توسعه پایدار مؤسسه

عمومی

شرح برنامه

اطلاعات کلیدی

 • مدت زمان: 1 سال تمام وقت
 • تاریخ شروع: سپتامبر 2019
 • درخواست توسط: 1 آگوست (بین المللی)، 1 سپتامبر (UK / EU)

کمک به ایجاد یک محیط زیست پایدار و اجتماعی فراگیر آینده.

این کارشناسی ارشد شما را به چگونگی ترجمه نظریه های نوآوری اجتماعی و تکنولوژیکی به سیاست ها و شیوه های موثر توسعه می دهد. این مهارت ها در ادارات توسعه بین المللی، سازمان های غیر دولتی، وزارتخانه ها و شرکت های ملی در کشورهای در حال توسعه تقاضای زیاد است.

مطالعه تمام وقت و نیمه وقت

برای مطالعه این دوره تمام وقت یا زمان بخشی را انتخاب کنید تا در اطراف کار و زندگی خانوادگی شما متناسب باشد. ماژول های دوره کامل در زیر لیست شده است.

برای جزئیات بیشتر در مورد دوره نیمه وقت، با ما در pgbmec@sussex.ac.uk تماس بگیرید

چگونه می توانم مطالعه کنم؟

شما از طریق ترکیبی از ماژول های اصلی و گزینه های مربوط به موضوعات از انرژی و توسعه به زیرساخت ها و نوآوری به تجزیه و تحلیل شبکه و infographics مطالعه.

ماژول ها به وسیله ترکیبی از تکالیف تحلیلی، ارائه پروژه ها و مقالات گسترده مورد ارزیابی قرار می گیرند.

علم، فناوری و چالش سیاست نوآوری

ایده های جدید علمی، فناوری و نوآوری را توسعه دهید. رقابت برای یک جایزه برای ایده با پتانسیل تبدیل بیشتر. علم، فناوری و چالش سیاست نوآوری شما کمک می کند تا مهارت های توسعه در:

 • ارائه
 • ارتباطات
 • تفکر انتقادی

شما می توانید در خود و یا در یک تیم کوچک کار کنید. در پایان سال، ایده خود را به یک هیئت از کارشناسان صنعت و یک مخاطب زنده تبدیل کنید.

چالش اختیاری است. این طراحی شده است که غنی از مطالعات علمی خود و به شما فرصتی برای اعمال دانش به دست آمده از این دوره است. این نیز به شما اجازه می دهد تا مقالات و مقالات پایان نامه را کشف کنید.

ماژول ها

این ماژول ها در سال تحصیلی 2018/19 اجرا می شوند. ما همچنین قصد داریم آنها را در سال های آتی دانشگاهی ارائه دهیم. آنها ممکن است به علت دسترسی به کارکنان، تقاضای دانش آموزان یا به روز رسانی برنامه درسی ما در دسترس نباشد. ما اطمینان خواهیم داد که متقاضیان ما از این تغییرات به ماژول ها در اولین فرصت اطلاع دارند.

ماژول هسته

ماژول های اصلی توسط تمام دانش آموزان در این دوره گرفته شده است. آنها به شما در زمینه موضوعی انتخابی شما پایبند هستند و شما را برای کشف موضوعاتی که به شما بیشتر علاقه دارند، آماده می کند.

گزینه ها

همراه با ماژول های اصلی شما می توانید گزینه هایی را برای گسترش افق های خود انتخاب کنید و دوره خود را به منافع خود برسانید.

قیمت آن چند است؟

هزینه ها

 • دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا: £ 11،450 در هر سال
 • دانشجویان جزایر کانال و جزایر من: £ 11،450 در هر سال
 • دانش آموزان بین المللی: 20،750 پوند در سال

توجه داشته باشید که هزینه های شما ممکن است سالانه افزایش یابد.

هزینه های زندگی

برای تحصیل در ساسکس، هزینه زندگی معمولی را بیابید

چگونه می توانم دوره خود را تامین کنم؟

وام های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

شما می توانید به مبلغ 10609 پوند برای کمک به هزینه ها و هزینه های زندگی در صورت شروع دوره خود و یا بعد از 1 اوت 2018 قرض بگیرید. وام های خود را از شرکت وام دانشجویی در صورت موجود بودن از انگلستان و یا اگر شما یک ملیت اروپایی هستید برای تحصیل کارشناسی ارشد

اطلاعات بیشتر در مورد وام های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

بورس تحصیلی

هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر دانش آموزی که می خواهد با ما تحصیل کند، قادر به پرداختن به موانع مالی است، بنابراین ما همچنان به جذب افراد با استعداد و منحصر به فرد هستیم.

شغل

فارغ التحصیلان ما در مشاغل در سازمان های کسب و کار و مشاوره، وزارتخانه های دولتی، سازمان های غیر دولتی، سازمان های بین المللی نظیر سازمان ملل، تانک ها، موسسات اجتماعی و غیر انتفاعی شرکت کرده اند.

دیگران برای تحصیل در مقطع دکترا یا حرفه ای در دانشگاه تحصیل کرده اند.

فارغ التحصیلان اخیر در استخدام استخدام شده اند:

 • سازمان های بین المللی (OECD، EBRD، ECLAC، نوآوری UNHCR)
 • ادارات دولتی (DFID)
 • مقامات محلی (برایتون
 • سازمان های غیر دولتی (Greenpeace، Green Jobs Alliance).

مقصد تحصیلات تکمیلی

92٪ از دانشآموزان از واحد تحقیقاتی سیاست علمی (SPRU) در شغل یا شش ماه پس از فارغ التحصیلی تحصیل کرده بودند. فارغ التحصیلان University of Sussex Business School اخیرا به مشاغل مختلف از جمله:

 • مشاور محقق، دفتر تحقیقات یونیسف
 • تحليلگر تحقيق در مديريت شرکت ها، ISS (خدمات سهامداران نهادي)
 • مشاور، Technopolis.

(HESA EPI، مقصد بازآموزی فارغ التحصیلان تحصیلات عالی 2017)

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... اطلاعات بیشتر

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. اطلاعات محدود