حریم خصوصی

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

ما این اطلاعات را از شما جمع آوری زمانی که شما در سایت ما ثبت نام کنید، عضویت در خبرنامه، پاسخ به یک نظرسنجی و یا پر کردن یک فرم.

هر گونه اطلاعات ما درخواست است که لازم نیست به عنوان داوطلبانه یا اختیاری مشخص شده است.

هنگام سفارش و یا ثبت نام در سایت ما، به عنوان مناسب، شما ممکن است خواسته شود خود را وارد کنید: نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی، شماره تلفن و یا اطلاعات آموزشی. شما ممکن است، با این حال، از سایت ما بازدید ناشناس.

مانند بسیاری از وب سایت ها، ما از کوکی ها به منظور افزایش تجربه خود را، جمع آوری اطلاعات بازدید کننده به طور کلی، و پیگیری بازدیدکننده داشته است به وب سایت ما. لطفا به اشاره آیا ما نیست استفاده کنید؟ 'بخش زیر را برای اطلاعات در مورد کوکی ها و چگونه ما آنها را استفاده کنید.

چه اطلاعات شما استفاده می کنیم برای؟
هر یک از اطلاعات جمع آوری می کنیم از شما ممکن است در یکی از روش های زیر استفاده می شود:

• به فرد تجربه خود
(اطلاعات خود را به ما کمک می کند تا برای پاسخ بهتر به نیازهای فردی خود را)

• برای بهبود وب سایت ما
(ما به طور مستمر تلاش برای بهبود ارائه وب سایت ما بر اساس اطلاعات و بازخورد ما از شما دریافت)

• برای بهبود خدمات به مشتریان
(اطلاعات خود را به ما کمک می کند تا به طور موثرتری به درخواست مشتری خدمات خود را و نیازهای پشتیبانی پاسخ)

• برای ارسال ایمیل های دوره

آدرس ایمیل شما برای پردازش سفارش ارائه، ممکن است استفاده شود به شما اطلاعات و به روز رسانی مربوط به سفارش یا درخواست خود را، علاوه بر ارسال به دریافت گاه به گاه شرکت اخبار، به روز رسانی، تبلیغات، مربوط به محصول و یا خدمات اطلاعات، و غیره

اگر شما تصمیم به انتخاب کردن در لیست پستی ما، شما ایمیل که ممکن است شامل اخبار شرکت، به روز رسانی، محصول مرتبط و یا اطلاعات خدمات، تبلیغات، و غیره دریافت می کنید، ممکن است با کلیک کردن دکمه لغو عضویت در انتخاب کردن در هر زمان پایین ایمیل های خود را و یا ورود به منطقه دانش آموز خود http://www.masterstudies.com/account/login/

• به اداره یک مسابقه، تبلیغات، نظر سنجی و یا دیگر ویژگی های سایت

چگونه می توانم اطلاعات خود را محافظت می کنیم؟
ما انواع اقدامات امنیتی پیاده سازی برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود را هنگامی که شما یک درخواست ارسال کنید و یا وارد، ارسال، و یا دسترسی به اطلاعات شخصی شما.

این اقدامات امنیتی عبارتند از: رمز عبور محافظت می دایرکتوری ها و پایگاه های داده به حفاظت از اطلاعات و یا SSL خود را (امن سوکت لایه) فن آوری به اطمینان حاصل شود که اطلاعات خود را کاملا رمزگذاری شده و فرستاده شده در سراسر اینترنت ایمن.

پیشنهاد ما استفاده از یک سرور امن. تمام اطلاعات حساس / اعتباری عرضه شده است از طریق لایه سوکت امن (SSL) فن آوری انتقال و پس از آن رمز شده را به پایگاه ما را به عنوان تنها توسط کسانی که مجاز با حقوق دسترسی ویژه به سیستم های ما قابل دسترسی است، و مورد نیاز برای حفظ اطلاعات محرمانه است.

بعد از یک معامله، اطلاعات خود را شخصی (کارت های اعتباری، شماره امنیت اجتماعی، مالی، و غیره) خواهد شد بر روی سرورهای ما ذخیره نمی شود.

آیا ما از کوکی استفاده کنید؟
بله (کوکی ها فایل های کوچک است که یک سایت یا نقل و انتقال ارائه دهنده خدمات خود را به کامپیوتر شما سخت از طریق مرورگر وب خود را به رانندگی (اگر شما اجازه می دهد) که سایت ها و یا سیستم های ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد مرورگر و ضبط خود را به رسمیت شناختن و به یاد داشته باشید برخی از اطلاعات می باشد.

ما هر گونه اطلاعات به احزاب خارج فاش؟
ما فروش نیست، تجارت، و یا در غیر این صورت به احزاب خارج انتقال اطلاعات شناسایی شخصی خود را. این احزاب سوم مورد اعتماد که ما را در وب سایت ما کمک عامل را شامل نمی شود، انجام کسب و کار ما، و یا خدمات شما، تا زمانی که آن طرف توافق برای حفظ این اطلاعات محرمانه است. همچنین ممکن است اطلاعات خود را از حقوق، اموال و یا امنیت هنگامی که ما معتقدیم آزادی مناسب است مطابق با قانون، اجرای سیاست های سایت ما، یا محافظت از ما یا دیگران '. با این حال، اطلاعات بازدید کننده غیر شناسایی شخصی ممکن است برای طرف دیگر بازاریابی، تبلیغات، و یا دیگر استفاده.

لینک های شخص ثالث
گاهی اوقات، در اختیار ما، ما ممکن است شامل محصولات و یا ارائه خدمات شخص ثالث و یا در وب سایت ما. این سایت های شخص ثالث سیاست حفظ حریم خصوصی جداگانه و مستقل است. بنابراین ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و فعالیت های این سایت های مرتبط داشته باشد.با این حال، ما به دنبال حفاظت از یکپارچگی سایت ما و استقبال هر گونه بازخورد در مورد این سایت ها.

کالیفرنیا حریم خصوصی آنلاین حفاظت قانون پذیرش
از آنجا که ما ارزش حریم خصوصی شما، تمهیدات لازم را در به در انطباق با قانون کالیفرنیا آنلاین حفاظت از حریم خصوصی است. بنابراین ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص خارج بدون رضایت خود را توزیع نمی شود.

به عنوان بخشی از کالیفرنیا حفاظت آنلاین از حریم خصوصی، همه کاربران از سایت ما ممکن است هر گونه تغییر در اطلاعات خود را در هر زمان با ورود به حساب کاربری خود و رفتن به 'ویرایش پروفایل ' صفحه است.

حریم خصوصی آنلاین کودکان حفاظت قانون پذیرش
ما در انطباق با الزامات COPPA (قانون حمایت از حریم خصوصی آنلاین کودکان) هستند، ما هر گونه اطلاعات از هر کسی زیر 13 سال سن جمع آوری کنید.وب سایت ما، محصولات و خدمات، همه و همه را به افرادی که حداقل 13 ساله یا مسن تر هستند است.

CAN-SPAM پذیرش
ما اقدامات لازم صورت گرفته است تا اطمینان حاصل شود که ما با قانون CAN-SPAM سال 2003 توسط هرگز ارسال اطلاعات گمراه کننده سازگار می باشد.

تنها سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین
این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین تنها به اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما و به اطلاعات جمع آوری شده آفلاین اعمال می شود.

شرایط و ضوابط
لطفا شرایط نیز دیدار و بخش شرایط ایجاد استفاده، تکذیبنامهها، و محدودیت های مسئولیت حاکم بر استفاده از وب سایت ما در http://www.masterstudies.com/Schools_and_Universities/Terms-and-Conditions.html.

رضایت شما
با استفاده از سایت ما، شما را به سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می کنید.

تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی
اگر ما تصمیم به تغییر سیاست حریم خصوصی ما، ما این تغییرات را در این صفحه ارسال خواهد شد، و / یا تاریخ تغییر سیاست حفظ حریم شخصی زیر به روز رسانی. تغییر سیاست خواهد شد و تنها به اطلاعات پس از تاریخ تغییر جمع آوری اعمال می شود.

این سیاست در آخرین 2015 ژوئن 2 اصلاح شد

تماس با ما
اگر هر گونه سوال در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی وجود دارد شما ممکن است ما با استفاده از اطلاعات زیر تماس بگیرید.

http://www.masterstudies.com
Rolfsbuktveien 4D
Fornebu، اسلو 1364
نروژ
پشتیبانی @ masterstudies.کام
4723227250

حفظ حریم خصوصی سیاست و ضوابط تعهد
ما به شما تعهد، مشتری ما، که ما را ساخته اند تلاش اختصاص داده شده به سیاست حفظ حریم خصوصی در خط با زیر قوانین حفظ حریم خصوصی مهم و ابتکارات:
کمیسیون تجارت فدرال نمایشگاه
کالیفرنیا قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین
قانون حمایت از کودکان حریم خصوصی آنلاین
اتحاد حفظ حریم خصوصی
کنترل حمله از پورنوگرافی غیر بینی و قانون بازاریابی
گارد اعتماد حریم شخصی مورد نیاز

مواد آمادگی آزمون تافل


Idioms in English, improve your English with this interactive program

Pronunciation in English

Writing in English