برنامه کارشناسی ارشد در جامعه شناسی سیاست و روابط بین الملل

عمومی

شرح برنامه

جزئیات برنامه

 • زبان آموزش: انگلیسی
 • مدت زمان: 2 سال
 • ECTS: 120
 • ورودی امتحانات: زبان انگلیسی، جامعه شناسی
 • گروه: دانشکده علوم اجتماعی

بررسی اجمالی

جامعه شناسی، نظریه روابط بین الملل، علوم سیاسی، روانشناسی سیاسی - رویکردهای نظری و روش تحقیق همه ی این علوم با یک برنامه کارشناسی ارشد منحصر به فرد در دانشکده علوم اجتماعی - جامعه شناسی سیاست و روابط بین الملل متحد شده است.

حرفه ای گری، رضایت علمی بالا، مهارت های انجام تحقیقات پیچیده، تجزیه و تحلیل مقدماتی فرآیندهای اجتماعی و سیاسی در مقیاس وسیع و موضوعات آنها در دنیای مدرن، جنبه های اجتماعی و اقتصادی جهانی شدن، فارغ التحصیل این استاد را یک متخصص عامه در مدرن بازار کار.

مدرک کارشناسی ارشد در جامعه شناسی سیاست و روابط بین الملل یک گام مهم در ایجاد یک حرفه علمی است، فرصتی برای ادامه تحصیل در دوران پس از فارغ التحصیلی با حمایت از پایان نامه کاندید و Ph.D. درجه.

برنامه درسی و برنامه مطالعات با توجه به ماهیت خاص این دوره برای دانشجویان بین المللی توسعه یافته است. استادان و معلمان در سطوح مختلف دانش دانش آموزان بین المللی در جامعه شناسی، مطالعه سیاسی، و روابط بین المللی را در نظر می گیرند.

این برنامه با استانداردهای اروپایی و بین المللی مطابقت دارد و دیپلم توسط کارفرمایان در اروپا به رسمیت شناخته شده و برنامه های دکترا را در سایر موسسات آموزش عالی آسان تر می کند.

شغل

درک شما از مسائل پیچیده سیاسی و فرهنگی، اغلب در محیط های مداوم تغییر می کند، می تواند مربوط به قرار ملاقات های کسب و کار و بخش عمومی باشد. فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در حوزه حکومت دولتی و شهری، سازمان های بین المللی، متخصصین، پژوهش، ساختارهای علمی و آموزشی کار کنند.114975_Image_021.jpg

پذیرش تحصیلات تکمیلی

مرحله 1. یک برنامه را انتخاب کرده و شرایط ورود را بررسی کنید

مسیر حرفه ای و عمده ای از بیش از 140 برنامه آموزشی موجود در Lobachevsky University را انتخاب کنید.

مرحله 2. درخواست برای پذیرش

 • درخواست برای پذیرش ONLINE (اگر مشکلی داشتید لطفا از فرم پذیرش ما برای فرم PDF بخواهید).
 • کپی پاسپورت بین المللی خود را ارسال کنید (تمام صفحه های انجام شده)
 • ارسال کدهای اسکن شده از گواهینامه اصلی تحصیلات عالی (مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد یا متخصص) و رونوشت (ها)
 • نسخه های اسکن شده گواهی بهداشتی خود را (شامل آزمایش TB) ارسال کنید.
 • اگر اسناد به زبان انگلیسی یا فرانسوی صادر نشود، ترجمه گواهی شده به زبان روسی می تواند مورد نیاز باشد.

مرحله 3. ثبت نام خود را کامل کنید

 • هنگامی که شما به یک برنامه تحصیلی پذیرفته شده است، شما یک نامه پذیرش دقیق دریافت خواهید کرد که به طور واضح شرایط ثبت نام و شرایط لازم برای برنامه تحصیلات عالی را دریافت می کند. اگر قبول پذیرش UNN را قبول می کنید، یک توافق نامه یادگیری ارسال می شود که باید امضا کنید و به دفتر بین المللی دانشجویان ارسال کنید. این دانشگاه دو نسخه از موافقتنامه یادگیری را امضا می کند، آنها را با مهر و موم خود ثبت می کند و آنها را تایید می کند. پس از آن، شما یک کپی از قرارداد یاد شده امضا را با ایمیل دریافت خواهید کرد.

مرحله 4. پرداخت هزینه های تحصیل

 • هزینه تحصیل باید قبل از ورود به دانشگاه پرداخت شود. این را می توان با انتقال بانک به حساب دانشگاه انجام داد (شماره حساب شما را در صورتحساب پیدا خواهید کرد). در این مورد، شما هزینه را تحت قرارداد ثبت نام ثبت شده در بانک محلی خود پرداخت می کنید و یک کپی از رسید به دانشگاه ارسال کنید.

مرحله 5. دریافت دعوت نامه و ویزا

 • در صورتی که تمام استخدام های مندرج در توافقنامه یادگیری به اتمام برسد و هزینه پرداخت شما تأیید شده است، دانشگاه به وزارت امور داخلی روسیه (MIA) مراجعه می کند تا روند دعوت را آغاز کند. MIA یک نامه دعوت الکترونیکی تقریبا 5 هفته پس از درخواست رسمی دانشگاه صادر می کند. برای دریافت ویزای دانشجویی در سفارت محلی روسیه لازم است نامه دعوت نامه الکترونیکی باشد.

مرحله 6. رفتن به نیژنی نووگورود

 • اکنون که شما ثبت نام کرده اید، وقت آن است که برای اقامت خود در نیژنی نووگورود آماده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسکن، بیمه، ویزا و سایر مسائل مهم، بخش مربوط به امور عملی را ببینید.
 • پس از گرفتن ویزا و خرید بلیط (قطار) بلیط به نیژنی نووگورود، لطفا دانشگاه تاریخ تولد خود را اعلام کنید. در درخواست اضافی (لطفا با مدرک پذیرش خود تماس بگیرید)، شما می توانید در فرودگاه نیژنی نووگورود و یا ایستگاه راه آهن ملاقات کنید و به دانشگاه هدایت کنید.
 • دانش آموزان باید به مدت یک ماه قبل از پایان ویزای اولیه سه ماهه به روسیه بپیوندند تا زمان کافی برای طولانی شدن این ویزای دانشجویی داشته باشند. وزارت امور داخله ممکن است ویزای شما را طولانی تر کند اگر بعد از این تاریخ به روسیه بیایید.
 • توجه: لازم است که در اولین روز کاری بعد از ورود به دفتر اداری دانشجویان (UNN، ساخت 2، دفتر 306) و اداره پشتیبانی ویزا و مهاجرت (UNN، ساخت 2، دفتر 305) نیژنی نووگورود برای ثبت نام در MIA.

114977_Image_009.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disci ... اطلاعات بیشتر

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disciplines. The combination of high educational quality and accessibility of education due to a great variety of academic programs and forms of training is a distinctive feature of the University. By the decision of the Russian Government, UNN was awarded the prestigious status of a National Research University in 2009. اطلاعات محدود
نیژنی نووگورود