تکنولوژی ابر کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد تکنولوژی ابر با مدیریت کسب و کار

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) طراحی شده است برای جذب افراد با درجه برای اولین بار در مهندسی کامپیوتر / فناوری اطلاعات موضوعات مرتبط. این دوره در ابر مدیریت کسب و کار منحصر به فرد است با عنوان آن را در همکاری با فن آوری های Wharfedale، شرکت (WFT) توسعه داده شد - یک رهبر در ارائه خدمات نوآورانه SAP در ابر.

ماژول های درس می کند دانش آموزان به مناطق مختلف تکنولوژی ابر و همچنین کسب و کار مرتبط مانند، مدیریت پروژه، رهبری، سازمانی و استراتژی معرفی. حرفه ای از فن آوری های Wharfedale همه ابر موضوعات مرتبط چهره به چهره در مالت آموزش می دهند.

کارشناسی ارشد ارائه شده توسط GCM لبه درجه فن آوری پیشرو با مدیریت کسب و کار است. کارشناسی ارشد صلاحیت به رسمیت شناخته شده برای پیشرفت در حوزه فن آوری است.علاوه بر این، کسانی که در این دوره موفق خواهد شد دانش استراتژیک، بینش و فهم برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق در این زمینه بسیار فنی داشته باشد. روش دیگر آنها را مجبور به مفهوم شرکت معرفی شده اند و ممکن است انتخاب کردن برای شروع کسب و کار خود را در حوزه ابر. سه ترم تمام وقت کارشناسی ارشد طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای نقش های رهبری در سازمان فن آوری لبه.


چرا MSC در تکنولوژی ابر با مدیریت کسب و کار

فناوری اطلاعات (IT) چشم انداز همواره در حال تحول. در طول چند سال گذشته آن در حدود تغییراتی که معنی دار و به شرکت های بزرگ جهان سودمند هستند به ارمغان آورد. همانطور که ما به آینده نگاه کنید، این احتمال وجود دارد که شرکت ها بیشتر و بیشتر خواهد توپوگرافی IT فعلی خود ارزیابی و حرکت بیشتری را به SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) مدل، است که توسط پلت فرم ابر و فن آوری هدایت می شود.این امر نه تنها تضمین صرفه جویی در هزینه، اما حذف سخت افزار اضافی. این به این معنی است که شرکت های نیاز به بازسازی نیازهای IT داخلی خود و استراتژی استقرار. آنها منابع را با درک عمیق از ابر (هیبرید خصوصی و) تکنولوژی در مراکز داده های خود اجرا می شود نیاز دارد. متخصصان زیرساخت ابر خواهد شد بسیار پس از دنبال خواهد شد و در تقاضای بالا به عنوان لازم خواهد بود که به حرکت داده ها در داخل و خارج از مراکز داده های خود و حذف تاخیر ذاتی در برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر. وجود خواهد داشت نیاز فوق العاده ای برای حرفه ای ها که قادر خواهد بود به درک و پیاده سازی برنامه های کاربردی مختلف ERP، و همچنین مدیریت داده ها و جنبه های مختلف امنیتی در اطراف آن. علاوه بر این دوره نشان می دهد که چگونه به نقشه های مختلف در فرآیند کسب و کار. مدیران پروژه در فضای IT خواهد بود که نیاز به یک ساعت از آنجایی که آنها خواهد شد مورد نیاز برای پیاده سازی سیستم های بیشتری را با منابع IT داخلی کمتر است.ادغام داده ها علاوه بر حرفه ای که درک مدیریت چند فروشندگان ابر مبتنی بر است که باعث سیلوهای داده ها، که باید به یک مدل داده منسجم یکپارچه خواهد شد و تقاضا.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

Global College Malta is a tertiary education private institution established in 2012 offering degree courses according to British standards in SmartCity Malta. Our first courses commence in September ... اطلاعات بیشتر

Global College Malta is a tertiary education private institution established in 2012 offering degree courses according to British standards in SmartCity Malta. Our first courses commence in September 2013.Our aim is to provide international quality education and research in a supportive environment, producing graduates who will use their education to benefit themselves and society. اطلاعات محدود