توسعه حرفه ای / کارشناسی ارشد صفحه CERT

عمومی

شرح برنامه

دوره کارشناسی ارشد / PG بزنید توسعه شغلی طراحی شده است به شما تجهیز با مهارت ها، کیفیت و دانش مورد نیاز یک پزشک حرفه ای کار در بخش توسعه شغلی، شما را قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان در انواع مختلف از تنظیمات.

این دوره به نیازهای دانش آموزان که قصد ورود به اشتغال در بخش، و همچنین به عنوان کسانی که در حال حاضر در توسعه حرفه ای و یا نقش های مربوط به کار مناسب است.

به جای ارتکاب به MA کامل، شما می توانید انتخاب کنید به مطالعه یک گواهی کارشناسی ارشد (PG CERT) در توسعه حرفه ای. کسانی که به مطالعه بر روی MA تمام وقت خواهد شد گزینه تکمیل صلاحیت در توسعه شغلی (QCD) جایزه معتبر توسط موسسه توسعه حرفه ای (CDI) بدن حرفه ای است.

چرا MA / PG بزنید توسعه شغلی را انتخاب کنید؟

 • NTU با موفقیت است آموزش دوره های راهنمایی شغلی از سال 1973، و یک شهرت قوی ملی در این زمینه ایجاد کرده است. شما از طیف گسترده ای از تفکر معاصر بهره مند شوند و بحث در آموزش و پرورش مشاغل، اطلاعات، مشاوره، راهنمایی و مربیگری، و شما مهارت های شما در توسعه برای ایجاد یک تاثیر مثبت بر بخش و حرفه ای.
 • برنامه درسی ارائه می دهد انعطاف پذیری - شما باید انتخاب از تحصیل تمام وقت یا با ترکیبی یادگیری، و گزینه های ماژول برای کمک به توسعه تخصص وجود دارد.
 • این دوره ایده آل است اگر شما به دنبال پیدا کردن اشتغال در بخش، یا در حال حاضر در یک توسعه حرفه ای و یا نقش مرتبط به کار و به دنبال فرصت ادامه توسعه حرفه ای (CPD).
 • CDI تیم آموزش عالی دوره تقدیر است و مخلوط نوآوری یادگیری، به رسمیت شناختن آنها با جایزه 2015 CDI توسعه حرفه ای برای بهترین عمل در استفاده از تکنولوژی در توسعه حرفه ای.

ماژول

دروس پایه (برای هر دو PG CERT و کارشناسی ارشد) ممکن است شامل:

 • مواضع اخلاقی و شیوه های حرفه ای
 • چارچوب برای تمرین حرفه ای

اضافی ماژول های MA حرفه ارشاد ممکن است شامل:

 • ماژول اختیاری: صلاحیت در توسعه استانداردهای حرفه ای حرفه ای (QCD) - توسعه شغلی موسسه (CDI) معتبر
 • ماژول اختیاری: کار اطلاعات بازار (LMI)
 • هسته ماژول: روش تحقیق و پایان نامه / خدمات ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی ماژول های شما ممکن است در این دوره مطالعه لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید.

تحویل و ارزیابی

مخلوط روش یادگیری است که نسبت به تحویل هر دو PG بزنید و MA گرفته، متشکل از آموزش و یادگیری فعالیت های آنلاین و چهره به چهره روز کارگاه.

 • برای PG CERT، چهره به چهره ورودی برگزار خواهد شد در روز کارگاه (شش در کل) است.
 • برای MA است، در ابتدا نسبت بیشتری از ورودی چهره به چهره با حمایت آنلاین فعالیتهای آموزشی و یادگیری وجود دارد.

برای هر دو شرایط، شما در طیف وسیعی از روش های تدریس و یادگیری. این شامل سخنرانی ها، فعالیت های آنلاین، تحقیقات مورد مطالعه، تمرین شبیه سازی و یا نقش بازی، یادگیری تعاملی یا گروه، و عمل در زندگی واقعی و استفاده از مهارت های از طریق لینک دانشگاه و شرکای مدرسه.

روش های ارزیابی متفاوت هستند و جای انواع سبک های یادگیری و تنظیمات. این خدمات عبارتند از تکالیف نوشتاری مانند مطالعات موردی و یا گزارش مبتنی بر تحقیق، و منعکس کننده و ارزیابی مبتنی بر مهارت از جمله جلسات یک به یک هدایت و کار گروه.

آینده کاری خود را

هدف این دوره به شما تجهیز با ویژگی هایی که به شدت از کارفرمایان در توسعه حرفه ای و بخش استخدام به دنبال. در پایان، شما باید قادر به پس از منعکس کننده تمرین و عملکرد، و برای شناسایی ادامه توسعه حرفه ای (CPD) و نیازهای توسعه شخصی، به شما این امکان انطباق و پاسخ به نیازهای متنی از مشتریان، کارفرمایان، و بخش باشد.

هزینه ها و بودجه

برای اطلاعات در مورد هزینه ها و فرصت های مالی ممکن www.ntu.ac.uk/s3fees بازدید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... اطلاعات بیشتر

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. اطلاعات محدود