توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بر اساس در بوئنوس آیرس، آرژانتین از Mente یک سازمان تاسیس برای ارائه فرصت های آموزش بین المللی و حمایت شخصی با کیفیت بالا برای دانش آموزان بین المللی از طریق پویا، برنامه های غوطه وری فردی است. ما در تلاش برای ارائه برنامه های نوآورانه است که اجازه می دهد تا دانش آموزان را به لذت بردن از آرژانتین در یک راه منحصر به فرد و در حالی که مختلف، در همان زمان، تسهیل پیشرفت تحصیلی و ارتقاء مهارت های جهانی و رشد شخصی است.

امروز، از Mente آرژانتین سازمان رهبر در تحصیل در خارج، اسپانیایی، کارآموزی و برنامه های داوطلبانه در آرژانتین است.

این که آیا آن را برای تحصیل در یک ترم، به دنبال مدرک عمده، کارآموزی با سازمان آرژانتین و یا شرکت در یک دوره کوتاه سرگرم کننده، برنامه های از Mente آرژانتین را برای دانش آموزانی که می خواهند به تجربه آرژانتین از دیدگاه محلی طراحی شده است. کاوش آرژانتین، آنچه که شما لذت بردن از ترین، و سوار در این سفر فراموش نشدنی با از Mente آرژانتین!

چرا انتخاب از Mente آرژانتین؟

از Mente آرژانتین به عنوان پیشرو و بزرگترین سازمان در تحصیل در خارج، اسپانیایی، کارآموزی و برنامه های داوطلبانه در آرژانتین شناخته شده است. به عنوان سازمان پیشرو در آرژانتین، از Mente آرژانتین توسعه داده است راه های مختلفی برای حمایت از دانشجویان بین المللی به عنوان آنها حرکت به چالش های بسیاری - علمی، مالی، و فرهنگی - از آمدن به آرژانتین برای مطالعه، تجربه، یادگیری و رشد می کنند.

با از Mente آرژانتین، شما آزاد به در که یک دانش آموز متمرکز می باشد، بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود را، به دست آوردن صلاحیت جهانی، و لذت بردن از یک شهرستان جهان پویا. دانش آموزان ما نه تنها شاهد یک فرهنگ دیگر، بلکه به طور فعال را تجربه کرده و در راه آرژانتین زندگی را از طریق یک رویکرد مبتنی بر غوطه وری است.

در اینجا در از Mente، ما عاشق آرژانتین و ارائه تجارب بین المللی آموزش به دانش آموزان از سراسر جهان است. این شور و شوق به طور مستقیم به برنامه های ما و خدمات منحصر به فرد ما ارائه ترجمه شده است. همانطور که ما ارائه برنامه های صرفا در آرژانتین، ما دارای یک مقدار زیادی از دانش تخصصی محلی ما مشتاق به اشتراک گذاری با شرکت کنندگان ما هستند.

با انتخاب از Mente آرژانتین، شما یک شریک واقعی محلی برای یک تجربه مثبت و با ارزش در بوینس آیرس، آرژانتین کردم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Mente Argentina

برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روابط بین الملل شده است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد خود را در روابط بین المللی طراح ... [+]

کارشناسی ارشد در روابط بین الملل

برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روابط بین الملل شده است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد خود را در روابط بین الملل، بلکه به دنبال یک تجربه یادگیری فوق العاده ای در بوینس آیرس، آرژانتین طراحی شده است. برنامه روابط بین الملل ما شما را با بالاترین کیفیت آموزش و پرورش در یکی از معتبرترین دانشگاههای امریکا لاتین ارائه دهد. ... [-]

آرژانتین بوینس آیرس
فوریه 2020
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Mente Argentina

برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری طراحی، بلکه همچنین ب ... [+]

استاد روزنامه نگاری در بوینس آیرس، آرژانتین برنامه کپا آرژانتین کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری است برای دانش آموزان از سراسر جهان که نه تنها می خواهید برای دریافت کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری طراحی، بلکه همچنین برای کسانی که به دنبال یک تجربه یادگیری فوق العاده ای در بوینس آیرس، آرژانتین.

برنامه روزنامه نگاری کپا آرژانتین در پیشبرد توانایی دانش آموزان برای گزارش با استفاده از رسانه های نوشته شده و به صورت آنلاین تمرکز دارد. دانشجویان همچنین حوزه های مربوط به روزنامه نگاری مطالعه، به عنوان مثال، کار تیمی، مدیریت و استفاده از تکنولوژی در رسانه ها. ... [-]

آرژانتین بوینس آیرس
فوریه 2020
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی