch
7700 کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی

Durban North

Address
12 Radar Drive
4051 Durban North, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی

Westville

Address
1 Link Road, CNR ST James Avenue & Link Road
3630 Westville, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی

پیترماریتزبورگ

Address
St Charles' College, Harwin Road, Scottsville
3201 پیترماریتزبورگ, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی

بندر الیزابت

Address
1st floor, Mercantile Bank Plaza, Ring Road, Greenacres
6045 بندر الیزابت, کیپ شرقی, آفریقای جنوبی

پرتوریا

Address
116 Clearwater Road, CNR Clearwater & Glenwood Roads, Lynnwood Glen
0081 پرتوریا, گوتنگ, آفریقای جنوبی

Sandton

Address
Waterstone Drive, Benmore Road
2196 Sandton, گوتنگ, آفریقای جنوبی

راهنمایی

Address
11 Riverview Park, Janadel Avenue
1686 راهنمایی, گوتنگ, آفریقای جنوبی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید