لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات در این سایت مربوط به برنامه شروع در ماه سپتامبر 2016 است.

برنامه روانشناسی کارشناسی ارشد و جرم شناسی جنایی دانش آموزان با دانش و مهارت های مفهومی برای باز کردن مسیرهای شغلی متنوع فراهم می کند. دوره های هسته ای شما را قادر به توسعه درک از مفاهیم، ​​نظریه، روش و اصول محوری به جرم شناسی و مهارت های لازم برای اعمال این در منطقه قانونی و حقوقی. دوره های موجود در این پایه هسته ساخت و شما را قادر به توسعه بینش تجربی در منطقه ای از انتخاب شما، به اوج خود رسید در یک پروژه تحقیقاتی. این رویکرد شما فراهم می کند با آگاهی از ماهیت در حال تغییر روانشناسی، حقوق و جرم شناسی، و برنامه های کاربردی حرفه ای است. همچنین توانایی خود را برای ارتباط نظریه و عمل در راه است که ارائه راه حل های آگاهانه تر به مشکلات و فرصت در محل کار ایجاد می شود. است یک پایه تحقیقات ارزشمند و یک پوشش گسترده ای از روش های قانونی، پزشکی قانونی و روانی به جرم و جنایت است.

برای ورود در ماه سپتامبر 2016: مقطع کارشناسی در 2.1 و یا بالاتر در جرم شناسی و یا یک رشته مرتبط از دانشگاههای بریتانیا و یا اتحادیه اروپا، و یا مدرک معادل از دانشگاه های خارج از کشور شناخته شده است.

اگر شما در یک زبان غیر از انگلیسی و / یا در یک کشور که در آن انگلیسی زبان در اقلیت هستند تحصیل کرده اند، شما باید حداقل نمره IELTS 6.5 (با حداقل 5.5 در هر مهارت) یا معادل آن است. اگر شما نیاز به یک درجه ویزا (عمومی) دانشجوی 4 برای تحصیل در انگلستان، نمره خود را باید از یک ویزا بریتانیا و مهاجرت آزمون IELTS تایید شده است. شما ممکن است دعوت به مصاحبه شرایط ورود ممکن است به تغییر - لطفا با مدرسه از تیم پذیرش قانون را بررسی کنید قبل از ساخت نرم افزار خود را

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,100 GBP
اطلاعات مربوط به درخواست هزینه