دانشگاه علوم پزشکی قانونی

عمومی

شرح برنامه

چرا علم پزشکی قانونی را مطالعه می کنیم؟

این دوره تبدیل بدان معنی است که شما در حال حاضر نیازی به گذراندن یک دوره کارشناسی ارشد علوم پزشکی قانونی ندارید تا برای این امر اقدام کنید.

علم پزشکی قانونی استفاده از طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل های علمی برای کمک به دادگاههای حقوقی است.

اگر دارای یک ذهنیت تحلیلی هستید و از حل مسئله لذت می برید ، این دوره کارشناسی ارشد به شما این امکان را می دهد تا دانش خود را که از یک زمینه علمی یا تحلیلی به دست می آید ، عمیق تر کنید ، در زمینه ای تخصص پیدا کنید که ارزش واقعی به جامعه اضافه کنید.

در طی این دوره یک ساله ، شما می توانید آموزش های سطح بالایی در علوم تحلیلی ، شامل عناصر زیست شناسی ، شیمی و حقوق دریافت کنید. شما درک عمیق نه تنها از موضوعات علمی که بر نتیجه دادگاههای جنایی تأثیر می گذارد بلکه همچنین از عوامل اجتماعی مانند تعصب ناخودآگاه و انتظار هیئت منصفه به دست خواهید آورد.

شما همچنین می توانید یک پروژه تحقیقاتی اساسی را بر اساس علایق و اهداف شغلی خود انجام دهید.

چرا UWE Bristol؟

طراحی شده با ورودی از متخصصان صنعت و با تمرکز عملی قوی که آیننده زندگی واقعی باشد ، طیف کاملی از مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی یک حرفه را در این زمینه جالب خواهید آموخت.

یادگیری شما به دنبال سفر شواهد از صحنه جرم ، از طریق تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه ، و با ارزیابی و ارائه مدارک در دادگاههای کیفری به پایان می رسد.

شما می توانید از طیف وسیعی از امکانات شبیه سازی ما ، از جمله "خانه صحنه جرم" ، آزمایشگاه ها و دادگاه های مسخره استفاده کنید.

شما می توانید از سخنرانی ها و سمینارهای تحقیقاتی ویژه بهره مند شوید و بتوانید از طیف گسترده ای از فعالیتهای خارج از برنامه ما ، مانند باشگاه کتاب پزشکی قانونی ، باشگاه فیلم پزشکی قانونی ، CV و توسعه نمونه کارها آنلاین و کارگاه ها و نمایشگاه ها استفاده کنید.

از کجا می تواند مرا ببرد؟

دانش علمی و حقوقی شما ، همراه با ماهیت بسیار تحلیلی این دوره ، به معنای مهارت هایی است که برای طیف گسترده ای از کارفرمایان جذاب خواهد بود.

مشاغل می توانند شامل بیولوژیست پزشکی قانونی ، تحلیلگر DNA ، شیمیدان پزشکی قانونی (اثبات ردیابی) ، سم شناسی پزشکی قانونی ، بازپرس صحنه جرم ، ژنتیک شناس ، معلم یا مدیریت پروژه باشند.

129473_photo-1562789233-495f52b583dd.jpgاعتماد "Tru" Katsande / Unsplash

محتوا

سال اول

شما مطالعه خواهید کرد:

 • بررسی صحنه جرم - ضبط ، جمع آوری و حفظ انواع شواهد معمول و غیرمعمول از صحنه ها و صحنه های جرم و جنایت به صورت تئوری و عملی در امکانات صحنه جنایت ما کاوش خواهد شد.
 • تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی پیشرفته - ضبط ، جمع آوری و حفظ انواع شواهد معمول و غیرمعمول از صحنه ها و صحنه های جرم و جنایت جدی به صورت تئوری و عملی در امکانات صحنه جرم ما کاوش خواهد شد.
 • تفسیر ، ارزیابی و ارائه شواهد - نقش و تنظیم پزشکان پزشکی قانونی در تفسیر ، ارزیابی و ارائه شواهد پزشکی قانونی در دادرسی کیفری. تأثیر عوامل اجتماعی بر عدالت.
 • پروژه تحقیقات پزشکی قانونی - یک پروژه تحقیقاتی مبتنی بر تحقیق در منطقه مذاکره از پزشکی قانونی. توسعه و نشان دادن مهارت های پیشرفته در تحقیقات علوم پزشکی قانونی و حرفه ای بودن.

دانشگاه بطور مداوم با پاسخ دادن به بازخورد دانشجویان و سایر ذینفعان ، پیشنهاد ما را ارتقا می بخشد ، اطمینان حاصل می کند که برنامه درسی به روز بوده و فارغ التحصیلان ما مجهز به دانش و مهارت های لازم برای دنیای واقعی هستند. این ممکن است منجر به تغییر در دوره شود. اگر تغییر در دوره شما تأیید شود ، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

یادگیری و تدریس

با در نظر گرفتن ماهیت عملی علم پزشکی قانونی و تمرکز ما بر یادگیری در دنیای واقعی ، تحویل دوره نظریه دانشگاهی را با فرصت های بی شماری برای به دست آوردن تجربه دستی در استفاده از امکانات برجسته ما ، متعادل می کند. تقریباً 50٪ تحویل دوره در امکانات شبیه سازی صحنه جرم (خانه ، باغ و گاراژ) ، آزمایشگاه و دادگاه انجام می شود.

همه مباحث به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شوند. این دوره به گونه ای طراحی شده است که طی دو روز در هفته برای یک سال تحصیلی کامل برگزار می شود.

زمان مطالعه

این یک دوره کارشناسی ارشد تمام وقت است که در طول یک سال تحصیلی کامل تدریس می شود. به طور متوسط حداقل 12 ساعت تدریس در هفته طی دو روز دریافت خواهید کرد.

