توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IMM Graduate School of Marketing

بازاریابی برای موفقیت هر کسب و کار، چه بزرگ و چه کوچک، اساسی است و IMM GSM نقش مهمی در ترویج اهمیت بازاریابی نه تنها به عنوان یک حرفه، بلکه همچنین به عنوان راهی برای هدایت یک کسب و کار است.

مأموریت

ماموریت IMM Graduate School of Marketing IMM (IMM GSM) به طور مداوم مهارت ها، دانش و مهارت های بازاریابی مرتبط و کیفی را به دانش آموزان خود ارائه می کند، به این ترتیب، بازاریابان حرفه ای و مناسب مجهز، که به طور کامل ماهر و قادر به تمرین مؤثر هستند محیط کسب و کار به این ترتیب، فارغ التحصیلان IMM GSM به پیشرفت کلی یک اقتصاد و تأیید در سطح جهانی کمک خواهند کرد.

چشم انداز

IMM GSM تلاش می کند که ارائه کننده انتخاب از راه دور و مرکز عالی برای رشته های مربوط به بازاریابی و بازاریابی در جنوب آفریقا باشد. در تلاش های ما برای تبدیل شدن به نقطه لمس برای بازاریابی دانش و اطلاعات، IMM GSM همچنان به ارائه همه ذینفعان با خدمات مشتری برتر و حرفه ای و موضوع بالاترین جامع آموزشی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IMM Graduate School of Marketing

MPhil در بازاریابی است که در سطح 9 از NQF (HEQSF تراز وسط قرار دارد) ارائه شده و شامل 180 اعتبار.MPhil در بازاریابی شامل یک پایان نامه پژوهش ... [+]

MPhil در بازاریابی است که در سطح 9 از NQF (HEQSF تراز وسط قرار دارد) ارائه شده و شامل 180 اعتبار. MPhil در بازاریابی شامل یک پایان نامه تحقیقاتی که باید در سه سال تکمیل شود.

معیارهای پذیرش یک دانش آموز که در اختیار یک از موارد زیر است ممکن است برای پذیرش: BCom افتخارات با مدیریت بازاریابی و روش تحقیق در سطح 8 NQF (HEQSF تراز وسط قرار دارد). و یا BPhil افتخارات با مدیریت بازاریابی و روش تحقیق در سطح 8 NQF (HEQSF تر... [-]
آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی