این دوره کارشناسی ارشد در تولید افزایشی و چاپ سه بعدی می تواند مهارت های پیشرفته و دانش شما را برای تبدیل شدن به حرفه ای یا پژوهشگر صنعت در این منطقه هیجان انگیز و در حال توسعه فراهم کند.

شما از ناتینگهام در صنعت ارتباطات و نقاط قوت تحقیقات در تولید پیشرفته، مانند کسانی که در موسسه پیشرفته ساخت (IfAM) تاسیس شده است.

شما به آزمایشگاه های تولید افزوده و امکانات موجود در ساختمان جدید پیشرفته ساخت و همچنین آزمایشگاه های Coates Building L2 دسترسی خواهید داشت. نظارت علمی در پردیس جبلی و همچنین در دانشکده مهندسی در دانشگاه پردیس دانشگاه در دسترس خواهد بود.

حقایق کلیدی

  • این دوره بر موفقیت ناتینگهام مرکز EPSRC برای آموزش دکترا در تولید افزودنی (CDT) استوار است.
  • این دوره به طور کامل در طول یک سال (12 ماه) در دسترس است.

جزئیات دوره

درس دادن

این دوره شامل اجزای تدریس شده و همچنین یک پروژه تحقیق و توسعه در سطح کارشناسی ارشد است. آموزش از طریق سخنرانی ها، سمینارها، کلاس های تمرین و کار آزمایشگاهی ارائه می شود.

شما در کنار CDT (مرکز آموزش دکترا) دانشجویان خواهید آموخت که درک کامل و مفصل از اصول و تکنیک های تولید افزایشی و چاپ سه بعدی، نظریه علم و ریاضی که این موضوع را پایه ریزی می کند، و توانایی اعمال آن به پروژه فردی خود .

ارزیابی

ماژول ها با ترکیبی از بررسی و کارهای آموزشی، از جمله گزارش های مهندسی و مدیریت، مقالات، برنامه های نرم افزاری، سخنرانی های شفاهی و پایان نامه پروژه ارزیابی می شود.

طیف وسیعی از روش های ارزیابی شما را قادر می سازد تا مهارت های قابل انتقال را در ارتباط با طیف گسترده ای از رشته های مهندسی را توسعه و نشان دهید.

نتایج یادگیری

همچنین با ارائه مهارت های پیشرفته و دانش شما نیاز به حرفه ای در بخش تولید پیشرفته و بخش 3D و یا برای پیگیری حرفه ای مرتبط در تحقیق، این درس سطح عالی کمک خواهد کرد که شما را در درک ساختار مهندسی چند رشته ای در سراسر این سریع زمینه تکامل یافته. شما همچنین:

  • از ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی و تجاری که بر تصمیم گیری های مهندسی تأثیر می گذارند قدردانی می شود
  • آگاهی انتقادی از مشکلات موجود و بینش های جدید را از طریق تولید مواد افزودنی و چاپ سه بعدی مطلع کنید
  • ابتکار و خلاقیت را در حل مسئله، و همچنین دیگر مهارت های قابل انتقال که می توانند در طول زندگی حرفه ای شما به کار گرفته شوند، توسعه دهند

امکانات

شما به آزمایشگاه های AM در ساختمان جدید پیشرفته ساخت که در پردیس Jubilee Park و همچنین سایر امکانات دیگر نیز موجود است دسترسی خواهید داشت.

ماژول ها

این دوره شامل 120 اعتبار از واحد های اصلی است، با یک پروژه کارشناسی ارشد به ارزش 60 اعتبار، و در مجموع 180 اعتبار.

ماژول هسته

اصول تولید افزودنی (پاییز): 20 اعتبار

گروه بزرگ چالش (پاییز): 40 اعتبار
مواد پیشرفته (بهار): 10 واحد

موضوعات پیشرفته در تولید افزودنی (بهار): 20 اعتبار

سازمان فنی و مهندسی پیشرفته مهندسی (بهار): 10 اعتبار
مقدمه ای بر مترولوژی (بهار): 10 اعتبار

پروژه تحصیلی تکمیلی (تابستان): 60 واحد

اختیاری (یکی لازم است)

بررسی پیشرفته فن آوری (بهار): 10 اعتبار

طراحی مواد مخدر در برابر شکست (بهار): 10 اعتبار

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

تولید افزودنی و چاپ سه بعدی یکی از نقاط قوت تحقیقات دانشگاه ناتینگهام است. ما در مرکز تولید افزودنی ها قرار داریم که مرکز چاپ سه بعدی ما است. این یکی از بزرگترین گروه های تحقیقاتی تولید مواد افزودنی در جهان است.

ناتینگهام سابقه طولانی در همکاری با صنعت دارد، فارغ التحصیلان ما به طور مداوم با مشاغل بزرگ با شرکت های بزرگ به دست می آورند.

این دوره می تواند شما را به یک پایه قوی برای رفتن به یک صنعت مربوطه، بهبود کارآیی خود و یا پایه ای برای تحصیل بیشتر در سطح دکترا از طریق پیگیری حرفه ای در تحقیقات ارائه دهد.

دانشگاه ناتینگهام به عنوان یک استاندارد طلایی در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت (TEF) شناخته شده است که هدف آن شناخت و آموزش عالی است.

شروع بازنشستگی متوسط ​​و پیشرفت شغلی

در سال 2016، 94.2 درصد از کارشناسان تحصیلات تکمیلی در دانشکده که برای استخدام در دسترس بودند، در طول شش ماه فارغ التحصیلی کار خود را تضمین کرده یا تحصیلات خود را ادامه دادند. متوسط ​​دستمزد شروع شده 31،959 پوند با بالاترین 100،000 پوند بود.

* اهداف شناخته شده از تمام وقت در رشته های تحصیلات تکمیلی، 2015/16. حقوق براساس آنهایی که در انگلستان مشغول به تحصیل هستند تمام وقت محاسبه می شود.

فرصت های شغلی و قابلیت کار

دانشگاه ناتینگهام به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته توسط کارفرمایان برجسته بریتانیا * نامیده می شود و می تواند زمانی که به حرفه شما می آید، شروع به کار کند.

شما از طریق تماس نزدیک با سرپرستان و آموزش های ویژه مربوط به منطقه مورد علاقه خود، پشتیبانی می کنید، و همچنین از مشاوره حرفه ای اختصاص داده شده از خدمات حرفه ای و استخدام ما بهره مند شوید.

خدمات حرفه ای و خدمات کارفرما ارائه می دهد مجموعه ای از خدمات از جمله جلسات مشاوره، حوادث کارفرمایان، نمایشگاه های استخدام و کارگاه های مهارت - و هنگامی که شما فارغ التحصیل شده اید، شما به خدمات برای زندگی خواهید داشت.

* بازار فارغ التحصیل 2013-2017، تحقیقات Fliers بالا.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

آخرین به روز رسانی نوامبر 10, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه 7،785 پوند؛ هزینه های بین المللی: 22815 پوند