بیوتکنولوژی کارشناسی ارشد

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

این درجه چند رشته ای است که جنبه های شیمی، زیست شناسی و زیست شناسی سلولی گرد هم می آورد است. دوره ها دقت طراحی شده برای پوشش دانش در زمینه های کلیدی مانند ژن درمانی، طراحی دارو، ژنتیک، پروتئومیکس، مهندسی ژنتیک گیاهان، حیوانات و میکرو ارگانیسم ها، و بیو انفورماتیک. هدف از این برنامه این است برای خدمت به نیازهای دانش آموزان بین المللی و محلی که نیاز به آموزش های اضافی مربوط به توسعه حرفه ای خود را.

این درجه یک برنامه مطالعه برای فارغ التحصیلان مجرب و با تجربه مناسب را فراهم می کند. آن را به تولید فارغ التحصیلان با رویکرد انتقادی، تحلیلی و انعطاف پذیر برای حل مسئله، بالا بردن آزمایشگاهی و صلاحیت حرفه ای و فعال کردن دانش آموزان به کار به طور مستقل و استفاده از ابتکار عمل خود را در حل مشکلات گوناگون آنها روبرو می شوند.

این برنامه به شما کمک می برای به دست آوردن نگرش خلاق به توسعه و ساخت محصولات بیوتکنولوژی. هدف این است که مهارت ها و دانش می تواند به آسانی بیشتر به فعالیت های حرفه ای منتقل می شود.

هدف از این برنامه عبارتند از: - به دانش آموزان با موضوع دانش خاصی، و همچنین به عنوان یک رویکرد انتقادی، تحلیلی و انعطاف پذیر برای حل مشکلات در زمینه بیوتکنولوژی - به دانش آموزان با مهارت های عملی و حرفه ای افزایش یافته و در نتیجه آنها را به طور موثر آماده برای اشتغال حرفه ای و یا مطالعات دکترای در زمینه بیوتکنولوژی - برای فعال کردن دانش آموزان به کار به طور مستقل و استفاده از ابتکار عمل برای حل مشکلات گوناگون آنها ممکن است روبرو می شوند - برای القای آگاهی انتقادی از پیشرفت در خط مقدم بیوتکنولوژی.

محتوای دوره: - بیوتکنولوژی طرح های پژوهشی (60 واحد) - بیوانفورماتیک (30 اعتبار) - روش تحقیق و مدیریت داده ها (30 اعتبار) - انگلیسی پشتیبانی زبان (برای دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده علوم) - زیست شناسی مولکولی کاربردی (30 اعتبار) دانش آموزان مورد نیاز را انتخاب کنید 1 دوره از این لیست از گزینه.

  • بیوتکنولوژی و تراریخته محصولات (30 اعتبار) - داروسازی بیوتکنولوژی (30 اعتبار)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... اطلاعات بیشتر

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. اطلاعات محدود
لندن , روچستر + 1 بیشتر کمتر