در طول ماژول پروژه تحقیقاتی ، شما اغلب با حمایت از سرپرست دانشگاه خود به طور مستقل تحصیل می کنید. همچنین شما باید در طول مدت دوره مطالعه و تحقیق مستقل را انجام دهید.

ارزیابی

این دوره در چهار ماژول متوالی ارزیابی می شود و هیچ امتحانی وجود ندارد. هر ماژول بر اساس معیارهایی از خود ماژول به روش های کمی متفاوت ارزیابی می شود:

 • ارزیابی ماژول علم صحنه جرم بر تحقیقات شما درباره یک صحنه شبیه سازی شده جرم متمرکز خواهد شد.
 • تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی پیشرفته با بررسی عملی شواهد پزشکی قانونی ارزیابی می شود.
 • تفسیر ، ارزیابی و ارائه شواهد با ارائه مدارکی در دادگاهی مسخره ارزیابی می شود.
 • پروژه تحقیقات پزشکی قانونی با تهیه یک مقاله تحقیقاتی قابل توجه ارزیابی می شود.

امکانات مطالعه

علوم پزشکی قانونی در UWE بریستول در دو دانشگاه مستقر است. پردیس اصلی ما Franceay و همچنین Glenside ، پردیس اختصاصی مراقبت های بهداشتی ما است. هر دو از جوامعی استقبال می کنند که محیط زیبا را با امکانات و تجهیزات درجه یک ترکیب می کنند.

در این دوره کارشناسی ارشد علوم پزشکی قانونی ، تئوری دانشگاهی با فرصت های بی شماری برای به دست آوردن تجربه کارانه با استفاده از امکانات برجسته ما متعادل است.

شما می آموزید که چگونه با استفاده از خانه و باغ صحنه جرم و جنایت ، و همچنین امکانات گاراژ ، شواهدی را در طیف وسیعی از حالات واقع بینانه پیدا و جمع آوری کنید.

سپس می توانید به تجزیه و تحلیل شواهدی بپردازید که در آزمایشگاه های علوم پیشرفته ما جمع آوری کرده اید ، و تجربه ای در مورد تجهیزات مربوط به صنعت دارید.

سرانجام ، شما می توانید مدارکی را در سالن های مسخره ما ، بخشی از دانشکده حقوق بریستول در پردیس فرانسه ، ارائه دهید.

علاوه بر این امکانات تخصصی ، به امکانات کتابخانه 24/7 ما مجهز خواهید شد که مجهز به طیف گسترده ای از منابع مطالعه و انواع مختلف فضای مطالعه ، و همچنین اتاق های آموزشی با کیفیت بالا و فضاهای مطالعه هستند.

شرایط ورود

متقاضیان معمولاً یکی از موارد زیر را دارند:

 • مدرک افتخاری که توسط یک مؤسسه آموزش عالی انگلستان (حداقل 2: 2) در یک موضوع علمی کاربردی یا علوم مربوطه اعطا می شود.
 • موضوعات مرتبط شامل علوم زیست شناسی ، علوم شیمیایی ، علوم زیست پزشکی ، علوم زیست محیطی ، زمین شناسی ، جغرافیای فیزیکی ، مهندسی ، ریاضیات ، روانشناسی ، جرم شناسی ، جامعه شناسی و غیره است.
 • ما همچنین به موضوعات دیگر که شامل مؤلفه ای از تحقیقات کمی است خواهیم پرداخت.

این برنامه یک دوره تبدیل است. در نتیجه ، متقاضیانی که دارای مدرک BSc (Hons) یا MSci در علوم پزشکی قانونی هستند را نمی پذیریم.

شغل / تحصیلات بیشتر

دانش علمی و حقوقی که به دست می آورید ، همراه با ماهیت بسیار تحلیلی این دوره ، به معنای فارغ التحصیلی با مهارت هایی است که توسط طیف گسترده ای از کارفرمایان تقاضا می شود.

فارغ التحصیلان علوم پزشکی قانونی به انواع مختلفی از کار آزمایشگاهی می روند و تعداد قابل توجهی معلمان علوم می شوند. مشاغل موجود در علوم پزشکی قانونی می تواند شامل زیست شناس پزشکی قانونی ، تحلیلگر دی ان ای ، شیمیدان پزشکی قانونی (اثری اثری) ، سم شناسی پزشکی قانونی ، بازپرس صحنه جرم و موارد دیگر باشد. فارغ التحصیلان علوم پزشکی قانونی UWE بریستول با برخی از بزرگترین ارائه دهندگان علوم پزشکی قانونی کشور ، از جمله پزشکی قانونی یوروفینز ، خدمات حقوقی Cellmark و خدمات پزشکی قانونی کلیدی و همچنین در طیف وسیعی از نقش ها با پلیس به نقش آفرینی رفته اند.

همچنین حل مسئله علمی ، تمرکز عددی و تحلیلی و همچنین مهارتهای ارتباطی و همکاری که به دست می آورید ، شما را برای موقعیت های شغلی در سایر بخش ها نیز موقعیت خوبی خواهد داشت. به عنوان مثال ژنتیک ، تدریس ، مدیریت پروژه ، خدمات مالی و قانون.

الهام گرفته

خدمات شغلی برنده جایزه ما می تواند به شما در پیشرفت شغلی از طریق مربیگری ، جایگذاری و فرصتهای جهانی ، شغل فارغ التحصیلان و سایر موارد کمک کند.

ما همچنین می توانیم در یافتن فرصتهای محلی و داوطلبانه در جامعه ، پشتیبانی از فعالیتهای کارآفرینی و دسترسی شما به رویدادهای کارفرما کمک کنیم.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... اطلاعات بیشتر

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. اطلاعات محدود