تدارکات، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین MSc

University of Salford

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تدارکات، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین MSc

University of Salford

این برنامه یکی از اندکی در انگلیس است که در حال حاضر دوبار CIPS (موسسه معتبر تدارکات و مدیریت زنجیره تامین) و CILT (موسسه معتبر حمل و نقل و حمل و نقل) معتبر است.

 • افزایش توانایی های کاری شما و آماده شدن برای نقش مدیریتی، مشاوره یا عملیاتی
 • تئوری تدارکات را به یک عمل واقعی با یک پروژه نوآورانه کسب و کار هیجان انگیز تبدیل کنید
 • گزینه ی مطالعه در نیمه وقت
 • مطالعه در خارج از کشور موجود است
 • فرصت کار / قرار دادن صنعتی
 • دانشجویان بین المللی می توانند درخواست کنند

خلاصه درس

این برنامه شما را تشویق خواهد کرد تا مهارت و دانش خود را در زمینه تدارکات جهانی، تدارکات و مدیریت زنجیره تامین توسعه دهد. تیم تدریس ما فعالانه تحقیقاتی است و شما از دانش نظری آن در زمینه هایی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی یاد خواهید گرفت. شما همچنین به فرصت ها و چالش های ارائه شده از Big Data Analytics، اینترنت چیزها، تولید افزودنی، چاپ سه بعدی و روباتیک نگاه کنید. تخصص ما توسط ورودی از شرکای صنعتی مانند Jaguar Landrover، Brother International و فرودگاه منچستر پشتیبانی می شود که به توسعه این برنامه کمک کرده است.

در زمینه پیش بینی تقاضا، مدیریت موجودی، فرآیند / زنجیره تامین / بهینه سازی تدارکات و تجزیه و تحلیل، زمینه ساز فنی و ورودی قابل توجهی وجود دارد. به طور خاص، ماژول "Logistics پیشرفته و مدیریت پروژه" دو مهارت بسیار مهم را که به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، به ارمغان می آورد.

شما را تشویق خواهد کرد تا افق های خود را با فراتر از ادبیات آکادمیک بسنجید تا آخرین تحولات منتشر شده در مطبوعات مربوط به تجارت را ببینید. شما همچنین به چالش خواهیم رسید که پیامدهای اخلاقی منابع جهانی را در نظر بگیریم، به عنوان مثال به دنبال وقایع فاجعه بار جهانی در ارتباط با تولید و ارائه خدمات.

همانند یادگیری از دانشگاهیان، شما می توانید از دانش آموزان دیگر، از سخنرانان مهمان متخصص و از تعامل شما با دو سازمان حرفه ای، موسسه تدارکات و عرضه (CIPS) و موسسه معتبر حمل و نقل (CILT ) در کنفرانس ها، رویدادهای دعوت شده و بیشتر.

این دوره همچنین از گزینه ی آموزش از راه دور از طریق شریک رسمی ما، کالج رابرت کندی، زوریخ، سوئیس ارائه می دهد.

جزئیات دوره

برنامه بلوک تحویل داده شده است و در طول سال چندین نقطه ورود وجود دارد. دانش آموزان ماژول های زیر را به ترتیب وابسته به تاریخ شروع خود می گیرند.

این دوره در چهار بلوک دوره های فشرده تحویل داده می شود. برای هر بلوک، ماژول واحد را برای مدت 6 هفته مطالعه می کنیم. آموزش چهره به چهره در محوطه دانشگاه به مدت 6 ساعت در هفته تحویل داده می شود. علاوه بر این، در یک بلوک 6 هفته ای، یک هفته بعد از ظهر یک هفته در برنامه آموزش نوآوری کسب کنید.

دانش آموزان نیمه وقت، ماژول های متناوب (یک ماژول در یک ماژول را خاموش می کنند) برای تکمیل دوره خود در دو سال.

در طول این دوره، شما نیز در زمان خود با پشتیبانی آنلاین از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه، Blackboard، مستقیما مطالعه خواهید کرد.

برای سومین دوره از مطالعات شما، شما در پروژه نوآوری کسب و کار خود کار می کنید، با همکاری خود و یا یک سازمان دیگر در کوتاه مدت زندگی کنید.

نیمه اول

 • مدیریت زنجیره تامین جهانی
 • عملیات و مدیریت اطلاعات

نیمه دوم

 • ریسک تدارکات و مدیریت قرارداد
 • پروژه پیشرفته و مدیریت تدارکات

نیمه سوم

 • پروژه نوآوری کسب و کار (BIP)

این مدرک 60 نهایی اعتبار از درجه شما را به حساب می آورد. شما فرصت انتخاب بین یک پروژه زنده، قرار دادن، کارآموزی یا پایان نامه را خواهید داشت، که همه آنها برای تطابق آرزوهای شغلی شما و بهبود تجربه حرفه ای شما طراحی شده اند.

به شما یک سرپرست اختصاص داده خواهد شد که شما را از طریق پروژه BIP هدایت می کند. شما همچنین می توانید با مرکز دانشجویی و زندگی دانشجویی ارتباط برقرار کنید. زندگی دانشجویی می تواند کمک به پیش برنامه ریزی / قرار دادن برای دانش آموزان و فرصت هایی برای کسانی که قرار است برای شرکت در کارگاه های آموزشی برای اطمینان از بهترین روش کمک کنند. مرکز دانشجویی می تواند به شما برای پیدا کردن کارآموزی، برنامه های درمانی و پروژه های زنده برای پروژه نوآوری کسب و کار کمک کند.

شرایط ورود

به طور معمول حداقل 2: 2 مدرک تحصیلی یا معادل آن و یا موفقیت آمیز گواهی تحصیلات تکمیلی.

