این برنامه ایده آل است اگر شما مایل به استفاده از مهارت های تجزیه و تحلیل خود را برای استخراج و به دست آوردن بینش های مفید از مقادیر زیادی از داده ها.

با تجهیز به شما با مهارت های مدل سازی و مشاوره دقیق مورد نیاز برای درک، مدیریت و انتقال بینش های مفید از داده های بزرگ، شما را آماده می کند تا تصمیم گیری های تجاری یا سیاست های دولت را مطلع سازید. به همین ترتیب، مهارت هایی را که توسط کارفرمایان در اقتصاد دانش امروز به دست آورده اید، توسعه خواهید داد.

این برنامه شامل یک جزء آموزش داده شده و یک پروژه می باشد. ماژول های آموزش داده شده توسط گروه ما از دانشمندان مدیریت بین المللی به رسمیت شناخته شده است که به طور فعال با کسب و کار، دولت و سازمان های غیر انتفاعی برای مقابله با مشکلات معمول، استراتژیک و سیاست در زمینه هایی نظیر بهداشت، حمل و نقل، مخابرات، انرژی، دفاع، دولت و خدمات عمومی.

مهارت های نرم افزاری و استفاده از ابزارهای پیشرو صنعت که تقاضای بالا از کارفرمایان هستند، در سراسر برنامه مورد آزمایش قرار می گیرند. هیئت مشاوره صنعت ما اطمینان حاصل خواهد کرد که تمرکز ماژول های تدریس شده ما از همکاری علمی و عملی است. هیئت ما شامل تمرینکنندگان از شرکتهایی مانند IBM، RWE Power، BT، Equity و خدمات تحقیقاتی عملیاتی دولتی است. علاوه بر این، ما دو مؤلفه - Analytics Analytics و Leading Analytics Initiatives را توسعه داده ایم - در همکاری نزدیک با IBM همکاران ما، که همچنین یک جایزه دانشجویی را حمایت می کند.

در طول تابستان، شما یک پروژه مشاوره یا تحقیق تحت نظارت انجام خواهید داد. این به شما امکان می دهد ابزارهای قدرتمند مانند داده کاوی، پیش بینی، بهینه سازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری را به یک منطقه خاص از کسب و کار یا سیاست اعطا کنید و آمادگی عالی برای دنیای کار را فراهم کنید.

یادگیری، تدریس و ارزیابی

آموزش در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار توسط کارکنان متخصص مشهور جهان ما با استفاده از تعدادی از روش ها، از جمله سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی، آموزش های فردی و انجمن های بازخورد، جلسات یک به یک با معلمان برنامه و کارگاه های آموزشی ارائه شده است. ماژول ها با ترکیبی از امتحانات و ارزیابی دوره های آموزشی مبتنی بر مهارت ارزیابی می شوند.

چگونه می توانید از مرکز ما برای مدیریت اطلاعات (CIM) بهره مند شوید؟

مرکز آموزش مدیریت اطلاعات دانشگاه لفبورو یکی از موسسات تحقیقاتی پیشرو در نوع خود است و تحقیقات فراوانی را در زمینه های مختلف انجام می دهد و اغلب در همکاری نزدیک با شرکای صنعتی از جمله IBM، Jaguar Land Rover، شورای شهرستان لستر، پلیس لیترسترش ، مایکروسافت، رولز رویس و SAP به نام چند.

بلندگوهای صنایع فوق برنامه

به عنوان یک دانشجوی در اینجا شما می توانید از طیف وسیعی از سخنرانان صنعت فوق العاده (فوق برنامه) بهره مند شوید که به عنوان بخشی از برنامه سخنران برجسته CIM، با نمونه هایی از Yahoo! به محوطه دانشگاه می آیند. و دل تا کنون. این علاوه بر مجموعه ای از کلاس های استاد و سخنرانی های عمومی است که دانشگاه در مقیاس وسیعی از موضوعات مرتبط با کسب و کار، از طریق امور مالی و بانکی به برون سپاری و مدیریت ارائه می دهد.

نیمه اول

  • مشاوره برای تجزیه و تحلیل - شما مهارت و مهارت های مورد نیاز توسط مشاوران تحلیلی، و که کارفرمایان به دنبال، اما اغلب فقدان پیدا کنید. این شامل جنبه های فرآیند پروژه های تحلیلی، و همچنین مهارت های در تعامل مشتری، ساختار مشکالت و ایجاد اطلاعات (با افراد و / یا گروه ها و با داده های سخت / نرم)، ارائه تجزیه و تحلیل داده ها، گزارش نوشتن و توسعه ساده سیستم های تصمیمی تصمیمی را در اختیار شما قرار می دهد
  • Discovery Analytics - شما به روش های آماری رایج برای کشف و تجسم داده های مقطعی و زمانی به شما معرفی می شود. شما همچنین در مورد طراحی و انجام اقدامات جمع آوری داده ها، همراه با روش هایی برای مقابله با ناقلین داده ها و اطلاعات از دست رفته خواهید آموخت. ابزارهای پیشرو صنعت که از کارفرمایان تقاضای زیادی دارند (مانند SAS و SPSS) استفاده می شود.
  • تجزیه و تحلیل تصمیم گیری - شما می خواهید به روش های معمول تحقیقاتی عملیاتی برای کمک به تعیین بهترین مسیر برای یک تصمیم یا مشکل خاص معرفی شود. مباحث تحت پوشش عبارتند از بهینه سازی، شبیه سازی و تصمیم گیری و تجزیه و تحلیل ریسک.
  • مدیریت داده های بزرگ - شما در مورد چالش ها و فرصت های مشتق شده از افزایش حجم، تنوع، سرعت و ارزش داده ها که امروز در دسترس است یاد می گیرید. طیف وسیعی از مباحث داده بزرگ شامل نوع داده، ادغام داده ها، فن آوری داده ها و امنیت داده ها خواهند بود.

نیمه دوم

  • تجزیه و تحلیل مشتری - شما بر روی تکنیک های تجزیه و تحلیل تمرکز می کنید که می تواند به سازمان ها کمک کند بینش عمیق تر نسبت به رفتار و نگرش مشتریان نسبت به محصولات و خدمات آنها به دست آورد. این رویکردهای طراحی شده برای ارائه یک نمایه از بخش های مشتری، مانند آنهایی که مبتنی بر داده کاوی و تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره هستند را پوشش می دهد. ابزارهای پیشرو صنعت که از کارفرمایان تقاضای زیادی دارند (مانند SAS و SPSS) استفاده می شود. یک جایزه دانشجویی برای این ماژول برپا شده است.
  • پیشگامان برنامه های تجزیه و تحلیل - شما در مورد مسائل مربوط به اجرای یک توانایی تجزیه و تحلیل در سازمان ها یاد خواهید گرفت. این موضوعات را در مورد چگونگی ایجاد یک استراتژی تحلیلی، چگونگی بستن تجزیه و تحلیل به فرایندهای سازمانی برای اطمینان از ارائه ارزش و نحوه قرار دادن تحلیلی در سراسر سازمان برای بهبود تصمیم گیری پوشش خواهد داد. یک جایزه دانشجویی برای این ماژول برپا شده است.
  • تجزیه و تحلیل عملیات - شما تمرکز بر تکنیک های تجزیه و تحلیل است که می تواند به سازمان ها کمک کند تا درک بهتر فرآیندهای عملیاتی را شناسایی کنند و فرصت های کاهش بهره وری و هزینه را شناسایی کنند. مباحث تحت پوشش شامل بهینه سازی پیشرفته و تکنیک های شبیه سازی است.
  • تجزیه و تحلیل سیاست و استراتژی - شما بر روی تکنیک های تجزیه و تحلیل طراحی شده برای مقابله با سیاست های پیچیده و مسائل استراتژیک تمرکز می کنند. این رویکردهای طراحی شده برای توضیح رفتار سیستم های پیچیده اجتماعی یا ارزیابی پیامدهای تصمیم های پیچیده را برای ارائه اهرم های سیاست گذاری و استراتژی در بخش های مختلف پوشش خواهد داد.

دوره تابستان

  • پروژه تجزیه و تحلیل

معیارهای ورود

شما باید یا انتظار داشته باشید که یک درجه خوب درجه دوم (2: 1) از یک دانشگاه انگلیس یا معادل آن در خارج از کشور شناخته شده توسط دانشگاه لفبورو باشد.

درجه بندی در مهندسی، ریاضیات، فیزیک، روانشناسی، اقتصاد، و کسب و کار و مدیریت خواهد شد به خصوص استقبال. متقاضیان از سایر مدارک ممکن است براساس یک مورد براساس موارد ذکر شده در نظر گرفته شوند تا بتوانند توانایی کمتری را نشان دهند. GRE یا GMAT نمرات ممکن است برای بررسی مهارت های حسابداری مورد درخواست قرار گیرد.

برای متقاضیانی که درجه اول را ندارند، تجربه کار در نظر گرفته خواهد شد.

نیاز زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی

آیلتس: به طور کلی 6.5 با حداقل 6.0 در هر جزء

مدرسه نمرات پایین تر آیلتس را قبول می کند، اگر دوره پیش دانشگاهی انگلیسی را در دانشگاه برگزار می کنید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط Loughborough University School of Business and Economics »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
13,400 GBP
برای انگلستان / اتحادیه اروپا؛ 20.500 GBP برای بین المللی