حسابداری و امور مالی MSc

عمومی

شرح برنامه

این برنامه برای هرکسی که مایل به تعمیق دانش خود در زمینه حسابداری و امور مالی است با هدف ورود به حرفه در هر زمینه مناسب است.

حسابداری و امور مالی کارشناسی ارشد شما را در مبانی مدیریت مالی، حسابداری مالی و حسابداری مدیریت به شما معرفی می کند و مهارت های کمی را در امور مالی تیز می کند. شما به فرآیند حسابداری در یک شرکت (حسابداری مدیریت) و گزارشگری خارجی و ارتباط آن با ارزیابی شرکت (حسابداری مالی) دست خواهید یافت.

یکی از جاذبه های اصلی درجه است طیف وسیعی از گزینه های موجود - شما می توانید با انتخاب موضوعاتی از قبیل مالیات بین المللی، قیمت گذاری مشتقات، مدیریت نمونه کارها داخلی و بین المللی، امور مالی و مدیریت دولتی، خدمات بانکی و مالی، مدیریت مالی بین المللی ، موضوعات در اقتصاد مالی و بسیاری دیگر.

ما همچنین مجموعه ای از سمینارها و کارگاه های آموزشی سخنرانان را که در آن مدیران صندوق های کارآموز و کارشناسان امور مالی از بانک های پیشرو، تخصص خود را از طریق ترکیبی از سمینارها، بحث ها و کارهای عملی پروژه به اشتراک می گذارند، ارائه می دهیم.

افزایش درجه خود را با فرصت های مطالعه در خارج از کشور

درجه دو

سال اول خود را در Exeter و سال دوم در یک موسسه بین المللی دیگر کلاس جهانی سپری کنید ، در نتیجه دو مدرک کارشناسی ارشد و فرصتی برای گسترش دانش خود را حتی بیشتر. ما سه گزینه عالی درجه دو را با موارد زیر ارائه می دهیم:

  • Grenoble Ecole de Management در فرانسه
  • EBS دانشگاه تجاری و قانون در آلمان
  • دانشکده اقتصاد دانشگاه فودان در چین

فرصت تحصیل با فودان مختص اقتصاد کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد اقتصاد است

ساختار برنامه

این برنامه در دسترس است برای مطالعه 12 ماه تمام وقت در بیش از سه دوره و دانشگاه در سراسر این زمان است. اجزای آموزشی برنامه در دو مرحله اول تحویل داده می شود، و سومین ترم و بیشتر تابستان را برای تحقیق، نوشتن و ارسال پایاننامه خود تحویل می گیرند. این برنامه به طور کامل از سپتامبر تا سپتامبر اجرا می شود.

در طول برنامه، ماژول ها (شامل پایان نامه) را در مجموع 180 اعتبار مطالعه خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید که ساختار برنامه ممکن است تغییر کند

این برنامه به واحدهای مطالعه به نام ماژول هایی که تعدادی "اعتبارات" اختصاص داده شده است، تقسیم می شود. رتبه اعتباری یک ماژول متناسب با کل بار کاری است، که 1 اعتبار اسمی معادل 10 ساعت کار است.

یادگیری و تدریس

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما از طیف وسیعی از روش های تدریس شامل سخنرانی ها، سمینارها و آموزش ها استفاده می کند.

سخنرانی ها

هدف از سخنرانی ها این است که به شما اطلاعاتی را درباره ایده هایی که برای ماژول مرکزی هستند و به شما در توسعه درک شما از ایده های پیچیده کمک کند، بدهید. بسیاری از مواد آموزشی برای سخنرانی ها به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می گیرد تا همراه با یادداشت هایی که در طول سخنرانی می خوانید همراه باشید. سخنرانی ها توسط تعدادی از کارکنان، از جمله اساتید برجسته، که آخرین یافته های تحقیقاتی خود را در تدریس دریافت می کنند، ارائه می شود. استادان مهمان، از جمله اعضای صنعت، همچنین به برخی از ماژول ها کمک می کنند.

سمینارها و آموزشها

سمینارها و آموزشها شامل اکتشاف عمیق مسائل مورد بحث در سخنرانیها و همچنین دادن فرصتی برای بحث در مورد مفاهیم و نظریه های مختلف و دریافت بازخورد درمورد تکالیف نوشته شده شما می باشد.

ارزیابی

ماژول ها از طریق ترکیب کار گروهی، دوره های کار، کار پروژه و امتحان ها ارزیابی می شوند؛ وزن هر کدام از این اجزا با توجه به الزامات دانشگاهی ماژول متفاوت خواهد بود. در ماه ژانویه و مه / ژوئن، آزمون ها در انتهای ماژول معمولا برگزار می شود.

شرایط ورود به سال 2020

  • مدرک دانشگاهی 2: 1 یا معادل آن با افتخارات در حسابداری ، امور مالی یا رشته مربوطه ، مقالات ACCA F1-F9.
  • آیلتس (دانشگاهی) نمره کلی 6.5. در هر بخش کمتر از 6.0 نیست.
  • TOEFL IBT * در کل نمره 90 با حداقل نمرات 21 برای نوشتن ، 21 برای گوش دادن ، 22 برای خواندن و 23 برای صحبت کردن.

پیش نیازها

به منظور درخواست حسابداری و امور مالی MSc ، متقاضیان باید حداقل هفت ماژول مربوط به امور مالی و حسابداری را در یک مقطع کارشناسی انجام دهند که چهار تای آنها باید ماژول حسابداری باشند و باید شامل حسابداری / گزارشگری پیشرفته مالی باشند.

ماژول ها در اقتصاد و ریاضی علاوه بر مدول های حسابداری پذیرفته خواهند شد.

دانش آموزان بین المللی

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید، لطفا از صفحات همسان سازی بین المللی خود دیدن کنید تا بتوانید ببینید که آیا مدارک تحصیلی موجود شما با شرایط ورود ما مطابقت دارد.

شغل

برنامه های کارشناسی ارشد ما به گونه ای طراحی شده اند که شما را برای یک کار موفق آماده می کنند ، در هر کجای دنیا که قصد دارید کار کنید. کارفرمایان انتظار دارند مهارت های ارتباطی و فنی پیشرفته ، کار گروهی و تحقیق مستقل ، مدیریت پروژه و جدیدترین دانش تخصصی از استخدام های کارشناسی ارشد خود را داشته باشند.

کارشناسی ارشد در حسابداری

شغل در حسابداری

تقاضای جهانی برای حسابداران و مدیران مالی به این معنی است که شما می توانید در سراسر خدمات مختلف در طیف وسیعی از بخش ها و کسب و کار ها، از چندین شرکت کوچک و متوسط، سازمان های دولتی و سازمان های خیریه شرکت کنید. این برنامه درجه می تواند شما را برای انواع مختلفی از جمله:

  • حسابدار حرفه ای: حسابداری مالی؛ حسابداری قانونی؛ حسابداری مدیریت؛ اطمینان؛ حسابرسی.
  • تحلیلگر مالی با گرایش تجاری یا بخش دولتی.

با دقت انتخاب موضوع تحقیق برای پایاننامه و ماژول های اختیاری شما مانند مشتقات، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، بانکی یا مدیریت مالی بین المللی، می توانید تخصص خود را برای افزایش اشتغال خود افزایش دهید.

توسعه مهارت های کاربردی فناوری اطلاعات از طریق استفاده از Thomson Reuters Datastream و دیگر پایگاه های داده مالی و سیستم های نرم افزاری به عنوان بخشی از ماژول های شما، شما باید آخرین تکنیک های فنی برای شروع کار خود را داشته باشد.

کارفرمایان بالقوه شامل شرکت های حسابداری و خدمات حرفه ای "چهار بزرگ" هستند: ارنست

حرفه ما

توسعه مهارت ها و فرصت های شغلی شما

University of Exeter Business School پشتیبانی گسترده ای برای کمک به توسعه مهارت های جذاب برای کارفرمایان فراهم می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... اطلاعات بیشتر

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. اطلاعات محدود