توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Khazar University

Khazar University یک موسسه آموزشی خصوصی برای تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیل و حرفه ای است که از تحصیلات و تحقیقات پیشرفته، سیاست های آموزشی و توسعه در جمهوری آذربایجان حمایت می کند.

Khazar University اولین دانشگاه در آذربایجان است که متشکل از چندین مدرسه مستقل است که با همان سیاست و اصول علمی که منجر به رشته های گسترده ای از رشته های متنوع در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی، معماری، مهندسی و علوم کاربردی، اقتصاد، مدیریت و مدیریت بازرگانی، آموزش و پرورش .

Khazar یکی از برجسته ترین دانشگاه های آذربایجان در رابطه با روابطش با صنعت است.

امروز، دانشگاه روابط موثر با شرکت های پیشرو محلی و بین المللی برقرار کرده است.

استادان Khazar به رسمیت شناختن و رهبری در زمینه های حرفه ای خود، یا رهبران کسب و کار، هنرمندان و وکلا با شهرت ملی و بین المللی به دست آورده اند.

مطالعات فارغ التحصیل از جمله برنامه های حرفه ای، دکتری و کارشناسی ارشد، و برنامه گسترده تر MBA در آذربایجان، جایگاه مهمی در مشخصات تحصیلی دانشگاه دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Khazar University

دو سال استاد هنر در برنامه روابط بین الملل و دیپلماسی دانشجویان را با آموزش علمی و عملی در روابط بین الملل و دیپلماسی آموزش می دهد. این برنامه دانشجویان را به چالش می کشد ... [+]

دو سال استاد هنر در برنامه روابط بین الملل و دیپلماسی دانشجویان را با آموزش علمی و عملی در روابط بین الملل و دیپلماسی آموزش می دهد. این برنامه دانشجویان را به چالش می کشد تا درک عمیقی از امور بین الملل و دیپلماسی بین المللی داشته باشند.

برنامه درسی شامل موضوعاتی مانند:

تاریخ روابط بین المللامنیت جهانیتحلیل سیاست خارجیاقتصاد جهانیروش های پژوهشتروریسم تروریستی و غیره... [-]
آذربایجان Baku
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Khazar University (Neftcilar Campus)
11 Mehseti Str.

Baku, Baku, AZ1096 AZ