طیف گسترده ای از مدارک حرفه ای نیز به دست آوردن جزئی یا کامل شرایط ورود به پذیرفته است.

جایی که یک دانشآموز دارای مدرک تحصیلی شناخته شده است اما نیاز به الزامات قانونی ورودی را برآورده نمیکند، اگر بتوانند تجربه کاری مربوط به حداقل دو سال تحصیلی پس از مطالعه و سطح قابل قبولی مسئولیت را نشان دهند، هنوز میتوانند برای ورود وارد شوند.

اعتباربخشی آموزش قبلی (APL)

ما از برنامه های کاربردی از دانش آموزانی که ممکن است معیارهای ورود رسمی / سنتی ندارند اما از تجربه مربوطه یا توانایی پیروی از این درس با موفقیت برخوردار باشند، استقبال می کنیم.

پروتکل اعتباربخشی آموزش قبلی (APL) می تواند به شما کمک کند تا کار و تجربه زندگی خود را محاسبه کنید. پروسه APL را می توان برای ورود به دوره ها یا معافیت از بخش هایی از دوره خود استفاده کرد.

دو نوع از APL ممکن است برای ورود استفاده شود: اعتباربخشی از آموزش قبلی قبول شده (APCL) یا اعتباربخشی تجربی تجربی تجربی (APEL).

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیان بین المللی برای نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی نیاز دارند. نمره IELTS 6.5 (بدون عنصر زیر 5.5) این را اثبات می کند.

اگر مدرک زبان انگلیسی کمی پایین تر از این سطح باشد، ممکن است نامزدها بتوانند یکی از دوره های فراگیر انگلیسی موجود در دانشگاه را در اختیار شما قرار دهند.

مناسب برای

این دوره ایده آل برای فارغ التحصیلانی است که می خواهند در زمینه تدارکات، تدارکات و مدیریت زنجیره تامین، یا برای مدیران موجود که مایل به توسعه مهارت های خود هستند و آینده شغلی آینده خود را افزایش دهند، ایده آل باشند.

مشخصات متقاضی

تدارکات و تدارکات یکی از سریعترین صنایع در حال رشد در جهان است و این دوره ایده آل است اگر شما به دنبال ایجاد یک حرفه در این بخش پویا هستید. پس زمینه شما ممکن است در حمل و نقل، تدارکات و یا کسب و کار عمومی است.

هزینه های 2018-19

 • تمام وقت: £ 8،550
 • نیمه وقت: 1،425 پوند در هر 30 اعتبار ماژول
 • تمام وقت بین المللی: £ 14،400

هزینه های اضافی

همچنین هزینه های بیشتری را شامل می شود که ممکن است کتاب ها، لوازم التحریر، چاپ، اقامت و اقامت عمومی در سفر و بازدید داشته باشد.

درس دادن

تدریس چهره به چهره در هر دو هفته به مدت دو نیم روز در محوطه دانشگاه انجام می شود. علاوه بر این، شما در هر دوره چهارشنبه بعد از ظهر در بلوک های 6 هفته ای، با یک مطالعه مستقل که در زمان خود از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه Blackboard تکمیل شده است، به عنصر آموزشی تدریس برنامه نوآوری کسب و کار می پردازید. جدول زمانبندی دانش آموزان در طی هفته القاعده ارائه می شود.

آموزش با ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها و آموزش ها، با استفاده از طیف گسترده ای از فعالیت های یادگیری تحویل می شود.

ارزیابی

در طول دوره شما، طیف وسیعی از تکنیک های ارزیابی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. انواع ارزیابی عبارتند از: مقالات، تکالیف، امتحانات، آزمونهای چند گزینه ای، آزمایش های آنلاین، گزارش های گروهی و کار نمونه کارها. وزن بین امتحانات و دوره های آموزشی بین ماژول ها و سال ها متفاوت است.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان ما در بسیاری از کشورها برای کسب دانش و اشتیاق به کسب و کار تدارکات و عرضه به دنبال آن هستند.

مقصد های اخیر فارغ التحصیل شامل موارد زیر است:

 • Rolls-Royce plc
 • تویوتا
 • بسف
 • ارنست
 • سیتی بانک

نقش های کاری شامل تحلیلگران موجودی، افسران و مدیران تهیه، مدیران حمل و نقل، کنترل انبار، حمل و نقل، تدارکات و مدیران زنجیره تامین هستند.

ارتباط با صنعت

University of Salford از مؤسسه های اواخر قرن نوزدهم رشد کرد که نیروی کار با استعداد، فنی حرفه ای و حرفه ای را برای حمایت از صنایع به سرعت در حال رشد بریتانیا فراهم کرد. در قرن 21، این هنوز قوی است. در حالی که صنعت به طور قابل ملاحظه ای تغییر کرده است، امروزه نیاز به آموزش های متمرکز بر صنعت نیز همین طور است.

ما مهارت هایی را که کارفرمایان نیاز دارند آموزش می دهیم، و در نتیجه فارغ التحصیلان ما از چشم انداز حرفه ای بین المللی شان لذت می برند.

برنامه درسی در دوران تحصیلات تکمیلی ما تضمین آموزش علمی و تجربه حرفه ای است. شرکای صنعت ما ورودی خود را به برنامه درسی ارائه می دهند تا تدریس نشان دهنده نیازهای فعلی و آینده این صنعت باشد و مهارت هایی را که کارفرمایان می خواهند را توسعه دهند. پروژه نوآوری کسب و کار، که سومین مرحله مطالعه شما را تشکیل می دهد، طراحی شده است تا تجربه ای واقعی در دنیا به شما بدهد تا بتوانید تئوری را یاد بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
8,550 GBP
£ 14،400 بین المللی / £ 8،550 UK
Locations
بریتانیا - Manchester, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - Manchester, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات