تحصیلات کارشناسی ارشد

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ماهیت و هدف آموزش چیست؟ چگونه آموزش می تواند برابری را تقویت کند؟ چه چیزی به عنوان دانش ارزشمند حساب می شود؟

با در نظر گرفتن ایده هایی از فلسفه ، جامعه شناسی ، سیاست و تاریخ آموزش ، ماهیت بحث برانگیز آموزش را کشف کنید تا درک عمیق تری از نقش آموزش در جامعه بسازید.

دوره کارشناسی ارشد ما شما را به چالش می کشد که با انتقاد بیشتری در مورد آموزش فکر کنید.

شما ماهیت و نقش آموزش را در دوران جهانی ، ارتباط آن با جامعه و اینکه آیا می تواند عدالت و تعامل اجتماعی را ارتقا بخشد ، در نظر بگیرید.

برخی از مباحثی که ممکن است شما به طور انتقادی تحلیل کنید شامل آموزش مبتنی بر مکان است. آموزش و اقتصاد جهانی و نابرابری جنسیتی و نژادی در آموزش و پرورش.

شما سه واحد اصلی و دو واحد گزینه را مطالعه خواهید کرد. واحدهای گزینه به شما امکان می دهد تا عمیقاً در مناطقی که از آنها پرشور هستید کاوش کنید.

شما ممکن است مطالعه پروژه مبتنی بر تمرین را انتخاب کنید ، جایی که شما می توانید در یک محیط آموزشی (از موزه ها تا مدارس) کاوش و تأمل کنید تا مهارت خود را ارتقا دهید. شما می توانید مباحثی از قبیل ناتوانی و تفاوت در آموزش را بررسی کنید و اینکه چگونه تمرین آموزشی می تواند فراگیرتر و عادلانه تر از نظر اجتماعی باشد.

یا اگر به کودکی و جوانی علاقه دارید ، ممکن است یک تحلیل انتقادی را درباره حوزه برابری و توانمندسازی مربوط به کودکان ، متخصصان یا خانواده انجام دهید.

ویژگی ها و مزایا

 • شما می توانید موضوعات و مباحث معاصر ملی و جهانی در زمینه آموزش را بررسی کنید.
 • واحدهای گزینه ای را انتخاب کنید که نشان دهنده آرزوها و علایق شغلی شما باشد.
 • شما می توانید یک پروژه مبتنی بر تمرین را تکمیل کنید ، جایی که در یک تمرین آموزشی کاوش و تأمل می کنید.
 • این دوره یکی از چهار دوره است که کارشناسی ارشد تمام وقت ما را در دوره های آموزش تشکیل می دهد. شما در دوره های تمام وقت ما با دانشجویان ، جلسات تحصیلی برگزار خواهید کرد و به شما امکان می دهد تا در زمینه های خاص همکاری کنید و بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش و کارشناسی ارشد برای فراگیران باشید.

اطلاعات دوره

موضوعات مهم و مباحث معاصر مهم آموزش را در سطح ملی و بین المللی بررسی خواهید کرد.

برخی از مباحثی که ممکن است در نظر بگیرید شامل آموزش و اقتصاد جهانی ، آموزش مبتنی بر مکان و نقش سازمان هایی مانند بانک جهانی ، OECD ، سازمان ملل و یونیسف در آموزش است.

شما سه واحد اصلی و دو واحد گزینه را مطالعه خواهید کرد.

در اولین دوره، شما به طور معمول مطالعه فرآیند طراحی تحقیق را شامل می شود، از جمله نحوه شکل گیری سوالات تحقیق و روش های جمع آوری داده ها. این به شما کمک می کند که مهارت هایی را که برای پایان نامه شما نیاز دارید یاد بگیرند.

تکلیف نهایی شما یک پایان نامه است که در آن موضوع را انتخاب می کنید. مباحث پایان نامه گذشته شامل برگزاری کارگاه های آموزشی حنا مبتنی بر هنر با دختران جوان برای کمک به توانمندتر شدن آنها ، یک مطالعه خود-قوم نگاری با کشف پیچیدگی های زبان و هویت و استفاده از ICT در پیش دبستانی های خصوصی در مالزی است.

شما معمولاً در ترم دوم (ژانویه به بعد) روی پایان نامه خود کار می کنید. به شما یک سرپرست اختصاص داده می شود و جلسات تقویتی برای حمایت از شما در انجام کارهایی مانند بررسی ادبیات ، نوشتن برای اهداف دانشگاهی و تجزیه و تحلیل داده ها برخوردار است.

در طی یک سال دوره ، واحدهای زیر را تحت پوشش قرار می دهید:

واحدهای هسته ای

 • مقدمه ای بر طراحی پژوهش های آموزشی و اجتماعی
 • درک آموزش در یک زمینه جهانی
 • پایان نامه

واحدهای انتخابی

شما دو واحد گزینه را از زیر انتخاب می کنید:

 • پروژه تحقیق همکاری
 • جهانی سازی، عدالت اجتماعی و تغییر اجتماعی
 • هویت، برابری و توانمندسازی در دوران کودکی
 • مسائل کلیدی در مدیریت تنوع، معلولیت و نیازهای آموزشی ویژه
 • تمرین بر اساس پروژه
 • رهبری تحول گرا و اخلاقی در تنظیمات آموزشی

گزینه های قرارگیری

اگرچه یک مکان رسمی برای این دوره وجود ندارد ، می توانید برای کسب تجربه مربوط به علاقه خود از طریق واحد گزینه پروژه مبتنی بر تمرین ، به یک مرکز آموزشی مراجعه کنید.

معمولاً منطقه مورد علاقه خود را مشخص می کنید و پیشنهادی را ایجاد می کنید که شامل مکانی است که می خواهید از آن بازدید کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است درس های علوم را در یک مدرسه راهنمایی رعایت کنید.

تکلیف شما برای واحد منعکس کننده مشاهدات شما و پیامدهای تمرین آینده است. این فرصتی به شما می دهد تا دانش خود را در مورد نقش خود به کار بگیرید.

قرار گرفتن شما می تواند در هر مکان آموزشی ، از جمله موزه ، مدرسه یا موسسه خیریه باشد.

تفکیک مطالعه و ارزیابی

10 اعتبار معادل 100 ساعت مطالعه است که ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و جلسات عملی و مطالعه مستقل است. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به طور معمول شامل 180 اعتبار ، PGDip 120 اعتبار ، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار است. ترکیب دقیق زمان مطالعه شما و ارزیابی های مربوط به دوره با توجه به گزینه های گزینه و سبک یادگیری شما متفاوت خواهد بود ، اما می تواند:

مطالعه

 • 55٪ سخنرانی تمام وقت ، سمینار یا موارد مشابه 0٪ جایگذاری؛ 45٪ مطالعه مستقل

ارزیابی

 • تمام وقت 100٪ دروس؛ 0٪ عملی؛ 0٪ معاینه

شرایط ورود

شما یک مدرک ، دیپلم تحصیلات تکمیلی یا صلاحیت حرفه ای خواهید داشت که معادل مدرک ممتاز کارشناسی انگلیس شناخته شود. سایر شرایط یا تجربه ممکن است در نظر گرفته شود. شما همچنین باید تجربه مربوط به حوزه جایزه (یا اشتغال به کار یا موارد مشابه مربوط به حوزه جایزه) را داشته باشید.

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیان خارج از کشور نیاز به آیلتس با نمره کلی 6.5 با حداقل 5.5 در هر رده و یا یک معیار پذیرفته شده انگلیسی را دارند.

هزینه ها و بودجه

دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا

 • هزینه تمام وقت: 8،500 پوند در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (بدون تکرار سال یا وقفه در مطالعه).

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و کانال جزیره

 • هزینه تمام وقت: 16000 پوند در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (بدون تکرار سال یا وقفه در مطالعه).

اطلاعات اضافی

یک مدرک کارشناسی ارشد شامل 180 اعتبار، PGDip 120 اعتبار، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار. هزینه های تحصیلی برای هر سال تحصیلی باقی می ماند اگر دوره ای که در دوره زمانی عادی انجام می شود (بدون تکرار سال ها یا شکست در مطالعه) باقی بماند.

هزینه های اضافی

دیگر هزینه ها

 • برآورد اختیاری: 400 پوند

تمام کتاب های مورد نیاز برای دوره از کتابخانه موجود است. این دانشگاه همچنین دارای آزمایشگاه رایانه شخصی و خدمات وام لپ تاپ است. با این حال ، بسیاری از دانش آموزان خرید برخی از کتاب های درسی اصلی برای این دوره و / یا لپ تاپ را انتخاب می کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است نیاز به چاپ تکالیف و اسناد دیگر خود داشته باشند. هزینه های چاپ پردیس از 5p در هر صفحه شروع می شود. هزینه های برآورد شده برای لپ تاپ در هر سال 300 پوند برای کتاب و چاپ می باشد.

چشم انداز شغلی

این مدرک کارشناسی ارشد شما را برای یک نقش آموزشی در بخش های دولتی یا خصوصی آماده می کند.

از طریق مطالعات آموزش کارشناسی ارشد ، شما مهارت های تفکر انتقادی را ایجاد می کنید و دانش نظری را به دست می آورید تا شیوه آموزش موجود را زیر سوال ببرید ، و اینکه چگونه می تواند در آینده کار کند

شما می توانید در زمینه هایی مانند خدمات اجتماعی ، مدیریت آموزش ، سیاست آموزش و تحقیقات ، حرفه ای ایجاد کنید.

شما ممکن است در انتشارات آموزش ، آموزش موزه و گالری ، برای یک موسسه خیریه یا در یک سازمان پشتیبانی یادگیری کار کنید. برخی فارغ التحصیلان همچنین مشاغل خود را در زمینه های مرتبط از جمله روزنامه نگاری ، تجارت و خدمات مالی دنبال می کنند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... اطلاعات بیشتر

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

EFMD Epas Accredited