برنامه کارشناسی ارشد مشترک در انفورماتیک سلامت (کارشناسی ارشد)

عمومی

شرح برنامه

برنامه استاد مشترک در

انفورماتیک بهداشت

این برنامه است که در دانش آموزان که علاقه مند به فناوری اطلاعات هستند و می خواهند به درخواست این به دارو یا مراقبت های بهداشتی در زمینه انجام شده است. این است که به طور مشترک بین موسسه کارولینسکا و دانشگاه استکهلم و به شما داده خواهد شد مدرک مشترک از هر دو دانشگاه را دریافت کنید.


انفورماتیک سلامت با یادگیری چگونه به بهبود مراقبت های بهداشتی مدرن از طریق مدیریت کارآمد دانش و سلامت اطلاعات می پردازد. شما روش به مراقبت های بهداشتی امن تر، کارآمد تر و با کیفیت بالاتر از طریق اطلاعات مبتنی بر کامپیوتر و مدیریت دانش را یاد بگیرند.


دانش آموزان با شروع پس زمینه فنی با در نظر گرفتن دوره در علوم پزشکی عمومی و سازمان بهداشت و درمان و مدیریت در موسسه کارولینسکا در حالی که دانش آموزان با یک پس زمینه در دوره را مراقبت های بهداشتی در کامپیوتر و سیستم های علوم پایه در دانشگاه استکهلم. بعد از این، هر دو گروه پیوستن به در انفورماتیک سلامت تمرکز می کنند. در سال دوم، دانش آموزان با در نظر گرفتن دروس اختیاری مشخصات آموزش و پرورش خود و تکمیل یک پروژه مدرک.

حرفه ای

بسیاری از informaticians سلامت به عنوان مدیران پروژه کار می کنند، در حالی که دیگر حرفه های رایج در زمینه IT مدیران، informaticians بالینی، کارشناسان نرم افزار، الزامات تحلیلگران، متخصصان سیستم و توسعه دهندگان، طراحان تعامل، ارزیابی، و محققان می باشد.

چه کسی باید اعمال می شود؟

دانش آموزان باید اعمال می شود که کارشناسی و یا معادل مدرک حرفه ای به درجه لیسانس در بهداشت و درمان، بیومدیکال، فناوری پزشکی، علوم کامپیوتر و سیستم های، انفورماتیک و یا دیگر موضوعات مرتبط.

چرا باید اقدام کنم؟

شما باید درخواست اگر شما میل به نقش رهبری را در حال توسعه بهداشت و درمان از طریق استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، و اگر شما می خواهم برای به دست آوردن مدرک مشترک از دو دانشگاه تحقیقاتی جهان پیشرو.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه:

اعتبار: 120
زبان انگلیسی
مدت زمان: 2 سال
آغاز می شود: پاییز


اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه در وب سایت ما در اینجا!
اطلاعات بیشتر در: www.dsv.su.se/en/

اطلاعات در چینی و روسی

中文信息>> http://dsv.su.se/en/about/other-languages/cn
Более подробная информация на русском языке >> https://dsv.su.se/en/about/other-languages/ru

آخرین به روز رسانی آگوست 2015

درباره این دانشگاه

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of ... اطلاعات بیشتر

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of Social Sciences at Stockholm University and has a strong partnership with The Royal Institute of Technology (KTH). DSV puts great emphasis on providing quality university education through its excellent faculty and its innovative learning environment. اطلاعات محدود