برنامه کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی: زیست شناسی سیستم های مولکولی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

آهنگ زیست شناسی سیستم های مولکولی آموزش های گسترده ای در زیست شناسی مولکولی مدرن و آموزش متمرکز بر زیست شناسی سیستم ها (ژنومیک ، رونوشت سازی ، پروتئومیکس ، روابط ژن و عملکرد ساختار پروتئین) با تمرکز ویژه بر مهارت های آزمایشگاهی عملی و شبکه های تعامل مولکولی ارائه می دهد.

از طریق این برنامه در

ساختار برنامه

دوره ها شامل ترکیبی از روش های تدریس ، از جمله سخنرانی ها ، تمرین ها ، تمرین های آزمایشگاهی و رایانه ای ، سخنرانی های دانش آموزان محور و همچنین تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مستقل (پایان نامه کارشناسی ارشد) خواهد بود. تجزیه و تحلیل عددی داده های بیولوژیکی از جمله بیوانفورماتیک و سایر تحلیل های آماری بخشی از برنامه درسی خواهد بود.

دوره کارشناسی ارشد زیست شناسی یک برنامه دو ساله است که بالغ بر 120 ECTS است. هر دو آهنگ دنباله های درسی خود را دنبال می کنند. این مدرک شامل:

 • دوره های متداول که دانش لازم و مهارت های قابل انتقال از جمله مطالعات اجباری زبان را در اختیار شما قرار می دهند.
 • مطالعات موضوعی ویژه ویژه ای که تئوری های پیشرفته و مهارت های عملی مرتبط با این رشته را ارائه می دهند.
 • مطالعات قابل انتخاب که دانش شما را در زمینه های موضوعی خاص و مضامین خاص مورد نظر شما گسترش می دهد.
 • پایان نامه کارشناسی ارشد که در آن دانش جدید تازه کسب شده خود را اعمال خواهید کرد.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

برای تکمیل تحصیلات خود ، یک پروژه نهایی را انجام می دهید که یک پروژه تحقیقاتی مستقل و آزمایشی و تحت نظارت با هدف پایان نامه کارشناسی ارشد است. هدف از پایان نامه کارشناسی ارشد نمایش مهارت های به دست آمده خود از نظر جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها و تفسیر آنالیزها و همچنین تعیین پروژه شما در زمینه علمی بزرگتر بر اساس ادبیات علمی است. شما پروژه و نتایج آن را در یک سمینار کارشناسی ارشد ارائه می دهید که مراحل انجام شده در جلسات علمی را دنبال می کند. همچنین شما یک پایان نامه کارشناسی ارشد را خواهید نوشت که شرح کار آزمایشی و نتایج آن و همچنین بررسی ادبیات پیش زمینه مربوطه است.

آهنگ های تخصصی

این برنامه دو آهنگ ارائه می دهد:

آهنگ زیست شناسی سیستم های مولکولی آموزش های گسترده ای در زیست شناسی مولکولی مدرن و آموزش متمرکز بر زیست شناسی سیستم ها (ژنومیک ، رونوشت سازی ، پروتئومیکس ، روابط ژن و عملکرد ساختار پروتئین) با تمرکز ویژه بر مهارت های آزمایشگاهی عملی و شبکه های تعامل مولکولی ارائه می دهد.

در مسیر زیست شناسی تکاملی ، تمرکز بیشتر روی دانش عمیق زیست شناسی تکاملی ، زیست محیطی ، ژنتیک و فیزیولوژی با تمرکز ویژه روی بیوانفورماتیک و روش های محاسباتی برای تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های تکاملی و NGS ، هر دو DNA مدرن و باستانی است.

65603_Students_all_prgms.jpg

شرح صلاحیت

در مسیر زیست شناسی سیستم های مولکولی ، درک کاملی از تئوری ها و مفاهیم پشت فناوری های پیشرفته هنر استفاده شده برای تحقیقات زیست شناسی سیستم در انواع رشته های زیست شناسی مولکولی دریافت خواهید کرد. آموزش های دستی که در دوره های عملی و پروژه های تحقیقاتی ارائه می شود به شما امکان می دهد مهارت روش شناسی را در تکنیک های زیست شناسی سیستم های فعلی توسعه دهید. این دوره تخصص و مشارکت فعال در تحقیقات مدرن زیست شناسی را تسهیل می کند.

گزینه های شغلی

برنامه کارشناسی ارشد در زیست شناسی متخصصان آینده را برای موقعیت های دانشگاه ، صنعت و بخش دولتی آموزش می دهد. دانشجویانی که از این برنامه فارغ می شوند واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد علمی هستند و ممکن است از جمله این افراد نیز فعالیت کنند:

 • محقق پژوهشی
 • مدرس
 • مدیر پروژه
 • هماهنگ کننده تحقیق

شغلی در تحقیق

مدرک کارشناسی ارشد علوم صلاحیت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد علمی را برای شما فراهم می کند. مدارک تحصیلات تکمیلی دارای مدرک دکترا و مجوز هستند. مدارک تحصیلی را می توان در University of Turku در University of Turku تکمیل کرد

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

 • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
 • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
 • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

الزامات پذیرش ویژه آهنگ

مدرک قبلی متقاضی که براساس آن وی به دنبال پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی است باید در یک رشته تحصیلی مرتبط باشد. زمینه های مرتبط با مطالعات قبلی برای مسیر زیست شناسی سیستم های مولکولی ، زیست شناسی مولکولی از جمله:

 • بیوشیمی
 • زیست شناسی سلولی و مولکولی
 • زیست شناسی گیاه مولکولی
 • میکروبیولوژی مولکولی

همچنین دانش بنیادی در مورد تحلیل عددی داده های بیولوژیکی به عنوان مثال بیوانفورماتیک یا تجزیه و تحلیل آماری مورد نیاز است.

ممکن است شما در هر دو زمینه تخصص برنامه اقدام کنید اما انتخاب ها باید در فرم درخواست اولویت بندی شوند.

ارزیابی برنامه

سالانه 15 دانشجو در برنامه کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی پذیرفته می شوند. تصمیم پذیرش مبتنی بر:

 • ارتباط درجه (های) اعطا شده متقاضی ،
 • میزان ، ارتباط و نمرات دوره ها در دوره (های) ،
 • نتیجه آزمون زبان ،
 • نامه انگیزه ،
 • پاسخ های احتمالی به سؤالات اختیاری موجود در برنامه ،
 • تجربه کاری مرتبط
 • مصاحبه احتمالی

داشتن فقط یک تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و مهندسی امکان پذیر است. بنابراین ، هنگام پذیرش یک محل تحصیل ارائه شده ، دانشجو هر BSc قبلی را از دست می دهد. یا کارشناسی ارشد تحصیل درست در دانشکده علوم و مهندسی.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا خواهید کرد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر