این آموزش تنها نوعی در نوع خود در اسکاندیناوی است و یکی از معدود کشورهای اروپایی است. در طول تحصیل، دانش، مهارت ها و مهارت های ارزیابی خود را در فن آوری نساجی توسعه می دهد. مدرسه صنایع نساجی سوئد بخشی از University of Borås و تمامی برنامه های متنوع در اینجا قرار دارد . HB .se / en / The-Swedish-School of-Textiles /

در اینجا، نقطه شروع، فیبرهای نساجی است: آنها از چه اهمیتی برخوردارند، چه اهمیتی دارند و چه چیزی می تواند با آنها انجام شود. این آموزش و پرورش با هم پیوند دارد و متخصصین را در عناصر مختلفی که دانش و مهارت های علمی و عملی را توسعه می دهند، اختصاص می دهد. یکی از این عناصر تکراری در سراسر آموزش و پرورش، چشم انداز توسعه پایدار است.

جوهر مهندسی نساجی این است که منسوجات، احساسات نساجی خود را حفظ کنند حتی زمانی که توانایی های جدید و تعامل با فرآیندهای تکنیکی مختلف را به دست می آورند. به منظور موفقیت، این فرآیندها نیاز به رسیدگی به شرایط خاص پارچه دارند. به همین دلیل است که دوره ها تاکید بر تفکر فرایند با جنبه های توسعه پایدار است که این امر همچنین یک نیروی محرک تعیین کننده برای تحقیق است. مهارت های عملی آزمایشگاهی دانش آموزان از طریق تکالیف کتبی تدریس می شود و تقاضای مهارت های ارتباطی علمی با هر ترتیبی افزایش می یابد.

امکانات
مدرسه صنایع نساجی سوئد دارای آزمایشگاه های مجهز است، هر دو کارگاه های صنعتی و آزمایشگاه های تحقیقاتی بین المللی و کوچک. در اینجا به منظور افزایش بلوغ علمی، تجربه کار در تکالیف متعدد با افزایش استقلال به دست خواهید آورد. توجه داشته باشید که در هنگام ورود به برنامه باید دانش و مهارت های خود را در بافندگی، بافندگی و دیگر ساختارهای نساجی بدست آورید زیرا آنها بخشی از برنامه درسی نیستند. با کمک تکنسین های بسیار متخصص شما می توانید پارچه های جدیدی را طراحی کرده و آن ها را به عنوان تکالیف خود فراخوانید. همچنین محیط تحقیقاتی در بخش فرصت های زیادی برای تعامل با دانشجویان و کارکنان دکترا در خصوص تکنیک های مشخص کردن و اجرای پروژه های تحقیقاتی فراهم می کند.

ساختار برنامه
در طول سال اول، دوره های در موضوعاتی مانند تکنولوژی مواد نساجی، به دنبال تکنولوژی کامپوزیت و شیمی نساجی ارائه می شود. Biocomposites و بازیافت کامپوزیت لینک زنجیره پایداری هستند. دیگر دوره های امسال، توسعه محصولات نساجی و الکترونیک نساجی است.

در طول سال دوم برنامه، اساس تحقیق به ویژه بیان می شود. این با دوره های آموزشی در پارچه های کاربردی و هوشمند شروع می شود که در آن شما می توانید تمام توانایی های مورد نیاز خود را در الکترونیک و شیمی نساجی برای ساخت مصنوعات مفهومی نساجی استفاده کنید. در حال حاضر، شما باید به خوبی در آماده سازی خود را برای نشان دادن دانش، توانایی ها و مهارت های خود را در پروژه پایان نامه خود طراحی شده و انجام شده در ارتباط با اجرای پروژه های تحقیقاتی. در اینجا نیز یک دوره روش شناسی با بررسی ادبی گسترده و یک دوره علمی، هر دو بر اساس موضوع پایان نامه فعلی است.

چشم انداز شغلی
پس از فارغ التحصیلی، مسیرهای شغلی باز است و دانش آموزان می توانند در صنعت در R شروع به کار کنند

شرایط ورود
به منظور استفاده بیشتر از برنامه، شما نیاز به مهارت های خوب در ریاضیات، روش های تولید نساجی، فن آوری نساجی و شیمی نساجی. الزامات ورودی یک مدرک لیسانس از 180 واحد در مهندسی نساجی یا معادل آن است. "معادل مدارک تحصیلی" به این معنی است که متقاضی باید یک دوره مهندسی سه ساله شامل حداقل 15 اعتبار در ریاضیات، 7.5 واحد در شیمی (با حداقل نیمی از در شیمی آلی)، 7.5 واحد در مهندسی مواد (با حداقل نیمی مواد پلیمری) و 15 واحد در روش تولید نساجی. علاوه بر این، دانش انگلیسی معادل انگلیسی 6 لازم است.

تست خود ارزیابی

University of Borås یک تست خود ارزیابی را ایجاد کرده است که می توانید قبل از شروع تحصیل، مناطق مورد نیاز خود را بررسی کنید.

سازمان دیده بان چگونه کار می کند: https: // play. HB .se / media / t / 0_cn8vzj4z

برای تست ثبت نام کنید: https://atom.hiryzr.com/candidate/onboarding/9r1n2

مدرک کارشناسی ارشد

  • کارشناسی ارشد (120 واحد) با کارشناسی ارشد در مهندسی نساجی

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Borås »

این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 2 
تمام وقت
Price
101,000 SEK
در سال. بدون هزینه تحصیل - شهروندان اتحادیه اروپا / مجارستان