Baku State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دولتی باکو به عنوان یک رهبر از موسسات آموزشی شناخته شده است، دارای سابقه ای غنی و امروز آن را به عنوان یکی از مراکز معروف ترین علمی و آموزشی جمهوری آذربایجان شناخته شده است. دانشگاه بوده است مرکز اندیشه و تفکر ملی است. سیاستمدار معروف آذربایجان حیدر علی اف و هزاران نفر از دانشمندان شناخته شده، روشنفکران، و دیپلمات های برجسته از این دانشگاه فارغ التحصیل.


بر اساس این حکم حیدر علی اف رهبر ملی ما به تاریخ 2000 ژوئن 13، دانشگاه به وضعیت خودمختاری دریافت کرد، و شروع به اجرای فعالیت خود را بر اساس اساسنامه خود را دارد.
امروز، دانشگاه دولتی باکو ارائه می دهد دانش آموزان 16 رشته با 55 نفر کارشناس و 153 درجه کارشناسی ارشد.

هر سال، هزاران نفر از جوانان بهترین کار خود را به تصویب رقابت دشوار است، و وارد دانشگاه دولتی باکو رقابت 3 نفر در هر جای دانشکده است. گاهی اوقات آن را می رسد 10 نفر در هر جای دانشکده است. هر سال رئيس جمهور از جوایز جمهوری آذربایجان "گرانت ریاست جمهوری" به 40 از 100 بهترین کسانی، برای نتایج خود را بالا در آموزش و پرورش به نمایندگی از BSU. این دانشگاه در حال حاضر تا حرفه ای به خوبی آماده شده در تخصص های جدید به عنوان بازرسی از پوسته زمین و ساختار زمین، کاداستر خاک، زبان آلمانی، ادبیات آلمانی و غیره ساخته شده دانشگاه مراقبت از دانش آموزان خود ارائه آزمایشگاه و سالن مجهز به مواد لازم و اساس technicial طول می کشد.


هدف اصلی از دانشگاه است که به آموزش proffesionals با تفکر آزاد و خلاق بر اساس ارزش های دموکراتیک است.


در ترکیب با توجه به آموزش تخصص اصلی، دانشگاه کار بزرگ در آموزش زبان های خارجی. برای این منظور بیش از 10 اتاق زبانی بر اساس فن آوری های جدید آموزشی برای استفاده دانش آموزان ارائه شده است. کتابخانه دانشگاه دارای بیش از 2.5 میلیون کتاب، و 12 سالن مطالعه 5 گروه اشتراک سیستماتیک در خدمت بیش از 15 هزار دانش آموزان و معلمان.


دستیابی به پیشرفت در حوزه های آموزشی، دانشگاه نیز در آوردن جوانان سالم و قوی، با ایجاد یک ورزش و سلامت پیچیده پر اب و تاب طول می کشد.


در همان زمان در دانشگاه مرکز علمی 37 آموزش و پژوهش در آزمایشگاه که تنها پوشش است حوزه های بشردوستانه علمی موسسه تحقیقات ریاضی کاربردی و علمی پژوهشی موسسه مسائل فیزیک با بیش از 200 کارمند طبیعی بلکه. همچنین در اینجا آموزش داده رشته هایی مانند اصلاحات از زبان آذری، تاریخ آن و ادبیات، ژنتیک، فناوری نانو، نانو مواد و inventon طیف گسترده ای از زمینه های دیگر می باشد.


روابط بین الملل از دانشگاه رشد می کند هر روز گسترده تر است. امروز BSU عضو چنین انجمن معتبر و موسسات و انجمن Universtities اوراسیا، که بسیاری از دانشگاه های اتحاد جماهیر شوروی سابق، انجمن دانشگاه دریای خزر ایالات، انجمن دانشگاه دریای سیاه آمریکا، انجمن سرامیک اروپا تحکیم دانشگاه است. در 2002-2004 BSU رهبری انجمن دانشگاه ها از ایالات دریای سیاه بسیار با موفقیت. علاوه بر این، این دانشگاه دارای توافقنامه های دو جانبه در همکاری های علمی و فنی، برنامه های تبادل دانشجو-معلم با دانشگاه دولتی مسکو لومونوسوف، دانشگاه میانه Eeast فنی، دانشگاه خوب، صوفیه Antipole، دانشگاه ایندیانا، دانشگاه ملی Kiyev، دانشگاه وین و دیگر دانشگاه ها و assosiations .

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: