Management College Of Southern Africa MANCOSA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

کالج مدیریت آفریقای جنوبی (MANCOSA) یک موسسه آموزش عالی خصوصی ثبت شده از نظر قانون آموزش عالی (قانون 101 از سال 1997 به عنوان اصلاح شده) است. در سال 1995 به عنوان یک نهاد توانمند سازی بعد از آپارتاید ارائه آموزش مدیریت مقرون به صرفه و قابل دسترس در درجه اول به افرادی که قبلا دسترسی به آموزش کارشناسی ارشد را تکذیب کرد، تاسیس شد. MANCOSA دارای 100٪ مالکیت سیاه و سفید، یعنی آن را به طور کامل توسط افراد قبلا محروم در زمینه آفریقای جنوبی متعلق به.

در سال 2002، MANCOSA مجوز رسمی برای برنامه های خود را از کمیته آموزش عالی کیفیت (HEQC)، کمیته کیفیت را از شورای عالی آموزش و پرورش (CHE) دریافت کرده است. MANCOSA پیشرو در ارائه برنامه های مدیریت از طریق آموزش از راه دور پشتیبانی در آفریقای جنوبی است. آن را در بیش از 10 000 دانش آموز در حال حاضر در برنامه های خود را پذیرفته است.

MANCOSA تجربه زیادی در کار با طیف گسترده ای از دانش آموزان در طول 20 سال گذشته در ارائه مدیریت و آموزش و پرورش برنامه های با کیفیت بالا ارائه شده به صورت محلی و بین المللی. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) برنامه تحصیلی شده است از سال 1995 ارائه شده است.

بین سالهای 1995 و 2000 MANCOSA برنامه های مدیریت در ارتباط با کالج باکینگهامشر Chilterns دانشگاه (BCUC)، یک کالج از دانشگاه برونل در انگلستان ارائه شده است. در طی این مدت 5 سال، MANCOSA موفقیت پشتیبانی شهریه به بیش از 860 دانش آموزان در برنامه های مدیریت دانشگاه کالج باکینگهامشر Chilterns ثبت نام تحویل داده است. در آن زمان، MANCOSA موفقیت با کیفیت تضمین شده از سوی آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی انگلستان (QAA) بود.

همکاری MANCOSA با BCUC در ارائه برنامه های مدیریت و MBA چشم انداز بین المللی به دانش آموزان در منطقه جنوب آفریقا، در حالی که حفظ تمرکز قوی محلی و منطقه ای ارائه شده است. از سال 2000، MANCOSA قطع ارائه مدارک BCUC و شروع به جایزه مدارک خود را که ثبت نام و معتبر در آفریقای جنوبی شد.

در ارائه دامنه خود را از برنامه های مدیریت آموزش و پرورش به یک بدن متنوع از دانش آموزان از هر دو عمومی و بخش خصوصی، MANCOSA قابل ملاحظه ظرفیت های زیربنایی، دانشگاهی و فکری آن توسعه یافته است. برگرفته از تجارت، صنعت و دانشگاه، برنامه دسترسی به یک گروه بزرگ با کیفیت بالا دانشگاهیان، سرپرستان و مربیان در مدیریت و رهبری دارند.

در طول ماه اکتبر سال 2014، به طور رسمی MANCOSA دانشکده تحصیلات تکمیلی خود را از کسب و کار [GSB] در دوربان را باز کرد. چشم انداز پشت ایجاد Mancosa [GSB] ایجاد یک دانشگاه طاقچه تمرکز بر آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار با تاکید بر ترویج آموزش های مشترک بین المللی بالاتر بود. تورهای مطالعه بین المللی؛ آموزش و پرورش اجرایی و تحقیقات است. علاوه بر فعالیت های تعیین معیار های بین المللی، دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه کسب و کار برای پیشبرد برنامه های مربوط به آموزش و پرورش کسب و کار کارشناسی ارشد، از این رو ایجاد Mancosa [GSB] پیش بینی شده بود. قصد این است که برای یک تجربه یادگیری دانش آموزان متفاوت بین کارشناسی ارشد و آموزش در مقطع کارشناسی و Mancosa [GSB] این را قادر به رخ اجازه می دهد. بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد مواضع ارشد در صنعت و یک تجربه یادگیری متفاوت از طریق Mancosa [GSB] مناسب است.

عوامل اضافی زیر ارائه یک نمای کلی از عملیات MANCOSA است:

  • در سال 2014 بیش از 10 MANCOSA 000 دانش آموز ثبت نام از 10 توسعه جامعه آفریقای جنوبی (SADC) کشورها و تعدادی از دانش آموزان از دیگر کشورها در سراسر جهان، مطالعه برنامه های آن بود.
  • است یک شبکه موجود از مراکز پشتیبانی، مرکز قرار گرفته، در بسیاری از استان های آفریقای جنوبی که در حال حاضر برای جلسات با دانش آموزان استفاده می شود. برخی از این مراکز از طریق توافق همکاری رسمی با دیگر مردم و مؤسسات آموزش عالی خصوصی مدیریت؛
  • MANCOSA است واجد شرایط تمام وقت و پاره وقت استادان، ناظران و افراد منابع برای ارائه پشتیبانی های آموزشی؛
  • این افراد منبع همچنین دانش آموزان با پشتیبانی علمی و مراقبت معنوی در طول زندگی حرفه علمی خود را ارائه. و
  • دفتر مرکزی MANCOSA، مستقر در مرکز دوربان، یک متمم زیادی از تمام وقت دانشگاهی، اداری و حمایت از دانشجویان کارکنان. این شهر همچنین دارای یک زیرساخت خوبی منابع و مدرن، آموزش امکانات، کتابخانه و فناوری اطلاعات و ارتباطات زیرساخت و تجهیزات تکمیل کردن برنامه های خود را با کیفیت بالا و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی.

به عنوان یک پیشرو در ارائه برنامه های مدیریت از طریق آموزش از راه دور پشتیبانی، MANCOSA دارای تخصص قابل توجهی در طراحی و توسعه با کیفیت بالا و مواد مطالعه مربوطه. این آموزش و یادگیری استراتژی های مناسب، به ویژه برای انتقال دانش و مهارت به بلوغ دانش آموزان، که بسیاری از آنها در اشتغال تمام وقت مناسب را توسعه داده است. از طریق تمرکز پژوهشی فعال آن، MANCOSA در برش لبه از آخرین مدیریت و آموزش رهبری روند باقی مانده است.

مدیریت و کارکنان MANCOSA حمایت از و به طور فعال در هر دو طرح های عمومی و خصوصی به منظور بهبود بخش آموزش عالی آفریقای جنوبی و قاره درگیر هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

Campus تمام وقت 18  February 2018 آفریقای جنوبی Durban

کارشناسی ارشد رشته مدیریت عمومی (MPA) یک برنامه بسیار مورد توجه ارائه آموزش کارشناسی ارشد برای کارکنان در بخش دولتی و بخش های سازمان های غیر دولتی (NGO) است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی کد برنامه: SAQA-98825 - سطح NQF 9 - اعتبار 180 کارشناسی ارشد رشته مدیریت عمومی (MPA) یک برنامه بسیار مورد توجه ارائه آموزش کارشناسی ارشد برای کارکنان در بخش دولتی و بخش های سازمان های غیر دولتی (NGO) است. به دنبال آن به ترکیب سطح واجد شرایط کاتیون فی کارشناسی ارشد سنتی با مهارت های عملی مورد نیاز برای محیط زیست بخش دولتی است. کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی نیز ارائه می دهد دانش آموزان ثروت از دانش مربوطه و مهارت های مورد نیاز برای یک دولت سرعت در حال توسعه در آفریقا. این برنامه دسترسی به آموزش عالی به افرادی که مشاغل را انتخاب کنید در حوزه مدیریت عمومی، تجارت و کسب و کار مدیریت ارائه و ارائه یک مسیر بیان عمودی از MANCOSA کارشناسی موجود مدیریت عمومی و کارشناسی برنامه مدیریت عمومی افتخارات. کارشناسی ارشد برنامه مدیریت عمومی در محتوا و سبک آن متفاوت بود و آکادمیک چالش و تحریک و سطح 9 واجد شرایط فی کاتیون NQF است. موج پیام آور به بررسی ارتباط متقابل بین بخش دولتی، خصوصی و غیر دولتی، که در آن مربوطه، و به ویژه در زمینه مدیریت عمومی جدید که بر مسائلی مانند حکومت خوب و دولت متمرکز است. موج پیام آور گرد هم می آورد یک گروه از دانشجویان را انتخاب کنید و نسبتا کوچک از طیف وسیعی از ملیت ها و با تجارب مختلف، همراه با دانشگاهیان و دانشگاهیان کمکی با تجربه گسترده مشغول به کار در بخش دولتی. عواقب برنامه MPA MANCOSA: فعال کردن افراد... [-]

تماس

Mancosa

آدرس Smit Street
Johannesburg 2000, South Africa
وب سایت http://www.mancosa.co.za/
تلفن +27 11 403 9493