Pearson Institute of Higher Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به منزله پیرسون موسسه آموزش عالی، ما با افتخار از گذشته ما و دنبال به جلو به آینده ما است.

ما تاریخ به اندازه کافی به شدت علمی در نظر گرفته، اما ما به صورت رایگان از محدودیت هایی که سنت اغلب تحمیل می باشد. این به این معنی است که ما می توانیم در محل کار از آینده و آنچه که واقعا نیاز به تمرکز. از آنجا که MGI تاسیس شد، ما پیشگامان در فضای آموزش عالی در شده آفریقای جنوبی. ما برای رویکرد نوآورانه و مشترک ما به آموزش و یادگیری، و برای توسعه فارغ التحصیلان استخدام شناخته شده است. ما همچنین اعتبار ما با ارائه مدارک که به صورت محلی معتبر و شناخته شده بین المللی است.

تاریخچه contextualises حاضر خود و آینده خود و به همین دلیل، ما احساس می کنیم که شما باید بدانید از کجا آمده ایم. موسسه تحصیلات میدرند (MGI) در سال 1989 به عنوان یک، در سطح دانشگاه، موسسه درجه اعطا خصوصی در آفریقای جنوبی تاسیس شد. آن را به سرعت برای ارائه مدارک معتبر و حرفه ای متمرکز شده است که فارغ التحصیلان برای بازار کار بسیار رقابتی آماده توسعه شهرت. از اوایل شروع آن، آن را درجه مربوطه و صنعت تراز وسط قرار دارد با تاکید بر روش های تدریس و یادگیری تعاملی، عملی و تجربی ارائه شده است.

در سال 2013، پیرسون تنها صاحب شد MGI. کسب تشکیل بخشی از تمرکز استراتژیک شرکت برای سرمایه گذاری در و تاثیر مثبت و معناداری بر آموزش و پرورش در آفریقای جنوبی. در سال 2016 MGI تغییر نام داد موسسه پیرسون آموزش عالی.

آینده ما، آینده خود را

PI شما فرصت می دهد برای شکل دادن به آینده خود را. ما به شما طیف وسیعی از شرایط و برنامه ها، توسط آخرین اکتشافات صنعت و روند، که شما آماده برای جهان از روش های تدریس work.Our منجر اطمینان حاصل شود که شما مهارت های موضوع خاص، رفتارهای کاری مناسب و اعتماد به نفس به دست آوردن در استفاده از فن آوری های مربوطه .

ما ارائه می دهیم 16 در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد چهار درجه و همچنین پشتیبانی معلم خصوصی برای کارشناسی UNISA از درجه قوانین (LLB)، در سراسر سه دانشکده ما از علوم انسانی، تجارت و قانون، و علوم کاربردی. ما همچنین گواهینامه های بالاتر متخصص و برنامه های آموزش کوتاه ارائه دهد. ما 12 سایت های آموزشی تحویل، که به شما می دهد انعطاف پذیری لازم برای تحصیل در یک محل است که به بهترین وجه مناسب شما و دانشگاه ما در Midrand شما ارائه می دهد یک محیط مسکونی منحصر به فرد.

ما از یادگیرنده هدایت، توسط روند و توسط کارفرمایان و VISON ما برای آینده ما و شما، این است که ما همچنان به تلاش برای برتری در همه چیز ما. ما همچنان به پیدا کردن راههای جدید برای انجام کارها، به دانش آموزان مهارت اشتغال جهت گیری و برای شما آماده شدن برای جهان سرعت در حال تغییر است.

چرا موسسه پیرسون

تجربه جهان از یادگیری در موسسه پیرسون

در موسسه پیرسون آموزش عالی اولویت پایدار ما دانش آموزان ما است. با این فلسفه در قلب همه چیز ما، در اینجا تنها برخی از دلایل که چرا شما باید با ما مطالعه:

میراث جهانی قوی: ما با شرکت یادگیری پیشرو در جهان حمایت دانشگاه ها در سراسر آفریقای جنوبی: 13 سایت تحویل آموزش و پرورش مدارک تحصیلی از برتری علمی: ما به صورت محلی ثبت و معتبر و شناخته شده بین المللی صنعت به رهبری برنامه درسی: ما پاسخگو به خواسته های بازار کار هستند بنابراین ما مادی ما، محتوای اطمینان و خدمات تحصیلی مربوطه و در حال حاضر می باشد. حرفه ای متمرکز مدارک آموزش عالی و برنامه های: شما باید یک انتخاب از بیش از 34 برنامه های دانشگاهی و غیر رسمی در سراسر سه دانشکده، همه شما تجهیز با مهارت های شما را برای دنیای کار نیاز دارند. حاوی رویکرد به آموزش و یادگیری: ما با استفاده از روشهای سنتی و جدید، و همچنین به عنوان برنامه های عملی، به شما برای سرعت در حال تغییر و فن آوری جهان رانده کار آماده کند. هیات علمی مجرب و با تجربه: کارکنان ما هر دو تجربه علمی و واقعی جهان بنابراین شما خواهد شد از استادان که مجرب و متعهد به موفقیت خود را یاد بگیرند کلاس های کوچکتر: شما با استادان ما، که به درک بهتر تشویق و ترویج تفکر مستقل ارتباط برقرار خواهد کرد بیشتر از نزدیک. پایگاه دانشجویان متنوع: ما دانشجویان از بیش از 18 کشور جهان است. این تنوع شما آماده برای ماهیت بین المللی و جهانی از محل کار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - HealthcareStudies » بازدید کنید سال آماده سازی » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - KarshenasiTahsilat » بازدید کنید LLB » بازدید کنید کارشناسی »